روش استفاده بهینه از X360 با مانیتور

کنسول جان دستت درد نکنه

والله من کابل برای صدا نمیخوام برای تصویر میخوام کنسول من از اون پرمیوم قدیمی هاست
خروجی hdmi نداره باید همون کابل کامپوننتش رو به DVI مونیتور وصل کنم که کانورتورش
رو میخوام

خوب کابل VGA بخر.

Microsoft VGA Av Cable... ;)

آقايون هر كر اين مانيتور رو داره و جوابمو بده ممنون ميشم ...
وقتی تصویر سیاه میشه که از پشت به مانیتور نگاه کنی:cheesygri
از شوخی گذشته تصویز خیلی خوبی از چپ و راست نگاه کنی سیاه نیست ماشاءا... کیفیت خوبی دارن...نسبت به قیمتشون...

وقتی تصویر سیاه میشه که از پشت به مانیتور نگاه کنی:cheesygri
از شوخی گذشته تصویز خیلی خوبی از چپ و راست نگاه کنی سیاه نیست ماشاءا... کیفیت خوبی دارن...نسبت به قیمتشون...
ببخشید که من زیاد سوال میکنما ! آخه یه مدت پیش یه 2032bw گرفتم و نوشته بود زاویه دید 170 درجه ! ولی یه نموره چپ و راست و بالا و پایین بشی تصویر سیاه میشه (مطمئن باشید به خدا پشت مانیتور نرفتم :d چون جا نمیشم اونجا !)

الان هم احتمال داره اینو بگیرم ! هم به خاطر Full HD بودنش و هم به دلیل قبلی !خب خوشگل هم که هست !
نمیخوام دوباره یه ضرری متحمل بشم !

بالا و پایین چی ؟ سیاه نمیشه ؟

آخرین ویرایش:
ببخشید که من زیاد سوال میکنما ! آخه یه مدت پیش یه 2032bw گرفتم و نوشته بود زاویه دید 170 درجه ! ولی یه نموره چپ و راست و بالا و پایین بشی تصویر سیاه میشه (مطمئن باشید به خدا پشت مانیتور نرفتم :d چون جا نمیشم اونجا !)

الان هم احتمال داره اینو بگیرم ! هم به خاطر Full HD بودنش و هم به دلیل قبلی !خب خوشگل هم که هست !
نمیخوام دوباره یه ضرری متحمل بشم !

بالا و پایین چی ؟ سیاه نمیشه ؟

بالا پایین خوبه...تصویر سیاه نمیشد...ببخشدید ها ولی شما که نمیخوای از زیر میز باش کار کنی؟:biggrin1:
بهترین کار اینه که شما خودت بری و از نزدیک ببینیش:smile:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or