روش استفاده از MX4SIO برای پلی استیشن 2

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
اون عکس مموری کارت پلی 1 شما از مموری پلی 2 هم میتونید استفاده کنید ما فقط به پلاتینها نیاز داریم ولی روی پلاتینها لحیم کاری نکنید از اونجایی لحیم کاری کنید که میشه بعد از پلاتین که قطع کردین.با ی چاقو میتونید راحت مدارهارو که به ای سی ها میرند قطع کنید سوراخ هم میتونید بکنید View attachment 234741
مرسی بابت توضیحات کامل

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
دوستان عزیز لطفا از خارج کردن ای سی ها و مقاومت ها و خازنهای مموری کارت جدا پرهیز کنید.که اگه نتونستید بتونید با اتصال برشها مموری کارتو به حالت قبل برگردانید و خدای نکرده به خودتون ضرر مالی نزنید .اول برش بدید لحیم کاری بکنید نتیجه گرفتید و خاستید کارتون تمیز باشه ای سی های مموری کارتو خارج کنید.

Amir rad

کاربر سایت
Jul 3, 2018
35

Amir rad

کاربر سایت
Jul 3, 2018
35
دوستان عزیز لطفا از خارج کردن ای سی ها و مقاومت ها و خازنهای مموری کارت جدا پرهیز کنید.که اگه نتونستید بتونید با اتصال برشها مموری کارتو به حالت قبل برگردانید و خدای نکرده به خودتون ضرر مالی نزنید .اول برش بدید لحیم کاری بکنید نتیجه گرفتید و خاستید کارتون تمیز باشه ای سی های مموری کارتو خارج کنید.
من که یه دونه فابریکی داشتم استفاده نکردم یکی دیگه گرفتم

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
من که یه دونه فابریکی داشتم استفاده نکردم یکی دیگه گرفتم
امیر جان دوست گرامی درست کردن این کار برای من همش 5 دقیقه وقت میگیره.درست من کارم تعمیرات کنسول نمیام که بگم تو نمیتونی خدای نکرده از تو همچین انتظاری ندارم ولی با حوصله و تمرین لحیم کاری میتونی به موفقیت خوبی دست پیدا کنی دقت در لحیم کاری برش درست خیلی مهم .مطمعنم تو هم خیلی زود این کارو انجام میدی و به نتیجه میرسی هیچ وقت تسلیم نشو ولی نه با فشار به خودت با حوصله با ارزوی موفقیت دوست عزیز

Amir rad

کاربر سایت
Jul 3, 2018
35
امیر جان دوست گرامی درست کردن این کار برای من همش 5 دقیقه وقت میگیره.درست من کارم تعمیرات کنسول نمیام که بگم تو نمیتونی خدای نکرده از تو همچین انتظاری ندارم ولی با حوصله و تمرین لحیم کاری میتونی به موفقیت خوبی دست پیدا کنی دقت در لحیم کاری برش درست خیلی مهم .مطمعنم تو هم خیلی زود این کارو انجام میدی و به نتیجه میرسی هیچ وقت تسلیم نشو ولی نه با فشار به خودت با حوصله با ارزوی موفقیت دوست عزیز
من کاملا اماتور هستم دو ساعت طول کشید فک کنم چون هویه بزرگ بد دستی دارم با یه حافظه دیگه هم امتحان می کنم اگه نشد یه مقاومت می گیرم

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
بازم نشد
دوست عزیز بزار ی داستانی بگم.18 سال پیش من ی تفنگ بادی خریدم .ی بطری نوشابه بزرگ گذاشتم که با تیر بزنمش 20 تیر زدم نشد .باور کن بطری رو اوردم تا 3 متری بازم نشد ولی با تمرین زیاد از فاصله 100 متری هر چیزی رو میزدم.پس تمرین تمرین

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
من کاملا اماتور هستم دو ساعت طول کشید فک کنم چون هویه بزرگ بد دستی دارم با یه حافظه دیگه هم امتحان می کنم اگه نشد یه مقاومت می گیرم
اشکال نداره دوست گرامی.فقط موقع لحیم کاری رم داخل خشاب نباشه چون هویه های غیر سرامیکی از خودشو الکتریسیته تولید میکنند که میتونه رم رو بسوزونه

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
دوست عزیز بزار ی داستانی بگم.18 سال پیش من ی تفنگ بادی خریدم .ی بطری نوشابه بزرگ گذاشتم که با تیر بزنمش 20 تیر زدم نشد .باور کن بطری رو اوردم تا 3 متری بازم نشد ولی با تمرین زیاد از فاصله 100 متری هر چیزی رو میزدم.پس تمرین تمرین
درسته...تمرین خیلی مهمه ...من خودم اولین بار لحیم و زدم خیلی بد شد ولی دومین بار ک لحیم کاری کردم نسبت به قبل بهتر شد و فک کنم چندین بار انجام بدم بهترم میشه ..هرچند نوک لحیمی ک‌دارم بزرگه و سخته

Attachments

• IMG_20211202_210609.jpg
    IMG_20211202_210609.jpg
    676.7 KB · مشاهده: 4
  • IMG_20211202_174001.jpg
    IMG_20211202_174001.jpg
    597.4 KB · مشاهده: 4

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
دوستان شما رفتین واسه اینکار مموری کارت نو گرفتین؟ این مموری که من استفاده کردم معیوب بود. مموری کارت معیوب که دیگه همه جا پیدا میشه. با این قیمت های فضایی اصلا صرف نمیکنه که مموری نو واسه این کار بگیرین.

Amir rad

کاربر سایت
Jul 3, 2018
35
دوستان شما رفتین واسه اینکار مموری کارت نو گرفتین؟ این مموری که من استفاده کردم معیوب بود. مموری کارت معیوب که دیگه همه جا پیدا میشه. با این قیمت های فضایی اصلا صرف نمیکنه که مموری نو واسه این کار بگیرین.
شما اقا محسن تست کردید خوب جواب داد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر