روزنامه 7 صبح

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
با سلام
دوستان عزیز همانطور که اطلاع دارید در رسانه های ما برخورد درستی با بازی و گیم نمیشه. بسیاری بازی رو سرگرمی مناسبی نمی دونند و تعداد نشریات مربوط به بازی هم بسیار کمه. این در حالیه که توی کشور نشریات مختلفی درباره فیلم و سینما داریم اما دنیای بازی همیشه از این نعمت محروم بوده. دو سال از تاریخ تاسیس روزنامه 7 صبح می گذره. در این مدت (البته به یک سال می رسه) من و دوستانم سعی کردیم مطالب مختلفی درباره بازی ارائه کنیم. این مطالب بیش از یک سال که در صفحه دانش و فناوری (صفحه هفتم) به چاپ می رسه. این تاپیک زدم تا دوستان نظرات خودشون رو درباره صفحه بگند. علاوه بر این امیدوارم با راهنمایی دوستان بازی سنتری صفحه بهتری رو داشته باشیم.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
چه جالب :x من نمی دونستم ولی سعی می کنم از این به بعد این روزنامه رو بگیرم و صفحه ی گیم رو بخونم ...
واقعا اگر این کار ها بیشتر تکرار بشه معرفیش توی کشورمون خیلی بهتر انجام میشه :)

ممنون

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
خیلی عذر می خواهم آقا کسری.اما هیچ کس در ایران تحمل انتقاد را نداره.در تایپک که مربوط به بازی رایانه بود هرکس نظری میداد اگر هم مفید بود همه نویسنده ها از جمله خوده شما حالت دفاعی می گرفتید یعنی چیزی که من می گم درست است ولاغیر.من این روزنامه شما را مطالعه نکردم اما همیشه هم گفتم که جزو نویسنده های خوبی از بازی رایانه بودید اما متاسفانه انتقاد پذیر نیستید(نه فقط شخص شما) حتی در این سایت هم تمام کسانی که متنی را می نویسند انتظار دارند همه ازشون قدردانی کنند اما متاسفانه سطح نوشته ها به شدت پایین است.در مجله بازی رایانه و تمام مجلات و نشریات گیم کاملا مشخص است که نویسنده متن احساسات خودش را دخیل کرده است در نوشته و اگر باب میلش نباشه بازی را کوبید و بلعکس اگر بازی به دلش نشسته باشه که انقدر تعریف و تمجید می کنه که اصلا آدم شک می کنه که این همین بازی است که با Rate پایین توی سایت های مختلف ازش صحبت میشه.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
خیلی عذر می خواهم آقا کسری.اما هیچ کس در ایران تحمل انتقاد را نداره.در تایپک که مربوط به بازی رایانه بود هرکس نظری میداد اگر هم مفید بود همه نویسنده ها از جمله خوده شما حالت دفاعی می گرفتید یعنی چیزی که من می گم درست است ولاغیر.من این روزنامه شما را مطالعه نکردم اما همیشه هم گفتم که جزو نویسنده های خوبی از بازی رایانه بودید اما متاسفانه انتقاد پذیر نیستید(نه فقط شخص شما) حتی در این سایت هم تمام کسانی که متنی را می نویسند انتظار دارند همه ازشون قدردانی کنند اما متاسفانه سطح نوشته ها به شدت پایین است.در مجله بازی رایانه و تمام مجلات و نشریات گیم کاملا مشخص است که نویسنده متن احساسات خودش را دخیل کرده است در نوشته و اگر باب میلش نباشه بازی را کوبید و بلعکس اگر بازی به دلش نشسته باشه که انقدر تعریف و تمجید می کنه که اصلا آدم شک می کنه که این همین بازی است که با Rate پایین توی سایت های مختلف ازش صحبت میشه.

مجله بازی رایانه تشکیل شده از تعدادی نویسنده که هر کدوم روی یک موضوع مشخص کار می کنند یعنی بازی. موضوع روزنامه جداست چون حداقل تا به امروز مطالب بازیش رو من و یکی دیگه از دوستانم می نویسیم. بعد توی روزنامه شما اصولا با نقدی روبرو نمیشید. در نتیجه ما نه چیزی رو می کوبونیم نه می پرستیم. من هم معمولا در مورد مطالب خودم حالت دفاعی نمی گیریم. یعنی توی این یک ساله به یاد ندارم حالت دفاعی گرفته باشم وقتی پای خودم در میون بوده. شما می تونید نظرات خودتون بگید ؛ مطمئن باشید حتی اگه اون نظر و پیشنهاد عملی نشه ، کسی هم گارد دفاعی جلوتون نمی گیره.
......................

مطلب فردا در مورد سه تا از بازی های بزرگی که به لطف سایت کیک استارتر ساخته شدند. خوشحال میشم اگه کسی مطلب خوند دربارش نظر بده

ashkan2142

کاربر سایت
Sep 15, 2012
114
نام
اشکان
مجله بازی رایانه تشکیل شده از تعدادی نویسنده که هر کدوم روی یک موضوع مشخص کار می کنند یعنی بازی. موضوع روزنامه جداست چون حداقل تا به امروز مطالب بازیش رو من و یکی دیگه از دوستانم می نویسیم. بعد توی روزنامه شما اصولا با نقدی روبرو نمیشید. در نتیجه ما نه چیزی رو می کوبونیم نه می پرستیم. من هم معمولا در مورد مطالب خودم حالت دفاعی نمی گیریم. یعنی توی این یک ساله به یاد ندارم حالت دفاعی گرفته باشم وقتی پای خودم در میون بوده. شما می تونید نظرات خودتون بگید ؛ مطمئن باشید حتی اگه اون نظر و پیشنهاد عملی نشه ، کسی هم گارد دفاعی جلوتون نمی گیره.
......................

از جوابتون کاملا مشخصه که اصلا حالته دفاعی نمیگیرین!!!

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
فردا یه مطلب ویژه و کامل در مورد ایکس باکس وان داریم.
:سری جان من تا الان این روزنامه رو ندیدم.
yahoo_22.gif
اسم خود روزنامه 7 صبح هستش؟​
اره ، هفت صبح ، اسمش همینه :D

آخرین ویرایش:

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
^آره
من خیلی وقته این روزنامه رو میگیرم ، کلا روزنامه 7 صبح یه Fresh look به تمام مطالب داره ، کلا ارزش گرفتن داره...

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
مطلب فردا در مورد انتظارات ما از نمایشگاه E3 هست.
علاوه بر اون بهترین محصولات کامپیوتکس 2013 رو هم مرور کردیم.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
مطلب فردا در مورد انتظارات ما از نمایشگاه E3 هست.
علاوه بر اون بهترین محصولات کامپیوتکس 2013 رو هم مرور کردیم.

سلام . خسته نباشی کسری . میگم تو دستت نمیشکنه این قد مطلب تایپ میکنی !!!!!!!!!!! حلا ترجمه اش بماند !!! بازی رایانه !!! هفت صبح !!! دیگه کجا مطلب میزنی ؟! :d

من که 2000 کلمه میخوام تایپ کنم با این کیبوردهای مزخرف ، تمام انگشتام میشکنه ! کیبورد مخصوص داری ؟:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر