روزنامه 7 صبح

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
فردا یه یادداشت درباره بایوشاک اینفینتی داریم.
این روزنامه را همه روزنامه فروشی ها میارن ؟
من که تو شهرک جای ندیدیم ی بار اتفاقی تو انقلاب دیدیم
داستان چی هست کسری !

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
این روزنامه را همه روزنامه فروشی ها میارن ؟
من که تو شهرک جای ندیدیم ی بار اتفاقی تو انقلاب دیدیم
داستان چی هست کسری !
اره همه جا میارند. من تا حالا نشده روزنامه فروشی برم نداشته باشه.
اينفينيت هست البته. گفتم بگم اگه همينطوري اينفينيتي ميخواست بره برا چاپ عوض كنيد :d
دیگه رفت :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
اره همه جا میارند. من تا حالا نشده روزنامه فروشی برم نداشته باشه.
فقط واسه تهران هست یا اینکه شهرستان هم میاد؟ چون من تا حالا اصلا اینو از نزدیک ندیدم :D

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
خب منم تو آمل ندیدم البته حدس زدم شاید این 7صبح روزنامه محلی باشه حالا بیشتر جستوجو میکنم
قیمتش چنده اصلا؟:d

کلاً چه مطالبی داره ؟ فقط مربوط به گیمه یا شامل چیزهای دیگه هم میشه ؟
روزنامه محلی نیست.:d فکر کنم تیتراژش کمه زود تموم میشه. بخاطر همین حتما شما تا حالا ندیدیش تو کیوسک ها.
قیمتش 500 تومنه.آخر هفته ها یه سی دی همراه روزنامه هست.میشه 1000 تومن.

مطالب دیگه هم داره. اصلا یه روزنامه هست که یه صفحه فناوری داره.که اونجا درباره بازی هم مطلب می نویسن.همین.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
روزنامه رو همه جا میارند دیگه تهران و شهرستان نداره مهندس
:biggrin1:
داره کسری :D
قبلاً بهت گفته بودم که تو ماهشهر و اهواز هم تا حالا ندیدم .

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
من روزنامه را خریدم و این مطلبی که نوشته بودید را مطالعه کردم.امیدوارم از انتقاد من ناراحت نشید.اما متاسفانه نسبت به نوشته های شما در بازی رایانه بسیار ضعیف بود.و دقیقا نه میشه بهش گفت نقد و تفسیر یا پیش نمایش یا مقاله کوتاه.خیلی از مواردی کلیدی که حائز اهمیت بوده اصلا کوچکترین اشاره ای بهش نشده.این نظر شخصی من بود و قصد توهین هم نداشتم.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
من روزنامه را خریدم و این مطلبی که نوشته بودید را مطالعه کردم.امیدوارم از انتقاد من ناراحت نشید.اما متاسفانه نسبت به نوشته های شما در بازی رایانه بسیار ضعیف بود.و دقیقا نه میشه بهش گفت نقد و تفسیر یا پیش نمایش یا مقاله کوتاه.خیلی از مواردی کلیدی که حائز اهمیت بوده اصلا کوچکترین اشاره ای بهش نشده.این نظر شخصی من بود و قصد توهین هم نداشتم.
خب این نقد و تفسیر نیست :D این یادداشت هست. در هر صورت ما توی مجله می تونیم به صورت اختصاصی در مورد گیم پلی و المان های مختلف صحبت کنیم اما در روزنامه باید به بخش هایی اشاره کنیم که هم شما و هم دوستانی که اطلاعی از بازی ندارند متوجه بشند.
همانطور که توی تاپیک مجله هم گفتم نظرات منطقی شما باعث خوشحالی من میشه و من قطعا ازشون ناراحت نمیشم.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
خب این نقد و تفسیر نیست :D این یادداشت هست. اما در روزنامه باید به بخش هایی اشاره کنیم که هم شما و هم دوستانی که اطلاعی از بازی ندارند متوجه بشند.
ممنون بابت پاسختون.خوب در مورد یادداشت نظری ندارم(چون یادداشت اسمش روش است-می نویسید که به یاد داشته باشید.بنابراین مفهوم خبری یا اگاهی دادن به خواننده را نمی ده).اما در مورد اینکه من اطلاعی از بازی ندارم خیلی بی انصافی است.چون من این بازی را 2 بار بازی کردم و در موردش 3 مقاله کامل از منتقدان قوی مطالعه کردم و علاوه بر این بخاطر کنجکاوی خودم در مورد نظریه چند بعدی مطالعه کردم (چیزی که اصلا شما بهش اشاره نکردی و نقطه اصلی بازی است و تمام جذابیت بازی را در خودش نگهداشته)حتی برای پایانش برای دوستان که متوجه داستان نشدن مطلب نوشتم بنابراین فکر کنم خیلی دور از انصاف و عدالت باشه که من را متهم به بی اطلاعی از این بازی بکنید.
یک انتقاد صریح می کنم و کوتاه - نوشته شما تکرار یک معنی خیلی ضعیف از بازی در چند پاراگراف است.
دلیل انتقاد من - نوشته های شما در بازی رایانه نسبت به بقیه نویسندگان برتری داشت.به نظر من نوشته شما خیلی باید متفاوت باشه با چیزی که در این روزنامه نوشته شده.با آروز موفقیت بیشتر برای شما دوست محترم.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
ممنون بابت پاسختون.خوب در مورد یادداشت نظری ندارم(چون یادداشت اسمش روش است-می نویسید که به یاد داشته باشید.بنابراین مفهوم خبری یا اگاهی دادن به خواننده را نمی ده).اما در مورد اینکه من اطلاعی از بازی ندارم خیلی بی انصافی است.چون من این بازی را 2 بار بازی کردم و در موردش 3 مقاله کامل از منتقدان قوی مطالعه کردم و علاوه بر این بخاطر کنجکاوی خودم در مورد نظریه چند بعدی مطالعه کردم (چیزی که اصلا شما بهش اشاره نکردی و نقطه اصلی بازی است و تمام جذابیت بازی را در خودش نگهداشته)حتی برای پایانش برای دوستان که متوجه داستان نشدن مطلب نوشتم بنابراین فکر کنم خیلی دور از انصاف و عدالت باشه که من را متهم به بی اطلاعی از این بازی بکنید.
رفیق منظورم اشتباه برداشت کردی :D
وقتی میگم شما و دوستانی که اطلاع ندارند ؛ منظورم اینه که هم شمایی که اطلاعاتت بالاست و دوستدار بازی هستی و هم اونایی که مطلع نیستند و به بخش دیجیتال بیشتر توجه دارند.
یک انتقاد صریح می کنم و کوتاه - نوشته شما تکرار یک معنی خیلی ضعیف از بازی در چند پاراگراف است.
خب یادداشت بیشتر جنبه شخصی داره. اون هم خیلی شخصی و کوتاه.
دلیل انتقاد من - نوشته های شما در بازی رایانه نسبت به بقیه نویسندگان برتری داشت.به نظر من نوشته شما خیلی باید متفاوت باشه با چیزی که در این روزنامه نوشته شده.با آروز موفقیت بیشتر برای شما دوست محترم.
نظر لطف شماست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر