رعایت نکات امنیتی دیسک بازی در Xbox Live

aryan90

کاربر سایت
Aug 26, 2010
109
نام
آرین
UPPPPPPPPPPPPPPPP
لطفا
امشب بعد 1.5 سال میخوام برم لایو!!!

اگه بازی کاملا بازی استیلت باشه و LT 1.9 داشت داشته باشی امکان فلگ شدن خیلی کم میشه الیته امنتر از این نمیشه یعنی این امن ترین راهه بازی کردنه و چون شما ورژن جدید abgx360 رو ندارید همه چیرو سبز نشون میده باید وایسی ورژن جدید بیاد فکر کنم تا آخر هفته بیاد

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
من از CoD3 iso گرفتم و تست کردم و همه چی سبز رنگ بود و Verificate شد یعنی الان بدونه هیچ مشکلی برم لایو؟
راستی پچ Ap 2.5 کی میاد؟

نه مشکلی نیست.
در حال حاضر مثله اینکه پچ AP 2.5 بازی Black OPS با داشبورد جدید با موفقیت تست شده ...
به زودی.

• Like
Reactions: Soap McTavish

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
دوستان بازی های AP 2.5 رو با آخرین Dashboard و آخرین پچ ABGX وقتی 1 دقیقه منتظر بمونید بازی بالا میاد ، تست کنید ، TX هم تایید کرده .
من NFS HP تست کردم بالا اومد ...

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
برای من هم cod bo اومد یه بار.اونم افلاین دیگه هر کاری کردم نیومد بجا 1 دقیقه 3 یا 4 دقیقه وایسید.
3 4 دقیقه واسید که دیگه اون پریود تام فریمور تموم میشه که؟؟!! اونوقت اون کد سیستم منوت هم عوض میشه ، و میگن نشونه فلگ هست.
نکنید فعلا دوستان... میدونم خیلی میخاره نمیتونید BO بازی کنید اما واسید خیلی بهتره .

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
یعنی فلگ شدم؟؟؟؟؟؟ عجب غلطی کردم.
نمی دونم دقیق (یه وقت اطلاعات غلط ندم مورد لگد قرار بگیرم)
اما تا جایی که میدونم.
فریمور lt + به بالا این قابلیت رو داره که اگه بازی پچ نشده( از بین ap 2.5 ها) بزاری توش .حدود 3 4 دقیقه در اجرا شدنش تاخیر میندازه که شما درش بیاری و بیخیال شی و در غیر این صورت شروع به خوندن دیسک میکرد و ارور Disc unreadable میداد و اون بازی اجرا نمیشد و کد درون info شما تغییر میکرد و میگفتن نشانه فلگ هست و در اولین ban wave بن میشن.
اما شما میگی بازی بعد 3 4 دقیقه اجرا شد، دیگه من شک افتادم که اینم همونه یا نه!!!البته اون بارایی که نیومد اگه ارور disc unreadable داده پس فلگ شدید!
اما مطعنا اگه این کارو انلاین انجام دادی یه مشکلی در آینده بر میخوری.
بهترین راه مطمن شدن اینه که اگه کد موجود در سیستم اینفو رو داری با کدی که الان تو اینفو هست مقایسه کنی!

موفق باشی

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
توی TX هم خیلی ها میگن چند دقیقه طول می کشه ، همون 3 ، 4 دقیقه ، نباید مشکلی باشه ...

من اون stute تو network settings رو که میزنم این کد رو میده:
y:20A8-4800
این برا چی هست؟

این مشکل مال شبکست ، مربوط به فلگ و اینجور چیزا نمیشه فکر کنم ، در ضمن این روشو خیلی ها جواب گرفتن و مشکلی نداشتن از جمله خودم .

keivan..

کاربر سایت
May 2, 2011
20
نام
keivan
توی TX هم خیلی ها میگن چند دقیقه طول می کشه ، همون 3 ، 4 دقیقه ، نباید مشکلی باشه ...

این مشکل مال شبکست ، مربوط به فلگ و اینجور چیزا نمیشه فکر کنم ، در ضمن این روشو خیلی ها جواب گرفتن و مشکلی نداشتن از جمله خودم .
ممنون.

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
تا زمانی که رو سرور های خود ABGX نرفته به نظرم خارش انلاین گیمینگ رو تحمل کنید، ارزش نداره ....
فعلا هیچی نیومده

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
ببخشید دوستان من اون 6 تا بازی که نیاز به پچ دارن رو نه افلاین نه انلاین بازی نکردم ولی tekken انلاین بازی کرد !!!! نباید بازی میکردم؟؟؟
یه سوال دیگه به جز اون 6 تا بازی بازیهای دیگه با همین برنامه ی abgx360 ver1.0.5 چک بشن کافیه؟
تازه یه روزه کپی خور کردم :( هرکی اطلاع داره و جواب بده ممنون میشم>:d<!

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
ببخشید دوستان من اون 6 تا بازی که نیاز به پچ دارن رو نه افلاین نه انلاین بازی نکردم ولی tekken انلاین بازی کرد !!!! نباید بازی میکردم؟؟؟
یه سوال دیگه به جز اون 6 تا بازی بازیهای دیگه با همین برنامه ی abgx360 ver1.0.5 چک بشن کافیه؟
تازه یه روزه کپی خور کردم :( هرکی اطلاع داره و جواب بده ممنون میشم>:d<!
http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=925112&postcount=1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر