رضایت سازندگان Dragon Age 3 در استفاده از Frostbite 2

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

با توجه به صحبتهای Neil Thompson,بازی Dragon Age 3: Inquisition به علت استفاده از موتور Frostbite 2 به طور خیره کننده ای زیبا طراحی شده و وی قول داد هنگامی که عکسهای بازی به نمایش درآمدند مردم نا امید نخواهند شد.
وی افزود که هر دو شماره قبلی این بازی توسط موتور Eclipse ساخته شده بود و به همین علت بعد از عرضه بازی دوم بسیاری از این بابت لب به شکایت گشودند اما حال شماره سوم بوسیله موتور قدرتمند Frostbite 2 ساخته میشود که توانسته خواسته های همه را پاسخگو باشد.
طراحان هنری دو بازی قبلی همیشه از موضوع که طرحهای بی نظیر آنها در موتور Eclipse به چه صورت در می آید ناامید می شدند اما این اتفاق برای این نسخه پیش نمی آید و طرحهای آنها به همان زیبایی در بازی پیاده سازی شده است.
با توجه به صحبتهای وی در این مورد میتوان گفت که این موتور توانسته جاه طلبی طراحان هنری بازی را پاسخگو باشد و برای طراحی این بازی مناسب بوده است.
Inquisition برای عرضه در سال جاری آماده میشود ولی گمان میرود که بازی برای نسل بعد در نظر گرفته شده باشد.

منبع

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
مجتبی به هیچ عنوان DA2 یه عنوان عالی نیست ! حداقل همون طراحی افتضاح محیط جلوی عالی بودنش رو میگیره ( کلا بازی روی هم 10 تا Location درست و حسابی و یونیک نداشت )

شخصیت پردازی هم که برای یه عنوان RPG واقعا ضعیف بود، داستان هم همینطور ! DA2 با کلی ارفاق میتونه صرفا یه عنوان خوب باشه نه بیشتر !
اصلا DA 2 فلسفه ساختش چیز دیگر بود که گفتم جذب مخاطبان جدید که موفق هم عملکرد مثل بعضی‌ها که 1 رو قبول ندارند ولی عاشق 2 هستند. زیاد دارید ایراد روی بازی میذارید یهو متاش رو بکنید 50 زیر 50 چیزی

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اصلا DA 2 فلسفه ساختش چیز دیگر بود که گفتم جذب مخاطبان جدید که موفق هم عملکرد مثل بعضی‌ها که 1 رو قبول ندارند ولی عاشق 2 هستند. زیاد دارید ایراد روی بازی میذارید یهو متاش رو بکنید 50 زیر 50 چیزی

بازی ایراد داره و منم دقیقا دارم ایراداش رو میگم، این که بازی میخواست مخاطب جدید جذب کنه هم فقط یه بهانه است و به هیچ عنوان دلیل قابل قبولی نیست ! اگه اینطوری بخوایم حساب کنیم همه بازی ها میخوان مخاطب جدید جذب کنند پس کلا نباید بهشون چیزی گفت :|

متا ؟ مرد حسابی من دارم ایرادای بازی رو میگم، چکار متا دارم !

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
مجتبی به هیچ عنوان DA2 یه عنوان عالی نیست ! حداقل همون طراحی افتضاح محیط جلوی عالی بودنش رو میگیره ( کلا بازی روی هم 10 تا Location درست و حسابی و یونیک نداشت )

شخصیت پردازی هم که برای یه عنوان RPG واقعا ضعیف بود، داستان هم همینطور ! DA2 با کلی ارفاق میتونه صرفا یه عنوان خوب باشه نه بیشتر !

قبول دارم بازی ایراداتی داره مثل همین تکراری بودن شدید محیطهای بازی!!!
ولی شخصیت پردازی بازی به نظرم کاملا قابل قبول و جذابه,درسته در حد اولی نیست ولی هنوزم شخصیتهایی مثل مریل یا وریک یا حتی آولین خیلی جذاب طراحی شدن!!
داستان هم به نظرم حتی از بعضی جهات از اولی بهتر بود چون مثل اون یه داستان تکراری که هزار بار شنیدیم نبود کاملا مربوط به دنیای DA میشد,اون نحوه روایتش بود که اولی رو جذابتر میکرد نه خود داستان!!
در کل علی جان نظرات متفاوته ولی من حتی شماره دوم هم یه شاهکار واسم محسوب میشه هرچند خیلی ناامیدم کرد!!!

Clueless

کاربر سایت
Aug 4, 2011
78
نه داستان 2 اتفاقاً متفاوت تر بود نسبت به یک یه سری چیزها رو ایراد داره مثلاً طراحی محیط ولی هم شخصیت خوب داشت هم داستانش جالب بود اکثراً بخاطر این از داستان 2 نقد میشه چون مثل یک از تیپ خیلی اکشنی و هیجانی نیست و بیشتر داره وقایع رو برای 3 آماده میکنه و میشه گفت تا حدی سیاسی هست قدرت شخصیت هاوک در مقایسه با واردن که اون توی یک خیلی اونطوری نبود مثلاً اینجا فراموش میشه که توی 2 خیلی با نسل کُناری ها آشنا شدیم و ایده لوژی و طرز رفتارشون...همینطور خیلی بیشتر راجبه به اورلی اطلاعات کسب کردیم و در موقعیت مرزی بودیم...همینطور فلمث و چیزهای جزیی دیگه که اینجا بهش کم لطفی میشه و صد در صد توی سه استفاده میشه همینطور اون دوستی که گفت فقط آخر بازی به درد میخوره..خُب پس یعنی روی این بریم جلو اگه همون اول این و نشون میدادن شما راضی بودید ؟ کل جنگ داخلی بین تمپلار و جادوگرها و مشکلات شون توی 2 بیشتر معرفی و روش کار میشه و جلو میاد که قضیه رو برای 3 آماده میکنه! شما وقتی می تونید داستان 2 رو ایراد بگیرید که 3 رو بازی کنید و ربط هایی که میده رو دیده باشید نه الان که معلوم نیست اون خط های داستانی کجا میرن! 3 هم اگه درست یادم باشه داستان اصلیش همون جنگ داخلی هست و احتمالاً نقشه ای که فلمث هم تو سرش داره خط های اصلی هستن اگه اشتباه نکنم گفته بودند بازی هم توی اورلی اتفاق می افته و نه تو تیدس مثل 1 و 2 ...در ضمن اون دوستی هم که گفته بود ما فقط داریم می گیم ایرادت 2 رو ننداز گردن انجین اگه میشه به من نشون بدن کجای خبر این کار رو کردن ؟

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دراگون ایج 2 از نظر داستان خوب بود ولی شخصیت پردازیش در حد نسخه ی 1 نبود ولی باز هم بد نبود؛ تنها مشکلش یکی لوکیشن های تکراری بود و دیگری هم حذف دوربین ایزومتریک! با این حال من بیش از 60 ساعت بازیش کردم و به نظر من عالی بود اما نسخه اول یه چیزی فراتر از عالی باید بهش گفت ...

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
کسانی که DA2 رو خوب یا حتی متوسط میدونن هیچی از DA نفهمیدن،خداییش حتی از bioshock 2 هم بیشتر گند زد

کسی که شماره دوم بایوشاک رو هم یه گند معرفی کنه همچین حرفایی ازش بعید نیست!!!
کسی مثل من که با DA:O زندگی کرده هنوزم از بودن تو دنیاش توسط شماره دوم هرچند ضعیف تر لذت میبره و ازش یه عنوان عالی اسم میبره!!!

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
کسی که شماره دوم بایوشاک رو هم یه گند معرفی کنه همچین حرفایی ازش بعید نیست!!!
کسی مثل من که با DA:O زندگی کرده هنوزم از بودن تو دنیاش توسط شماره دوم هرچند ضعیف تر لذت میبره و ازش یه عنوان عالی اسم میبره!!!
خدایی DA2 انگشت کوچیکه نسخه ی اول نبود.
ابهتی که شماره 1 داشت به خاطر کنسولی شدن نسخه دوم به فنا رفت.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
خدایی DA2 انگشت کوچیکه نسخه ی اول نبود.
ابهتی که شماره 1 داشت به خاطر کنسولی شدن نسخه دوم به فنا رفت.

همه این حرفا قبول ولی من میگم هنوزم شماره دوم یه عنوان عالی حساب میشه و انتقادایی که ازش میشه به خاطر فاصله زیاد بین نسخه اول و دوم هست!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر