رشد 685%ـی فروش Wii U در پی عرضه Wind Waker HD

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
گزارش های تازه نشان میدهد فروش Wii U در بریتانیا رشد 685% در پی عرضه Wind Waker HD داشته است.

wind-waker-hd-new-header.png

در بیانیه ای که از طرف مدیر تبلیغات نینتندو بریتانیا ,آقای James Honeywell به سایت MCV ارسال شد ایشان گفته است:
ما همیشه اعتقاد داشتیم که نرم افزار ,سخت افزار را میفروشد و این فوق العاده است که میبینیم این موضوع با جهش فروش Wii u در پی عرضه The legend of Zelda:wind Waker HD دوباره تصدیق شده است.
هنوز معلوم نیست این جهش 685%ــی برابر با چه تعداد کنسول فروخته شده است.

منبع

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
وقتي كه كنسولهاي نسل بعد بيان ديگه خبري از اين فروشها نيست

جدا یعنی کسی هست که توی ps4 و ONE بتونه zelda بازی کنه :|
بهت پیشنهاد میکنم نسخه ی GC همین زلدا رو برو با امولاتور بازی کن تا بیبنی چه شاهکاریه
در ضمن گفته به خاطر این بازی افزایش داشته نه به خطر بازی مولتی

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بهت پیشنهاد میکنم نسخه ی GC همین زلدا رو برو با امولاتور بازی کن تا بیبنی چه شاهکاریه
عزيزم واسه يه بازي كسي نميره يه كنسول بخره:d

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
آقا این چه حرفیه:| کلا بازی های GC رو بخوای بازی کنی حتما باید کنترلرش رو داشته باشی:| با اینکه با زلدا خیلی حال میکنم, ولی با کیبورد اصلا نتونستم OOC بازی کنم:D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

میدونی که میرن

کسی که طرفدار زلدا باشه یعنی طرفدار نینتندو هست و بازیایی که نینتندو برا کنسولاش میسازه مثل بازیای کنسولای مایکرو و سونی نیست و من خودم کسی هستم که به خاطر سری بازی زلدا میخوام WiiU بخرم (اگه پولش باشه)

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
:x
مسئله این نیست که چطوری فروش Wii U تو بریتانیا(یا همون انگلستان خودمون)با یه زلدای HD شده، 6 برابر شده(مخصوصاً موقع عرضه GTA V که در صورت نبودش نتیجه بهتری هم میدیدم)
مسئله اینست که چرا این بازی تو ژاپن درست و حسابی نفروخته در حالی که اساتید بازیسنتر معتقدند این بازی ها مختصّ ژاپنه:|
?The World Has Been Changed:-/
واسه اينه كه جاپني ها اينو ساله 2003 بازي كردن :d

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
چرا به نظر من برای یک بازی هم ملت کنسول میخرن . الان فردا بگن God of War 4 برای کنسول امپراطور میاد من هر چقدر قیمتش باشه میرم یه جوری جور میکنم میخرم . باید کشته مرده یه بازی باشی البته برای اینکار . زلدا هم که خیلی بزرگ تر از ایناست . من با اینکه هیچ وقت کامل بازی نکردم زلدا ها رو ( رو کنسول رفیقی کسی مثلا 1 ساعت بازی کردم ) دارم میگم زلدا واسه Wii U تایید بشه میرم کنسول رو میخرم دیگه طرفدارای همیشگیش که هیچی .

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839

مهدی 1.700 خیلی زیاده اونم برا بیسیکش ، اگه بخوام همچین کاری کنم برا فقط زلدا میرم 3DS میگیرم حداقل از ساپورت بازیش خیالم راحته . بدبختی دیگه هم اینه که نه VITA نه 3DS نه WIIU هک شدن . دلیلی واسه خریدش نمیمونه .

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اتّفاقاً واسه کنسول نینتندو.مبره،خوبشم میره:D
من منتظرم زلدا اصلیه بیاد ببینیم آنوما چه کرده،هی داره بیشتر هایپم می کنه.یعنی میشه منم یه WiiU داشته باشم.(بپام که همین PC و XB ام برام بمونن بعد خیال پردازی کنم :D)

- - -ویرایش - - -

واسه اينه كه جاپني ها اينو ساله 2003 بازي كردن :d
این حدسم میتونه درست باشه!!!8-|
پس این طوری زلدای اصلی باید حسابی تو ژاپن بترکونه:x

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin

خیلی‌ها واسه یه بازی خاص کنسول می‌گیرین. کلاً نینتندو چند تا IPـه هیولا داره، ماریو و زلدا و متروید میلیون‌ها کشته مرده دارن :d
Wii U هر چی بد شروع کرد، از E3ـه پارسال تا این جا داره می‌ترکونه، یعنی چپ و راست داره بازی انحصاری می‌سازه، یکی از یکی بهتر. خیلی خیلی اوضاعش خراب باشه، در حد PS4/One می‌فروشه.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
الان جماعت گیمر به دنبال نوع اوری و تنوع هستن نه اینکه بیان یه بازی رو 100 بار اسمشو عوض کنن و یه تغییرات جزئی روش بدن و تحویل جماعت گیمر بدن.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
الان جماعت گیمر به دنبال نوع اوری و تنوع هستن نه اینکه بیان یه بازی رو 100 بار اسمشو عوض کنن و یه تغییرات جزئی روش بدن و تحویل جماعت گیمر بدن.

هیچ کمپانی‌ای در حد و اندازه نینتندو به دنبال تنوع و نوع‌آوری نبوده، هر ایرادی بهشون وارد باشه، تو این زمینه Ace تشریف دارند. خیلی‌ها نمی‎خوان بپذیرند، ولی بسیاری از IPـهای معروف سونی و مایکروسافت به طرز واضحی از سری زلـدا الهام گرفتن. نینتندو طرفدارای خودشو داره و این طرفدارا تعدادشون خیلی خیلی زیاده.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
هاها یعنی کسی که اینو در مورد نینتندو بگه اصلا گیمر نیست
حداقل نینتندو توی ریمیک هاشم کلی تغییر و تنوع ایجاد میکنه نه اینکه یک بازی رو چند بار کالکشن کنه بده دست گیمر جماعت
سونی چند تا از نوآوری هاشو از روی نینتندو اسکی رفته؟ میخواهید بدونید
از اسم کنسول بگیر تا آخرین نوآوری به قول خودشون موو

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
هیچ کمپانی‌ای در حد و اندازه نینتندو به دنبال تنوع و نوع‌آوری نبوده، هر ایرادی بهشون وارد باشه، تو این زمینه Ace تشریف دارند. خیلی‌ها نمی‎خوان بپذیرند، ولی بسیاری از IPـهای معروف سونی و مایکروسافت به طرز واضحی از سری زلـدا الهام گرفتن. نینتندو طرفدارای خودشو داره و این طرفدارا تعدادشون خیلی خیلی زیاده.

هاها یعنی کسی که اینو در مورد نینتندو بگه اصلا گیمر نیست
حداقل نینتندو توی ریمیک هاشم کلی تغییر و تنوع ایجاد میکنه نه اینکه یک بازی رو چند بار کالکشن کنه بده دست گیمر جماعت
سونی چند تا از نوآوری هاشو از روی نینتندو اسکی رفته
کدوم نوع اوری!!:-/جدا اگر شماها اسم این رو نوع اوری میزارید دیگه حرفی ندارم!!:)

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
کدوم نوع اوری!!:-/جدا اگر شماها اسم این رو نوع اوری میزارید دیگه حرفی ندارم!!:)

حرف شما مثل این می‌مونه که جاذبه رو نقض کنیم! دیگه بدیهیات رو که نباید توضیح داد، هر گیمری می‌دونه که نینتندو اندازه سونی و مایکروسافت روی هم نوآوری داشته توی این صنعت!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر