رسما تایید شد:عنوان Killzone 2 در حالت 30FPS

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
مسئولین Killzone 2 رسما تایید کردند این عنوان قابلیت پشتیبانی از SIXAXIS را خواهد داشت و بازی در حالت 30 فرم در ثانیه با کیفیت 720p اجرا خواهد شد.

Confirmed: Killzone 2 supporting SIXAXIS, 720p 30fps

Game Director revealed a wealth of information on the upcoming PS3 title. They confirmed that the title will be supporting SIXAXIS it will be running at 720p at thirty frames per second

67edqmr.png

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اریا جون بلوری پس این وسط چه غلطی میخواد بکنه؟:cheesygri
مواردی مثل رزولوشن 1080p و 720p یا 60 فریم در ثانیه و از این جور چیزا هیچ ربطی به حجم ندارن چون مقدار اینارو رو سخت افزار محاسبه و در صورت توان به نمایش در میاره! اینکه بازی 1080p نیست یعنی سخت افزار کنسول (کارت گرافیک) توان اجرای این بازی در این رزولوشن رو نداره و هیچ ربطی هم به حجم نداره. بازی چه 640x480 باشه چه 1920x1080 حجم اطلاعاتش یکی هست چون تفاوت سایز پیکسل ها یا سرعت ریفرش و تغییر تصاویر در ثانیه به پردازشگر های سخت افزار ربط داره نه به حجم اطلاعات!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
اریا جون اخه گفتی حجم گرافیکی,مگه حجم گرافیکی باعث افزایش حجم خوده بازی هم نمیشه؟!
امین منظورم اینه که حجم گرافیکی بازی خیلی بالا هست و نورپردازیش هم واقعآ سینگینه.یه جایی خوندم که در هر صحنه 100 منبع نور وجود داره و با این توصیفات واقعآ سخته که بازی 1080p بشه. این موضوع ربطی به Blu-Ray نداره و به سخت افزار کنسول مربوطه !

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
بابا چرا خیلی ها دارن خنده دار حرف میزنن . یکی میاد میگه من با 30 فریم حال میکنم یکی میاد میگه سینمایی میشه یکی میاد میگه 30 فریم برای بازی های fps بهتره !! البته ناراحت نشید منظوری نداشتم اگه............ببخشید:cheesygri

فریم بازی هره قدر بیشتر باشه اونهمه بهتره در هر سبکی که بخواد باشه . ما در زندگی واقعی که داریم توش زندگی مکنیم و وقتی به سربازی دعوت میشم که بریم جنگ عراق :p میلیون ها فریم میگیریم !! اونوقت اینهمه فریم بده یا خوب . سینمایی دیگه یه .
خیلی ها شک ندارم فکر میکنن فریم بیشتر یعنی چرخش فرمان سریعتر ! اینطور که برداشت کردم (البته اقا مجید با شما نیستم ها !! شما اوستایی . من میدونم منظور شما چیه پس نیاز نیست پستمو جواب بدی :cheesygri )
بلکه فریم بیشتر یعنی اجرای روانتر .
اجرا شدن بازی در 60 فریم ولی با افت فریم خیلی بهتر از 30 فریم ولی بدون افت فریم هست ! که خیلی ها برعکس گفتن .
فریم کمتر از 30 را چشم انسان میتونه تشخیص بده و در 30 فریم این تشخیص داده نمیشه .
حالا اگه ما بازی داشته باشیم که در 60 فریم اجرا بشه اگه افت فریم هم داشته باشه این افت فریم دیگه تا 30 فریم کاهش داده میشه که باز مشکلی نیست البته اگه از 30 نیاد پایین تر .
خوب حالا به نظرتون بازی در 60 فریم ولی با افت فریم بهتره یا 30 فریم :confused:

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
بعضی ها کاسه داغتر از آش شدن سر این قضیه:-" داره جالب میشه:biggrin1:. بنده نه با نرخ فریم و نه با 720p مشکلی ندارم. چون ثابت بودن نرخ فریم اهمیت داره، و در وهله دوم 30 یا 60 بودنش.
به نظر منم 30 فريم براي FPS بهتر از 60 فريم هست
نظرت برام محترم هست ولی دلیلی برای این حرف داری. بگو ما هم روشن شیم:biggrin1:
ولي از sony انتظار ميره حداقل Killzone رو 1080P بده(چون باعث اين توقع خودشه!!)
چه عجب :biggrin1:.
خودم شخصآ 30 Fps رو برای سبک شوتر میپسندم آخه یه حس سینمایی به بازی میده
What the......../:). یعنی از بازی های که در 60 فریم اجرا میشن سینمائی تره.

پ.ن. اریا جون حداقل یه کاری میکرد شاخترین بازی نسل بعدش تو 1080 و 60fps اجرا میشد که از CoD 4 کم نیاره:biggrin1:.
پ.2.ن. Kz2 اگر تو 9080p اجرا بشه و در 120fps ولی گیم پلی درست حسابی نداشته باشه باز هم بدرد نمیخوره ;).

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
پ.ن. اریا جون حداقل یه کاری میکرد شاخترین بازی نسل بعدش تو 1080 و 60fps اجرا میشد که از CoD 4 کم نیاره:biggrin1:.
فریدون فعلآ که شاخص ترین بازی نسل بعد مایکروسافت (Gears Of War) هم با 30 فریم و رزولوشن 720p اجرا شد و کسی صداش درنیومد.
پرسروصداترین Racing مایکروسافت PGR4 هم 30 فریم و 720p هست.
بزرگترین RPG مایکروسافت Mass Effect هم که Frame Rate ش آخرین بار که دیدم انگار زیر 20 بود !
حالا مطمئن هستم اگه کیل زون 1080p هم بود 100 نفر میومدن میگفتن مگه چند نفر تلویزیون 1080p دارن ؟ این هم واضحه که 60 فریم خیلی بهتر از 30 فریم هست ولی کنسول نمیکشه با این جزییات و گرافیک و انیمیشنها توی این حالت اجرا کنه.
منظورم اینه که 60 فریم و 30 فریم بودن و رزولوشن خوبی و بدی بازی رو کاملآ تعیین نمیکنن.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
اریا جون اخه گفتی حجم گرافیکی,مگه حجم گرافیکی باعث افزایش حجم خوده بازی هم نمیشه؟!

منظور از حجم گرافیکی اینه که بازی از نظر پردازش و Render کردن سنگین میشه و سخت افزار کشش نداره . واسه همین نمیتونن یک بازی رو که گرافیک سنگین داره با رزولوشن 1080p و 30 fps رندر کنن .

مثلا Gears of war با اون عظمت گرافیک باید 30 fps و 720p اجرا میشد .

ولی خب حداقل میتونستن توی یکی از این دو مورد بهتر عمل کنن ، مثلا 1080p با 30 fps یا برعکس ...

در ضمن این که یک بازی 30 fps یکنواخت داشته باشه بهتره از اینه که 60 fps با افت فریم ...
چون شما وقتی دارید بازی میکنید با همون سرعت فریم که پیش برید چشمتون عادت میکنه و مشکلی ندارید ، ولی وقتی اون سرعت کاسته بشه کاملا به چشم میاد و اذیت میکنه ،
حالا فرقی نداره 30 باشه 60 ، مهم یکنواخت بودن هستش .

و صد البته در صورت یکنواخت بودن 60 fps بهتره ......

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
فریدون فعلآ که شاخص ترین بازی نسل بعد مایکروسافت (Gears Of War) هم با 30 فریم و رزولوشن 720p اجرا شد و کسی صداش درنیومد.

اخه اينجا قضيه فرق ميگنه بازي gears of war يكي از بازي هاي نسل اول xbox360 بود و در سال 2006 عرضه شده وتنها به گفته ي epic چشمه اي از قدرت xbox360 بود . اگه بخوان از تمام قدرت استفاده كنن خيلي بهتر از اينها ميشه .

ولي بازي killzone 2 يه بازي اي هست كه در سال 2008 ميخواد بياد و اين قابل مقايسه نيست .

پرسروصداترین Racing مایکروسافت PGR4 هم 30 فریم و 720p هست.

اينهم هنوز به طور كلي به ثبت نرسيده و من كاملا مطمئن هستم محصول نهايي در 60 فريم خواهد بود .

بزرگترین RPG مایکروسافت Mass Effect هم که Frame Rate ش آخرین بار که دیدم انگار زیر 20 بود !

:-" جوابش را پايين ميدم .

Gears Of 1080p دارن ؟ این هم واضحه که 60 فریم خیلی بهتر از 30 فریم هست ولی کنسول نمیکشه با این جزییات و گرافیک و انیمیشنها توی این حالت اجرا کنه.

چرا چنين بازي هايي هست كه كه در 60 فريم اجرا بشه و خيلي بزرگتر از killzone 2 كه بخواد روي كنسول اجرا بشه اين بازي بازي اي نيست جزء rage . چه زود يادت رفت اين بازي با اون گرافيك و جزئيات بينهايت بالا و بافتهاي باور نكردني كه خودت خبر داري كه هيچ بازي حتي قادر به نزديك شدنش نيست ميخواد روي كنسولها در 60 فريم اجرا بشه .و بازي هم به علت گرافيك وحشتناك 80 گيگابايت حجم داره البته بدون فشرده سازي .
ميخوام بگم اين به شعور بازي سازي ربط داره .

درضمن halo3 در 1080p و در 60 فريم اجرا خواهد شد .
cod4 هم كه در 60 فريم و در بعضي از صحنه به گفته بازي سازها از 60 فريم هم بيشتر خواهد شد .

lacrimosa requiem

کاربر سایت
Aug 15, 2007
6
1)ولي بازي killzone 2 يه بازي اي هست كه در سال 2008 ميخواد بياد و اين قابل مقايسه نيست .
2)چرا چنين بازي هايي هست كه كه در 60 فريم اجرا بشه و خيلي بزرگتر از killzone 2 كه بخواد روي كنسول اجرا بشه اين بازي بازي اي نيست جزء rage . چه زود يادت رفت اين بازي با اون گرافيك و جزئيات بينهايت بالا و بافتهاي باور نكردني كه خودت خبر داري كه هيچ بازي حتي قادر به نزديك شدنش نيست ميخواد روي كنسولها در 60 فريم اجرا بشه .و بازي هم به علت گرافيك وحشتناك 80 گيگابايت حجم داره البته بدون فشرده سازي .
ميخوام بگم اين به شعور بازي سازي ربط داره .
cod4)(3) هم كه در 60 فريم و در بعضي از صحنه به گفته بازي سازها از 60 فريم هم بيشتر خواهد شد
.
killzone 2)(1) هم از نظر گرافیک نوآوری های بسیاری داره که حتی در سال 2008 هم نوآوری حساب میشن...:-"MSAA with deffered rendering
2)هر بازیسازی می تونه بازی بسازه که این همه جزئیات و texture داشته باشه فقط fram rate میاد زیر 2...نوآوری id هم همین جاست اونا engine ایی طراحی کردن که میتونه اون همه texture رو هندل کنه ولی افت فریم نده...اینم به نوع ذخیره سازی و اجرای texture ها و طریقه ذخیره سازی اونا در texture cache و texture data crosser داره...راستی راجبه اون 80 گیگ من نمی دونم چطوری می خوان تو 2 تا dvd جاش بدن...
3)و در cod 4 در بعضی جاها هم کمتر...

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
چرا چنين بازي هايي هست كه كه در 60 فريم اجرا بشه و خيلي بزرگتر از killzone 2 كه بخواد روي كنسول اجرا بشه اين بازي بازي اي نيست جزء rage . چه زود يادت رفت اين بازي با اون گرافيك و جزئيات بينهايت بالا و بافتهاي باور نكردني كه خودت خبر داري كه هيچ بازي حتي قادر به نزديك شدنش نيست ميخواد روي كنسولها در 60 فريم اجرا بشه .و بازي هم به علت گرافيك وحشتناك 80 گيگابايت حجم داره البته بدون فشرده سازي .
حالا وایسا rage بیاد بعدا در موردش صحبت می کنیم. خیلی از بازی ها بودن که سازنده روز های اول گفتن 60 فریم هست ولی بعدا معلوم شد که 30 فریم بوده. بازی ای که کلی زمان تا ریلیزش مونده اینطوری صحبت کردن در موردش فکر نمی کنم درست باشه.

king pozitron

کاربر سایت
Jun 2, 2006
120
نام
morteza
اخه اينجا قضيه فرق ميگنه بازي gears of war يكي از بازي هاي نسل اول xbox360 بود و در سال 2006 عرضه شده وتنها به گفته ي epic چشمه اي از قدرت xbox360 بود . اگه بخوان از تمام قدرت استفاده كنن خيلي بهتر از اينها ميشه .

ولي بازي killzone 2 يه بازي اي هست كه در سال 2008 ميخواد بياد و اين قابل مقايسه نيست .

این از اون حرفا بود :eek: !!!!!
بهترین بازی shooter ایکس باکس که تا حالا اومده :eek: این بازی بوده و به گفته خیلی از بازی سازان بیش از 90 درصد توانایی های X60 دستشون اومده در ضمن ماکروسافت از زمان پیدایش عادت نداشته که چیزی برای مخفی کردن و سورپرایز بزاره و هر چی که X60 داره همینی هست که می بینین :eek: این در حالی که سیاست های سونی همیشه بر اساس اینکه همیشه یه چیزی توی استین برای رو کردن داره :biggrin1: و از همون اول همه چیز رو نمیکنه :( !!!!

اينهم هنوز به طور كلي به ثبت نرسيده و من كاملا مطمئن هستم محصول نهايي در 60 فريم خواهد بود .

اره توی این منم تا حدودی موافقم چون اون چیزایی که تا حالا در مورد این بازی نشون دادن ( در نمایشگاه ) دارای برخی افکت های الکی بود :( که به اعتقاد خیلی ها بازی نهایی در حدی پایین تر از اون خواهد بود :biggrin1: پس امکانش هست !!!!!

درضمن halo3 در 1080p و در 60 فريم اجرا خواهد شد .
cod4 هم كه در 60 فريم و در بعضي از صحنه به گفته بازي سازها از 60 فريم هم بيشتر خواهد شد .
halo3 :love: رو وسط نیار من خودم از این بازی خیلی خوشم میاد و اونم به خاطر گیم پلی بازی هستش :love: واین بازی در زمینه گرافیک تقریبا چیزی برای گفتن نداره ( حالا نیاین به این حرفم الکی گیر بدین این بازی در مقایسه بابازی های هم سطح خودش گرافیک پایین تری داره :biggrin1: ) پس اجرا شدن با 1080p و 60 فریم امکان داره ( اما این به نظر من نمی شه و ماکزیمم 30 فریم یا 720P :biggrin1: ) !!!!!
در مورد COD4 هم من تا حالا چیزی در مورد فریم ریتش نشنیدم اما اگر بتونن 60 فریم با 1080Pاجرا کنن که باید به هشو لقب جادوگر داد :eek: !!!!!

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
در مورد COD4 هم من تا حالا چیزی در مورد فریم ریتش نشنیدم اما اگر بتونن 60 فریم با 1080Pاجرا کنن که باید به هشو لقب جادوگر داد

کاری نداره اجرا شدنش که بار ها تو گیم پلی تریلر هم ثابت شده;)

بار ها تو همه مصاحبه ها با Grant گفته که 60 فرم این نمونش:

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=4743&highlight=مصاحبه+مسئولین+ساخت+Call+Duty

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
بهترین بازی shooter ایکس باکس که تا حالا اومده :eek: این بازی بوده و به گفته خیلی از بازی سازان بیش از 90 درصد توانایی های X60 دستشون اومده در ضمن ماکروسافت از زمان پیدایش عادت نداشته که چیزی برای مخفی کردن و سورپرایز بزاره و هر چی که X60 داره همینی هست که می بینین :eek: این در حالی که سیاست های سونی همیشه بر اساس اینکه همیشه یه چیزی توی استین برای رو کردن داره :biggrin1: و از همون اول همه چیز رو نمیکنه :(

شما میتونی یک منبع بیاری که اثبات کنه بازیسازا پس از ساخت این بازی 90% قدرت 360 دستشون اومده ؟؟!!!
بازی GOW در مقابل بازیهایی که در اینده برای کنسول 360 قرار هست عرضه شوند اصلا به حساب نمیاد !

اره توی این منم تا حدودی موافقم چون اون چیزایی که تا حالا در مورد این بازی نشون دادن ( در نمایشگاه ) دارای برخی افکت های الکی بود :( که به اعتقاد خیلی ها بازی نهایی در حدی پایین تر از اون خواهد بود :biggrin1: پس امکانش هست

من با اون گرافیکی که از این بازی دیدم مطمئنم که محصول نهایی با 30 فریم اجرا میشه . ( دمویی که من از این بازی دیدم به صورت Live بوده پس مطمئنم که گرافیک واقعی بازی را دیدم ) مطمئن هم هستم که گرافیک نسخه نهایی این بازی از اون تریلری که من دیدم بیشتر هست !

: رو وسط نیار من خودم از این بازی خیلی خوشم میاد و اونم به خاطر گیم پلی بازی هستش :love: واین بازی در زمینه گرافیک تقریبا چیزی برای گفتن نداره ( حالا نیاین به این حرفم الکی گیر بدین این بازی در مقایسه بابازی های هم سطح خودش گرافیک پایین تری داره :biggrin1: ) پس اجرا شدن با 1080p و 60 فریم امکان داره ( اما این به نظر من نمی شه و ماکزیمم 30 فریم یا 720P :biggrin1: ) !!!!!
در مورد COD4 هم من تا حالا چیزی در مورد فریم ریتش نشنیدم اما اگر بتونن 60 فریم با 1080Pاجرا کنن که باید به هشو لقب جادوگر داد :eek: !!!!!

من به شما قول میدم Halo 3 را بیش از این چیزی که هست خواهیم دید . ( این رو از من داشته باش :D )
COD 4 هم که صددرصد در 60 فریم اجرا میشه . در این شکی نیست ... ( هر چه قدر منبع خواستی بگو بدم :D )

آخرین ویرایش:

trancearena

کاربر سایت
Dec 1, 2006
366
من فکر میکنم منظورمو بد رسوندم! ببینید وقتی من دارم میگم 30 فریم ثابت رو میپسندم بخاطر اینه که اکثر سازنده ها برای اینکه نرخ فریم رو ببرن بالا مجبورن یه مقدار از کیفیت کارو کم کنن و شاید یسری از افکت های بازی رو بردارن! که من خودم شخصآ ترجیح میدم بازی رو همون 30 فریم اجرا بشه ولی چیزی از کیفیت بازی کم نشه. مشکل اینجاست که خیلی ها فقط عدد فریم رو میبینن!
برتری 60 فریم در مقابل 30 فریم هم یه چیز کاملآ مشخصیه ولی به چه قیمت؟؟؟
دیگه بحث قدرت سخت افزاری و ناتوان بودن سخت افزار یه بحث کاملآ جداست.
وقتی KZ2 میخواد رو 30 فریم با رزولوشن 720p اجرا بشه حتمآ سازندهها محدودیت سخت افزاری داشتن که اینکارو کردن! که به نظر من کار عاقلانه ای کردن.

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
حالا وایسا rage بیاد بعدا در موردش صحبت می کنیم. خیلی از بازی ها بودن که سازنده روز های اول گفتن 60 فریم هست ولی بعدا معلوم شد که 30 فریم بوده. بازی ای که کلی زمان تا ریلیزش مونده اینطوری صحبت کردن در موردش فکر نمی کنم درست باشه.

اشكان منم نگفتم كه حتمي هست ولي اين حرف جانكارمك گفته .
درضمن 30 فريم هم براي اين بازي فوق العاده هست چون واقعا براي pc هاي قدرتمند هم سخته اين بازي را در 30 فريم اجرا كردن . حالا ديگه نميدونم اين جانكارمك چه معجزه اي را خلق كرده .

بهترین بازی shooter ایکس باکس که تا حالا اومده :eek: این بازی بوده و به گفته خیلی از بازی سازان بیش از 90 درصد توانایی های X60 دستشون اومده

اه راستي از كي تا حالا ميتوني اين نظر كارشناسان را به ما هم نشون بدي كه گفتن از 90 درصد قدرت xbox360 بهره بردن ؟!! اين حرف را كسي نميگه جزء كارشناسان خالص فنبوي سوني .
كليفي بي خودش گفته اين بازي چشمه اي از قدرت اين كنسول هست .

در ضمن ماکروسافت از زمان پیدایش عادت نداشته که چیزی برای مخفی کردن و سورپرایز بزاره و هر چی که X60 داره همینی هست که می بینین :eek: این در حالی که سیاست های سونی همیشه بر اساس اینکه همیشه یه چیزی توی استین برای رو کردن داره :biggrin1: و از همون اول همه چیز رو نمیکنه :( !!!!

راستي ؟! اتفاقا داري برعكس ميگي چون مايكرو هميشه مخفي كاري داره نه سوني .

halo3 :love: رو وسط نیار من خودم از این بازی خیلی خوشم میاد و اونم به خاطر گیم پلی بازی هستش :love: واین بازی در زمینه گرافیک تقریبا چیزی برای گفتن نداره ( حالا نیاین به این حرفم الکی گیر بدین این بازی در مقایسه بابازی های هم سطح خودش گرافیک پایین تری داره :biggrin1: ) پس اجرا شدن با 1080p و 60 فریم امکان داره ( اما این به نظر من نمی شه و ماکزیمم 30 فریم یا 720P :biggrin1: ) !!!!!

نميدونم شما چطور نظر ميدين ؟!!
حالا در مورد گرافيك اين بازي حرفي نميزنم و فقط وايسادم تا روز اخر بياد و ببينم سايتها چي در موردش ميگن .
ولي چيزي كه ميخوام بگم عزيز اينه كه فقط گرافيك بازي نيست كه خيلي از توانايي كنسول را ميگيره بلكه اون جو درگير كننده بسيار تاثير گذار هست .
اگه تريلر هاي halo3 را ببيني متوجه ميشي جو بسيار درگير كنده اي داره مثلا ميبيني وقتي داري با مسترچيف قدم ميزني تو بازي 10 نفر از بالاي سرت به اينورو اونور ميپرن و دوتا وسيله نقليه هوايي از سرت گذر ميكنند دوتا وسيله نقليه زميني جلو چشت منفجر ميشن و همه و همه باهم . واقعا به نظرت اينها نياز به قدرت كنسولي داره يا نه .
بازي اين در سطح halo3 با اين گيم پليش خيلي سخته در 1080p و 60 فريم اجرا شدن .
حالا من چيزي كه گفتم خواهيم ديد .

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
محض اطلاع:
A word about "FPS"

What are we looking for in gaming performance wise? First off, obviously Guru3D tends to think that all games should be played at the best image quality (IQ) possible. There's a dilemma though, IQ often interferes massively with the performance of a graphics card. We measure this performance with an outcome which is called FPS, the number of frames a graphics card can render per second. The higher it is the more fluently your game will display itself.

A game's frames per second (FPS) is a measured average of a series of tests. That test often is a timedemo, a recorded part of the game which is a 1:1 representation of the actual game and it's gameplay experience. After forcing the same image quality settings; this timedemo is then used for all graphics cards so that the actual measuring is as objective as can be.
Frames per second Gameplay
<30 FPS very limited gameplay
30-40 FPS average yet very playable
40-60 FPS good gameplay
>60 FPS best possible gameplay

* So if a graphics card barely manages less than 30 FPS then the game is not very playable, we want to avoid that at all cost.
* With 30 FPS up-to roughly 40 FPS you'll be very able to play the game with perhaps a tiny stutter at certain graphically intensive parts. Overall a very enjoyable experience. Match the best possible resolution to this result and you'll have the best possible rendering quality versus resolution, hey you want both of them to be as high as possible.
* When a graphics card is doing 60 FPS on average or higher then you can rest assured that the game will likely play extremely smoothly at every point in the game, turn on every possible in-game IQ setting.
* Over 100 FPS? You have either a MONSTER of graphics card or a very old game.
چون واقعا براي pc هاي قدرتمند هم سخته اين بازي را در 30 فريم اجرا كردن
اهان باشه!
اونوقت PC قدرتمند از نظر شما چیه؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر