رای‌گیری مورد انتظارترین بازی 2019 از نگاه کاربران بازیسنتر

از بین عناوینی که تاریخ عرضه ندارند، بیشتر منتظر کدام هستید؟ (انتخاب تا 3 مورد)

• Bayonetta 3

• Beyond Good & Evil 2

• Cyberpunk 2077

• Death Stranding

• Final Fantasy VII Remake

• Ghost of Tsushima

• Halo Infinite

• Metroid Prime 4

• Nioh 2

• The Elder Scrolls VI

• The Last of Us Part II

• سایر موارد

Results are only viewable after voting.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
2018-12-10_000824.jpg

درود <:-P
طبق رسم هر ساله، با رسیدن به آخرین ماه سال میلادی قراره یه نگاهی به سال آینده داشته باشیم و با هم موردانتظارترین بازی‌های سال رو از دید کاربران بازیسنتر انتخاب کنیم. حالا که همه‌ی کنفرانس‌ها و مراسم‌های مهم سال برگزار شدن، از بیشتر عناوینی که سال آینده منتشر میشن، اطلاع داریم و موقعیت خوبی هستش که قبلا از ورود به سال 2019 به بازی‌هایی که بیشتر از همه برای عرضه شدنشون هیجان‌زده هستیم، بپردازیم و یه جورایی آینده‌ی روشن صنعت گیم رو مورد بررسی و تحلیل قرار بدیم.
هدف از این رای‌گیری آشنا شدن با میزان محبوبیت بازی‌ها و همینطور آشنا شدن با بازیهای سال آینده هستش. در رای‌گیری سه سال گذشته خیلی ‌از ما با بازیهایی آشنا شدیم که حتی اسمشون هم نشنیده بودیم اما افراد دیگه‌ای به صورت جدی اون بازی رو دنبال می‌کردن. سعی کنید در مورد بازیهای دیگه‌ اطلاعات کسب کنید و با سلیقه‌ی افراد دیگه و سبک‌های مختلف آشنا بشید. همینطور سعی کنید این رای‌گیری رو به عنوان یه مسابقه و رقابت بین بازیهای شرکت محبوبتون و بقیه نبینید و واقعا چیزی که بهش علاقه دارید رو انتخاب کنید.

راهنمای شرکت در رای‌گیری:
1. می‌توانید تا حداکثر 10 بازی را انتخاب کنید.
2. لیست را به گونه‌ای بنویسید که ترتیب آن مشخص باشد.
3. هر بازی فقط می‌تواند یکبار در لیست ذکر شود.
4. همه‌ی بازیهای لیست باید برای عرضه در سال 2019 تایید شده باشند.
5. اگر عنوان جدیدی تا پایان رای‌گیری معرفی شود و یا تاریخ عرضه‌ی عنوانی برای 2019 مشخص شود، می‌توانید از آن در لیست خود استفاده کنید.
6. رای‌گیری در روز آخر دسامبر به پایان می‌رسد و قبل از آن می‌توانید لیست خود را ویرایش کنید.
7. توصیه می‌شود کمی درباره‌ی انتخاب‌های خود توضیح دهید و حتی تعدادی عنوان را خارج از لیست معرفی کنید.
8. خیلی راحت می‌توانید در مورد انتخاب دیگران به بحث و تبادل نظر بپردازید لطفا سعی کنید از ترول و بحث‌های کلیشه‌ای خودداری کنید تا یک رای‌گیری سالم و به دور از درگیری لفظی رو شاهد باشیم.

نحوه‌ی تقسیم امتیازها:
بازی اول: 4 امتیاز
بازی دوم: 3 امتیاز
بازی سوم: 3 امتیاز
بازی چهارم: 2 امتیاز
بازی پنجم: 2 امتیاز
بازی ششم: 2 امتیاز
بازی هفتم: 1 امتیاز
بازی هشتم: 1 امتیاز
بازی نهم: 1 امتیاز
بازی دهم: 1 امتیاز

بازیهای غیرقابل‌قبول:
1. دموها
2. DLCها
3. عناوینی که برای 2019 تایید نشده‌اند مثل: The Last of Us Part II - Ghost of Tsushima - Death Stranding - Cyberpunk 2077 - Metroid Prime 4 - Halo Infinite و...
4. عناوینی که بصورت رسمی معرفی نشده‌اند مثل Call of Duty جدید و FIFA جدید و هر بازی سالانه دیگه که هنوز معرفی نشدن
توجه »» اگه یه بازی غیرقابل قبول رو توی لیست خودتون بیارید، از لیستتون خط می‌خوره و امتیازش به گزینه‌ی بعدی میرسه.
منبع بازیهای سال 2019:
(لطفا حتما قبل از رای‌گیری این لیست رو مشاهده کنید چون ممکنه در مورد بعضی از بازیها حضور ذهن نداشته باشید)
2019 in video gaming - Wikipedia
====================
توی تصویر اول تاپیک سعی کردم همه‌ی بازیهای مهم سال 2019 رو اضافه کنم ولی اگه بنظرتون چیزی جا افتاده و دوست دارید اضافه بشه، اطلاع بدید <:-P
====================
تاپیک و برندگان سالهای گذشته‌ در بازیسنتر: (انتخاب‌های سال گذشته خودتون رو پیدا کنید و ببینید چه بازی‌هایی هنوز تو لیست امسال‌تون هم حضور دارن :D)
رای گیری مورد انتظارترین بازی 2016 از نگاه کاربران بازیسنتر
رای‌ گیری مورد انتظارترین بازی 2017 از نگاه کاربران بازیسنتر
رای گیری مورد انتظارترین بازی 2018 از نگاه کاربران بازیسنتر
اگه سوال یا ابهامی در مورد نحوه‌ی برگزاری و انجام رای‌گیری دارید حتما بپرسید.
رای‌گیری از همین‌ الان شروع میشه تا آخرین روز دسامبر ادامه داره...شمارش رای‌ها هم بلافاصله پس از پایان رای‌گیری شروع میشه و نتایج هم در روزهای ابتدایی سال 2019 اعلام میشه.
LET THE VOTING BEGIN ! :D
نتایج نهایی:

لیست 10 عنوان موردانتظار 2019 از نگاه کاربران بازیسنتر:
(جمع امتیازها با رنگ سبز مشخص شده)

10. DOOM Eternal

43

9. Days Gone

48

8. Gears 5

55

7. Ori and the Will of the Wisps

61

6. The Outer Worlds

62

5. Crash Team Racing: Nitro-Fueled

65

4. Devil May Cry V

97

3. Metro Exodus
103

2. Sekiro: Shadows Die Twice
138

1. Resident Evil 2

159

لیست کامل:

Resident Evil 2 - 159
Sekiro: Shadows Die Twice - 138
Metro: Exodus - 103
Devil May Cry V - 97
Crash Team Racing: Nitro-Fueled - 65
The Outer Worlds - 62
Ori and the Will of the Wisps - 61
Gears 5 - 55
Days Gone - 48
Doom Eternal - 43
Kingdom Heart III - 42
Control - 36
Mortal Kombat 11 - 31
RAGE 2 - 27
Shenmue III - 18
Wolfenstein: Youngblood - 18
Division 2 - 17
Anthem - 15
Dreams - 12
Catherine: Full Body - 12
Code Vein - 11
Fire Emblem: Three Houses - 10
Wasteland 3 - 9
The Sinking City - 9
Super Meat Boy Forever - 8
Babylon's Fall - 8
Concrete Genie - 7
Ancestors: The Humankind Odyessey - 7
Streets of Rage 4 - 6
Dead or Alive 6 - 6
Luigi's Mansion 3 - 6
Ace Combat 7 - 6
A Plague's Tale: Innocence - 6
Animal Crossing - 5
Bloodstained: Ritual of the Night - 5
Onimusha: Warlords - 4
Man of Medan - 4
Psychonauts - 4
Judgement - 4
Total War: Three Kingdoms - 4
Dragon Quest XI S - 4
Skull and Bones - 4
Twin Mirror - 4
Trials: Rising - 3
Dying Light 2 - 3
New Super Mario Bros Deluxe - 3
Granblue Fantasy Relink - 3
Far Cry: New Dawn - 3
Travis Strikes back: No More Heroes - 3
Medievil - 3
Desperados III - 2
Star Wars: Jedi Fallen Order - 2
Left Alive - 2
My Friend Pedro - 2
Samurai Shodown - 2
Anno 1800 - 2
Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy - 2
God Eater 3 - 1
Dark Devotion - 1
Biomutant - 1
Spelunky 2 - 1
Creaks - 1
VANE - 1
Tales of Vesperia: Definitive Edition - 1
Steins;Gate - 1
Crackdown 3 - 1

آخرین ویرایش:

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
سلام
به شخصه به شدت منتظر شاهکاره دیگه ای از میازاکی هستم و بعد اون بازی که ندیدم کسی بزاره ولی من با شماره اولش زندگی کردم اونم بازی Dying light 2 هست
1.Sekiro
2.RE2 remake
3.Dying light 2
4.DMC5
و دیگر هیچ
فکر کنم دیگه یواش یواش باید منتظر بازیهای جدید با تریلر های جدید برای کنسول‌های نسل بعد باشیم.این نسل هم با همه خاطرات قشنگی که داشت و داره , به پایان راهش نزدیک میشه
برای من که نسل خیلی باحال و با خاطره ای بود امیدوارم نسل بعد هم شاهکارهای باحالی داشته باشیم
ممنون بابت تاپیک باحال.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
تقریبا به آخرین روز این رای گیری رسیدیم، چرا اینقدر بی‌حال؟ :(

من لیست خودم رو دادم، اما یک سری بازی‌های کوچکتر وجود دارن که توی لیست من هستن و دوست دارم یه اشاره‌ای کنم بهشون!

In The Valley of Gods
ساخته قبلی این استودیو (Firewatch) که حسابی بهم چسبید، الانم که به خانواده Valve پیوستن و بودجه بیشتری قاعدتا دارن برای ساخت بازی.

The Last Night
این بازی هم که توی لیست اصلی خودم بود، نمایش بازی فوق‌العاده بود، کاش زودتر عرضه بشه!

Vane
انحصاری PS هست و چندین سالی می‌شه که معرفی شده و هی تاخیر خورده. ولی بالاخره قراره 15 ژانویه عرضه بشه. از فضا و گرافیک بازی خیلی خوشم اومده ولی خوب حیف که PS ندارم :(

A Plague Tale: Innocence
اینم توی لیست اصلی خودم بود، به شدت منتظرم ببینم چه می‌کنن، تا الان که به شدت جذاب به نظر می‌رسه!

Bloodstained
اگه بیاد ...

Lost Ember
این از دسته کمتر شناخته شده‌هاست، اون حس و حال ارتباط با طبیعتش رو دوست دارم، در مورد خود بازی و اینکه کیفیت چطوری خواهد داشت فعلا چیزی نمی‌شه گفت!

EITR
اینم که گم شد کلا ...

Praey for the Gods
شدیدا از SoC الگوبرداری کرده، امیدوارم عنوان خوبی دربیاد.

AfterParty
ایده بازی به شدت جذاب هست، بازی قبلی سازنده‌ها هم نشان از توانایی بالای تیم داره!

Among Trees
توی TGA 2018 معرفی شد و به شدت خوشگل بود ...

یه سری بازی‌ها هم هستن که پیگیرشون نبودم و اما به چشمم خوردن و جذاب به نظر رسیدن:

Night Call
در نقش یک راننده تاکسی هستین که از ملت اطلاعات کسب می‌کنه؟!

Ira
نمی‌دونم، ولی قشنگه!

Tale of Ronin
اینم از دوستانمون توی Dead Mage هست، از لحاظ هنری بسیار زیباست

The Last Campfire
بازی جمع و جور سازنده‌های NMS که به شدت ازشون متنفرم، ولی خوب نمایش اینو خیلی دوست داشتم!

Blood will be Spilled
به شدت منو یاد بازی دوران کودکی، Sunset Riders میندازه!

Cloudpunk
در نقش مامور حمل و نقل هستین توی یک فضای سایبرپانکی!

Transmission
شاید کل این لیست رو برای اشاره به این عنوان نوشته باشم :D در نقش راننده هستین، توی یک دنیا با رنگ بندی به شکل سایبرپانکی! بارون، امتداد نور چراغ و ... و همه اینا به دور از هیجان و با آرامش :x

البته سرنوشت خیلی از بازی‌های این لیست مشخص نیست، خیلی از بازی‌ها هم احتمالا جا موندن، از @sina_unl دعوت می‌کنم لیست رو کامل‌تر کنه و اگه توضیحات بیشتری داره اضافه کنه :D پاشو بیا کاکو:D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
خب تا فرصت تموم نشده بلکه ما هم بالاخره لیست رو ول بدیم وسط تاپیک :D:

1- Metro Exodus

واقعا الان سخته برام به چیزی جز مترو فکر کنم :D بازی دقیقا همون چیزیه که باید باشه و تریلر های گیم پلی که ازش بیرون اومده و اون قابلیت دلنشین کاستومایز اسلحه ها واقعا حجت رو برای من تموم کرد که بشه شماره اول لیست من :D
2- Doom Eternal
نسخه قبلی یک محبت خالی بود برای منی که عاشق این سبک هستم :D بازی سخت و دلپذیر کم پیدا میشه این روز ها و تریلر های این لامصب هم شدیدا به آدم چشم میزدن :D
3- Crash Team Racing: Nitro Fueled
اصلا نیازی به توضیح دادن نداره واقعا :D من البته دو ساله که بازی رو ریختم رو PSP و هر از گاهی بهش سر میزنم و دهن خودم رو با نوستالژی سرویس میکنم اما مطمئنا تجربه دوباره اش با گرافیک بهبود یافته بازم جادویی میشه :D
4- Devil May Cry V
همه چیز بازی واقعا عالی بوده تا اینجا از تریلر هاش بگیر تا کمپین های تبلیغاتیش و باقی موارد :D منتظر بازگشت قدرتمند Capcom هستیم البته اگه بکشه بیرون از این میکروترنزکشن:|
5- Resident Evil 2
اینم دقیقا مثل بالا سریش همه چیزش عالی بوده اما از اونجایی که عشقم به هک اند اسلش چند برابره نسبت به ترسناک رتبه پایین تری هست :D
6- Mortal Kombat 11
نسخه قبل با فن های بازی خیلی نامهربون بود و کاراکتر های جدید هم هیچجوره به دلمون ننشست ولی خب با توجه به شایعات و خبر ها کاراکتر های قدیمی قراره تعداد زیادیشون برگرده و همین من رو راضی میکنه که منتظر این لعنتی باشم.
7- The Last Night
اینم زمانی که معرفی شد خیلی دلم رو گرفت و دقیقا جو و فضایی داشت که از Cyberpunk 2077 انتظار داشتم. در کل این فضا و حس و حال و محیط برای من حسن ختامه.
8- The Outer Worlds
در غیاب سری Borderlands برامون حکم ضد خماری رو داره، تریلرش و ظنزش و فضاش که چیز جالبی بود، امیدوارم ضد حال نزنه :D
9- Kingdom Hearts 3
والا منم زیاد خبر ندارم جریان این سری بازی چیه ولی وقتی فهمیدم کاراکتر های جاپونی تو دنیای Toy Story میرن برای من تموم شده بود حجتش :D
10- Rage 2
نمیدونم یه چیز دیوانه واری داره که دوست دارم و اون تم صورتی رنگش بدجوری دل آدم رو میبره ولی از اون طرف وقتی نگاه میکنی میبینی سازنده آوالانچ هست یخورده زده میشه ادم ولی یه نیمچه نگاه میکنی و میبینی Id Software یکم کمک کرده راضی میشی که حداقل گان پلی روانیه :D

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
تقریبا به آخرین روز این رای گیری رسیدیم، چرا اینقدر بی‌حال؟ :(

من لیست خودم رو دادم، اما یک سری بازی‌های کوچکتر وجود دارن که توی لیست من هستن و دوست دارم یه اشاره‌ای کنم بهشون!

In The Valley of Gods
ساخته قبلی این استودیو (Firewatch) که حسابی بهم چسبید، الانم که به خانواده Valve پیوستن و بودجه بیشتری قاعدتا دارن برای ساخت بازی.

The Last Night
این بازی هم که توی لیست اصلی خودم بود، نمایش بازی فوق‌العاده بود، کاش زودتر عرضه بشه!

Vane
انحصاری PS هست و چندین سالی می‌شه که معرفی شده و هی تاخیر خورده. ولی بالاخره قراره 15 ژانویه عرضه بشه. از فضا و گرافیک بازی خیلی خوشم اومده ولی خوب حیف که PS ندارم :(

A Plague Tale: Innocence
اینم توی لیست اصلی خودم بود، به شدت منتظرم ببینم چه می‌کنن، تا الان که به شدت جذاب به نظر می‌رسه!

Bloodstained
اگه بیاد ...

Lost Ember
این از دسته کمتر شناخته شده‌هاست، اون حس و حال ارتباط با طبیعتش رو دوست دارم، در مورد خود بازی و اینکه کیفیت چطوری خواهد داشت فعلا چیزی نمی‌شه گفت!

EITR
اینم که گم شد کلا ...

Praey for the Gods
شدیدا از SoC الگوبرداری کرده، امیدوارم عنوان خوبی دربیاد.

AfterParty
ایده بازی به شدت جذاب هست، بازی قبلی سازنده‌ها هم نشان از توانایی بالای تیم داره!

Among Trees
توی TGA 2018 معرفی شد و به شدت خوشگل بود ...

یه سری بازی‌ها هم هستن که پیگیرشون نبودم و اما به چشمم خوردن و جذاب به نظر رسیدن:

Night Call
در نقش یک راننده تاکسی هستین که از ملت اطلاعات کسب می‌کنه؟!

Ira
نمی‌دونم، ولی قشنگه!

Tale of Ronin
اینم از دوستانمون توی Dead Mage هست، از لحاظ هنری بسیار زیباست

The Last Campfire
بازی جمع و جور سازنده‌های NMS که به شدت ازشون متنفرم، ولی خوب نمایش اینو خیلی دوست داشتم!

Blood will be Spilled
به شدت منو یاد بازی دوران کودکی، Sunset Riders میندازه!

Cloudpunk
در نقش مامور حمل و نقل هستین توی یک فضای سایبرپانکی!

Transmission
شاید کل این لیست رو برای اشاره به این عنوان نوشته باشم :D در نقش راننده هستین، توی یک دنیا با رنگ بندی به شکل سایبرپانکی! بارون، امتداد نور چراغ و ... و همه اینا به دور از هیجان و با آرامش :x

البته سرنوشت خیلی از بازی‌های این لیست مشخص نیست، خیلی از بازی‌ها هم احتمالا جا موندن، از @sina_unl دعوت می‌کنم لیست رو کامل‌تر کنه و اگه توضیحات بیشتری داره اضافه کنه :D پاشو بیا کاکو:D
در پاسخ به ندای آرمین جان :D منم به چنتا بازی‌ای که تو لیست خودش و یه لیست دیگه که بعداً در معرض عموم قرار می‌گیره، نیستن رو یه نیمچه معرفی می‌کنم

Neo Cab
با توجه به لیست آرمین، ظاهراً 2019 سال راننده تاکسیاس:D بحران بیکاری و گرونی خودرو احتمالاً باعث میشه همگی یکی یه ریکشا بخریم بیفتیم تو کار مسافرکشی و Neo Cab هم می‌تونه یه کلاس تمرینی برای برخورد با مسافرهای مختلف باشه. Neo Cab یه تجربه داستان محور با دیالوگهای چند شاخه‌س که شما رو در نقش یه راننده تاکسی در دنیای علمی تخیلی قرار میده که برخورد شما با مسافرهای مختلف معمولاً روی لبه مرگ و زندگی در جریانه و شاید بتونه کاری که Red Strings Club برای بارتندرها کرد رو برای راننده تاکسیها بکنه.

Sable
من معمولاً از بازیهای این مدلی خوشم نمیاد اما طراحی هنری Sable واقعاً چشمم رو گرفته. کلیت بازی بر پایه کاوش و جستجو در یک سیاره ناشناخته با محیط بیابونیه که در این راه در کنار اینکه با تاریخ این سیاره آشنا میشیم، سفر ما حکم خودشناسی تازه‌ای برای نقش اصلی داستان هم به حساب میاد

Disco Elysium
ژانر RPG متاسفانه درگیر محدودیت زیادی در انتخاب فضای کلی داستانه و معمولاً یا فانتزی هستن اینجور بازیا و یا علمی تخیلی اما Disco Elysium قراره یه اثر کارآگاهیِ روانشناختیِ تا حدودی سیاه‌مستانه باشه. یکی از جاه طلبانه‌ترین بازی‌های سال در زمینه طراحی به حساب میاد و قراره بازی به شکل پویایی به تمامی رفتارهای گیمرها پاسخ متفاوتی بده.

Griftlands
Klei Entertainment یکی از درخشانترین استودیوهای بازیسازیه و از بازی جدیدشون به هیچ وجه نمی‌شه گذشت و ظاهراً همه چیزهایی که در Mark of Ninja و Don’t Starve و Invisible Inc. دیدیم رو یکجا داخل خودش جا داده. این بازی قرار بود به 2018 برسه که نشد ولی احتمالاً 2019 دیگه عرضه بشه.

Wattam
بازی جدید طراح Katamari Damacy و دیگر هیچ :D

Untitled Goose Game
سالها پیش و قبل از ورود به زندگی آپارتمان نشینی و حضور در یک شهر کوچک همسایه‌ای داشتیم غاز یا اردک نگهداری می‌کرد و هر بار که من از مدرسه برمی‌گشتم این غاز یا اردک مادر به خطا به سمتم حمله ور می‌شد تا روزی که با چوب زدمش. این بازی به من اجازه میده که تمام تروماهایی که اون غاز یا اردک بیشرف برام ایجاد کرده رو سر شخصیتهای بازی به اجرا بذارم.

Indivisible
بازی جدید سازنده‌های Skullgirls که جز معدود سازنده‌های مبتنی بر Crowdfunding هستن که به وعده‌هاشون به درستی عمل کردن. بازی جدیدشون با الهام‌گیری ازValkyrie Profile ساخته شده و قراره یه RPG پر زد و خورد و هیجان‌انگیز باشه.

Greedfall
بازی جدید استودیوی Spiders که معمولاً ایده‌های نقش‌آفرینی جالبی داره اما کمبود نیرو و بودجه معمولاً باعث شده تا نتونن حداکثر پتانسیل خودشون و بازیهاشون رو به نمایش بذارن. بازی در فضای عصر روشنگری و با تلفیق با ژانر فانتزی اتفاق میفته و به نظر میرسه مشکلات همیشگی بازیهای Spiders رو داشته باشه اما یه مواقعی بازی کردن یه بازی 7 از 10 که کارهای جدیدی کرده از یه بازی 10 از 10 که شبیه هزار تا بازی قبل از خودشه، جذابتره.

My Friend Pedro و The Hong Kong Massacre
دو تا بازی که به شدت یادآور فیلمهای استاد مسلم سینمای اکشن یعنی جان وو هستن که اولی به شکل Side-scroller و دومی به شکل ایزومتریک طراحی شدن. نمایشهای هر دو بازی وعده دو تا بازی اکشن استایلیش و دیوانه‌وار رو میدن.

Heaven's Vault
بازی جدید استودیوی Inkle که تا امروز دو تجربه فوق‌العادۀ بازی متنی رو به بازار ارائه کرده و این بار قراره یه بازی ماجراجویی کلاسیک رو با حس و حال همیشگی خودش به بازار عرضه کنه. تجربه جدید این استودیو میتونه تجربه خاصی برای گیمرها باشه.

و ده‌ها بازی مستقل دیگه مثل Supermarket Shriek، Tick Tock A Tale for Two، Necrobarista، Katana Zero، Pathless، Harold Halibut، Moving Out و ... که ایده‌های جذاب و نمایش‌های امیدوارکننده‌‌ای داشتن و نوید یه سال درخشان دیگه برای بازیهای مستقل رو دارن. در مورد همه این بازیها و خیلی از اونایی که اسم نبردم و فراموش کردم، دوست دارم بنویسم اما وقتش نیست.

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
به به پست‌های پر و پیمون رو واسه دیقه 90 نگه داشته بودید :D
امروز 31 دسامبر، آخرین فرصته رای دادنه. تا ساعت 12 امشب هر کسی می‌خواد رای بده اقدام کنه. همینطور لیست‌هایی که قبلا قرار دادید رو هم می‌تونید ویرایش کنید.
فردا صندوق‌های رای از سراسر کشور جمع‌آوری می‌شه و فرایند شمارش آرا آغاز میشه :D >:)

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,229
نام
سروش
در پاسخ به ندای آرمین جان :D منم به چنتا بازی‌ای که تو لیست خودش و یه لیست دیگه که بعداً در معرض عموم قرار می‌گیره، نیستن رو یه نیمچه معرفی می‌کنم

Neo Cab
با توجه به لیست آرمین، ظاهراً 2019 سال راننده تاکسیاس:D بحران بیکاری و گرونی خودرو احتمالاً باعث میشه همگی یکی یه ریکشا بخریم بیفتیم تو کار مسافرکشی و Neo Cab هم می‌تونه یه کلاس تمرینی برای برخورد با مسافرهای مختلف باشه. Neo Cab یه تجربه داستان محور با دیالوگهای چند شاخه‌س که شما رو در نقش یه راننده تاکسی در دنیای علمی تخیلی قرار میده که برخورد شما با مسافرهای مختلف معمولاً روی لبه مرگ و زندگی در جریانه و شاید بتونه کاری که Red Strings Club برای بارتندرها کرد رو برای راننده تاکسیها بکنه.

Sable
من معمولاً از بازیهای این مدلی خوشم نمیاد اما طراحی هنری Sable واقعاً چشمم رو گرفته. کلیت بازی بر پایه کاوش و جستجو در یک سیاره ناشناخته با محیط بیابونیه که در این راه در کنار اینکه با تاریخ این سیاره آشنا میشیم، سفر ما حکم خودشناسی تازه‌ای برای نقش اصلی داستان هم به حساب میاد

Disco Elysium
ژانر RPG متاسفانه درگیر محدودیت زیادی در انتخاب فضای کلی داستانه و معمولاً یا فانتزی هستن اینجور بازیا و یا علمی تخیلی اما Disco Elysium قراره یه اثر کارآگاهیِ روانشناختیِ تا حدودی سیاه‌مستانه باشه. یکی از جاه طلبانه‌ترین بازی‌های سال در زمینه طراحی به حساب میاد و قراره بازی به شکل پویایی به تمامی رفتارهای گیمرها پاسخ متفاوتی بده.

Griftlands
Klei Entertainment یکی از درخشانترین استودیوهای بازیسازیه و از بازی جدیدشون به هیچ وجه نمی‌شه گذشت و ظاهراً همه چیزهایی که در Mark of Ninja و Don’t Starve و Invisible Inc. دیدیم رو یکجا داخل خودش جا داده. این بازی قرار بود به 2018 برسه که نشد ولی احتمالاً 2019 دیگه عرضه بشه.

Wattam
بازی جدید طراح Katamari Damacy و دیگر هیچ :D

Untitled Goose Game
سالها پیش و قبل از ورود به زندگی آپارتمان نشینی و حضور در یک شهر کوچک همسایه‌ای داشتیم غاز یا اردک نگهداری می‌کرد و هر بار که من از مدرسه برمی‌گشتم این غاز یا اردک مادر به خطا به سمتم حمله ور می‌شد تا روزی که با چوب زدمش. این بازی به من اجازه میده که تمام تروماهایی که اون غاز یا اردک بیشرف برام ایجاد کرده رو سر شخصیتهای بازی به اجرا بذارم.

Indivisible
بازی جدید سازنده‌های Skullgirls که جز معدود سازنده‌های مبتنی بر Crowdfunding هستن که به وعده‌هاشون به درستی عمل کردن. بازی جدیدشون با الهام‌گیری ازValkyrie Profile ساخته شده و قراره یه RPG پر زد و خورد و هیجان‌انگیز باشه.

Greedfall
بازی جدید استودیوی Spiders که معمولاً ایده‌های نقش‌آفرینی جالبی داره اما کمبود نیرو و بودجه معمولاً باعث شده تا نتونن حداکثر پتانسیل خودشون و بازیهاشون رو به نمایش بذارن. بازی در فضای عصر روشنگری و با تلفیق با ژانر فانتزی اتفاق میفته و به نظر میرسه مشکلات همیشگی بازیهای Spiders رو داشته باشه اما یه مواقعی بازی کردن یه بازی 7 از 10 که کارهای جدیدی کرده از یه بازی 10 از 10 که شبیه هزار تا بازی قبل از خودشه، جذابتره.

My Friend Pedro و The Hong Kong Massacre
دو تا بازی که به شدت یادآور فیلمهای استاد مسلم سینمای اکشن یعنی جان وو هستن که اولی به شکل Side-scroller و دومی به شکل ایزومتریک طراحی شدن. نمایشهای هر دو بازی وعده دو تا بازی اکشن استایلیش و دیوانه‌وار رو میدن.

Heaven's Vault
بازی جدید استودیوی Inkle که تا امروز دو تجربه فوق‌العادۀ بازی متنی رو به بازار ارائه کرده و این بار قراره یه بازی ماجراجویی کلاسیک رو با حس و حال همیشگی خودش به بازار عرضه کنه. تجربه جدید این استودیو میتونه تجربه خاصی برای گیمرها باشه.

و ده‌ها بازی مستقل دیگه مثل Supermarket Shriek، Tick Tock A Tale for Two، Necrobarista، Katana Zero، Pathless، Harold Halibut، Moving Out و ... که ایده‌های جذاب و نمایش‌های امیدوارکننده‌‌ای داشتن و نوید یه سال درخشان دیگه برای بازیهای مستقل رو دارن. در مورد همه این بازیها و خیلی از اونایی که اسم نبردم و فراموش کردم، دوست دارم بنویسم اما وقتش نیست.

هنگ کنگ عجب چیزی بود هات لاین میامی +مکس پین :D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
آقا اصلا من رای نداده باشم رای گیریتون صفا داره؟:D

خوب بریم سراغ ده بازی مورد انتظار من

10. Steins; Gate

این سری رو من روی ویتا شروع کردم و باید بگم به کسایی که به سبک ویژوآل نوول علاقه دارن بشدت توصیه میشود

9. Metro Exodus

من کلا زیاد علاقه ای به سبک FPS ندارم. ولی خوب اینیکی قضیه ش فرق میکنه مگه میشه اتمسفر و شوتینگ عالی مترو رو دوست نداشت. بعلاوه اینکه مگه چند تا بازی داریم که تو حوزه ی شوروی سابق بگذرن. دوست دارم بازیا بیشتر تو کشورایی که کمتر ازشون دیدیم ساخته بشن تنوع خوبی میشه

8. Tales of Visperia

خوب این بازی جدیدی نیست ولی خوب سری Tales of رو من همیشه دوست میداشتم از ریمسترشم استقبال میشه

7. Ace Combat 7

دوران PS1 که دنیایی داشتیم با این بازی ولی شماره های اخیرش یکم از دوران اوجش دور شده بود امیدوارم این شماره بتونه به دوران اوج خودش برگرده

6. Dead or Alive 6

بعنوان کسی که عاشق بازیهای فایتینگه کلا نمیتونم منتظر این شماره نباشم ولی خوب امیدوارم در حین بازی کسی درو باز نکنه بیاد تو آبرو حیثت نداشتمون بره:D

5. Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy

متاسفانه من DS م تاچش خراب شده و نتونستم این سری رو کامل تموم کنم الان فرصت خوبیه

4. Days Gone

خوب در مورد بازی اگر و اما زیاده. منتها بشخصه از فضای بازی خوشم اومده. گرچه اینکه در رتبه چهارم قرار میگیره بیشتر بخاطر موسیقیشه. یعنی عاشق موسیقی بازی شدم

3. REmake II

یادمه اولین بار که REII رو دیدم ( RE 1 رو هیچ وقت قبلش ندیده بودم) فکم بزمین قفل شد. اونموقع انگلیسی هم که بلد نبودم مینشتیم با دوستان در مورد داستانش خیالپردازی میکردیم. یه چیزیای از خودمون درآورده بودیم الان یادم میفته خندم میگیره. خلاصه اینکه یکی از نوستالژیکترین بازیهای عمرمه و امیدوارم به خاطرات گند نزنه. گرچه تا بحال نمایشاش خوب بودن

2. Shenmue III

روزی روزگاری من تو فروشگاه پدرم نشسته بودم که یکی از مشتریای پای ثابت اومد و به من گفت احسان تا حالا دریمکست بازی کردی؟ منم در پاسخ گفتم دریمکست چیه؟ طرف که میدونست من عاشق بازیم منو با خودش برد تو یه کلوپی اونجا با هم Virtua Tennis بازی کردیم. یعنی تو زندگیم نشده بود گرافیک یه بازی اینچنین منو میخکوب کنه. بعد مشتری ثابت کلوپ مذکور شدم و این شد که با شنمو آشنا شدم. دیگه بقیش رو نمیگم که روزها و شبها پوست پدرمو میکندم که پول بده برم سیو شنمو رو تو کلوپ یاد شده ادامه بدم. آخرش یه روز قاطی کرد گفت بیا بریم یه دریمکست برات بخرم اینجوری پیش بره خونه خرابم میکنی:D

1. رتبه ی یک رو لایق هیچ عنوانی غیر از TloUII نمیدونم. بهمین خاطر بصورت افتخاری بعنوان مذکور اعطا میکنم. میدونم که طبق قوانین تاپیک نیست ولی خوب...:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
وقتی میشه دقیقه 90فرستاد...چرا زودتر؟ :D (آخرش یه جایی به خاطر دقیقه 90ی بودن به فنا میرم:| )

1. Kingdom Hearts III
این بازی با توجه به شماره های قبلش و همینطور نمایش هاش، فعلا مقام GOTY 2019 رو داره! :D با توجه به بازی های معرفی شده تا الانم بعید میدونم اتفاق خاصی بیفته!
در کل اینکه بازی خیلیییی خوبه! و پایان یه آرک حماسی و خفنه! بالاخره قراره ماجرای 457بازی قبلی با اون همه کاراکتر بسته بشه! :x فقط...امیدوارم تهش دپرس و نابود نشم:(
اینجا هم دیدم زیاد رای اورده...ولی چرا انقدر تاپیکمون خلوته و خودمون برای خودمون پست میدیم؟:| ملت یکم هایپشون رو اونجا هم نشون بدن!

2.Crash Team Racing : Nitro-Fueled
و بالاخره نوبت CTRم رسید! و چقدر گوگولی بازسازیش کردن:x روح و روانمون رو شاد کردن:x
این بنده خدا میتونست مقام اول (و GOTY 2019 :-" ) هم باشه، ولی به خاطر بازسازی بودن میلی متری پایین تره:D
اهل کُری خونی نیستم و بیشتر از هرچیزی دوست دارم مثل قدیم Spilit Screen بزنیم که هیچی رو دست این مورد نیست:x

3. Concrete Genie
از همون نمایش اولش دیوانه و مجنونش شدم:x اول اینکه شدیدا گوگولیه! طراحی جک و جونورهاش به شدت باحال و دوست داشتنیه! خلاقانه هم میرنه گیم پلیش! کلا عالیه!
فقط امیدوارم وقتی میاد بازی دیده بشه و تو افق محو نشه... بلایی که سر Puppeteer اومد، سر این یکی نیاد:(

4. Mortal Kombat 11
اطلاعاتی که تا الان لیک شده که خوبه! شاید تنها نکته منفیش DLC بودنه ارمک باشه:(
ولی بقیه چیزا جالب و خفن میزنند! منتظر نشون دادن بقیه ی کاراکترهای محبوبم، مخصوصا ساب زیرو هستم>:)
خیلی وقته منتظر معرفی بازی بودیم...گرچه همیشه هم دیر میرم سراغش:| (MK X رو همین 2018 بازی کردم:| )

5.One Piece : World Seeker
با بازی خیلی مشکل دارم، از اینکه بقیه کلاه حصیری ها قابل بازی نیستن، تا اینکه آرت استایل کاراکترها و محیط کاملا متفاوته( :| ) و حتی اینکه گیم پلی هم چندان جالب نیست! :-"
اما به هر حال وان پیسه، تریلرهای داستانیش خیلی جالب میزنند و یه کار باحال میزنه باشه! Intro بازی هم که نشون دادن خیلی به هایپ اضافه کرد:x (فقط کدوم احمقی بانو روبین،فرانکی و بروک رو توی Intro نزاشته آخه:| وان پیسه و کل کلاه حصیری ها:| )
اون Burning Blood که از معرفیش داد میزد افتضاحه رو آخرش دووم نیوردم و گرفتم(و افتضاح تر از تصوراتم بود:-") ...این که از اون خیلی جذاب تر میزنه:D

6. Medievil
بازی به خاطر سبکش به خوبیه کراش و اسپایرو چنین ریمستری براش جوابگو نیست و یه جورایی تاریخ گذشته ست! :D اما با این حال منتظرشم و به نظرم دنیای باحالی داره!
بازدیدهای تریلر یوتیوبشم خوب بود...امیدوارم خوب بفروشه تا یه بازی جدید از سری ببینیم! به نظرم خیلی خوب و راحت میشه ازش یه بازی امروزی ساخت!

7. Skull & Bones
روح و جسم دزد دریایی و کلاه حصیریم با دیدن نمایش هاش به آسمون میره! اصلا وضعیتیه:D
کاستومایز بسیار خفنی داره بازی و منم که عاشق این موردم:D و با FH نشون دادن از این نظر چیزای خفنی میدن! اون بخش اسکله که یه جورایی Menu بازی میزد هم حس خوبی داشت:x
و خیلی خوبه که تحت نام AC دیگه نیست!(امیدوارم در اسرع وقت اون بازی تخیلیه که دارن میدن هم از AC بیارن بیرون، هر دو گروه خوشحال باشن:-" )
البته(!) با این حال فکر میکنم که...شاید نرم سراغش:| دو بازی موبایل و FH که همشونم ایونت های فصلی میدن خیلی وقت میگیرن و توی اون تاریخ ها رسما هر کار دیگه ای تعطیل میشه، مخصوصا 3ماه آخر هر سال:| اضافه شدن بازی دیگه به نظرم اشتباهه ولی بازم شاید دووم نیارم و برم سراغش!

8.Total War Three Kingdom
خیلی وقته TW نزدم، فکر کنم آخرین بار همون موقع ها که Rome2 اومده بود! نمیدونم الان وقت میکنم یا نه، ولی با این حال سعی میکنم برم سراغش و دوباره کشور که نه.. ولی منطقه گشایی کنیم>:) اصلا نقشه باید رنگ پرچم ما باشه! غیر این معنی نمیده:D

9.Babylon's Fall
هیچی نشون ندادن! فن P+ هم نیستم اصلا و ابدا:D ، اما تیزر بازی جو خفنی داشت!>:) همین که H&S باشه و با این فضا امیدوارم میکنه چیزی باشه که خوشم بیاد>:)

10.Days Gone
هنوز بهش امیدوارم که بازی بدی نشه! شاهکار ازش انتظار ندارم، ولی میتونه یک بازی خوب و سرگرم کننده بشه! تریلر معرفیش رو دوست داشتم!

---
حالا نصف اینا رو هم سال دیگه نمیزنم:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر