راه كارهايي براي بازي كردن در سال تحصيلي

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
سلام دوستان من اين تاپيك رو زدم كه تو اين تاپيك دور هم جمع بشيم و مشكلاتمون رو در مورد بازي با 360 در سال تحصيلي مطرح كنيم و اگه راه حل هايي هم براي اين مشكل داريم به اشتراك بزاريم شرايط وقتي بد تر ميشه كه درست در 2 ماه اغازين سال تحصيلي وقتي تب ئ تاب مدارس داغ هست سيل هجوم بازي هاي بزرگ در راه هست من بابام اصولا گير ميده تابستون زمستونم نميشناسه من يه راه حل اتخاذ كردم وقتي خونه هست اصلا بازي نمي كنم نيازمند ياري سبزتان هستيم:biggrin1::blushing:

dmc_dante222

کاربر سایت
Jul 15, 2008
76
سلام دوستان من اين تاپيك رو زدم كه تو اين تاپيك دور هم جمع بشيم و مشكلاتمون رو در مورد بازي با 360 در سال تحصيلي مطرح كنيم و اگه راه حل هايي هم براي اين مشكل داريم به اشتراك بزاريم شرايط وقتي بد تر ميشه كه درست در 2 ماه اغازين سال تحصيلي وقتي تب ئ تاب مدارس داغ هست سيل هجوم بازي هاي بزرگ در راه هست من بابام اصولا گير ميده تابستون زمستونم نميشناسه من يه راه حل اتخاذ كردم وقتي خونه هست اصلا بازي نمي كنم نيازمند ياري سبزتان هستيم:biggrin1::blushing:
بابا ی منم همینطوری:evil:
اعصابمو بهم ریخته...
بهترین راه اینه که وقتی از در میاد تو یک کتاب بگیری دستت بعد از نیم ساعت پاشی بگی اووووف مردم...3 ساعته دارم کتاب میخونم...و تا میتونی جلوی خودتو بگیر که تا تو خونه هست بازی رو بیخیال شی...:biggrin1:
کلا بهتره تاپیک قفل بشه...چون راه دیگه ای با همچین پدری وجود نداره...

DANTE A

کاربر سایت
Jul 19, 2008
654
نام
رضا
یک راه حل دیگه هم این هست که وقتی پدرتون خونه هست با صدای بلند درس بخونید.این راه حل 100% عملی هست واعتماد پدرتون را جلب می کنه:biggrin1:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,108
من بچه بودم بابام گير ميداد. (البته من پر روتر از اين حرفا بودم:biggrin1:)
ولي الان من گير ميدم:biggrin1:
ميگم بيا يه دست GOW يا Halo بزنيم.:biggrin1:

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
:((
تابستونش الکی گیر می دن چه برسه به...
بهترین کار اینه که طوری که والدین بفهمن و جلب توجه کنه در طول روز خوب درس بخونین بعدش با خیال راحت برین بازی کین.
یکی از مشکلات من اینه تو کوچکترین مسطله ای پیش ربطش می دن به بازی.:mad:

godfather2142

کاربر سایت
Dec 12, 2007
51
نام
امیرحسین
سلام ب همگی :
تاپیک باحالیه .
من که تو مدرسه ها وقتی از مدرسه بیام 2-3 میشینم پا درس و مشقم بعد 5-4 ساعت میشینم سر بازی .
فکر کنم این راه خوبی باشه .

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
ما هم كه مدرسمون تموم شد! دل همه آب! دانشگاهمون هم 3 روز در هفته تعطيليم كه با جمعه ميشه 4 روز!
البته قبلا مشكلات بسيار بود كه با ترافندي! حل ميشد نظير محل نگذاشتن و يا ... كه در بالا هم اشاره شد بهش!

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
بهترین کار اینه که وقتی از مدرسه برمیگردی درس و مشق رو بخونی بعد بپری بازی کنی.معمولا هر معلم بیشتر از سه یا چهار صفحه یا یکی دو درس که درس نمیده .همین رو میخونی اینطوری درسها هم انباشته نمیشه.
حد اکثر 3 ساعت وقت میبره تو درسا پیشرفت میکنی که هیچ معدل خوب رتبه تک رقمی:biggrin1:و صنعتی شریف هم درپیش داری و بازیت هم کردی.
به بابات هم میگی درسم هم خوندم شما نگران نباش.بازی برای مغز خوبه مخصوصا تو فصل امتحانات و مخصوصا خرداد.
باعث گرم شدن سلول های خاکستری مغز میشه و در نتیجه بهتر میتونی درس رو بفهمی:biggrin1:

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
من هدفم حل كردن مشكل خودم نبود من اومدم اين تاپيك رو زدم كه با هم همدردي كنيم و خاطرات و تجربياتي رو كه در اين باره داريم با هم به تبادل بزاريم ممنون

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
من قبلا یه برنامه ریخته بودم خیلی ساده فقط با روزی یه ساعت مطالعه ...
آخر سال هم قبول شدم حتی یه تجدید هم نیاوردم ...

قضیه اینجوریاس که من تایم مدرسم از 12:30 شروع میشد تا 6:30 ....
6:30 که بر می گشتم خونه می نشستم پای Ps2 بعدش فیلم های تلوزیونو بعدش Pc ...
ساعت 10 شب می خوابیدم ساعت 8 بلند میشدم صبحانه :D بعدش 9:30 تا 11 درس های اون روزمو می خوندم همین ....

خیلی برنامه توپی بود همیشه داوطلبانه با اشتیاق می رفتم سر کلاس ریاضی ... همیشه می رفتم پای تخته آخه درس اون روزو بلد بودم هیچ واهمه ای هم نداشتم .... امسال هم می خوام همین کارو بکنم ....

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
بهترین راه اینه که درس بخونی و ازشون بخوای که ازت بپرسن اینجوری هم درست خیلی عالی میشه (قول میدم) هم اینکه خیال پدرت راحت میشه و هم اینکه بعدش راحت میتونی بازی کنی....
فوقش هم یکی دو ماه ازت میپرسه بعدش دیگه خسته و مطمئن میشه که تو درس میخونی ، همش نمیتونه که ازت بپرسته ، میتونه؟؟؟

کلا باید یه کاری کنی که هم درس بخونی (گول نزنی!) و هم اینکه بازی بکنی (چیت نزنی!) ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر