راه حل مشکل SIGN IN شدن به شبکه لایو XBOX ONE

Avisa

کاربر سایت
Aug 15, 2020
4
سلام کسی میدونه واسه td-lte ماهان نت چه dns بزنم؟ با هیچ dns وصل نمیشه
سلام، منم این مشکل رو با مودم‌td-lte ایرانسل داشتم بعد کلی گشتن فهمیدم این مشکل بخاطر آپدیت مودم ایرانسل نسخه ۲۰۱ هستش، باید ورژن فریمور مودم رو به نسخه قبلی برگردونی.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
من ینتو زیاد شنیدم.ولی وقتی یم گرو می کنم بعد 7 ثانیه کنترلر خاموش می شه و کنسول ریست نمی شه.تنظیم خاصی داره از ستینگ؟ سیستم هم رو power saving ه
یک ثانیه دکمه xbox روی گیم پدو نگه داری 3 تا گزینه میاد.گزینه سوم reset consoleه.

amin_witcher

کاربر سایت
Nov 27, 2016
40
یک ثانیه دکمه xbox روی گیم پدو نگه داری 3 تا گزینه میاد.گزینه سوم reset consoleه.
اون سه ت گزینه یکیش restart ه یکیش turn off controller یکیش turn off console.
من منظورم نگه داشتن دکمه هوم بود که وسه من بعد 7 ثانیه کنترلر رو خاوش می کنه.ولی بعضیا می کن نکه داری کنسول ریست می شه

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
اون سه ت گزینه یکیش restart ه یکیش turn off controller یکیش turn off console.
من منظورم نگه داشتن دکمه هوم بود که وسه من بعد 7 ثانیه کنترلر رو خاوش می کنه.ولی بعضیا می کن نکه داری کنسول ریست می شه
همون گزینه restart رو بزن.کنسول خاموش روشن میشه .
یا میتونی کنسولو بذاری رو حالت energy saving بعد خاموش روشن کنی.
این دوتا عین هم هستند فرقی ندارند.

amin_witcher

کاربر سایت
Nov 27, 2016
40
همون گزینه restart رو بزن.کنسول خاموش روشن میشه .
یا میتونی کنسولو بذاری رو حالت energy saving بعد خاموش روشن کنی.
این دوتا عین هم هستند فرقی ندارند.

خدایی یعنی انقد پرتم من که اینا رو ندونم!:))
خب اینا که معمولیه همه هم انجام می دن.منظور من یه چیزیه که مثلا سافت ریست کنه یا کش سیستمو پاک کنه و ... .قبلا هم خونده بودم با نگه داشتن دکمه هوم (یادم نی چند ثانیه ولی فک کنم 10 تا 15 ثانیه نوشته بودن) همچین اتفاقی میفته.دقیقا ننوشته بود چی می شه ولی برای dns و مشکل ساین این و اینا نوشته بودن.و اینکه قطعا باید با ری استارت معموی فرق کنه! وکرنه می گفتم ری استارت کنید یا خاموش روش کنید دستی. حالا اگه همچین چیزی وجود نداره که هیجی دیگه

Mp007

کاربر سایت
Nov 28, 2019
85
دوستان من مشکل وصل شدن به نت دارم کنسول به هات اسپاد گوشی وصل میکنم کنسول وصل میشه ولی به لایو وصل نمیشه میزنه اتصال وصل نیست یه چیز دیگه هم میزنه در مورد ادرس mac هسته میگه اگه ادرس داری بزن ازین چیزا هر چیو امتحان کردم وصل نشد چکار کنم یکی جواب میده

Bhador_a

کاربر سایت
Nov 26, 2018
124
نام
ابوالفضل
دوستان من مشکل وصل شدن به نت دارم کنسول به هات اسپاد گوشی وصل میکنم کنسول وصل میشه ولی به لایو وصل نمیشه میزنه اتصال وصل نیست یه چیز دیگه هم میزنه در مورد ادرس mac هسته میگه اگه ادرس داری بزن ازین چیزا هر چیو امتحان کردم وصل نشد چکار کنم یکی جواب میده
فکر کنم باید dns بزنی!!! از راهنمای زیر استفاده کن ببین مشکلت حل میشه.

راهنمای وصل شدن به لایو

Mp007

کاربر سایت
Nov 28, 2019
85

راهنمای وصل شدن به لایو
هرچی dns زدم نشد بازم همون ارور میده حالا مینویسم چی میگ

راهنمای وصل شدن به لایو
اینم عکسش اینو میگه مال dns نبود هرچی عوض کردم چیزی نشد باز همینو گفت
196768

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
کسی میدونه این براچی هسته؟چکار کنم ؟وصل نمیشه
View attachment 196769
مطمئن نیستم ولی فکر میکنم مشکل از تنظیمات مودم باشه ... شمابا لن امتحان کردی؟ یه دستگاه دیگه که جدید باشه میتونید به مودم وصل بشین؟ به نظرم اگه میتونید یکبار مودم رو ریست کنید و بعد دوباره تنظیم کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر