راهنمای کامل بازی FARCRY 3

Amirrezawidble

کاربر سایت
Jun 7, 2020
4
سلام وخسته نباشید من تو اون مرحله که میره اون مرده پیدا میکنه تو اون خونه ای که تلویزیون هست وبعد همه جا اتش میگیره بعد اینکه همه رو میکشم میرم سراغ مرده ..مرده خنجرو میکنه تو شکمم بعد تو توهم اون مرد میشه چندتا مرد که اصلا تموم نمیشن چجوری اون مرحله رو سپری کنم
منم اونجا موندم نمیدونم چجوری رد کنم

Moh3n.esk

عضو جدید
Aug 16, 2020
1
سلام خسته نباشید چجوری وسایلی ک جمع کردم رو بفروشم یا کار دیگه ای انجام بدم.
و اینکه چجوری پول بیشتر از ۱۰۰۰ جمع کنم چون بیشتر از ۱۰۰۰تا برام نمیاد.

Amires8466

عضو جدید
Oct 5, 2020
1
دوستان اون مرحله‌ که داخل کشتی میری و کشتی غرق میشه بعد از اونجا میخوای بیای بیرون یه نفر داخل آب با چاقو میاد جلوت اول باید اسپیس رو بزنی بعد باید چی رو بزنیم؟؟

esmail1387

عضو جدید
Dec 18, 2020
1
سلام من اونجایی که باید با گل های قرمز،ابی،سبز و پوست گراز بریم پیش مرد سیاهه بعد از انتخاب میگه که امپول و کوله پشتی بخرم بهد یه چیز باز میشه که اموزش میده بعد نه بیرون میاد باید چه کار کنم

Yasin Pixar

عضو جدید
Feb 4, 2021
1
سلام ببخشید من تو بازی فار کرای مشکلم اینه که چجوری جونم رو بیشتر کنم و اینکه چرا میخوام پوست حیوان گل و... بردارم میگه ظرفیت پر است و چجوری skill های جدیدی بدست بیارم و چرا پول بیشتر از ۱۰۰۰ دلار جلو تر نمیره لطفا اگه گسی بلده راهنمایی کنه?

Heeeeeey

عضو جدید
Feb 22, 2021
1
من بازی رو بار ها فتح کردمو توش حرفه ای ام
فقط نمیدونم چطوری باید خنجر باستانی رو آزاد کنم ازش استفاده کنم یعنی وقتی میرم نایف میکنم چاقو اون باشه
اگه میدونی چجوریه لطفا بگو

ALI1388

عضو جدید
Mar 27, 2021
2
سلام خوبید من جایی گیر کردم که میری وسط دره و وقتی که جلو میری به یک پل میرسی اونجا دشمنا زرد قرمز با هم حرف میزنن روی یکی از دشمنا عکس ستاره هستش . اگه میتونید بگید اسم مرحله بازی کجا نوشته میشه

ALI1388

عضو جدید
Mar 27, 2021
2
سلام ببخشید من تو بازی فار کرای مشکلم اینه که چجوری جونم رو بیشتر کنم و اینکه چرا میخوام پوست حیوان گل و... بردارم میگه ظرفیت پر است و چجوری skill های جدیدی بدست بیارم و چرا پول بیشتر از ۱۰۰۰ دلار جلو تر نمیره لطفا اگه گسی بلده راهنمایی کنه?
سلام خوبی دوست عزیز اگه با کامپیوتر بازی میکنی باید (ض) رو بزنی جونت زیاد میشه

Hakem781

عضو جدید
Apr 13, 2021
2
من بازی رو تموم کردم اما دوستامو تو مرحله آخر نجات دادم بعد Dennisبرای این کار میخاد منو بکشه بعد citra میاد جلو چاقو ?️ میخوره به اون و میمیره

Hakem781

عضو جدید
Apr 13, 2021
2
باید با پوست اون حیوونا کیف وسایل و کیف پول درست کنی استوپ میزنی بخش craft اونجا چهار آیکون اون بالای صفحه میبینی عکس کیف رو میزنی عکس کوله پشتی رو بزن بعد میگه پوست چی میخاد
بعد درست میکنی جابرای وسلیه بیشتر میشه از ۱۶میره۳۲

دوستان اون مرحله‌ که داخل کشتی میری و کشتی غرق میشه بعد از اونجا میخوای بیای بیرون یه نفر داخل آب با چاقو میاد جلوت اول باید اسپیس رو بزنی بعد باید چی رو بزنیم؟؟
اسپیس رو تند تند بزن نگه نداری باید بزنی

سلام خسته نباشید چجوری وسایلی ک جمع کردم رو بفروشم یا کار دیگه ای انجام بدم.
و اینکه چجوری پول بیشتر از ۱۰۰۰ جمع کنم چون بیشتر از ۱۰۰۰تا برام نمیاد.
باید استوپ رو بزنی بخش craft بری درست کنی کیف پول
برای فروختن اجناس هم باید بری اسلحه فروشی بعد بالای صفحه عکس پول هست رو اون میزنی بعد هرکدومو میخای بفروشی
دوبار بزن روش بعد بزن sell

منم اونجا موندم نمیدونم چجوری رد کنم
باید همینطوری بکشی بری جلو بعد تموم میشه

سلام وخسته نباشید من تو اون مرحله که میره اون مرده پیدا میکنه تو اون خونه ای که تلویزیون هست وبعد همه جا اتش میگیره بعد اینکه همه رو میکشم میرم سراغ مرده ..مرده خنجرو میکنه تو شکمم بعد تو توهم اون مرد میشه چندتا مرد که اصلا تموم نمیشن چجوری اون مرحله رو سپری کنم
همینطوری بکش برو جلو تموم میشه

سلام یک سوال مسخره:
چجوری نارنجک بندازیم؟؟
تو رو حضرت عباس سریع بگید
غلتک موس رو فشار بده پرت میکنه

Sinati13

عضو جدید
May 3, 2021
1
سلام. تو مرحله اول اونجا که باید فرار کنیم بعد یه سری وسیله روی میز هست باید برداریم چیکار کنم تا وسیله هارا برداره؟

2B Virus

عضو جدید
May 22, 2021
1
من تا اونجایی که خلبانو کاور میکنی تا هوا پیمارو درست کنه پیشرفتم ولی بعدش که از هوا پیما میپرم بیرون هیچ جوره چتر وا نمی کنه
به ماموریتی چیزی بستگی داره؟؟

mahdisabzi20

عضو جدید
Jun 1, 2021
1
سلام به سایت خوبتون من به سوال داشتم ...چرا دکمه های بلزی من تو بازی سفید؟منظورم اینه مثلا بعضی وقته میگه پشت سر هم اسپیس بزن بعد میگه پشت سر همEبزن برای من این ها رو نمینویسه فقط مربع سفید میاد چکار کنم درست بشه لطفا کمکم کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر