راهنمای خرید پلی استیشن 3

.Maximum.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
298
ممنون از شما دوست عزیز

ی دستگاه گرفتم ک باز شده بود و فروشنده گفتش ک بخاطر هاردشه ک تعویض شده و 500G جاش گذاشته.
و ی مشکل دیگش اینه ک بعد از اجرای بازی صدا فن زیاد میشه ولی بعد ده دقیقه دیگه صداش وحشتناک میشه انگار سشوار روشنه...

ده روز مهلت تست گرفتم...
پس بدم؟

چه قیمتی کنسولو خریدی؟
منظورت از باز شده بود چیه یعنی پلمپش باز شده؟برای عوض کردن هارد نیازی نیست خود کنسول باز بشه قسمت باز کردن هارد با قسمتی که برچسب پلمپ روشه فرق داره و ربطی به هم ندارند
در جا پسش بده
کنسول خود من 1 ساعت تو این گرما باهاش بشینم مثلا KZ3 بازی کنم صدای فنشو نمیشنوم
این کنسول مشکل داره یا در حال مشکل دار شدنه

Ebrahim.9494

کاربر سایت
Jul 22, 2019
3
چه قیمتی کنسولو خریدی؟
منظورت از باز شده بود چیه یعنی پلمپش باز شده؟برای عوض کردن هارد نیازی نیست خود کنسول باز بشه قسمت باز کردن هارد با قسمتی که برچسب پلمپ روشه فرق داره و ربطی به هم ندارند
در جا پسش بده
کنسول خود من 1 ساعت تو این گرما باهاش بشینم مثلا KZ3 بازی کنم صدای فنشو نمیشنوم
این کنسول مشکل داره یا در حال مشکل دار شدنه

1.600 خریدم.
رو جایه پلمپش برچسب مغازشو زده بود.

امروزم بعده ده دقیقه بازی ارور گرم شدن دستگاه و داد...

فردا میبرم پسش میدم.

ممنون

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
دوستان 320 گیگ سالم سه میلیونو نیم میرزه؟ کلا قیمت اسلیم سالمو تمیز الان چند باید باشه تو دیوار قیمتای پرتو پلا زیاده!
بنده هم زیر سه تومن ندیدم البته اسلیم.
چند تا نکته که موقع خرید بهتره توجه کنید
1. حتما اسلیم یا سوپر اسلیم بگیریدسری فت مشکل دما داره.
2.دقت کنید کنسول برچسب پلمپ داشته باشه تا حداقل تعمییری نباشه(گرچه دیدم بعضی ها برچسب فیک میزنن یا میفروشن) .
3.بهترین نوع هک cfw هست یا همون کاستوم فریمور که فقط بعضی از مدل های اسلیم و اکثر فت ها این کپی خور هستن.
4.دسته ی فیک زیاده بهترین راه فهمیدن اینکه دسته اورجیناله یا خیر باز کردن دسته هست که چیپ کار شده روی برد اگر توشیبا بود اصلیه و گرنه فیکه(های کپی یا ریفر یا درجه چندمی)
5.با کنسول هک شده انلاین نشید بهتره چون ریسک بن اکانت و کنسول بالاست. این نکته رو عرض کردم اگر خواستید تروفی سینک کنید بدونید که ریسک داره.

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
بنده هم زیر سه تومن ندیدم البته اسلیم.
چند تا نکته که موقع خرید بهتره توجه کنید
1. حتما اسلیم یا سوپر اسلیم بگیریدسری فت مشکل دما داره.
2.دقت کنید کنسول برچسب پلمپ داشته باشه تا حداقل تعمییری نباشه(گرچه دیدم بعضی ها برچسب فیک میزنن یا میفروشن) .
3.بهترین نوع هک cfw هست یا همون کاستوم فریمور که فقط بعضی از مدل های اسلیم و اکثر فت ها این کپی خور هستن.
4.دسته ی فیک زیاده بهترین راه فهمیدن اینکه دسته اورجیناله یا خیر باز کردن دسته هست که چیپ کار شده روی برد اگر توشیبا بود اصلیه و گرنه فیکه(های کپی یا ریفر یا درجه چندمی)
5.با کنسول هک شده انلاین نشید بهتره چون ریسک بن اکانت و کنسول بالاست. این نکته رو عرض کردم اگر خواستید تروفی سینک کنید بدونید که ریسک داره.

با درود
من یه فت 60 دارم مثل ساعت کار میکنه تو خفن ترین بازیها هم صداش در نمیاد

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
دوستان 320 گیگ سالم سه میلیونو نیم میرزه؟ کلا قیمت اسلیم سالمو تمیز الان چند باید باشه تو دیوار قیمتای پرتو پلا زیاده!

درود
دوستان که کامل راهنمایی کردن، ولی چند تا مورد رو هم بنا به تجربه میخوام بگم.

- دنبال پلی 3 اسلیم آکبند نباشید، سوپراسلیم ممکنه پلمپ پیدا شه ولی اسلیم نه :D بکس پشت شهرداری از قاب نو گرفته تا برچسب پلمپ و جعبه نو اسلیم رو دارن، خیالتون راحت :D
- مطلب بعد این که اگر میخواین اسلیم بگیرین ترجیحا از بازار نگیرین، بگردین تو دیوار، آگهی که کنسول تو تصاویر حسابی خاک گرفته بود و صاحب ـش یه دستمال روش نکشیده بود معمولا اصل جنسه! :D اینم باز حسب تجربه بعد این همه سال میگم.
- نهایتا هم همون طور که دوستان اشاره کردن کنسولی بگیرین که کپی نرم افزاری با CFW باشه، و حتما هم بعد خرید کنسول هاردش رو تعویض کنید.

موفق باشید

با درود
من یه فت 60 دارم مثل ساعت کار میکنه تو خفن ترین بازیها هم صداش در نمیاد

احتمالا خمیر سیلیکون کنسول عوض شده :D چون فت های 90 نانومتری میشه گفت تقریبا همه ـشون مشکل حرارت داشتن.

سلام
میخواستم بدونم با مولتی من میشه بازی اورجینال مستقیم بدون نیاز ب pc نصب کنم روی ps3کپیخور؟

مولتی من دیگه گیم نصب نمیکنه، مستقیم از فولدر میاد گیم رو mount میکنه.
اگر منظورتون اینه که با کنسول از اینترنت گیم کپی رو بگیرین، امکان پذیر نیست. باید حتما گیم ها رو از یه PC یا یه کنسول دیگه داخل هارد اکسترنال کپی کنید یا با ftp به کنسول انتقال بدید.

• Like
Reactions: rosgod and Adidas95

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
درود
دوستان که کامل راهنمایی کردن، ولی چند تا مورد رو هم بنا به تجربه میخوام بگم.

- دنبال پلی 3 اسلیم آکبند نباشید، سوپراسلیم ممکنه پلمپ پیدا شه ولی اسلیم نه :D بکس پشت شهرداری از قاب نو گرفته تا برچسب پلمپ و جعبه نو اسلیم رو دارن، خیالتون راحت :D
- مطلب بعد این که اگر میخواین اسلیم بگیرین ترجیحا از بازار نگیرین، بگردین تو دیوار، آگهی که کنسول تو تصاویر حسابی خاک گرفته بود و صاحب ـش یه دستمال روش نکشیده بود معمولا اصل جنسه! :D اینم باز حسب تجربه بعد این همه سال میگم.
- نهایتا هم همون طور که دوستان اشاره کردن کنسولی بگیرین که کپی نرم افزاری با CFW باشه، و حتما هم بعد خرید کنسول هاردش رو تعویض کنید.

موفق باشید

احتمالا خمیر سیلیکون کنسول عوض شده :D چون فت های 90 نانومتری میشه گفت تقریبا همه ـشون مشکل حرارت داشتن.

مولتی من دیگه گیم نصب نمیکنه، مستقیم از فولدر میاد گیم رو mount میکنه.
اگر منظورتون اینه که با کنسول از اینترنت گیم کپی رو بگیرین، امکان پذیر نیست. باید حتما گیم ها رو از یه PC یا یه کنسول دیگه داخل هارد اکسترنال کپی کنید یا با ftp به کنسول انتقال بدید.
نه اصلا دستگاه پلمپ مطمئن

• Like
Reactions: mobile1199

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر