راهنمای خرید و کپی‌خور کردن Wii در ایران

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
احتمالا این بوده
نسخه us
http://www.console-scene.info/files/wii-system-menu-update-USA-v289-repad.rar
نسخه jap
http://www.console-scene.info/files/wii-system-menu-update-JAP-v288-repad.rar
نسخه pal
http://www.console-scene.info/files/wii-system-menu-update-PAL-v290-repad.rar
توجه:خیلی ها از این برنامه تعریف کردند و گفتن کار می کنه اما باید با imgburn رایت بشه:confused:
موفق باشید:-"

با اجازتون من این خبرتو در یک تایپیک جدید بردم;)
.......................................................................
باقیه بحث در مورد این برنامه رو اونجا ادامه بدین
روش unbrick کردن کنسولwii

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
salam man hodoode 1 sale 360 daram benazare shoma miarze 360 ro befroosham jash ye Wii begiram
hameye baziaye wii ke too irane roodastgahe j ejra mishe?
نظر خودتون در مورد اين تصميمتون چيه؟! اگه واقعا از 360 بدتون مياد و ازش خسته شديد و دنبال يه گيم پلي جديد هستيد آره اين تصميمتون خوبه ولي اگه گيمر هستيد و نميتونيد جاي خالي قدرت گرافيكي رو بين بازيهاتون خالي ببينيد و در حال حاضر از بازي با 360 لذت ميبريد به نظر من اين تصميم اشتباست چون wii يه كنسولي هست كه در كنار يه كنسول قدرتمند ميوتونه شما راضي كنه ولي اگه خيلي خواهان نوآوري و گيم پلي جديد هستيد و ميدونيد كه با سليقتون سازگاره اين كار رو بكنيد ولي در كل اين تصميم رو تاييد نميكنم.
بله در حال حاضر همه ي بازيهاي wii در ايران روي دستگاه j با يكسري نرم افزار اجرا ميشه.

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
فک کنم فوقش 40 تومن اختلاف داشته باشه چون اونجا طرفای 300 پیدا میشه چیپم 40 تومنه ولی اگه از دوبی Wiifit بخری برات ارزون در میاد ...

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
خوب دوستان من Ssbb dvd9 رو رو کنسول خودم که چیپ کرکش D2C بود گزاشتم و بازی رو بالا اورد
این یعنی یک خبر خوب برای کسایی که چیپ کنسولشون D2C هست و اطمینان نداشتم کنسولشون dvd9 رو ساپرت کنه

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
بچه ها در مورد Wii Motion Plus شنیدین ؟ یه قطعه جانبیه که به پایین Wiimot وصل میشه و مثل اینکه دقتش رو بالا میبره و دیگه مشکل نفهمیدن حرکت وجود نداره و حرکات جدیدی رو تشخیص میده ...
تو کنفرانس Nintendo اطلاعات بیشتری پیدا میکنیم ...

آخرین ویرایش:

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
اگه دقت کرده باشین حرکت عقب و جلو رفتن Wii remote رو اصلا درست دریافت نمیکنه (منظورم وقتی ـه که Wii remote رو به سمت تلویزیون حرکت میدین). تو Boom Blox و WarioWare خیلی تابلو میشد که کم میاره. احتمالا با این درست بشه...

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
در ظمن پایین آوردن wiimote در حالی که به صورت عمود نگه داشته میشه هم 50 % اوقات عمل نمیکنه ولی فکر کنم اولین بازی ای که ازش خوب استفاده میکنه Wii Music باشه چون تو این بازی کوچکترین حرکات باید عمل کنه تا آهنگ درست اجرا بشه ...

rezaxp

کاربر سایت
Jul 27, 2006
240
نام
Reza
اولين حرکت Nintendo در E3

Nintendo از يک ابزار کمکي براي Wiimote خبر داد

E3 هميشه آغازي براي کنفرانس هاي جنجالي بوده است و اين بار Nintendo اولين حرکت خود را به نمايش گذاشت. در حالي که خبرنگارها منتظر رفتن به کنفرانس مايکروسافت بودند، Nintendo از يک ابزار جانبي براي کنترلگر Wiimote خبر داد که مسيريابي و حساسيت Wiimote را افزايش مي دهد.
wiimotionplus-332.jpg
Wii MotionPlus يک ابزار جانبي براي کنترلگر سيستمي Wii بوده که طبق گفته Nintendo داراي مسيريابي و جهت يابي بهتري خواهد بود. اين ابزار امکان انجام حرکات پيچيده اي را با مچ دست نيز فراهم مي کند. هر کسي که با Wii بازي کرده مي داند که کنترلگر Wii مي تواند دوران ها و ضربات بزرگ را حس کند، (بعنوان مثال در بازيهاي ورزشي و Zelda) اما حرکات جزئي تر معمولا ثبت نمي شوند. MotionPlus ابزاري جانبي بوده که در Wiimote نصب گرديده و به نوعي يک اضافه شونده براي Wiimote به حساب مي آيد. تا کنون چندين شرکت از قبيل Nintendo ابزارهاي جانبي از قبيل تفنگ، شمشير يا حتي کمان براي Wii با قيمتي نسبتا ارزان ارائه داده اند.
Nintendo هنوز جزئياتي را در اين مورد از قبيل قيمت يا تاريخ انتشار اعلام ننموده است اما شرکت قول مي دهد در کنفرانس هاي آينده اطلاعات بيشتري در اين مورد ارائه دهد.

منبع : GTPLand

music

کاربر سایت
Jul 31, 2006
113
نام
armin
سلام
من تازه وی گرفتم - يعنی برام اوردن از فرانسه -
نميدونم بايد چيکار کنم که کپی خور بشه ؟
و تنظيم اته online بازی کردنش چيه .
مرسی .

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
فعلا" تنها راهش اینه که چیپ بخری میتونی از West یا پرتو بگیری ...
آنلاین بازی کردن تنظیمات خاصی نداره فقط باید اینترنتش رو وصل کنی برای این کار اینجا رو بخون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر