راهنمای خرید اسپیکر

A l i

کاربر سایت
Oct 21, 2006
260
نام
علی امامی
سلام دوستان عزیز

می خواستم در مورد خرید یه اسپیکر تا 45 و 3 تیکه ازتون راهنمایی بگیرم.
نظر خودم:
ادیفایر M1310 40000
مینگو MG 3200 33000
کریتیو ..
فراسو

به نظرتون کدوم خوبه این مینگو رو ازش اطلاع ندارین چطوره؟ 59W RMS هست!! ولی ادیفار کلش 2X8W 12W+

ممنون از توجهتون:love:

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
دوست عزیز سلام. من بهت یا مارک ادیفیر یا کریتیو رو پیشنهاد میکنم.

تو مارک کریتیو مدل I-Trigue L3800 رو قیمت کن. هر کانال تسپیکر 9 وات هست 30 وات هم سابش هست که شما 48 وات RMS داری.

creative_itriguel3800_illus.jpg

prod14097_hdr_1_6_1.jpg

A l i

کاربر سایت
Oct 21, 2006
260
نام
علی امامی
تشکر دوست عزیز فراسو چطوره با این پول میشه ازون مشتاشهم خرید 70w !
شفافیت صدا و فراگیری برام مهمه!

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
تشکر دوست عزیز فراسو چطوره با این پول میشه ازون مشتاشهم خرید 70w !
شفافیت صدا و فراگیری برام مهمه!
خوب دوسته عزیز من خودم با اسپیکر های فراسو کار نکردم. مارک ادیفیر رو هم به اون صورت که خودم داشته باشم و ازش صدا بگیرم رو هم نه. اما کریتیو رو داشتم صدا هم ازش گرفتم. با اینکه قدیمی بود ولی جواب میداد. برای فراگیر بودن باید بری تو سری های 4.1 به بعد. اما اگه همون 2.1 میخوای به نظره من این مدل انتخاب خوبی هست. این اسپیکر که معرفی کردم برای پخش صدا با بهترین جزییات و صدای شفاف با کیفیت ساخته شده. البته طراحی این اسپیکر طوری هست که وقتی موزیک گوش میدی صدا رو در اطرافت داشته باشی. بعد شما همواره به کیفیت همرا با کمیت فکر کن. اگه اسپیکری که میخری 100 وات توان داشته باشه اما اینقدر صدای بدی تولید کنه که نتونی صداش رو زیاد کنی به چه درد میخوره. در حالی که با یه اسپیکری که 50 وات توان داره صدای خوبی میگیری که اصلا نیازی به بلند کردن صداش رو هم نداری. چون کمیت با کیفیت رو داره.
Feature

Description
Speaker Power: 9 Watts RMS per channel (2 channels)
30 Watts RMS subwoofer
Frequency Response: 30Hz ~ 20kHz
Signal-to-Noise Ratio (SNR): 80dB
DIMENSION (L x W x H)
Satellite Speaker: 5cm x 9.3cm x 24cm
Subwoofer: 19cm x 26.8cm x 30cm
Wired Remote Control: 11.6cm x 6.8cm x 2.8cm
Wireless Remote Control: 8.5cm x 4cm x 0.5cm

لینک

آخرین ویرایش:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
مارک ادیفیر رو هم به اون صورت که خودم داشته باشم و ازش صدا بگیرم رو هم نه.
من edifier دارم .کیفیت صداش خیلی خوبه . مخصوصاَ ووفیرش عالیه . من الان 4 سال هست که دارمش و تاثیر منفی تو کیفیت صداش نداشته . اسپیکر من مدل r501 هست .
ولی اگر یه چیزی میخوای که همه چیزش در یک سطح باشه اول logitech که یکم گرون قیمت هست رو بهت پیشنهاد میکنم و بعد هم creative .

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
با سلام
آقا من يه اسپيكر ميكرولب 3 تيكه داشتم ماله 3 4 سال پيش بود و صداش عالي بود ولي اين اواخر صداش يه كم كيفيتش رو از دست داده بود!! حالا بر اثر برق رفتن سوخته و ميخوام يه تازه بگيرم!!
من مدل خوب از اسپيكر زياد نميشناسم ولي يه اسپيكر خوب 3 تيكه كه كيفيت صداش خوب باشه و ووفرش هم بالا باشه تا قيمت زير 50 چي پيشنهاد ميكنين بهم؟؟!!
راستي براي 360 هم ميخوامش يه چيزي باشه كه ديگه عالي باشه!!
خيلي ممنون!!

kiyani_behzad

کاربر سایت
Jul 27, 2008
135
نام
بهزاد
من مدل خوب از اسپيكر زياد نميشناسم ولي يه اسپيكر خوب 3 تيكه كه كيفيت صداش خوب باشه و ووفرش هم بالا باشه تا قيمت زير 50 چي پيشنهاد ميكنين بهم؟؟!!
راستي براي 360 هم ميخوامش يه چيزي باشه كه ديگه عالي باشه!!
اگر کیفیت برات مهمه کریتیو بگیر ولی توی این قیمت ساب های قدرت مندی ندارند ولی اگه قدرت بیشتر برات مهمه همون میکرولب با حدود 50 تومن 2.1 خوبی میشه ازش گرفت که ساب بزرگی هم داشته باشه دقت بکن که اسپیکر هایی که ساب با باکس بند پس دارند قدرت خروجی خیلی بیشتری دارند و رنج فرکانسی بیشتری رو اجرا میکنند (منظور از بندپس مدل هایی هست که ساب درون خود باکس قرار داره) دقت بکن میکرولب از سری پروبیت نگیری کیفیت ساختش پایین هست، میتونی یک سری به فروشگاه مهر افزار مجتمع پارک بزنی صدای اسپیکر های کریتیو و لوجیتک رو بشنوی شاید قدرتشون راضیت بکنه برای میکرولب هم توی همون مجتمع فروشگاه پارک رایانه میتونی بری

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
اگر کیفیت برات مهمه کریتیو بگیر ولی توی این قیمت ساب های قدرت مندی ندارند ولی اگه قدرت بیشتر برات مهمه همون میکرولب با حدود 50 تومن 2.1 خوبی میشه ازش گرفت که ساب بزرگی هم داشته باشه دقت بکن که اسپیکر هایی که ساب با باکس بند پس دارند قدرت خروجی خیلی بیشتری دارند و رنج فرکانسی بیشتری رو اجرا میکنند (منظور از بندپس مدل هایی هست که ساب درون خود باکس قرار داره) دقت بکن میکرولب از سری پروبیت نگیری کیفیت ساختش پایین هست، میتونی یک سری به فروشگاه مهر افزار مجتمع پارک بزنی صدای اسپیکر های کریتیو و لوجیتک رو بشنوی شاید قدرتشون راضیت بکنه برای میکرولب هم توی همون مجتمع فروشگاه پارک رایانه میتونی بری
آهان دستت درد نكنه!!
آخه اين اسپيكرهاي خودمم Probit سري اولياش بود ازش راضي بودم تا اينكه برق يوهو پريد ...!!
فقط منظورتو از اين نفهميدم!! :(منظور از بندپس مدل هایی هست که ساب درون خود باکس قرار داره)
يعني سابش به صورت جدا و 1 تيكه باشه يا با خود دستگاه باشه؟؟!!

kiyani_behzad

کاربر سایت
Jul 27, 2008
135
نام
بهزاد
آهان دستت درد نكنه!!
آخه اين اسپيكرهاي خودمم Probit سري اولياش بود ازش راضي بودم تا اينكه برق يوهو پريد ...!!
فقط منظورتو از اين نفهميدم!! :(منظور از بندپس مدل هایی هست که ساب درون خود باکس قرار داره)
يعني سابش به صورت جدا و 1 تيكه باشه يا با خود دستگاه باشه؟؟!!
خواهش میکنم
ببین پروبیت ها فکر میکنم تولید داخل هستند ولی اینو میدونم که کیفیت ساختشون خیلی پایینتر از سری وارداتی هست با یک نگاه در کنار هم به راحتی میتونی متوجه منظور من بشی
در مورد ساب نه ببین همون اسپیکر ها یک سری هستند که باکس پورتد استاندارد دارند که ساب جلو یا بقل باکس هست یک سری باکس ها فقط یک پورت خروجی جلو داره و شما ساب رو اصلاً روی باکسش نمیبینید، به این نوع باکس ها بندپس گفته میشن در سیستم صوتی، در این نوع باکس با وات ورودی یکسان قدرت صدای خیلی بیشتری میشه گرفت
نه منظورم همون اسپیکر های 2.1 یا همون 3 تیکه هست، با این حال یک سر بزنید و صدای چند مدل رو گوش بکنید، ادیفایر هم یک مدل داره به اسم R401 که حدود 50 تومن هست اگه اون مدل هم گیرت بیاد قدرت خوبی داره کیفیتش هم خوب هست و از برند های خوب اسپیکر بازار به حساب میاد ولی درست تو بازار نیست

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
خواهش میکنم
ببین پروبیت ها فکر میکنم تولید داخل هستند ولی اینو میدونم که کیفیت ساختشون خیلی پایینتر از سری وارداتی هست با یک نگاه در کنار هم به راحتی میتونی متوجه منظور من بشی
در مورد ساب نه ببین همون اسپیکر ها یک سری هستند که باکس پورتد استاندارد دارند که ساب جلو یا بقل باکس هست یک سری باکس ها فقط یک پورت خروجی جلو داره و شما ساب رو اصلاً روی باکسش نمیبینید، به این نوع باکس ها بندپس گفته میشن در سیستم صوتی، در این نوع باکس با وات ورودی یکسان قدرت صدای خیلی بیشتری میشه گرفت
نه منظورم همون اسپیکر های 2.1 یا همون 3 تیکه هست، با این حال یک سر بزنید و صدای چند مدل رو گوش بکنید، ادیفایر هم یک مدل داره به اسم R401 که حدود 50 تومن هست اگه اون مدل هم گیرت بیاد قدرت خوبی داره کیفیتش هم خوب هست و از برند های خوب اسپیکر بازار به حساب میاد ولی درست تو بازار نیست
ميگم قربون دستت يه چندتا مدل كه كيفيتشون خوب باشه از كريتيو و لاجيتك و هر مدل خوب بازار برام ميزاري؟؟!!
مرسي!

kiyani_behzad

کاربر سایت
Jul 27, 2008
135
نام
بهزاد
ميگم قربون دستت يه چندتا مدل كه كيفيتشون خوب باشه از كريتيو و لاجيتك و هر مدل خوب بازار برام ميزاري؟؟!!
مرسي!
ببین از مارک خوب بگیری خوش صدا هست حالا مدلش دیگه به خودت برمیگرده به شکلش که از چه مدلیش خوشت بیاد، حالا برو صدای کریتیو و لوجیتک ها رو گوش بکن البته مدل های این حدود قیمتشون زیاد بزرگ نیستند صداشون بلند هست ولی ساب ووفر قدرتمندی ندارند
یک سری اسپیکر های فیلیپس هم توی بازار دیدم به نظر کیفیت ساخت و طراحی خوبی داشتند توی بازار اگه دیدی قیمت بگیر ببین چجوری هست قیمتشون

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
ببین از مارک خوب بگیری خوش صدا هست حالا مدلش دیگه به خودت برمیگرده به شکلش که از چه مدلیش خوشت بیاد، حالا برو صدای کریتیو و لوجیتک ها رو گوش بکن البته مدل های این حدود قیمتشون زیاد بزرگ نیستند صداشون بلند هست ولی ساب ووفر قدرتمندی ندارند
یک سری اسپیکر های فیلیپس هم توی بازار دیدم به نظر کیفیت ساخت و طراحی خوبی داشتند توی بازار اگه دیدی قیمت بگیر ببین چجوری هست قیمتشون
دستت درد نكنه حالا بريم يه سر مجتمع پگاه و پارك ببينيم چيزي گيرمون مياد!!
ممنون!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر