راهنمای خرید اسپیکر

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,979
نام
محسن
دوستان یه سوال
من باند ادیفایر R401 دارم روی میز کامپیوتر یا کلا تو اتاق باید چطوری بچینمش که من از صدای بیسش بیشتر لذت ببرم؟ :tonguewink:
منظورم اینکه صدای بیسش خوب هست ولی چون گذاشتمش کنار مانیتور دوتا بلندگو ها هم گذاشتم یکی راستش یکی هم چپش صدای بیسش خیلی نیست به جاش اگه یکی دو متر که بری عقب و دقیقا روبروش که بشینید یا اینکه گوشتون پایین تر از ساب ووفر باشه خیلی صدای بیسش عالی میشه ولی تو این حالت حال نمیکنم چیکار باید بکنم؟
اگه راهی نداره چون تو فکر اینم که بفروشم دوتا از این ایستاده ها بگیرم.
مرسی

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
دوستان یه سوال
من باند ادیفایر R401 دارم روی میز کامپیوتر یا کلا تو اتاق باید چطوری بچینمش که من از صدای بیسش بیشتر لذت ببرم؟ :tonguewink:
منظورم اینکه صدای بیسش خوب هست ولی چون گذاشتمش کنار مانیتور دوتا بلندگو ها هم گذاشتم یکی راستش یکی هم چپش صدای بیسش خیلی نیست به جاش اگه یکی دو متر که بری عقب و دقیقا روبروش که بشینید یا اینکه گوشتون پایین تر از ساب ووفر باشه خیلی صدای بیسش عالی میشه ولی تو این حالت حال نمیکنم چیکار باید بکنم؟
اگه راهی نداره چون تو فکر اینم که بفروشم دوتا از این ایستاده ها بگیرم.
مرسی
شما میتونید ساب ووفر رو گوشه سمت راست یا چپ اتاق قرار بدید. اکثرا صدای بهتری میدن تو این وضعیت

• Like
Reactions: *Black Roze*

meysam_gamer

کاربر سایت
Mar 11, 2006
457
نام
میثم
سلام دوستان. نظرتون راجع به این اسپیکر چیه edifire r1700 ماتریکس تازه وارد کرده به قیمت 400.؟چند تا بررسی که تو امازون خوندم تقریبن 95 درصد از صدای با کیفیتش راضی بودن.بیشتر فیلم نگاه میکنم و بازی میکنم راستش خودم احل بیس زیاد نیستم چون قراره تو آپارتمان زندگی کنم.تا این بودجه چی پیشنهاد میکنید با اینکه میدونم تنوع اسپیکر تو بازار خیلی کمه. خودم نظرم بیشتر رو s530 d بود ولی ماتریکس گفت قدیمی شده و تو بازار نمیاد. لطفن z506 logitech پبشنهاد ندید چون خیلی بدم میاد از مدلش.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سلام دوستان. نظرتون راجع به این اسپیکر چیه edifire r1700 ماتریکس تازه وارد کرده به قیمت 400.؟چند تا بررسی که تو امازون خوندم تقریبن 95 درصد از صدای با کیفیتش راضی بودن.بیشتر فیلم نگاه میکنم و بازی میکنم راستش خودم احل بیس زیاد نیستم چون قراره تو آپارتمان زندگی کنم.تا این بودجه چی پیشنهاد میکنید با اینکه میدونم تنوع اسپیکر تو بازار خیلی کمه. خودم نظرم بیشتر رو s530 d بود ولی ماتریکس گفت قدیمی شده و تو بازار نمیاد. لطفن z506 logitech پبشنهاد ندید چون خیلی بدم میاد از مدلش.

اینم هست.ولی از کیفیتش اطلاع ندارم
Microlab 6325 Home 5.1 Speaker

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859

اسپیکر با کیفیتی به نظر میاد. برا شما که زیاد بیس نمیخواید باید مناسب باشه. ولی یه خورده قیمتش بالا میزنه که اونم باید دید تو عمل جبران میکنه یا نه. ادیفایر جنس بد تولید نمیکنه.

• Like
Reactions: meysam_gamer

god of shadow

کاربر سایت
Jul 19, 2009
409
درود.

دوستان من قصد خرید اسپیکر دارم ولی موندم 5.1 بگیرم یا 2.1 . در واقع مشکلم اینکه نمیدونم تفاوت و تجربه صدا چقدر فرق داره توی این دو حالت. اگه واقعا تفاوت خیلی خاصیو آدم تجربه میکنه ، حاضرم پول بیشتری واسه 5.1 بدم. ولی اگه خیلی تفاوت خاصی نیست، همون 2.1 بگیرم.
لطفا راهنماییم کنید. در ضمن خیلی آدم حساسی روی صدا نیستم.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
دوستان کسی نبود ما رو راهنمایی کنه ؟؟؟!!!
5.1 فقط واسه فیلم و بازی هست،واسه موسیقی جالب نیست چون همه اهنگا دو کاناله هستن،
بعد این که بودجه شما چقدر هست؟الان یه 5.1 خوب خیلی گرون میفته همین لاجیتک z506 هم اکثرا ازش خوب تعریف نمیکنن ولی 2.1 کاناله خوب زیاد داریم با قیمت مناسب که امتحانشونو پس دادن

• Like
Reactions: msbazicenter

god of shadow

کاربر سایت
Jul 19, 2009
409
5.1 فقط واسه فیلم و بازی هست،واسه موسیقی جالب نیست چون همه اهنگا دو کاناله هستن،
بعد این که بودجه شما چقدر هست؟الان یه 5.1 خوب خیلی گرون میفته همین لاجیتک z506 هم اکثرا ازش خوب تعریف نمیکنن ولی 2.1 کاناله خوب زیاد داریم با قیمت مناسب که امتحانشونو پس دادن
درود

والا تا 350 میتونم هزینه کنم. میخوام ببینم توی فیلم و بازی، 5.1 خیلی تجربه خاصی داره یا اینکه اونقدری خاص نیست که به خاطرش هزینه اضافی کنم؟
درضمن باز میگم که از اون آدمای وسواسی روی صدا نیستم خیلی.

shahinshah

کاربر سایت
Jun 16, 2016
5
دوستای عزیزم اسپیکر خوب و با کیفیت با قیمت های کم نمیشه واقعا
اسپیکر هایی که همه جوره راضیتون کنه یکم قیمت هاش بالاس ولی واقعا دیوونه می کنه آدمو
از برند هارمن کاردن اگه بتونین بگیرین تازه متوجه میشین صدا یعنی چی
من مدل آئورا رو دارم راحت می تونم بگم بهترینه

Last edited by a moderator:

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
درود

والا تا 350 میتونم هزینه کنم. میخوام ببینم توی فیلم و بازی، 5.1 خیلی تجربه خاصی داره یا اینکه اونقدری خاص نیست که به خاطرش هزینه اضافی کنم؟
درضمن باز میگم که از اون آدمای وسواسی روی صدا نیستم خیلی.
اسپیکر 5.1 توی بازی بیشترین کاربردشه. تو بازیهای شوتر اکثرا وقتی از پشت کسی نزدیک بشه میشه متوجه شد. صدای فرا گیری میده که میتونه شمارو بیشتر توی جو بازی غرق کنه. ولی هزینه زیادی میخواد.اگر خیلی رو 5.1 بودن حساس نیستین با 350 یه دو تیکه خوب بگیرید که توی رده خودش چیزه خوبی در بیاد.

god of shadow

کاربر سایت
Jul 19, 2009
409
اسپیکر 5.1 توی بازی بیشترین کاربردشه. تو بازیهای شوتر اکثرا وقتی از پشت کسی نزدیک بشه میشه متوجه شد. صدای فرا گیری میده که میتونه شمارو بیشتر توی جو بازی غرق کنه. ولی هزینه زیادی میخواد.اگر خیلی رو 5.1 بودن حساس نیستین با 350 یه دو تیکه خوب بگیرید که توی رده خودش چیزه خوبی در بیاد.

آقا مرسی بالاخره یکی جواب مارو داد. خب چه پیشنهادایی داری واسم برای یه 2.1 خوب توی رنج 350

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
آقا مرسی بالاخره یکی جواب مارو داد. خب چه پیشنهادایی داری واسم برای یه 2.1 خوب توی رنج 350
متاسفانه اسپیکر های با کیفیت تنوع کمی دارن تو بازار ایران. بنابر این شما باید از برندی استفاده کنید که سر شناش باشه. تو این رنج لاجیتک زد 533 انتخواب خوبی هست. مخصوصا با داشتن ساب ووفره قدرتمند برای کسایی که مثل خودم عشق بیس هستند.

god of shadow

کاربر سایت
Jul 19, 2009
409
متاسفانه اسپیکر های با کیفیت تنوع کمی دارن تو بازار ایران. بنابر این شما باید از برندی استفاده کنید که سر شناش باشه. تو این رنج لاجیتک زد 533 انتخواب خوبی هست. مخصوصا با داشتن ساب ووفره قدرتمند برای کسایی که مثل خودم عشق بیس هستند.

نظرت روی برند Edifier چی هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر