راهنمای تروفی های بازی The Last of Us Remastered

depth

کاربر سایت
Jul 17, 2014
110
سلام یه سوال من چند دقیقه دیگه به یه تروفی میرسم میخواستم ببینم الان که psn مشکل داره و برای من قطع شده تروفی گرفته میشه یا نه ؟!

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
سلام یه سوال من چند دقیقه دیگه به یه تروفی میرسم میخواستم ببینم الان که psn مشکل داره و برای من قطع شده تروفی گرفته میشه یا نه ؟!
بله تروفی های آفلاین مشکلی نداره و میگیریش

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

depth

کاربر سایت
Jul 17, 2014
110
""برای فعال شدن یکی از جک ها این کا رو هم همین جا انجام بدید. روبروی همین ساختمون یه ساختمون هست که دیوار آشپزخونه اش ریخته. واردش بشید و یکم اینور اونور بگردید تا هنری شروع کنه به حرف زدن در مورد BBQ""
این کار لازمه که انجام داده بشه حتما؟!

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
""برای فعال شدن یکی از جک ها این کا رو هم همین جا انجام بدید. روبروی همین ساختمون یه ساختمون هست که دیوار آشپزخونه اش ریخته. واردش بشید و یکم اینور اونور بگردید تا هنری شروع کنه به حرف زدن در مورد BBQ"" این کار لازمه که انجام داده بشه حتما؟!
بله لازمه. اما اول باید برد پیش اون ساختمون که رو به روی همون آشپزخونست، همون که روش نوشته Im Armed، با هنری صحبت کنید، بعد برگردید پیش اون آشپزخونه و چند ثانیه که صبر کنید هنری خودش شروع میکنه به صحبت کردن. ادامه همون منطقه هم برای فعال شدن جک الی، اول باید تا انتهای خیابون برید تا با هنری در مورد تامی حرف بزنید. بعد که حرفای هنری تموم شد، الی شروع میکنه به جُک گفتن.

الان چندتاش رو روی ng+ رفتم ولی هنوز 36 تا مونده دیگه نمیدونم باید چیکار کنم :|
مشکل اینجاست که نمیتونم بفهمم روی کدوم باگ گرفته چون مثلا اگه یکیو بزنم و به مکالمه ها اضافه نشه ممکنه از قبل حساب کرده باشه :|
کسی میدونه باید چیکار کنم ؟:-/

امیر حسین گفت، منم دوباره میگم.
قبل از این که بخواید یه بار دیگه بازی رو کامل برید، این کاری که من میگم رو تست کنید.
مرحله دانشگاه رو Load کنید. اونجا که با اِلی سوار اسب هستید، از کنار یه گاراژ رَد میشید که سمت راستش یه دونه ازین میزای مخصوص آپگرید اسلحه هست، دقیقاً ساختمون رو به روی همون میز کار، یه بَنر بزرگ و پارچه ای روی دیوار هست. بهش نگاه کنید و با زدن مثلث مکالمه رو با الی انجام بدید.
از این قسمت که رد میشید و میرید جلو تر، میرسید به یه راهرو کوچیک که یه در بسته انتهاش هست و باید برید اون طرف حیاط و با روشن کردن ژنراتور در رو برای الی بازی کنید. یه مقدار برگردید عقب تا از راهرو خارج شید، حالا از رو به رو که به اون راهرو نگاه کنید، دیوار سمت چپ یه علامت فایرفلای روش هست، بهش نگاه کنید و مکالمه رو با الی انجام بدید.
حالا نکته مهم اینه، رو به روی همون راهرو که هستید، اگه به سمت راست برید، میرسید به یه دروازه که با آهن و ... بسته شده، دقیقاً سمت چپ همون در یه علامت مشابه فایرفلای دیگه روی دیوار هست که اون جا هم میشه با الی مکالمه کرد، اما اگه اون جا مکالمه رو انجام بدید، جز مکالمات اصلی حساب نمیشه و به علامت نزدیک اون راهروئه هم که رسیدید دیگه نمیشه مکالمه رو انجام داد.
پس به اون علامت سمت راست توجهی نکنید، نزدیک راهرو بشید و مکالمه رو انجام بدید. اگه بازم حل نشد، باید راهنما رو بخونید و اون مکالماتی که شک دارید انجامشون داده باشید رو با لود کردن چپترها دوباره انجام بدید. در کُل مکالمات باگ ندارن، اکثراً به خاطر همین مشکل بالا یا جا انداختن روی 36 موندن.

گرفته میشن، در اولین فرصتی هم که به PSN وصل شدید ثبت میشن.

depth

کاربر سایت
Jul 17, 2014
110
عزیز تو متن ذکر کردین که تعداد Artifact ها 85 عدد هستش ولی داخل راهنمایی ها و گایدها فقط 74 یا 75 تا هستش و طی کردم طبق مراحل ولی تروفی بهم تعلق نگرفت

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
دوستان یه راه غیر ورزشی برای سختیِ Grounded کشف کردم که یکم آسون میکنه بازی رو :D
وقتی وارد بازی میشوید دکمه OPTIONS رو بفشارید به Options بروید و به Game جایی که درجه سختی میتونید انتخاب کنید با دکمه سمت چپ برید رو Easy و برگردید رو Grounded و خارج بشید (چیزی انتخاب نمیکنید)
ناگهان شاهد ظاهر شدن تیر و جون به فراوانی خواهید شد :d

AbysswalkerA

کاربر سایت
May 31, 2014
109
نام
Mahdi

""روش کار به این صورته که اول بازی رو معمولی تموم میکنید. مثلا روی درجه سختی Normal. حالا NG+ نرمال رو میزنید و روی سیو اصلیی سیو میکنید (برای اطمینان یه پشتیبان بگیرید از سیوتون) و اولین مرحله از بازی یعنی Hometown رو تموم میکنید. به محض اینکه وارد مرحله 2 شدید، Pause میکنید و Save میکنید و از بازی خارج شده و به منو برمیگردید. حالا میرید روی چپتر Select و دوباره Hometown رو انتخاب میکنید. حالا میبینید که تمامی درجه سختی ها باز شدن!!! حالا Survival رو انتخاب میکنید و بازی رو دوباره شروع میکنید. اگر قبلا Health Bar ـون رو آپگرید کرده بودید، تو همون ابتدای مرحله 2 که آموزش استفاده از Health Kit رو بهتون میگه متوجه خواهید شد که آپگرید Health بارتون سرجاشه و آپگرید شده است!""

کسی از دوستان با این روش روی درجه سختی گروندد تروفی اخر رو گرفته؟!

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
من بازی رو بار اول با درجه سختی hard رفتم الان برای بار دوم میخوام برم
چه درجی سختی رو پیشنهاد میکنید برای گرفتن تمام تروفی ها ؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
من بازی رو بار اول با درجه سختی hard رفتم الان برای بار دوم میخوام برم
چه درجی سختی رو پیشنهاد میکنید برای گرفتن تمام تروفی ها ؟
برا جمع کردن کالکتور ها به نظرم بهترین حالت Normal , Easy خوبه چون بعضی از آیتم ها پشت درهای قفل قرار دارن که باید یا Shiv باز بشن اگه نداشته باشی از دستت میره (تو درجات سخت بازی ممکنه به انداره کافی نتونی Shiv بسازی)

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
دوستان یه راه غیر ورزشی برای سختیِ Grounded کشف کردم که یکم آسون میکنه بازی رو :D
وقتی وارد بازی میشوید دکمه OPTIONS رو بفشارید به Options بروید و به Game جایی که درجه سختی میتونید انتخاب کنید با دکمه سمت چپ برید رو Easy و برگردید رو Grounded و خارج بشید (چیزی انتخاب نمیکنید)
ناگهان شاهد ظاهر شدن تیر و جون به فراوانی خواهید شد :d

+Grounded رو میخوای چه کنی؟ :D
اونجا که اصلاً نمیشه Difficulty رو تغییر داد :D

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
تروفی هانتر تو ریسک 100 % وقتی میبینین نتونستین برین زود هومو بزنین برین کلوس اپ بزنین کار میکنه من امتحان کردم

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
بچه ها راهی برای اون یدونه مکالمه نیست؟
یعنی واقعا از اول باید بازی کنیمَ؟

شما اون مکالمه توی دانشگاه رو انجام دادی؟ به احتمال زیاد مشکل از همونه. توی همین یکی دو صفحه گذشته بچه ها گفتن ایراد کار کجاست.
دو تا نشان فایرفلای روی دیوار هست، فقط یکیشون مکالمه اصلی هست. باید حتماً اونو انجام بدید. چند صفحه آخر رو بخونید متوجه میشید کجا رو میگم.

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
دوستان من طبق راهنما کارها رو مو به مو انجام دادم اما تروفی جک باز نشد. باگه؟
یه بار دیگه با چپتر سلکت شروع کن به انجام جک ها حتما ترافی رو میگیری
فقط با دقت موارد رو انجام بده
برای اکثرا مثل خودم بار دوم ترافی رو گرفتیم

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر