راهنمای تروفی های بازی The Last of Us Remastered

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
آقا من اول بازی رو رو گراندد بازی کردم تموم کردم بعدش با پلاس گراندد تموم کردم 10 تا تروفی داد بهم به همین راحتی بعدش حالا دارم پلاس ایسی رو بازی میکنم حاللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل میکنم

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
گفتو گو ها از ١٥ به ١٩ پريدين بعدشم جوك ٤ نيست اونارو ميزارين يا يادتو رفته

ممنون بابت اینکه گفتید. مرحله hotel lobby رو رد کردم. البته دیروز آماده بود و زمان ارسال اشکال ایجاد شده. امروز دوباره قرار میدم همراه مراحل جدید.

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
بچه ها کمکم کنید فقط 2 تا تروفی گیر کردم

یکی این 37 مکالمه همه رو رفتم ولی تروفی نداد تو منو هم زده 35 تا الان چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یکی هم اون 5 تا جوک 4 تا رو میرم واسه پنجمی 20 مین هم صبر کردم چیزی نمیگه ؟؟؟؟ 10 بار هم رفتم

raika123

کاربر سایت
Nov 13, 2013
141
نام
رایکا
دوستان optional conversation توی نسخه remastered تعدادشون با نسخه ps3 فرق داره ؟ اخه من از روی ویدئو walkthrough یو ت و ب میرم ولی نوشته از 37 تا 35 تاشو گرفتی چیکار کنم ؟

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
دوستان optional conversation توی نسخه remastered تعدادشون با نسخه ps3 فرق داره ؟ اخه من از روی ویدئو walkthrough یو ت و ب میرم ولی نوشته از 37 تا 35 تاشو گرفتی چیکار کنم ؟

اره منم همین مشکلو دارم 35 تا بود ولی #9 رفتم شدن 36 ولی دیگه هیچ نیستتتتت همرو یکبار دیگه رفتم اهههه یکی کمک کنه

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
در مورده جوك ٥ جم بايد برين دو تا گفتگو اول كه دو تا نوشته رو ديواره اونو انجام بدين بعد بستني فروشي بعد سگ ها رو دنبال كنين تا اخر يه بنبست ميرسين اونجا هم يه علامت قرمز هست فايرز ها اونم انجام بدين بعد الي شروع ميكنه جك گفتن

phoenix666

کاربر سایت
May 19, 2011
257
آقا خدایی پلات این بازی کاری نداره دوستان من تو هفته اول پلاتش کردم رفت به هر حال اگر جاییش گیر کرده بودین و conversation و firefly pendant و یا artifact و training ی رو نمیدونستین کجاست بگین تا راهنمایی کنم

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
آقا خدایی پلات این بازی کاری نداره دوستان من تو هفته اول پلاتش کردم رفت به هر حال اگر جاییش گیر کرده بودین و conversation و firefly pendant و یا artifact و training ی رو نمیدونستین کجاست بگین تا راهنمایی کنم

من که منتظره آقا فردینم ببینم کی ادامشو میده

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
به هرحال عزیز گفتم شاید سر آقا فردین شلوغ باشه . و تا اونجایی که بتونم و ایشون هنوز نذاشته باشن کمکی کنم
اگه میتونی کثل آقا فردین که مومو به مو گفته بزار برامون بعد اون مرحله تروفی های بازی های دیگرو بلدی
؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر