راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
به این عکس نگاه کنین ( البته کنسول خودم نیست پس در موردش سوال نپرسید چون خودم خیلی سوال ها در مورد این عکس دارم) :
به کابل تصویرش نگاه کنین!:confused: :confused:
xbox360_world_cup.jpeg

------------------------------------------------------------------------------------
در ضمن جناب james bond ورژن کنسول شما چیه؟

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
چرا ! ربط داره! اگه Ntsc/J داشتی میدونستی من چی میگم!
کابل HD که داخل جعبه Ntsc/J هست تا اونجایی که من خبر دارم(چون پسر عمه ام هم j داره) مثل تصویر بالاست!
در ضمن کنسول من آک بود که خریدمش!

آخرین ویرایش:

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
من خودم ترانس رو جدا خریدم 15 تومن از پاساژ لباف،فروشگاه فتحی !
البته با کنسول رو هم ازش خریدم ! ولی جدا گانه هم می فروخت!
تا الان هم که حدود 6 ماهه هیچ مشکلی نداشته ودیگه حتی داغ هم نمیکنه( یعنی از 2 هفته بعد از اینکه خریدمش دیگه داغ نکرد)

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,594
نام
محمدرضا
کنسول منم مال 4 آپریل هست.یعنی مشکلی نداره!!!

راستی اگه مایکروسافت یک آپدیت پدر مادر دار برای جلوگیر از بازیهای کپی داشت چرا اونرو در لایو نگذاشت؟این یعنی این آپدیت کشکه!!!

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
هر کنسولی که از اوخر2006 May به بعد باشه مشکل پیدا می کنه و با Error 66 ربرو می شه که اون هم با یکسری تغییرات در فیرم ویر مشکلش رفع میشه و کنسول اونهایی که قبل این تاریخ هست هیچ مشکلی نداره خیالتون راحت!;)

به این عکس نگاه کنین ( البته کنسول خودم نیست پس در موردش سوال نپرسید چون خودم خیلی سوال ها در مورد این عکس دارم) :
این کابل تصویر منه! حالا فهمیدین منظورم چیه! اون قسمت خاکستری رنگ کنار سه فیش زرد و سفید و قرمز باید به HDTV وصل بشه ولی پشت هیچ کدوم از HDTV ها یه همچین پورتی نبود!:confused:

xbox360_world_cup.jpeg

------------------------------------------------------------------------------------
کسی جوابی نداره؟؟؟؟

کنسول منم مال 4 آپریل هست.یعنی مشکلی نداره!!!

راستی اگه مایکروسافت یک آپدیت پدر مادر دار برای جلوگیر از بازیهای کپی داشت چرا اونرو در لایو نگذاشت؟این یعنی این آپدیت کشکه!!!

این Update که موقع وصل شدن به لایو بیشتر بچه ها انجامش دادن موجب Error 66 شده .جان برادر!;)

Last edited by a moderator:

carter

کاربر سایت
Oct 31, 2006
26
hdtv

این کابل تصویر منه! حالا فهمیدین منظورم چیه! اون قسمت خاکستری رنگ کنار سه فیش زرد و سفید و قرمز باید به HDTV وصل بشه ولی پشت هیچ کدوم از HDTV ها یه همچین پورتی نبود!:confused:

xbox360_world_cup.jpeg

کسی جوابی نداره؟؟؟؟

تو ژاپن hdtvاین شکلییه

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
یه سری توضیحات رو میخوام خدمت دوستان عرض کنم.
1) در مورد اون کابل عجیب غریب آقای rainbow باید بگم که یکی از دوستان ما هم کابل توی کنسولش یه همچین چیزی بود(البته کنسولش NTSC/U بود!) آخر کار هم بنده حدا مجبور شد یه کابل Component HD جدا بخره !
2) در مورد بازیهای جدید ، تکاوچ داره سعی میکنه در اسرع وقت این بازیها رو تهیه کنه ، الان هم آخرین چیزی که بعد از NFSC اومده دستش ، بازی Smackdown VS Raw 2007 هست.
3) در مورد اشکالات پیش اومده برای یه سری از کنسولها با این Update جدید مایکروسافت هم تا جایی که بنده تحقیق کردم حرف دوستان درسته و با Update شدن Firmware مشکل حل میشه.
4) تاریخ تولید کنسول هم دقیقاً روی برچسب موجود در پشت کنسول نوشته شده !
موفق باشید

siamakcgm

کاربر سایت
Oct 19, 2006
168
نام
siamak
Samsung!!

برای کسانی که Samsung دارن سر بازی gears of war بعد از اینکه گفت update کنید به error e66 بر میخورین:

HOW TO AVOID PROBLEMS:
The problem seems to be completely random, and avoiding it seems to be a matter of luck more than anything. However, the best precautions would be:
Make sure your drive is flashed to Xtreme 4.1/4.2
Manually hex-edit your key into the firmware. Try to avoid using auto-flashers, etc.
Completely disconnect your DVD-ROM from your 360 before booting up and updating (This includes the power cable, simply unplugging the SATA cable will cause your 360 to refuse to boot.)
IF YOU HAVE RUN INTO E66:
Option 1 - Flash back to original firmware, this works every time.
Option 2 - Manually hex-edit your drive key into your modified firmware and flash that firmware. This seems to have a pretty good success rate.
Option 3 - If you have an MS25 drive, try flashing to Xtreme 3.2-3.3. If you have an MS28 drive try 4.0-4.2. You can also simply try manually hexediting your drive key into 4.1/4.2, and then flashing your MS25. This is sometimes effective.

Taken from xbox-scene.com

http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=559081

دقیق بخونید !!! LG هم مشکلی نداره ;)
اگر NFS CARBON رو بازی کردید و update که تو carbon بوده رو اجرا کردین احتمالا دیگه update نمیکنه و gears of war هم اجرا میشه ولی اگه نشد اونایی که samsung دارن firmware رو عوض کنن درست میشه. LG هم مشکلی نداره ! :d

آخرین ویرایش:

siamakcgm

کاربر سایت
Oct 19, 2006
168
نام
siamak
Gow!!!

بابا جان Gears Of War که torrentاش 12 ساعته اومده !!!! Call Of Duty 3 هم 20 ساعته اومده ! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:حالا مثلا این gears of war خیلی خوبه که همش خون و گندو کسافت تو بازیش هست؟؟؟؟؟؟؟؟ با اره میبره خوبه حتما!!!!!!! همه بازیها تکراری شدن !!! اینم مثل بقیه فقط graphic اش بهتر شده !!! :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر