راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

joykiller360

کاربر سایت
Jun 26, 2009
525
نام
میثم صیام
سلام دوستان
خریدن xbox از اینجا(تهران)بهتره یا بانه؟کیفیت ها هم فرق میکنه؟
اونجا بازی هم داره؟ارزونتره؟

سلام .
پسر شما حاضری مثلا Xbox360 تتونو 20 تومن ارزونتر بخری بعدش مشکل داشته باشه؟
ولی از فروشنده ها که بخرید کنسولتونو تست میکنن و صحیح و سالم تحویل میدن.
من خودم تو مغازه هستم(بخش تست کنسول ها قبل از رفتن برای کپی شدن:biggrin1:) حتی شده مادربرد چاسپر از همون اول که از کارخانه میاد ارور میده
و اینکه از بانه بخری فکر نکم کپی باشه و فکر کنم نزدیک بین 10 تا 20 هزار تومان هزینه ی کپی خورش میشه (قیمتش بستگی به تعمیرکار داره ) .
پس با این حساب شما اگه 50 هزار تومن هم ارزونتر بخرید زیاد ارزش نداره
:biggrin1:

ZOZ

کاربر سایت
Feb 18, 2010
9
با سلام
چند سوال از دوستان داشتم .من اطلاعات زیادی ندارم ببخشید اگه سوالام مبتدیانه است.

1-xbox هایی که تو توپخونه میفروشن با چه روشی کپی خور میشن. آیا دستگاه رو باز میکنن؟اصلا امکان داره فقط بصورت نرم افزاری یه دستگاه رو کپی خور کرد؟

2- LT به جز تو ی محیط لایو دیگه به چه دردی میخوره. چون من تو لایو نمیخوام برم آیا لازمه LT بریزم؟
مرسی

hamid_1367

کاربر سایت
Apr 20, 2008
88
سلام دوستان
خوبید؟
یه چند تا سوال داشتم..
البته فکر کنم جاش اینچا نباشه ولی خوب جای دیگه ای گیر نیووردم/..
اولیش این که مثلا من یه بار توی بازی اویل رفتم و واسه شروع نرمال رو انتخاب کردم. هنوز بازی نکردم ولی میخوام ایزیش کنم. چجوری میشه دیتاهای سیو یه بازی رو از پروفایلم پاک کنم؟ اچیومنت ها رو من فقط میتونم پاک کنم...
دومیش این که یه جایی میخوام واسم معرفی کنید برای تهییه ی دیسک واسه رایت بازی های ایکس باکس که هم منصف باشه هم نزدیکای انقلاب و ولی عصر باشه.. من احتمالا چند تا تیگیت میخوام.. من چون میتونم بازی هامو دان کنم میخوام دیگه خودم رایت کنم... ممنونم​

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
با سلام
چند سوال از دوستان داشتم .من اطلاعات زیادی ندارم ببخشید اگه سوالام مبتدیانه است.

1-xbox هایی که تو توپخونه میفروشن با چه روشی کپی خور میشن. آیا دستگاه رو باز میکنن؟اصلا امکان داره فقط بصورت نرم افزاری یه دستگاه رو کپی خور کرد؟

2- LT به جز تو ی محیط لایو دیگه به چه دردی میخوره. چون من تو لایو نمیخوام برم آیا لازمه LT بریزم؟
مرسی
1- دستگاه ها باز میشن تا درایوشون در دسترس باشه و بشه به PC وصل کرد و کپی خور کرد. خیر، بدون باز کردن دستگاه نمیشه کپی خور کرد.

2- اگه LT بریزی خیالت راحت میشه و بازی هایی که تا چند سال دیگه هم بیان، به راحتی روی دستگاهت اجرا می شن. ولی اگه LT نصب نشه روی درایوت، باید از دیسک اکتیو برای بعضی بازی ها استفاده کنی که مشکل ساز هست. هزینه ی نصب LT هم که 6 7 تومن بیشتر نیست، پس بهترین کار نصب همین LT هست. ;)
سلام دوستان
خوبید؟
یه چند تا سوال داشتم..
البته فکر کنم جاش اینچا نباشه ولی خوب جای دیگه ای گیر نیووردم/..
اولیش این که مثلا من یه بار توی بازی اویل رفتم و واسه شروع نرمال رو انتخاب کردم. هنوز بازی نکردم ولی میخوام ایزیش کنم. چجوری میشه دیتاهای سیو یه بازی رو از پروفایلم پاک کنم؟ اچیومنت ها رو من فقط میتونم پاک کنم...
دومیش این که یه جایی میخوام واسم معرفی کنید برای تهییه ی دیسک واسه رایت بازی های ایکس باکس که هم منصف باشه هم نزدیکای انقلاب و ولی عصر باشه.. من احتمالا چند تا تیگیت میخوام.. من چون میتونم بازی هامو دان کنم میخوام دیگه خودم رایت کنم... ممنونم​
برای پاک کردن سیو بازی برو به System Settings> Memory، اگه از هارد استفاده می کنی، گزینه ی Hard Drive و اگه از مموری استفاده می کنی، گزینه ی Memory Card رو انتخاب کن. بعد دنبال نام Resident Evil 5 بگرد و پاکش کن (روش دکمه ی Y رو بزن و بعد Delete). ;)

سوال دومی رو من نمی تونم جواب بدم! :D

hamid_1367

کاربر سایت
Apr 20, 2008
88
سلام
ممنون دوست عزیز
ولی اونجا که میرم تو قسمت گیم ها حجم رزیدنت اویل 6.7 گیگ هست که یعنی فایل خود بازی هست نه سیو بازی... سیو بازی اصلا تو این فسمت نیست گشتم...
جواب اون سوالم هم اگه میدونی و نمیتونی بگی پی ام کنی ممنون میشم...

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
سلام ببخشید من میخواهم برای یکی از دوستان یک xbox360 بگیرم الان مشخصات بهترین مدل با قیمت و ویژگی هاش رو میشه به صورت کامل کسی توضیح بده؟ بعد جریان این کنسول ها با هارد250 گیگ چیه؟
بهترین و به صرفه ترین مدل الان الیت هست. مشخصاتش: قاب مشکی هست، یک دسته ی مشکی، کابل کامپوزیت و اگه الیت پک قدیم باشه، کابل HDMI هم روش هست. در ضمن هد-ست و کابل اترنت هم حتما باید داشته باشه. مادربورد که حتما باید جسپر باشه، و اگه تاریخ ساخت از 2009/3 به بعد باشه، حتما بورد جسپر هست. قیمت هم که بین 340 تا 380 بستگی به تاریخ ساخت و محتویات هست.
کنسول های به اصطلاح باندل که معمولا یک بازی ارجینال هم روشون هست، Super Elite میگن و هارد 250GB دارن. باندل هایی که تا الان عرضه شدن و هارد 250 دارن همراه این بازی ها هستن و معمولا روی خود XBOX360 هم یه طرحی از بازی زده میشه Forza 3 و CoD:MW2. چند باندل جدید هم در آینده میاد که هارد 250 دارن که یکیش همراه FFXIII هست. قیمت این باندل ها هم معمولا بالای 450 هست که با انصاف فروشنده های ایرانی ممکنه تا 600 هم برسه! :cool:
سلام
ممنون دوست عزیز
ولی اونجا که میرم تو قسمت گیم ها حجم رزیدنت اویل 6.7 گیگ هست که یعنی فایل خود بازی هست نه سیو بازی... سیو بازی اصلا تو این فسمت نیست گشتم...
جواب اون سوالم هم اگه میدونی و نمیتونی بگی پی ام کنی ممنون میشم...
خوب اگه براتون مقدور هست، بازی رو کلا پاک کنید و دوباره نصب کنید. وگرنه می تونید راحت از تو منوی بازی New Game رو انتخاب کنید و بازی کنید. یه مسئله هم هست اینکه اگه هم مموری دارید هم هارد، ممکنه سیو بازی توی مموری باشه. اگه نه که دیگه سیوی از RE5 ندارید و می تونید با خیال راحت New Game رو شروع کنید.
اون سوال هم من اصلا تهران نیستم که بتونم جواب بدم. :biggrin1:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ممنون دوست من
حالا میخوام ببینم من میتونم سیو کامل شده ی بازی هارو ار نت دان کنم و به 360 انتقال بدم و ازشون استفاده کنم؟
شدنش میشه!ولی یا باید هارد دستگاه رو باز کنی و به PC وصل کنی!(کلی دنگ و فنگ داره!)))
یا کابلی بخری که بشه به PC وصلش کرد اون 30-40 تومنه!

Darwin

کاربر سایت
Jan 30, 2010
4
به نظرم همون آرکید خوبه مدل Elite هم فقط واسه هارد خوبه نمی خواد زیاد خرج کنی چون با وجود مادربرد جسپر توی سری های جدید دیگه فکر نکنم لازم به خرید Elite باشه در ضمن به هیچ وجه نمی تونی از هارد اکسترنال برای نصب و اجرای بازی استفاده کنی ولی برای Update یا موزیک و فیلم خبر ندارم .

کلا توی پک های Xbox فقط یک دسته وجود داره به غیر از پک های جدید که هنوز نیومده همراه با دو دسته عرض شدند فکر کنم پک Modern Warfare 2 این طور باشه قیمت هر دسته هم آخرین اطلاعی که دارم 40 تا 46 هست البته توی اهواز یا حق

ممنون از پاسخ کاملتون.
اما اینجا (شیراز) فروشنده (توی همین سایت خوندم که توی کارشون واردن) به من گفت که بهتره آرکید بخرم، بعد خودشون یه هارد اکسترنال 250 یا 320 براش نصب می کنن که 60-70 تومنی درمیاد.

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ممنون از پاسخ کاملتون.
اما اینجا (شیراز) فروشنده (توی همین سایت خوندم که توی کارشون واردن) به من گفت که بهتره آرکید بخرم، بعد خودشون یه هارد اکسترنال 250 یا 320 براش نصب می کنن که 60-70 تومنی درمیاد.
به نظرم این اشتباه رو هر گز نکن!
340 تومن الیت هست
ارکید 270-!!!!!!!

واقعا اون همه امکانات +رنگ سیاه!کنسول شیک تر-هدست- کابل ادرنت! و هارد اورجینال رو میخوای بی خیال شی اونکارو بکنی؟؟؟؟

میل خودته!اونا میخوان جنسشون رو اب کنن به فکر شما نیستن که!

Darwin

کاربر سایت
Jan 30, 2010
4
به نظرم این اشتباه رو هر گز نکن!
340 تومن الیت هست
ارکید 270-!!!!!!!

واقعا اون همه امکانات +رنگ سیاه!کنسول شیک تر-هدست- کابل ادرنت! و هارد اورجینال رو میخوای بی خیال شی اونکارو بکنی؟؟؟؟

میل خودته!اونا میخوان جنسشون رو اب کنن به فکر شما نیستن که!

خوب شما درست می گین. اما اولا اینجا ایلایت رو 380 گفتن. دوما، هارد اصلی 120 هست، و این اکسترنال 320. هدست و کابل شبکه هم زیاد بکارم نمیاد.
اما دوست دارم که بازیها رو نصب کنم تا عمر هد درایو بیشتر شه. برای همین هارد برام مهمه.
خوب شاید همون ایلایت رو گرفتم.
بهرحال ممنون از توصیه تون.

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
خوب شما درست می گین. اما اولا اینجا ایلایت رو 380 گفتن. دوما، هارد اصلی 120 هست، و این اکسترنال 320. هدست و کابل شبکه هم زیاد بکارم نمیاد.
اما دوست دارم که بازیها رو نصب کنم تا عمر هد درایو بیشتر شه. برای همین هارد برام مهمه.
خوب شاید همون ایلایت رو گرفتم.
بهرحال ممنون از توصیه تون.
360 اصلا هاردی بیشتر از 250 رو شناسایی نمیکنه!هر کی گفته (خیلی ببخشید)......... گفته!

شما چرا میخوای از اونجا خرید کنی!فروشگاه فتحی- برای کلی از بچه های سایت جنس فرستاده- همه هم تایید میکننش!با تیپاکی میفرسته برات کلا میشه 345 تومن!برای افمیلمون هم من از توپخونه فروشگاه سونی خریدم فرستادم شیراز!

اگه اشنا تهران داری -بگو اون برات بخره و بفرسته!(به نظرم بگو همون فروششنده بفرسته چون تو این کار و بسته بندی وارد تره!!!جنس هم دم خونت تحویل میگیری!)

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
با سلام خدمت اساتید

من چندتا سوال برام پیش اومد ممنون میشم یه جواب بدید

این داشبورد چه فرقی با فریمور داره؟
فریمور رو که باید با کلی مکافات آپدیت کرد اون به کنار ولی برای آپدیت داشبورد چجوریه؟ آنلاین میشه داشبرد آپدیت کرد(به فرض که 360 به اینترنت وصله) ؟
و در نهایت چجوری آدم میفهمه که یه آپدیت جدید برای داشبرد اومده؟

ممنون

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
با سلام خدمت اساتید

من چندتا سوال برام پیش اومد ممنون میشم یه جواب بدید

این داشبورد چه فرقی با فریمور داره؟
فریمور رو که باید با کلی مکافات آپدیت کرد اون به کنار ولی برای آپدیت داشبورد چجوریه؟ آنلاین میشه داشبرد آپدیت کرد(به فرض که 360 به اینترنت وصله) ؟
و در نهایت چجوری آدم میفهمه که یه آپدیت جدید برای داشبرد اومده؟

ممنون
اپدیت فریم ویر برای بازی کردن بازیهای کپی هستش!!!
اپدیت داشبورد برای اضافه شدن امکانات به داشبورد(سیستم عامل 360 هست به اصطلاح!)هست!مثلا اضافه شدن اواتار!یا نشون دادن فایلهای ویدئویی جدید!
داشبورد رو میتونی اخرین اپدیتش رو دانلود کنی و بریزی روی فلش یا دیسک!بعدش دستگاه رو اپدیت کنی!

اگر فریم ویر LT رو روی درایوت ریختی میتونی به لایو هم وصل بشی برای اپدیت!(اگه نریخته باشی دستگاهت شناسایی و بن میشه!)
اگه اپدیت جدیدی بیاد با وصل شدن به لایو پیغام اپدیت میده!در غیر این صورت -اپدیت اخر رو داری!

- اپدیت دستگاهت رو از قسمت setting کنسول- گزینه ی اول!بعد گزینه ی اخر(System info)
قسمت پایین سمت راستش نوشته!اون عدد رو اینجا بنویس برات بگم اپدیتت جدید هست یا قدیمی!

به این تاپیک یه نگاه بنداز!!!!!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر