راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
تا جایی که من دیدم، در دو مورد همچین حالتی پیش میاد.

1 - دستگاه شما بن شده و هارد از کار افتاده. (البته فقط در صورتی پیش میاد که حداقل دو بار به XBOX LIVE وصل شده باشید. شدید؟!)

2 - ریجن بازی با ریجن دستگاه یکی نیست. بازی روی دستگاه (بدون نصب) اجرا میشه؟!
البته اينم من اضافه كنم كه اگه بن شده باشيد اصلا گزينه Y نمياد كه نصبش كنيد!!

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
البته اينم من اضافه كنم كه اگه بن شده باشيد اصلا گزينه Y نمياد كه نصبش كنيد!!
یعنی دستگاه من "ویژه" بود که حتی بعد از بن شدن هم گزینه ی Install to hard drive رو داشت؟! :smile: (درسته که موقع نصب بازی ارور Installation of this game is not supported رو میداد، ولی گزینه ی نصب رو داشت.)

آخرین ویرایش:

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
یعنی دستگاه من "ویژه" بود که حتی بعد از بن شدن هم گزینه ی Install to hard drive رو داشت؟! :smile: (درسته که موقع نصب بازی ارور Installation of this game is not supported رو میداد، ولی گزینه ی نصب رو داشت.)
دستگاه شما شايد ويژه بوده كه اين گزينه رو داشته ولي از من كه اين جديدا بن شد گزينه Y هم نداشت!!!

KHOROOS

کاربر سایت
Feb 10, 2010
151
نام
محمد امین
سلام:smile:
میخواستم بدونم اگر بازی رو بریزیم تو هارد کیفیت بازی هم فرقی پیدا میکنه؟
کلا چه فرقی داره که نصب کنی یا از رو dvd بازی رو اجرا کنی؟:confused:

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان

توي كيفيت بازي كه تغيير پيدا نميكنه و خوبيه نصب اينه كه به لنز درايوتون فشار نمياد موقع خوندن بازي!!

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
سلام...
دوست عزیز خیلی بهتر میشه اگه بازیا روی هارد ریخته بشن، مثلا سرعت اجرای بازی بالا میره، لودینگ ها سریعتر انجام میشن و... و یه نکته ی خیلی مهم اینکه اگه بازیا روی هارد ریخته بشن عمر درایو کنسول هم افزایش پیدا میکنه...

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سلام...
دوست عزیز خیلی بهتر میشه اگه بازیا روی هارد ریخته بشن، مثلا سرعت اجرای بازی بالا میره، لودینگ ها سریعتر انجام میشن و... و یه نکته ی خیلی مهم اینکه اگه بازیا روی هارد ریخته بشن عمر درایو کنسول هم افزایش پیدا میکنه...
+کنسول کمتر داغ میکنه!(به همون دلایل استکاک درایو و قرار گرفتن روی GPU )دستگاه درصد خراب شدنش هم خیلی بیشتر میاد پایین(هر چند جسپر ها برای خودشون یلی هستند:D)

DAVOOD THE GREAT

کاربر سایت
Jan 22, 2008
201
سلام ببخشید من میخواهم برای یکی از دوستان یک xbox360 بگیرم الان مشخصات بهترین مدل با قیمت و ویژگی هاش رو میشه به صورت کامل کسی توضیح بده؟ بعد جریان این کنسول ها با هارد250 گیگ چیه؟

joykiller360

کاربر سایت
Jun 26, 2009
525
نام
میثم صیام
سلام ببخشید من میخواهم برای یکی از دوستان یک xbox360 بگیرم الان مشخصات بهترین مدل با قیمت و ویژگی هاش رو میشه به صورت کامل کسی توضیح بده؟ بعد جریان این کنسول ها با هارد250 گیگ چیه؟

سلام.
خوب بهترین مدل الیت هست که 340 تومن هست.
اون هارد 250 گیگ ها برای باندل های خاص هست مثل COD:MW2 و.....

Darwin

کاربر سایت
Jan 30, 2010
4
خرید هارد اکسترنال و دسته بیسیم

دوستان،
برای خرید xbox بهتره ایلایت بگیرم یا آرکید با یه هارد اکسترنال 320gb؟
در ضمن آیا توی بسته xbox فقط یه دسته بازی وجود داره، و باید یکی دیگه هم جدا تهیه کنم؟ اگه آره قیمتش چقدره؟
مرسی

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
دوستان،
در ضمن آیا توی بسته xbox فقط یه دسته بازی وجود داره، و باید یکی دیگه هم جدا تهیه کنم؟ اگه آره قیمتش چقدره؟
مرسی
خوب الیت معلومه خیلی به صرفه‌تر از خرید آرکید+هارد هستش. هارد من 320 نشنیده بودم! 250 بالاترینشه. اگرم 320 باشه هک شده است.
آره 38-40 هزار تومن.

MOBHAM

کاربر سایت
Jun 21, 2007
208
نام
S.A.E.E.D
دوستان،
مرسی

به نظرم همون آرکید خوبه مدل Elite هم فقط واسه هارد خوبه نمی خواد زیاد خرج کنی چون با وجود مادربرد جسپر توی سری های جدید دیگه فکر نکنم لازم به خرید Elite باشه در ضمن به هیچ وجه نمی تونی از هارد اکسترنال برای نصب و اجرای بازی استفاده کنی ولی برای Update یا موزیک و فیلم خبر ندارم .

کلا توی پک های Xbox فقط یک دسته وجود داره به غیر از پک های جدید که هنوز نیومده همراه با دو دسته عرض شدند فکر کنم پک Modern Warfare 2 این طور باشه قیمت هر دسته هم آخرین اطلاعی که دارم 40 تا 46 هست البته توی اهواز یا حق

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سلام دوستان
خریدن xbox از اینجا(تهران)بهتره یا بانه؟کیفیت ها هم فرق میکنه؟
اونجا بازی هم داره؟ارزونتره؟
مسلما از تهران بخر!!!اونجا هم هم قیمت تهرانه!توپخونه-فروشگاه سونی-فتحی-همین رفیقمون joykiller360 هم میفروشه!قیمتها هم خوبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر