راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
اپدیت فریم ویر برای بازی کردن بازیهای کپی هستش!!!
اپدیت داشبورد برای اضافه شدن امکانات به داشبورد(سیستم عامل 360 هست به اصطلاح!)هست!مثلا اضافه شدن اواتار!یا نشون دادن فایلهای ویدئویی جدید!
داشبورد رو میتونی اخرین اپدیتش رو دانلود کنی و بریزی روی فلش یا دیسک!بعدش دستگاه رو اپدیت کنی!

اگر فریم ویر LT رو روی درایوت ریختی میتونی به لایو هم وصل بشی برای اپدیت!(اگه نریخته باشی دستگاهت شناسایی و بن میشه!)
اگه اپدیت جدیدی بیاد با وصل شدن به لایو پیغام اپدیت میده!در غیر این صورت -اپدیت اخر رو داری!

- اپدیت دستگاهت رو از قسمت setting کنسول- گزینه ی اول!بعد گزینه ی اخر(System info)
قسمت پایین سمت راستش نوشته!اون عدد رو اینجا بنویس برات بگم اپدیتت جدید هست یا قدیمی!

به این تاپیک یه نگاه بنداز!!!!!!

ممنون دوست عزیز توضیحاتتون خیلی کامل بود

:love:

ZOZ

کاربر سایت
Feb 18, 2010
9
سلام
آیا میشه یدونه آرکید بخریم بعد خودمون روش یه هارد بزاریم که اینجوری فکر کنم قیمتش نسبت به الایت کمتر بشه؟یا هارداشون مخصوصه؟:confused:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
سلام
آیا میشه یدونه آرکید بخریم بعد خودمون روش یه هارد بزاریم که اینجوری فکر کنم قیمتش نسبت به الایت کمتر بشه؟یا هارداشون مخصوصه؟:confused:

ميشه دوست عزيز . بستگي داره چه هاردي بخواي بگيري . فكر نميكنم هارد 120 ارزون باشه !

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ما پارسال یه مکستور 500 گیگ گرفتیم 55 هزار که الان فکر کنم ارزون تر باشه؟
اصلا 500 گیگ رو میشناسه؟
فقط باید وسترن هک شده باشه(هارد لبتاب)
و فقط در ابعاد 20 گیگ- 60 گیگ -120 و 250 گیگ شناسایی میشه!

الیت بگیری به صرفه تره!خودت رو اذیت نکن

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
سلام دوستان!

اصلا هارد چرا لازمه؟؟؟ من پول لازم به اندازه خرید Xbox با هارد 120 رو دارم اما اصولا هاردش به چه دردی می خوره؟؟؟

برد جسپر چیه؟؟؟؟ Elite چیه؟

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سلام دوستان!

اصلا هارد چرا لازمه؟؟؟ من پول لازم به اندازه خرید Xbox با هارد 120 رو دارم اما اصولا هاردش به چه دردی می خوره؟؟؟

برد جسپر چیه؟؟؟؟ Elite چیه؟
بازی نصب میکنی توش!همون نصب بازی تو هاردش فایده داره!پس فردا اپدیت برای داشبوردت میاد!نصف فضای مموری ارکیدت رو میگیره!برای نصب بازی بلاخره مجبور میشی همه سیو هات رو پاک کنی-ولی اگه هارد داشته باشی برات اهمیتی نداره!
-نصب بازی توی هارد- باعث-افزایش عمر درایو میشه!دستگاه صدای کمتری میده موقع بازی- درایو داغ نمیکنه و چون درایو روی GPU قرار گرفته(حساس ترین نقطه 360) باعث کمتر داغ شدن GPU میشه و احتمال خرابی به میزان فوق چشمگیری میاد پایین!دیسکهات خراب نمیشن!و فقط موقع اجرا میزاری تو دستگاه و بعد از بازی کردن خارجش میکنی!
برای انجام بعضی بازی ها در لایو به هارد نیاز داری!بعضی بازی ها رو مجبور میشی نصب کنی که نرخ فریم ریت بهتری بگیری(مثل LOST odysy)-بازی مثل FMS3 رو دیسک دوش رو برای داشتن بعضی موارد باید نصب کنی!
اگه بخوای از لایو تم- دمو بازی- DLC و غیره دانلود کنی به هارد نیاز داری!!!!

کلا فوق العاده بدرد بخوره!(توش میتونی Music صوتی رو Rip بکنی!فقط صوتی(مثل CD اورجینال یک خواننده که میخری!!!))

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
برای Live بازی کردن از همین اینترنتی که خونه دارم استفاده می کنم باید استفاده کنم دیگه نه؟؟؟ اونوقت سرعت تا چه حدی واسه لایو بازی کردن لازمه؟؟؟؟؟؟؟

ضمنا الان بهترین نوعش چیه؟؟؟

اونایی که هارد 250 دارن و خیلی خفنن به چه درد خاصی می خورن؟؟

کلا به من که تا سطح 500 هزار تومن واسه کنسول می خوام بدم چه نوع Xbox رو پیشنهاد می کنی؟

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
برای Live بازی کردن از همین اینترنتی که خونه دارم استفاده می کنم باید استفاده کنم دیگه نه؟؟؟ اونوقت سرعت تا چه حدی واسه لایو بازی کردن لازمه؟؟؟؟؟؟؟

ضمنا الان بهترین نوعش چیه؟؟؟

اونایی که هارد 250 دارن و خیلی خفنن به چه درد خاصی می خورن؟؟

کلا به من که تا سطح 500 هزار تومن واسه کنسول می خوام بدم چه نوع Xbox رو پیشنهاد می کنی؟
بله از همین اینترنت باید استفاده کنی!! سرعت هم که حداقل 128 باید باشه و هر چی بالاتر باشه، موقع بازی آنلاین راحت تری.

بهترین نوع، باندل هایی هستن که هاردشون هم 250 هست و بعدش هم الیت با هارد 120 هست. باندل های 250، بسته به انصاف فروشنده و اینکه توی ایران کم گیر میاد ممکنه تا 600 تومن هم برسه. پس بهترین انتخاب برای شما همون الیت هست. بعد اگه خواستید می تونید با 60 تومن یا کمتر هارد 250 هک شده (WD) هم بخرید و لذت ببرید; عمر دستگاهتون رو هم افزایش بدید. با بودجه ای که شما دارید، می تونید به راحتی یک دستگاه الیت، به همراه یک دسته ی اضافی و چندین نوع مخلفات (که واقعا لازمه! مثل Play & Charge Kit یا همون باطری ریشارژ برای دسته.) بخرید.

به هیچ درد خاصی نمی خورن! فقط هارد 250 دارن که شما اگه بخوای می تونی با 60 تومن یک عدد تهیه کنی و یک دسته ی اضافی هم دارن. در بعضی مواقع هم طرح هایی رو خود دستگاه XBOX360 زده میشه. مثلا طرح COD:MW2!

همون طور که گفتم، می تونی الیت بخری با مخلفات و یک دسته ی اضافی. که همه ی اینا با هم نهایتش میشه 420 یا همین حدود. اگه هارد 250 هم می خوای می تونی با 60 تومن بخری و هارد 120ی رو که مخصوص الیت هست (و روی دستگاه شما هست، ولی شما اگه بخواید با 250 جایگزینش می کنید.)، به قیمت حداقل 80 تومن بفروشی. بقیه ی پول رو هم می تونی بازی بخری و یا نگه داری.

توضیح خواستید من و رضا در خدمتیم! :D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
دوستان، من میخوام Elite بگیرم. ولی تمام Save هام تو هارد 20 قبلیم هست. چجوری میتونم منتقلشون کنم تو هارد 120 Elite ؟

کنسولم هم بن نشده بود. هارد سالمه.

آخرین ویرایش:

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
بحث بن شدن و نشدن چیه؟؟؟
ضمنا من درباره برد چسپر هم خیلی شنیدم. Xbox Elite ها همشون بردشون جسپره؟؟؟ یعنی من بگم Xbox Elite دیگه فقط یک چیز اینطوری هست؟ دسته اضافه چنده؟؟؟ ضمنا دسته ها بدون سیم هستن دیگه آره؟ اگه عکسی از مدل الایت دارین بذارین تا من کامل بشناسم.

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
توضیح خواستید من و رضا در خدمتیم! :D
دم تو و رضا گرم بعلاوه تمام دوستانی که راهنمایی می کنن.

کلا کسی هست اینجا که هم PC داشته باشه هم ایکس باکس؟؟؟؟؟ یه مقایسه کلی بکنید.

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دم تو و رضا گرم بعلاوه تمام دوستانی که راهنمایی می کنن.

کلا کسی هست اینجا که هم PC داشته باشه هم ایکس باکس؟؟؟؟؟ یه مقایسه کلی بکنید.
وا. ما PC داریم 360 هم داریم-!!!PC ،قط به درد گیم های استراتژی میخوره! و برای بازی های FPS گیم پلی مثلا روون تری داره!!!
خودت با دنگو فنگ های PC اشنایی داری!مثلا ممکنه سال دیگه بازی ها رو پشتیبانی نکنه- چپ و راست باید اپدیت کنی- نصب بازیش دردسره!-کرک ها همه خراب هستند و مشکل ساز-
باید 2-3 دقیقه ای صبر کنی تا به منوی اول بازی برسی!ممکنه سیستمت ویروسی بشه و سیو ها رو از دست بدی باز دوباره مجبور به نصب بشی!-کلی از بازیهای درست حسابی براش نمیاد-نمونش FIFA nextgen !Bayoneta-Alan Wakeو کلی بازی دیگه!

خلاصه درد سر داره ولی کنسول به مدت 4-5 سال دیگه پشتیبانی کامل میشه از طرف شرکت و براش بازی های خوب میاد!!!
و دیگه دنگ و فنگ PC رو نداری- دیسک رو میزاری و برو که رفتیم:smile:
-فقط بی خیال بازی های استراتژی بشو!!!همین

اگه از نظر گرافیک بخوای صحبت کنی!باید یک PC با کیس -500-600 تومنی ببندی تا بتونی اندازه کنسولا ازش گرافیک بگیری!با همون دردسر بالا - پول مانیتورش هم سواس!
در حالی که با نصف این پول میتونی 360 بخری!:-":smile:

بحث بن شدن و نشدن چیه؟؟؟
ضمنا من درباره برد چسپر هم خیلی شنیدم. Xbox Elite ها همشون بردشون جسپره؟؟؟ یعنی من بگم Xbox Elite دیگه فقط یک چیز اینطوری هست؟ دسته اضافه چنده؟؟؟ ضمنا دسته ها بدون سیم هستن دیگه آره؟ اگه عکسی از مدل الایت دارین بذارین تا من کامل بشناسم.

BANشدن یعنی ،ممنوعیت به زبون مادریمون:biggrin1:
-وقتی از دیسک کپی در لایو(فقط در XBOX LIVE) استفاده کنی MS ممکنه شما رو شناسایی و بنتون کنه!
-که شما اگر ،فریم ویر درایوتون LT بریزید و از دیسکهای مطمئن استفاده کنید Ban نمیشید!
(شرایط دیسکهای مجاز برای لایو رو میتونید اینجا بخونید!)

-توجه کنید اگه -در لایو بازی نکنید یا دسترسی به نت نداشته باشید این اتفاق براتون نخواهد افتاد!

اگر بن بشید این اتفاقات میفته:
_کنسول شما دیگر هیچ وقت اجازه اتصال به لایو را نخواهد داشت -کلا بلوکه خواهد شد
_قابلیت نصب بازی در هارد از شما گرفته میشه(که با 15 تومن خرج کردن میشه برش گردوند!!!مسئله ای نیست این یکی!)

-----------------------
XBOX360 هی جدید - همشون جسپر هستند!پک هی Elite جدید هم همشون از دم جسپر هستند(پک هایی که کابل HDMI ندارند!!!)

- بهتره برای اینکه موقع خرید از 100% جسپر بودن مطمئن بشید به این نکات توجه کنید:
- تارخ کنسول 2009 به بعد باشه(هر چی جدید تر بهتر(مسلا 2010 بود بهتر)
-پشت کنسول در قسمت بالای خروجی کابل تصویر -این موارد رو نوشته باشه!
12V DC, 12.1 A ; 5Vsb, 1 A
مثل این عکس

و اینکه پشت اداپتور دستگاه نوشته باشه 150W

اخر خط ششم رو در این عکس نگاه کن

-------
همینا بسته اگه باز شک داری -ورودی اداپتور به دستگاه هم - باید این طوری باشه
عکس پشت کنسول(به قسمت زد توجه کن- باید اون وسط خالی باشه!)

همینا کافیه:biggrin1:
-----------------------------------------------------

دسته اضافی - دسته های Fake (تقلبی)32تومنه!دسته ی اصل-40 تومن(بی سیم هستند!)
-------
اینم عکس الیت با تمام بند و بساطش:biggrin1:

سوالی بود در خدمتیم!

koh

کاربر سایت
May 30, 2009
318
سلام دوستان
من یک دستگاه الیت جاسپر 2009 خریداری کردم و می خواهم با آن از طریق حافظه فلاش یا هارد اکسترنال فیلم ببینم
چطوری می توانم این کار را انجام بدهم ؟ توضیح اینکه من به لایو دسترسی ندارم
آیا دستگاه باید update بشه ؟؟ و خودم می توانم این کار را انجام بدم؟
آیا با update شدن دستگاه و وصل شدن به اینترنت اکانت لایو دستگاه فعال نمی شه؟؟
ممنون:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر