راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
می خوام بدونم وقتی مثلا دسته شارژش تموم شد چه جوری از پلی اند شارژ کیت استفاده کنم؟
کجا رو به کجا وصل کنم؟
خود پلی اند شارژ کیت باتری داره؟
ممنون!
خوب ازون کابل USB که همراهش هست برای شارژش استفاده میکنی که میخوره بین دو دکمه بامپر
در اون قسمت یه پورت وجود داره که کابل به اون قسمت وصل میشه

آخرین ویرایش:

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
سلام
من ps3 دارم ميخوام بدونم لازمه يه 360 هم بگيرم يا نه همون خوبه يه چندتا از بازي هاي انحصاريش هم بگيد لطفا با تشكر

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
سلام
من ps3 دارم ميخوام بدونم لازمه يه 360 هم بگيرم يا نه همون خوبه يه چندتا از بازي هاي انحصاريش هم بگيد لطفا با تشكر

اگه پیل:love: داری چرا که نه برو بگیر خیلی هم خوب میشه 2 تاش رو داشته باشی
gears of war
alan wake
halo
Splinter cell
همش بازیهای خوبی هست اون 2 تا تو 2 ماه دیگه میاد ولی:love:

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
خوب ازون کابل USB که همراهش هست برای شارژش استفاده میکنی که میخوره بین دو دکمه بامپر
در اون قسمت یه پورت وجود داره که کابل به اون قسمت وصل میشه
یعنی با usb دسته می خوره به 360؟
بعد اگه دستگاه خاموش باشه بازم شارژ می کنه؟

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
یعنی با usb دسته می خوره به 360؟
بعد اگه دستگاه خاموش باشه بازم شارژ می کنه؟
بعله شارژ میشه!برای درک بهتر - یک MP4 Player رو به USB وصل کنید ولی اداپتور تو برق باشه ها!!!

V!PER

کاربر سایت
Mar 31, 2007
157
نام
Ali
سلام خدمت دوستان و همه gamer های عزیز.
آقا انشالله xbox هاتون سالم همیشه کار کنه!
این مدل کور ما 7 ماه پیش به رحمت خدا رفت از اون موقع از بازی کشیدیم بیرون،حالا دوباره میخوام یه الیت بگیرم ،تو لایو اصلا نمیرم چون adsl ندارم(خط تلفون pcm4 ) این برد جاسپر و غیره رو میدونم فقط یه راهنمایی در مورد این فیرم ویر های جدید بکنین که کدوم باید باشه میخوام همه بازی ها رو اجرا کنه دیگه بدبختی واسه آپدیت نکشیم.بعد اینکه موقع خرید چجوری بفهمم چه ورژنی از فیرم ویر رو دستگاه نصبه؟
1- این مدل های جدید الیت ،کابل hdmi هم دارن؟ واسه وصل کردنشون به LCD چه کابلایی دارن واسه HD بازی کردن؟

fatal_error

کاربر سایت
Aug 1, 2006
35
من میخوام یه 360 دست دوم بگیرم میشه یه راهنمایی بکنید به چیا دقت کنم ( فقط میدونم باید jasperباشه):cheesygri:blushing:
بعدم اگه کسی رو میشناسید در این مورد معرفی کنید:-"

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
سلام خدمت دوستان و همه gamer های عزیز.
آقا انشالله xbox هاتون سالم همیشه کار کنه!
این مدل کور ما 7 ماه پیش به رحمت خدا رفت از اون موقع از بازی کشیدیم بیرون،حالا دوباره میخوام یه الیت بگیرم ،تو لایو اصلا نمیرم چون adsl ندارم(خط تلفون pcm4 ) این برد جاسپر و غیره رو میدونم فقط یه راهنمایی در مورد این فیرم ویر های جدید بکنین که کدوم باید باشه میخوام همه بازی ها رو اجرا کنه دیگه بدبختی واسه آپدیت نکشیم.بعد اینکه موقع خرید چجوری بفهمم چه ورژنی از فیرم ویر رو دستگاه نصبه؟
1- این مدل های جدید الیت ،کابل hdmi هم دارن؟ واسه وصل کردنشون به LCD چه کابلایی دارن واسه HD بازی کردن؟
برای اینکه بفهمی چه ورژنی نصبه موقع خرید فقط میتونی یک بازی جدید روش امتحان کنی مثل Army of Two:The 40 day یا Left 4 Dead 2 اگر بازی بالا اومد که ایکسترم کنسولت 1.61 هست اگر نه که ......
پک جدید جز هارد 120 چیزه دیگه ای نداره.برای کابل hd هم باید یکی بخری.قیمت 10 ت هم جوابتو میده من خودم از 10 ت استفاده کردم خیلی هم خوب بود.

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
بابا ما آخرش نفهمیدیم به مانیتور ما ایکس باکس وصل میشه یا نه و چه کابل هایی میخواد؟
مانیتور من FLATRON f700b LG ؟
البته فکر کنم وصل بشه ؟
کیفیت تصویرش چطوریه؟میشه با تغییر تنظیمات داخل داشبورد ایکس باکس به تصویر مطلوب رسید؟؟
یکی از اساتید این سایت کامل راهنماییم کنه واینکه برای وصل به مانیتور و اسپیکر دقیقا چه چیزایی میخواد و چند تموم میشه؟

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
بابا ما آخرش نفهمیدیم به مانیتور ما ایکس باکس وصل میشه یا نه و چه کابل هایی میخواد؟
مانیتور من FLATRON f700b LG ؟
البته فکر کنم وصل بشه ؟
کیفیت تصویرش چطوریه؟میشه با تغییر تنظیمات داخل داشبورد ایکس باکس به تصویر مطلوب رسید؟؟
یکی از اساتید این سایت کامل راهنماییم کنه واینکه برای وصل به مانیتور و اسپیکر دقیقا چه چیزایی میخواد و چند تموم میشه؟
یه کابل VGA لازم داری و یه تبدیل دو سر مادگی VGA
کیفیتش هم خوبه فقط بالا و پایین صفحه نوار سیاه داری مثل فیلم ها
اسپیکر هم اگه ورودی داره که هیچی لازم نداری و اگه نداره یه تبدیل ساده میخواد که همه جا پیدا می شه ولی اون تبدیل مادگی همه جا پیدا نمی شه

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
یه کابل VGA لازم داری و یه تبدیل دو سر مادگی VGA
کیفیتش هم خوبه فقط بالا و پایین صفحه نوار سیاه داری مثل فیلم ها
اسپیکر هم اگه ورودی داره که هیچی لازم نداری و اگه نداره یه تبدیل ساده میخواد که همه جا پیدا می شه ولی اون تبدیل مادگی همه جا پیدا نمی شه

منظور از ورودی اسپیکر چیه باید از کجا فهمید داره یا نه؟
از کجا دو سر مادگی داره که من بگیرم؟
این سیاهی چقدر از صفحه رو میگیره؟خیلی ضایع میشه؟نمیشه فولش کرد با تنظیمات مانیتور یا ایکس باکس؟
در ضمن من دیدم بعضی ها میگن از فتحی نگیرین بده؟شما ازش کنسول خریدین ؟ اگه خریدین چند وقته؟
خیلی شما با حالی که همیشه جوابم رو میدین..مرسی

M Carbon

کاربر سایت
Apr 15, 2008
22
جمیعا سلام

می خوام یه ایکس باکس دست دوم بخرم فروشنده میگه مدل ÷ریمیوم با 50 بازی با دسته اضافی و شارجر ویه فن میگه مادربردش جاس÷ر
قیمت 275 که گفت راه هم میام میگم میارزه اگه نه چه قیمتی خوبه
موقع خرید باید به چه نکاتی توجه کرد که بهمیم جاس÷ره

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
منظور از ورودی اسپیکر چیه باید از کجا فهمید داره یا نه؟
از کجا دو سر مادگی داره که من بگیرم؟
این سیاهی چقدر از صفحه رو میگیره؟خیلی ضایع میشه؟نمیشه فولش کرد با تنظیمات مانیتور یا ایکس باکس؟
در ضمن من دیدم بعضی ها میگن از فتحی نگیرین بده؟شما ازش کنسول خریدین ؟ اگه خریدین چند وقته؟
خیلی شما با حالی که همیشه جوابم رو میدین..مرسی
پشت اسپیکر هات رو چک کن.اگه پورت هایی داره که نوشته کنارشون IN پس معلومه نیاز به تبدیل نداری ولی اگه پورت نداره تبدیل رو لازم داری
اگه منظورت مغازه هست که بهت معرفی کنم گمونم بورس این چیزا توی جمهوری هست.ولی بازم از دوستان تهرانی بپرس
توی شهرستان خیلی نادره
یه فیلم 16:9 پخش کن روی مانیتورت ،همون مقدار نوار سیاه خواهی داشت
من 2 نفر رو می شناسم که خریدن.خیلی های دیگه رو هم شنیدم که خریدن و راضی بودن.بازم یه دور توی لباف بزن و قیمتا رو چک کن و به دسته و اصل بودنش توجه کن.هر کی بهتر میداد و دستش هم اصل بود در کنار جاسپر بودن و نو بودن و بی عیب بودن کنسول بگیر.اگرم حوصله این کارا رو نداری یه راست برو فتحی
قابلی نداشت.من هر موقع جواب سوالی رو بدونم هر کسی باشه فرقی نداره، کوتاهی نمیکنم
می خوام یه ایکس باکس دست دوم بخرم فروشنده میگه مدل ÷ریمیوم با 50 بازی با دسته اضافی و شارجر ویه فن میگه مادربردش جاس÷ر
قیمت 275 که گفت راه هم میام میگم میارزه اگه نه چه قیمتی خوبه
موقع خرید باید به چه نکاتی توجه کرد که بهمیم جاس÷ره
نظر من اینه که دسته دو نخر!گول این وسایل اضافه رو نخور
برو یه الایت نو بخر که خیالتم راحت باشه.360 کنسول مطمئننی نیست که بشه راحت دسته دو خرید.من خودم یدونه گرفتم یه سال و نیم کار کرد و یدونه برای رفیقم گرفتم 3 ماه کار کرد.شانسیه.اگه اهل ریسک هستی بگیر ولی قیمتش بالا هست.250 اگه میده بگیر البته خیلی مواظب باش چون به نظر میاد دستگاه فالکون هست و میخواد بجای جاسپر قالب کنه

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
دوستان مدل LCD من SamSung 920NW است!
برای کابل VGA چه چیز هایی باید براش بگیرم(تبدیل و اینا)
در ضمن بالا و پایین صفحه سیاست برای این LCD؟
و ببخشید من وقت خوندن نداشتم!می خواستم بدونم iXtreme non-stealth هیچ گونه خطری و مشکلی برای کنسول نداره؟از این به بعد فروشنده ها فریمور ها رو به این آپدیت می کنند؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر