راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

hosseintdk775

کاربر سایت
Jun 16, 2008
152
سلام بچه ها من یه سوال داشتم میگم x360 بخرم یا نه مثلا تو بازی هایه جنگی سخت نیست باهاش بازی کردن منظورم با گیم پده یا شما که دارین راضی هستین ؟ اینم مثله psp فریم ویر میخواد ؟ یعنی واسه یه سری از بازی ها یه فریم ویر و واسه یه سری دیگه یه فریم ویر دیگه میخواد؟ قیمتش چنده ؟ کدوم مدلش بهتره و سه چراغه نمیشه ؟ چی کارکنیم که سه چراغه نشه ؟ کلا بگین بخرم یا نه؟

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
نه چندان سخت هم نیست / درست مثل موس مامپیوتر نیست که فورا بپیچی و بزنی ولی عوضش لذتش از کامپیوتر بیشتره

بله، فریمور می خواد که بتونید بازی های کپی رو اجرا کنید اما نه مثل psp که برای یه بازی یه فریمور و برای بازی دیگه یکی دیگه رو بریزید.

قیمش برای آرکید روروبره 240 هست و برای الیت هم 370-380 هست ( که تفاوت آرکید و الیت توی وسایل جانبی هست )

آخرین سری همین جاسپر هست که گرمای تولیدیش کم شده در نتیجه 3 چراغه توش هم کم شده ( ولی بطور کلی از بین نرفته )

برای اینکه 3 چراغه نشه ( درصد 3 چراغ شدن کنسول بیاد پایین ) / به لینک های زیر مراجعه کنید:
http://tools.rastgo.com/sl/710
http://tools.rastgo.com/sl/711

اینکه بخرید یا نه بستگی به تصمیم خودتون داره

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
الان هاردهای 60 گیگ تو بازار موجود هست؟اگر هست قیمت چنده؟و جریان هاردهای هک شده چیه و از کجا میشه فهمید که هارد هک شده؟و xbox های جدید درایواشون هک شده؟اگر از اون ور بیارم راحت کپی خور میشه؟مرسی

آخرین ویرایش:

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
الان هاردهای 60 گیگ تو بازار موجود هست؟اگر هست قیمت چنده؟و جریان هاردهای هک شده چیه و از کجا میشه فهمید که هارد هک شده؟و xbox های جدید درایواشون هک شده؟اگر از اون ور بیارم راحت کپی خور میشه؟مرسی

کسی جواب نمیده

reza_abd

کاربر سایت
Apr 22, 2008
117
دوستان 2تا سوال داشتم.
1_میشه هارد اکسترنال usb رو به 360 آرکید وصل کرد و بازی روش ریخت؟ البته یه سایت دیگه هم این سوال رو پرسیدم که گفتن نه حالا واسه اطمینان بیشتر می پرسم.
2_میشه رجیون مثلا" j یک دستگاه رو به pal تبدیل کرد؟ اگه آره چجوری؟

hosseintdk775

کاربر سایت
Jun 16, 2008
152
دوستان 2تا سوال داشتم.
1_میشه هارد اکسترنال usb رو به 360 آرکید وصل کرد و بازی روش ریخت؟ البته یه سایت دیگه هم این سوال رو پرسیدم که گفتن نه حالا واسه اطمینان بیشتر می پرسم.
2_میشه رجیون مثلا" j یک دستگاه رو به pal تبدیل کرد؟ اگه آره چجوری؟

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
در مورد سوال اولتون خیر، برای اجرای بازی های xbox360 بای دیسک و تو درایو وصل بزارید.
و اینکار عملی نیست.

در مورد سوال دومتون هم بله می شه / ولی آموزشی در این مورد ندیدم!
ولی اگه اشتباه نکنم می گن nextgen این کارو می تونه بکنه / حالا باهاشون تماس بگیرید ببینید چی می گن

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
دوستان اگر خواستم به مغازه دار بگم سفارش بدم برام بیاره اینها رو بگم:
1.جاسپر باشه.تاریخش بگم ماله کی باشه؟
2.درایوش لایت آن باشه
3.چه i-xtreme روش باشه؟
4.الان قیمت چنده.اینجا به من میگه که آرکید برات میارم 280

emad_tava

کاربر سایت
Aug 25, 2009
63
نام
عماد
آقا خلیل یه elite falcon هست به قیمت میگه مخوام بخرم مدل Q1 2008
از کجا بفهمم 3 چراغ نشده یا تعمیر نشده؟
از دوستان هم خواهش میکنم اگر کسی اطلاعاتی در این باره داره بگه
متشکرم

reza_abd

کاربر سایت
Apr 22, 2008
117
بله آقا hossein اینکه باید dvd تو درایو باشه تا بازی از رو هارد اجرا بشه رو می دونم. فقط خواستم مطلع شم که به جای هارد کنسول نمیشه از یه هارد خارجی usb دار استفاده کرد, که ظاهرا" فعلا" هیچ راهی نداره!
می گم کسی می دونه این هاردهای لپ تاپ که هک شدن و به xbox می خورن مثلا" 40 گیگ یا 60 گیگش رو جایی می فروشن برم بگیرم؟ چه قیمتی دارن؟

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
دوستان اگر خواستم به مغازه دار بگم سفارش بدم برام بیاره اینها رو بگم:
1.جاسپر باشه.تاریخش بگم ماله کی باشه؟
2.درایوش لایت آن باشه
3.چه i-xtreme روش باشه؟

ممنون میشم اینم جواب بدید

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
gamekhor2007
جاسپر باشه.تاریخش بگم ماله کی باشه؟

تاریخ اون هر چی نزدیکتر به تاریخ حال حاظر باشه بهتره... کنسول مثلاً 2008 نباشه... تو اواسط 2009...

درایوش لایت آن باشه

الان پیش از دو سال هستش که تمام کنسول ها Lite-On هستش
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=25734

چه i-xtreme روش باشه؟

در حال حاظر آخرین iXtreme موجود برای درایوهای Lite-On که کپی خور شدند ورژن 1.6 هستش... قراره به زودی 1.61 عرضه بشه

برای گرفتن آخرین قیمت ها بهتره به شماره تماس فروشگاه ها زنگ بزنید
این تاپیک هم قیمت های روز بازار تهران و سایر شهرهای مهم رو قرار میدند دوستان
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=2703&page=199

آقا خلیل یه elite falcon هست به قیمت میگه مخوام بخرم مدل Q1 2008
از کجا بفهمم 3 چراغ نشده یا تعمیر نشده؟
از دوستان هم خواهش میکنم اگر کسی اطلاعاتی در این باره داره بگه
متشکرم

چقدر قیمت داده.... دست دوم هستش..؟؟

برای اینکه متونه بشید که کنسول تعمیر شده یا نه، باید اون رو باز کنید و کنسول رو از نظر X-Clamp بودن و یا روش های تعمیری موجود بررسی کنید.

ولی اگر کسی واقعاً بخواد کنسول دست دوم تعمیری رو قالب کنه، اصلا نمیشه از روی ظاهر کنسول تشخیص داد

بهتره که کنسول رو از فروشگاه های معتبر خریداری کنید، ولی برای چند هزار تومن یک کنسول ای که بهش اطمینان ندارید و نمی توانید دقیقاً بررسی کنید رو نخرید..

emad_tava

کاربر سایت
Aug 25, 2009
63
نام
عماد
چقدر قیمت داده.... دست دوم هستش..؟؟

برای اینکه متونه بشید که کنسول تعمیر شده یا نه، باید اون رو باز کنید و کنسول رو از نظر X-Clamp بودن و یا روش های تعمیری موجود بررسی کنید.

ولی اگر کسی واقعاً بخواد کنسول دست دوم تعمیری رو قالب کنه، اصلا نمیشه از روی ظاهر کنسول تشخیص داد

بهتره که کنسول رو از فروشگاه های معتبر خریداری کنید، ولی برای چند هزار تومن یک کنسول ای که بهش اطمینان ندارید و نمی توانید دقیقاً بررسی کنید رو نخرید..

دست دوم هست
راستش می گه 250 ولی کمتر هم میده

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
Plice_110 جان ممنونم بابت کمکت.نمیدونم چرا اینقدر سوال میکنم:p.میشه دستگاه کپی خور نشده بگیری و یک درایو دیگه(دسته دوم) بگیری و کپی خور کنی و هر موقع خواستم لایو بازی کنم برای اینکه بن نشم درایو کپی خور نشده رو بزارم و با بازی اورجینال بازی کنم و بازی های آفلاین رو هم با اون درایو کپی خور شده بازی کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر