راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
بنظرم اگه الان می خواید xbox بگیرید همون آرکید با هارد رو بگیرید / البته اگه حتما می خواین ه live وصل شید
چون اگه بن شید دیگه نمی تونید از هارد استفاده کنید / عوضش آرکید حافظه داخلی داره و بنظرم می تونه تو این موقع مفید باشه

{البته نظر شخصی بود}

آخرین ویرایش:
دوستان یه سوال اگه من یه xbox360آرکید / مادربرد جســـپر به قیمت 250تومن نو سراغ دارم آیا..
1.هارد داره؟
2.میارزه بخرم؟از نظر مقاومت دربرابر سه چراغ شدن میگم به نظرتون اگه بخرم و کولینگ کنم چقدر باهاش بازی میکنم؟راستی اگه کولینگ کنم از لایو بن میشم؟
3.دیسک های wave4و...بهش می خورن؟
اول تو صیه میکنم دستگاه دسته دوم نخری(اینقدر رفقا خریدن و پاش رو خوردن-همشونم میگفتن دستگاه دست یک خانوم دکتر بوده یک وقتایی توی مطب بازی میکرده:biggrin1:-جسپر و فالکونش فرقی نداره-برای 30 تومن بپنرو دست 2 بخر)
1-نداره!!!
2گفتم نخر-(نظر شخصی من بر اساس تجربیاتمه)جسپر از اون های دیگه خیلی بهتره ولی بازم (داداش 3 چراغه ) توی یکسری دستگاه مشاهده شده-من جسپر داشتم کولینگ هم کرده بودم راحت بازی میکردم(فقط 12 ولت و شرود-+استفاده از اداپتور 175 w (جدا گرفتم اینو))-الان دارن چپ و راست بن میکنن و و علتش معلوم نیست- مطمئنا در بارش نمیشه نظر داد!!!ولی قدیم که
فکر نمیکنم برای کولینگ بن میکردن!!
3.نمیخوره -چون ixtreme 1.61 برای لایتون نیومده بود(تا دیشب -الان خبر نگرتم ببینم اومده یا نه)میتونی از Activate disk کمک بگیری و اجرا کنی(توی تاپیک مربوطش اطلاعاتش هست)

سلام
قیمت xbob360 جسپر چنده؟(ماله2009 باشه)
ایا سه چراغه میشه؟
نیاز به کولینگ داره؟
کسی ادرس فروشگاه معتبر میده؟(تهران)
برای call of duty modern warfare باید UPDATE شه ؟ هزینش؟
از کجا باید بدونم JASPER هست یا نه؟
با تشکر خیلی خیلی فراوان

سلام
قیمت xbob360 جسپر چنده؟(ماله2009 باشه)
ایا سه چراغه میشه؟
نیاز به کولینگ داره؟
کسی ادرس فروشگاه معتبر میده؟(تهران)
برای call of duty modern warfare باید UPDATE شه ؟ هزینش؟
از کجا باید بدونم JASPER هست یا نه؟
با تشکر خیلی خیلی فراوان
1- مدل آرکید روی پایه ی 240! مدل الیت رو پایه ی 340 350!
2- خیلی خیلی کمتر نسبت به سری های قدیمی تر! چیزی حدود 4٪ 5٪ (البته نباید پدرش رو دراری! :biggrin1:)
3- باشه بهتره ولی خود دستگاه به اندازه ی کافی مقاوم هست!
4 - www.NextGen.ir! آدرس و شماره تلفن همه چی داده! البته من شیراز زندگی میکنم و فکر نمی کنم هدفم تبلیغ باشه! ;) منظورم با مدیران گرامی سایت هست! :biggrin1:
5- مال من که نمی خواست چون WAVE3 بود! شاید مال من تبدیل شده بوده چون بعضی ها میگن بازی WAVE4 هست! هزینه نهایتا 10 تومن!
6- از روی آداپتور دستگاه! (اکثرا میشه شناسایی کرد!) باید 150W و 2.1A باشه!
خیلی خیلی ممنون میشم اگه یکی از دو پست تکراریت رو پاک کنی!:biggrin1::biggrin1::biggrin1:
active diskرو از کجا باید بیارم؟از اینا کدوم بهتره؟
1.پرمیوم جاسپر
2.الیت جاسپر
به اینا بازی wave4می خوره؟
دیسک اکتیویت به قیمت 1000 تومن اینجا:
البته Pinata فعلا سفارش قبول نمیکنه! پس مجبور میشی بری NextGen!
گزینه ی 2 بهتر میباشد! :biggrin1: چون هاردت فعلا بالاترین هارد موجود خواهد بود!
WAVE4 به درایو مربوط میشه! اگه BENQ یا SAMSUNG باشه میتونی 1.61 بریزی روش و WAVE4 رو اجرا کنی! ولی برا لایو خطرناکه! اگه لایتون باشه هم فوق فوقش یه دیسک اکتیویت میخوای! من الان دارم از همین دیسک استفاده میکنم!
خوب خودمم یه سوال داشتم: این برچسب هایی که NG میفروشه جریانشون چیه؟! قیمت؟! خودمونم میتونیم بچبسونیم :biggrin1: یا حتما باید بدیم متخصص؟! :biggrin1: منظورم برچبس هایی :biggrin1: هست که روی 360 میزنن! :biggrin1:

آخرین ویرایش:
آقا با این وضع بن شدن ها الان خرید Xbox360 اصلاً توصیه میشه؟
بعد برای آپدیت هایی برای اجرای بازیها یا داشبورد ها میاد، باید به Live متصل بشی؟ یا نیازی نیست؟ کلاً میخوام بگم بن بشی جلوی آپدیتها که گرفته نمیشه، میشه؟
بعد اگر وارد لایو نشی و فقط آپدیت ها رو دانلود کنی بازم احتمال بن شدن هست؟
بعد الان الیت بهتره یا آرکید، اگر قرار به بن شده باشه و هارد الیت قرار باشه بدون استفاده بشه، آرکید بهتر نیست؟
ممنون.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or