راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

من میخواستم xbox بگیرم الان نمیدونم بهترین درایور و بهترین رجیون چی هستش

اونی که من میخوام بگیرم ارکید هستش درایوشم بنکیو هستش کپی خور شده رجیون پال مینشم جاسپر تولیدشم 2009/5 هستش قیمتم 280 داده به نظرتون خوبه

لطفا بهترین درایو و رجیون هم بگین ممنون

Plice_110 جان ممنونم بابت کمکت.نمیدونم چرا اینقدر سوال میکنم:p.میشه دستگاه کپی خور نشده بگیری و یک درایو دیگه(دسته دوم) بگیری و کپی خور کنی و هر موقع خواستم لایو بازی کنم برای اینکه بن نشم درایو کپی خور نشده رو بزارم و با بازی اورجینال بازی کنم و بازی های آفلاین رو هم با اون درایو کپی خور شده بازی کنم؟

اگر میشه این رو جواب بدید اساتید و اینکه میشه دستگاه کپی خور رو وباره به حالت اولیه و کپی خور نشده در آورد؟ممنون

آخرین ویرایش:
Plice_110 جان ممنونم بابت کمکت.نمیدونم چرا اینقدر سوال میکنم:p.میشه دستگاه کپی خور نشده بگیری و یک درایو دیگه(دسته دوم) بگیری و کپی خور کنی و هر موقع خواستم لایو بازی کنم برای اینکه بن نشم درایو کپی خور نشده رو بزارم و با بازی اورجینال بازی کنم و بازی های آفلاین رو هم با اون درایو کپی خور شده بازی کنم؟

به نظر من لقمه دور سر چرخواندن هستش، چون اینطور که C4eva ( سازنده ی iXtreme ) گفته
فرمور اون قابل شناسایی نیست...

http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=853975&postcount=226
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=854058&postcount=107

این کاری رو هم که در نظر دارید بله میشه انجامش داد... ولی همیشه باید کنسول رو باز کنید و داریو تعویض کنید...
البته جاسوسی های مایکروسافت رو هم نباید نادیده گرفت... اگر واقعیت داشته باشه چنین کاری بی نتیجه هستش.

اینکه میشه دستگاه کپی خور رو وباره به حالت اولیه و کپی خور نشده در آورد؟ممنون
پست 7 و 8 این صفحه رو بخوانید
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=2367&page=77

من میخواستم xbox بگیرم الان نمیدونم بهترین درایور و بهترین رجیون چی هستش

اونی که من میخوام بگیرم ارکید هستش درایوشم بنکیو هستش کپی خور شده رجیون پال مینشم جاسپر تولیدشم 2009/5 هستش قیمتم 280 داده به نظرتون خوبه

لطفا بهترین درایو و رجیون هم بگین ممنون

تمام درایو های برد جسپر در تمامی باندل ها جسپر هستش... اصلا benq در سری جسپر وجود ندارد...سری benq مربوط به برد های فالکون هستش.

ایشون تعویض داریو کردند..؟
این راه تشخیص درایو benQ از LiteOn هستش
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=2786

این هم سری درایو های LiteOn
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=25734

در حال حاظر کنسول ارکد با برد جسپر که دارای درایو LiteOn هستش به قیمت نو بین 270 تا 280 تومن به فروش می رسه
اگر بگردید کمی کمتر هم میتونید پیدا کنید.

در حال حاظر بهترین PAL بهترین گزینه برای خرید هستش.

خیلی ممنون از جوابتون.فقط :
1اگر آرکید جسپر بگیرم و بخوام درایو عوض کنم فقط کافیه که درایو ها رو با هم عوض کنم.کار دیگه ای نمیخواد؟
2. هر درایوی بخوام میتون بزارم و درایو کپی خور نشده تو بازار برای فروش هست؟اگر هست قیمتش چنده
نمیشه قید Live رو :p

آخرین ویرایش:
خیلی ممنون از جوابتون.فقط :
1اگر آرکید جسپر بگیرم و بخوام درایو عوض کنم فقط کافیه که درایو ها رو با هم عوض کنم.کار دیگه ای نمیخواد؟
2. هر درایوی بخوام میتون بزارم و درایو کپی خور نشده تو بازار برای فروش هست؟اگر هست قیمتش چنده
نمیشه قید Live رو :p

برای همیشه نگفتیم که قید Live رو بزنید، برای مدتی که موضوع ban Wave روشن بشه...

شما یک کنسول میخرید و یک درایو دست دوم، هر چی شد فرقی ندراه benQ Hitachi Lite-On
فقط samsung نخرید که درایو های ضعیفی هستند...

شما درایو دست دوم رو میتوانید از اکثر مغاز دار ها و تعمیر کاران کنسول خریداری کنید...
و کنسول خودتون که کپی خور نشده رو بهشون بدید و اونها Frimware درایو شما رو Spoof کنند روی درایو دست دوم..

اینطوری درایو دوم میتونه روی کنسول شما نیز کار کنه.... درایو اصلی خود کنسول هم با کنسول مشکلی نداره..

بعد هر وقت بخواید می توانید درایو ها رو خودتون تو کیس جا به جا کنید...

قیمت اون هم بیشتر از 30 تومن نیست، و هزینه ی تعویض درایو برای درایو دست دوم فکر نکنم بیشتر از 15 بشه

ولی بازم چنین کاری پیشنهاد نمیشه...

بازم میل خودتون هستش، ما اینجا فقط راهنمایی میکنم. تصمیم با خودتون هستش

اونها Frimware درایو شما رو Spoof کنند روی درایو دست دوم..

قیمت اون هم بیشتر از 30 تومن نیست، و هزینه ی تعویض درایو برای درایو دست دوم فکر نکنم بیشتر از 15 بشه

1.این spoof یعنی چی؟اون 15 تومن پول کپی خور کردن هست؟
2راستی همرا آرکید دسته بیسیم هست؟
3.یعنی میشه بدون این دنگ و فنگها چند ماه دیگه لایو بازی کرد؟

دوستان یه سوال اگه من یه xbox360آرکید / مادربرد جســـپر به قیمت 250تومن نو سراغ دارم آیا..
1.هارد داره؟
2.میارزه بخرم؟از نظر مقاومت دربرابر سه چراغ شدن میگم به نظرتون اگه بخرم و کولینگ کنم چقدر باهاش بازی میکنم؟راستی اگه کولینگ کنم از لایو بن میشم؟
3.دیسک های wave4و...بهش می خورن؟

دوستان یه سوال اگه من یه xbox360آرکید / مادربرد جســـپر به قیمت 250تومن نو سراغ دارم آیا..
1.هارد داره؟
2.میارزه بخرم؟از نظر مقاومت دربرابر سه چراغ شدن میگم به نظرتون اگه بخرم و کولینگ کنم چقدر باهاش بازی میکنم؟راستی اگه کولینگ کنم از لایو بن میشم؟
3.دیسک های wave4و...بهش می خورن؟

لطفا جواب بدین.

سلام
قیمت xbob360 جسپر چنده؟(ماله2009 باشه)
ایا سه چراغه میشه؟
نیاز به کولینگ داره؟
کسی ادرس فروشگاه معتبر میده؟(تهران)
برای call of duty modern warfare باید UPDATE شه ؟ هزینش؟
از کجا باید بدونم JASPER هست یا نه؟
با تشکر خیلی خیلی فراوان

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or