راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

ilovelife

کاربر سایت
Aug 2, 2006
48
نام
باربد
اقا منم قبول شدم آزاد و دولتی هم خدا میدونه
میدونم اصلا جای این موضوع نبود ولی گفتم چون خیلی خوشحالم:cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri
اقا طاهر بازی جدید نیومد؟

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
آقا کمک!!
من مرحله ی آخر بازی Cod2 رو 360 هستم موقعی که میخواد مرحله رو لود کنه اینو میگه:
Error
Zone "rhine-load" is out of date
(version 0 / expecting 104)
آقا هر کی میدونه مشکل چیه لطفا کمک کنه:blushing:
من فکر میکنم از بازی باشه که نمیتونه این فایل رو بخونه ولی دی وی دی بازی هیچ گونه خشی نداره:(
به خبر ترجمه کردنتون ادامه بدید ... :evil:

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
y6

پیشنهاد میکنم کسایی که xbox سشون رو مانیتور crt هست حتما حتما حتما resolation شو اخرین حد کنند همونی که widescreen هست 728*1366 بزارند کیفیت خیلی بهتری میده حتما امتحان کنید
در صورتی که 1280*1024 باشه وقتی دکمه ی xbox guide رو میزنید نصف صفحه گرفته میشه ولی اگه widescreen باشه 1/3 صفحه میره وباحالتره ولی این مهم نیست تو بازیا خیلی باحالتر
نه اینکه گرافیکه بازی بره بالا بلکه گرافیکه منوها و نقشه خیلی میره بالا تصویر هم اصلا کشیده نمیشه
اصلا خودتون 15 دقیقه با 1280*1024 call بازی کنید یه دفعه هم با 1366*728 تفاوتو میفهمید
سوال:
تلوزیونه hd که 1080i باشه خوبه
روش نوشته 1366*728 اخرین حدشه
مدلش اینه samsung m51bx یا samsung r51b
ما یکی از اینارو میگیریم ترو خدا یکی search کنه ببینه کدوم بهتره و 720p رو جواب میده؟؟؟؟؟
در ضمن 1080p خیلی گرونه
خواستم ببینم 1080i ه 720p رو جواب میده

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
:
تلوزیونه hd که 1080i باشه خوبه
روش نوشته 1366*728 اخرین حدشه
مدلش اینه samsung m51bx یا samsung r51b
ما یکی از اینارو میگیریم ترو خدا یکی search کنه ببینه کدوم بهتره و 720p رو جواب میده؟؟؟؟؟
در ضمن 1080p خیلی گرونه
خواستم ببینم 1080i ه 720p رو جواب میده
بله 720p رو هم ساپورت میکنه.
رزولوشنش هم کافیه.
مهمترین فاکتورها برای انتخاب HDTV اینها هستند :
response time که اگه 8 یا کمتر باشه عالیه.
contrast ratio که هر چی بیشتر باشه بهتره ...
brightness هم 500cd/m2 یا بیشتر باشه خوبه.

فرق r51 و m51 فکر کنم این باشه که response time مدل m51 هشت میلی ثانیه هست و r51 دوازده میلی ثانیه که اگه اینطور باشه m51 بهتره.

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
چرا نشه روی هارد بازی فیلم و مو سیقی ریخت همه این کارا رو میتونی انجام بدی که اونم فعلن به خاطر کپی خور نبودن ایکس باکس امکانش نیس
والا تا اونجا که من میدونم فقط بازی های آرکید را میشه ریخت روی هارد
و بازی هایی که از روی Dvd اجرا میکنید را نمیشه روی هارد بریزیم و اجرا کنیم
البته شاید راهی باشه براش که من نمیدونم اگر کسی راهی بلده لطفا بگه

lost_planet

کاربر سایت
Sep 7, 2006
43
ميخاستم بدونم اين هارددرايوها ي همراه در ايران هست يا نه؟قيمتش چنده؟
datel-xbox360-4gb-harddrive_1.jpg

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
آقا کمک!!
من مرحله ی آخر بازی Cod2 رو 360 هستم موقعی که میخواد مرحله رو لود کنه اینو میگه:
Error
Zone "rhine-load" is out of date
(version 0 / expecting 104)
آقا هر کی میدونه مشکل چیه لطفا کمک کنه:blushing:
من فکر میکنم از بازی باشه که نمیتونه این فایل رو بخونه ولی دی وی دی بازی هیچ گونه خشی نداره:(
عزیزم بازی مگه فایل میخونه ؟ اگه CD سالم باشه اشکال از DVD drive هست .
(بلاخره یه روزی فرق LG و SAMSUNG رو متوجه میشید );)

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
عزیزم بازی مگه فایل میخونه ؟
هر مرحله، رو هوا نیست که! حتما هر مرحله فایل های جدا داره
اگه CD سالم باشه اشکال از DVD drive هست .
مثلا چه مشکلی؟:(
(بلاخره یه روزی فرق LG و SAMSUNG رو متوجه میشید );)
مال من که سامسونگ هست :D

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
احتمال اينكه مشكل از Dvd-rom باشه خيلي كمه ! احتمالاً مشكل هز همون ديسك بازي بايد باشه !
درايو شما هم اگر سامسونگ باشه كه ديگه بعيد بدونم مشكلي در خوندن ديسك داشته باشيد ، چون درايوهاي سامسونگ معمولاً قوي هستن.
بهرحال با يك ديسك ديگه تست كنيد ، البته اگر از همون جاي قبلي ميخوايد ديسك رو بگيريد شايد طرف بخاطر رايت بد ديسكهاش همش مشكل دار باشن.

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
آقا نصیحت من پیرمرد [
301.gif
] اینه که اگه اهواز هستید از این برداران امتحانی چیزی نخرید، فقط به فکر پول هستند و مشتری براشون مهم نیست، بازی من رو هم یه هفته برده بودن که از روش کپی بزنن:censored:
بهرحال با يك ديسك ديگه تست كنيد
یعنی یه دیسک دیگه از بازی تهیه کنم یا یه بازی دیگه رو تست کنم رو دستگاه؟
297.gif
[IQ من در حد پرمنگنات سدیم هست!]

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
تا به امروز هر وقت در سایتهای اینترنتی که در مورد بازی اطلاعاتی را در اختیار کاربران قرار می دهند، همیشه لغت Xbox 360 به من زبون درازی می کرد. همیشه دوست داشتم که بدونم چه دستگاهی است که تمامی شرکت های بزرگ ارایه دهنده بازی، بر روی این دستگاه مانور می دهند. در ضمن همگی بر این ادعا هستند که کار گرافیکی Xbox 360 بسیار عالی است، و در خبرها و گزارشها نیز می بینیم و می خوانیم که این دستگاه جدید در امر بازی جای PS2، PS3 و PC را گرفته است. آنچنان قدرتمند است که در پایان سال 2005 تمامی دستگاه در بیشتر کشورها وجود نداشت و تقاضای جدید را به شرکت می فرستادند. هر روز نیز یک بازی جدید با گرافیکی کاملا طبیعی و زیبا وارد بازار بازیهای سری Xbox می شود، چنان طبیعی که به راستی انسان را به بازی کردن با این دستگاه، جذب می کند.
اما چرا در ایران از این غول قدرتمند بازی خبری نیست؟ یکی از عوامل اصلی ناشناخته ماندن این دستگاه در ایران، تبلیغات کم برای این دستگاه است. در واقع نبود شرکتی که بخواهد این دستگاه را وارد ایران کند و برای آن تبلیغ کند علت اصلی این مهم است. دلیل اینکه هیچ شخص حقیقی و حقوقی حاضر به انجام این ریسک نیست، نبود اطمینان از برگشت سرمایه است. زیراکه اکثر خانواده های ایرانی فرزندان خود را از بازی کردن در فصل مدارس منع می کنند و امکان فروش این دستگاه فقط در فصل تابستان امکان پذیر خواهد بود.
حتی با پذیرش این ریسک از سوی فرد یا شرکتی، قیمت نسبتا بالای این دستگاه نسبت به PS2 و PC خطر ضرر در واردات این دستگاه را تقویت می کند. دستگاه های Xbox در ایالات متحده با قیمتی در حدود 300 دلار و در کشورهای اتحادیه اروپا به قیمت نزدیک به 300 یورو و در بریتانیا کبیر با قیمتی در حدود 200 پوند به فروش می رسد. البته مدلی دیگر از این دستگاه وجود دارد که با تغییراتی در قدرت پردازش و گرافیک در ایالات متحده و کشورهای اروپایی با قیمتی در حدود 400 دلار و در بریتانیای کبیر با قیمتی در حدود 280 پوند به فروش می رسد. و با توجه به بازار دلالی ایران قیمت تمام شده این دستگاه های بازی چیزی در حدود 350 هزار تومان تا 400 هزارتومان برای مدل معمولی آن خواهد بود. که خرید یک PC برای یک خانواده معمولی ایرانی بسیار مرغون به صرفه تر خواهد بود.
سری دستگاه های Xbox به مانند سری دستگاه های PS بوده با این تفاوت که امکان پخش فرمتهای صوتی و تصویری PC را داراست و امکان بازی به صورت Online را نیز در این دستگاه تعبیه شده است، تا یک برتری به سری بازی های PS به وجود آید و شرکت Microsoft را رقیب جدی شرکت Sony می کند. البته این دستگاه همانند PC از هارد درایو برای اجرای بازیها استفاده می کند و در واقع می توان این دستگاه را تلفیقی از PC و PS دانست. سری دستگاه های Xbox از یک درایو DVD بهره می برند که بیشتر فایلهای تصویری و صوتی مانند WMA، MP3، DVD+R/RW و CD-RW را در بر می گیرد و از فرمت تصویری JPEG برای مشاهده عکس استفاده می کند.
این دستگاه سه و نیم کیلویی، مانند PC از یک سیستم عامل استفاده می کند که توسط تیم طراحی Microsoft ، با نام Xbox 1.0 بر وری دستگاه نصب است. اما این دستگاه یک کامپیوتر خانگی نیست، اما از بسیاری از کامپیوترهای رو میزی قدرتمند تر است.

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
دوست عزيز x360 نمي‌دونم اين مطلب رو خودتون نوشتيد يا از جايي نقل كرديد ، اصلاً قصد جسارت ندارم ولي نصفش چرت مطلقه !
كجاي مدلهاي Premium و Core در پردازش و گرافيك با هم فرق دارن ؟؟؟!!!
كجا نوشته كه XBOX 360 بازيها رو از روي هارد اجرا ميكنه ؟؟؟!!!
كجا نوشته كه خانواده PS امكان بازي آنلاين رو ندارن كه 360 تازه آنلاين بازي كردن رو آورده باشه ؟؟؟!!!
شما كجا كامپيوتري سراغ داريد كه بشه با 500 هزار تومن خريد و بازيها رو در حد 360 و با اون گرافيك بتونه اجرا كنه ؟؟؟!!!
خواهشاً اگر مطلب مي‌نويسيد يا منبعش رو بنويسيد (كه ما بريم تخته‌اش كنيم) يا اگر خدايي نكرده اينا رو از خودتون نوشتيد كه ديگه واقعاً جاي تاسف داره !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر