راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

top_night

کاربر سایت
Mar 12, 2009
49
ببین دوست خوبم،شما توی بخش Setting که برید یه بخش به اسم Memory هست.اونجا کارای انتقال رو فکر می کنم بشه انجام داد.

آره رفتم اونجا. کپی رو که می زنم لیست storage device ها می یاد که فعلا همون MU تنهاست. احتمالا هارد که بزارم هارد هم اضافه می شه... فقط یه سری توضیحات داده که اینا فقط برای پروفایل شماست و یه تذکری راجع به اچیومنتها که به پروفایل دیگه منتقل نمیشن. وایمستم پرمیوم بیاد دیگه

بچه ها چرا همه با بازی h.a.w.a.x داشبرد جدید رو نصب کردن مگه بازی دیگه ای نمیشه؟مثل رزیدنت 5 ؟
بازی های با گرافیک بالا برای 360 وجود دارد که رزولوشن 1080p داشته باشد؟اگه هستش میشه مثال بزنید؟مرسی

دشبورد رو ممکنه دیگه رو بازیای جدید نزنن. چون این همه از انتشارش گذشته و ماکروسافت احتمالا فرض رو بر این می زاره که همه دانلود یا نصب کردند. مگه اینکه بخواد باز یه تله بذاره واسه بن کردن که با یه دشبورد جدید نصب شه و بازی ها فقط با داشبورد جدید سازگار باشن .

چند تا بازی های 1080p :
Fifa Street 3
Virtua Tennis 3
NBA Street Home Court
البته بازی های فول اچ دی ایکس باکس خیلی خیلی کم هستن شاید حتی به 10 تا نرسن

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
دشبورد رو ممکنه دیگه رو بازیای جدید نزنن. چون این همه از انتشارش گذشته و ماکروسافت احتمالا فرض رو بر این می زاره که همه دانلود یا نصب کردند. مگه اینکه بخواد باز یه تله بذاره واسه بن کردن که با یه دشبورد جدید نصب شه و بازی ها فقط با داشبورد جدید سازگار باشن .
دوست عزی این بازی های جدید که 3rd wave هستن و به ixtreme 1.51 برای اجرا احتیاج دارن همشون توشون این داشبورد NXE قرار داره (اصلا این تغییر video partition به خاطر قرار دادن داشبورد جدید در دیسک بوده) بنابراین اگر داشبورد شما قدیمی باشه و هرکدوم از این بازی های جدید رو بزارید خود به خود دستگاه آپدیت می شه به nxe.

top_night

کاربر سایت
Mar 12, 2009
49
دوست عزی این بازی های جدید که 3rd wave هستن و به ixtreme 1.51 برای اجرا احتیاج دارن همشون توشون این داشبورد NXE قرار داره (اصلا این تغییر video partition به خاطر قرار دادن داشبورد جدید در دیسک بوده) بنابراین اگر داشبورد شما قدیمی باشه و هرکدوم از این بازی های جدید رو بزارید خود به خود دستگاه آپدیت می شه به nxe.

حق با شماست. من فکر می کنم این 3rd waveهمون تله مایکروسافته برای تشخیص دستگاههایی که از بازی های کپی استفاده می کنن

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
با تشکر پس همه ی بازی های جدید این داشبورد جدید رو دارند درسته؟ الان با resident evil 5 نصب میشه؟ مرسی
خیر، RE5 داشبورد جدید نداره داخلش. بازی هایی که فعلا اومدن و داشبورد nxe دارن شامل موارد زیر می شه:
HAWX
MLB 2K9
Guitar Hero - Metallica
Wanted - Weapons of Fate
High-School Musical 3 - Senior Year
Stormrise
Trivial Pursuit
Liesure Suit larry - Box Office Bust
Chronicals of Riddick - Assualt on Dark Athena
Pop Cap Arcade Vol. 2
Hannah Montana - The Movie

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
628
نام
صالح
ببخشید من اصلا اطلاعاتم درست حسابی نیست. اگه میشه درست و حسابی در مورد داشبورد توضیح بدید و یا یه تاپیک معرفی کنید. من خودم چیزی پیدا نکردم.

top_night

کاربر سایت
Mar 12, 2009
49
ببخشید من اصلا اطلاعاتم درست حسابی نیست. اگه میشه درست و حسابی در مورد داشبورد توضیح بدید و یا یه تاپیک معرفی کنید. من خودم چیزی پیدا نکردم.

ُسلام دشبورد (dashboard)همون اینترفیس و ظاهر نرم افزاری دستگاه شماست که وقتی دستگاه رو بدون دیسک روشن می کنی واردش میشی ... همون جایی که تنظیمات تاریخ و مموری و صفحه و اینجور چیزاست و یا از اونجا می تونی به موسیقی یا فیلم به وسیله دستگاهت گوش بدی و ببینی...
این عکس نمونه ای از همین دشبورد جدیده که بچه ها راجع بش صحبت می کنن
nxe-nav-beta.png

بچه های دیگه می تونن اطلاعات کامل تر و بهتری بهت بدن

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد

A l i

کاربر سایت
Oct 21, 2006
260
نام
علی امامی
با سلام خدمت دوستان گل اگه میشه به اینا هم جواب بدید:
1.مادربورد جاسر نویز داره؟؟!!
2.قیمت کابل htmi روی elite چقدره؟
3.بین کیفیت کابل vga و htmi به dvi واسه مانیتور LCD فرق زیادی هست؟
4.کوئیک شارژ 45 تومنی با این شارژرهای بازار که هم Quick و هم slow دارند چه فرث داره؟
5.این دستگاه وصل کردن ماوس و کیبورد به 360 توی ایران هست؟ قیمتش؟ و اینکه اصله درست کار میکنه؟

بسیار ممنون

mehrdadk-jam

کاربر سایت
Aug 15, 2008
59
با سلام خدمت دوستان گل اگه میشه به اینا هم جواب بدید:
1.مادربورد جاسر نویز داره؟؟!!

3.بین کیفیت کابل vga و htmi به dvi واسه مانیتور LCD فرق زیادی هست؟
بسیار ممنون
1. منظورت از نویز چیه؟
3.از من به تو نصیحت تبدیل HDMI to DVI نگیر.من فقط یکبار وصلش کردم علاوه بر نویز شدید (که ممکنه واسه نوعه کابل بوده)باعث شد خروجی HDMI دستگاهم بسوزه:(((در ضمن اگه بخوای از اون استفاده کنی باید برای صدا هم تبدیل جدا بگیری که 15 تومنه)تازه اگه مانیتورت HD نباشه که به نظرم پولتو دور ریختی(اگرم مانیتورت HD هست خوب کابل HDmi to HDMI بگیر)

MAMAD308

کاربر سایت
Mar 16, 2009
48
سلام دوستان
این هارد لپ تاب که به xbox360 وصل میشه چه فرقی با هارد فابریک داره ؟؟؟
قیمتش ارزونترینش چنده و ظرفیتش چقدره؟
قاب هارد لپ تاب مثل هارد فابریکه یا نه؟
بعد مشکلی برای xbox ایجاد میکنه یا نه؟:cheesygri

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
با سلام
د.باره از دوستان گل و مخصوصا آقاي پدرام عزيز خواهش ميكنم من را ياري كنن!!!
اول ميخوام ببينم فرقي بين 12 ولت كردن و اينتركولر هست؟؟؟(كه فكر كنم خود كنسول 12 ولت باشه؟؟ :-")
بعد اگه فرق داره كدوم روش بهتره براي عمر مفيد!!!
ممنون ميشم كمك كنين و شرمنده اين رو اينجا گفتم!!!
مرسي

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر