راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

سلام, من بالاخره تونستم عضو بشم اينجا(با N! تا بدبختي )
1 سوال، من تو شمال هستم،وقتي قيمت هاي پيش فروشو ديدم(Arcade 210 ) كف كردم .گفتم شايد واقعا پايين اومده باشه. رفتم يه مغازه بم Arcade رو گفت 300!!!، گفت ما خودمون 270 مي خريم از تهران. الان مغازه هاي تهران چند ميدن Arcade رو؟؟؟؟

یه سوال داشتم,دوستان لطفا کمک کنند
کابل hd/component که روی دستگاه premium هست هر فیشش واسه چیه؟
می خوام بدونم میشه این کابل رو به تلوزیون های قدیمی وصل کرد؟از همونا که 3 تا فیش می خورن 1 دونه تصویر 2 تا صدا(فک کنم یعنی کابل component بهشون وصل میشه)

دوستان دیروز رفتم برای خرید X360 که شک کردم و گفتم بیام یک مشورتی با شما بکنم بعد اقدام کنم
ببیند این قیمت ها:

Arcade Jasper:
خود دستگاه: 270.000
هارد 120: 130.000
دسته اضاف: 43.000
HDMI کابل : 15.000

Elite Falcon:
خود دستگاه: 400.000
فن: 25.000
حالا به نظر شما کدوم؟
خود فروشنده گفت تو که خرج می کنی الایت بخر!

دوستان دیروز رفتم برای خرید X360 که شک کردم و گفتم بیام یک مشورتی با شما بکنم بعد اقدام کنم
ببیند این قیمت ها:

Arcade Jasper:

Elite Falcon:
حالا به نظر شما کدوم؟

جدی؟؟ 270؟؟ پس اون اقا تو پیش فروش چرا انقدر ارزون میده ؟؟؟
ولی من بودم Arcade میگرفتم. اون واسه سود خودش میگه Elite بخر. اخه هدستش استفاده میشه؟؟؟ هاردش که به هیچ وجه استفاده ای نداره. همون مموری 256 هم واسه save زیادم هست.کلی پول هم صرفه جویی می کنی. یا میتونی یک دسته اضافه... فن... یا خودت اگه خواستی HDD بگیری.:-":):)

سلام, من بالاخره تونستم عضو بشم اينجا(با N! تا بدبختي )
1 سوال، من تو شمال هستم،وقتي قيمت هاي پيش فروشو ديدم(Arcade 210 ) كف كردم .گفتم شايد واقعا پايين اومده باشه. رفتم يه مغازه بم Arcade رو گفت 300!!!، گفت ما خودمون 270 مي خريم از تهران. الان مغازه هاي تهران چند ميدن Arcade رو؟؟؟؟

خیلی گرون میده ، از آقا مجید بخر خیلی بهتره

یه سوال داشتم,دوستان لطفا کمک کنند
کابل hd/component که روی دستگاه premium هست هر فیشش واسه چیه؟
می خوام بدونم میشه این کابل رو به تلوزیون های قدیمی وصل کرد؟از همونا که 3 تا فیش می خورن 1 دونه تصویر 2 تا صدا(فک کنم یعنی کابل component بهشون وصل میشه)
آره به تلویزیون های قدیمی می خوره و مشکلی نداره

ببیند این قیمت ها:

Arcade Jasper:

Elite Falcon:
حالا به نظر شما کدوم؟

قیمتهاتقریبا خوبن!
ولی فروشنده های سایت خیلی گمتر از اینها میدن

جدی؟؟ 270؟؟ پس اون اقا تو پیش فروش چرا انقدر ارزون میده ؟؟؟
ولی من بودم Arcade میگرفتم. اون واسه سود خودش میگه Elite بخر. اخه هدستش استفاده میشه؟؟؟ هاردش که به هیچ وجه استفاده ای نداره. همون مموری 256 هم واسه save زیادم هست.کلی پول هم صرفه جویی می کنی. یا میتونی یک دسته اضافه... فن... یا خودت اگه خواستی HDD بگیری.:-":):)
اشتباه نکن قبلا هارد استفاده ای نداشت الآن خیلی ضروری شده من که پشیمون شدم آرکید خریدم ، درایور بعد از مدتی فرسوده می شه باید بازیها رو تو هارد ریخت......

اشتباه نکن قبلا هارد استفاده ای نداشت الآن خیلی ضروری شده من که پشیمون شدم آرکید خریدم ، درایور بعد از مدتی فرسوده می شه باید بازیها رو تو هارد ریخت......

البته اینم حرفیه... ولی بازم اگه Arcade بگیره و هارد جدا! ارزون تر در میاد فکر کنم...
راستی ببخشید می پرسم ولی خرید از این اقا مجید که میگی اطمینانی هست؟
چه اطمینانی هست که بعد از واریز پول حتما کنسول بدستم برسه؟ شرمنده ها ولی خوب دانشجویی دیگه پول مهمه :cheesygri:cheesygri:cheesygri

البته اینم حرفیه... ولی بازم اگه Arcade بگیره و هارد جدا! ارزون تر در میاد فکر کنم...
راستی ببخشید می پرسم ولی خرید از این اقا مجید که میگی اطمینانی هست؟
چه اطمینانی هست که بعد از واریز پول حتما کنسول بدستم برسه؟ شرمنده ها ولی خوب دانشجویی دیگه پول مهمه :cheesygri:cheesygri:cheesygri

آقا مجید یکی دو روز نیستش که تو این سایت فروشنده اس.

آقا مجید خیلی مطمئن تر از بعضی فروشنده هاست. که بیرون مغازه دارن و جلوی خود آدم سرمون کلاه می زارن!

آقا مجید یکی دو روز نیستش که تو این سایت فروشنده اس.

آقا مجید خیلی مطمئن تر از بعضی فروشنده هاست. که بیرون مغازه دارن و جلوی خود آدم سرمون کلاه می زارن!

شاید حق با شماست... ولی مارگزیده از ریسمان سیاه و سفید میترسه :cheesygri
کاش بشه رفت و حضوری خرید ازش. من بابل هستم ولی اگه بشه میرم تهران میگیرم ازش. مطمئن ترم اینجوری. سوء تفاهم نشه..:blushing::blushing:

میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی می گی برم الایت بخرم
تو کدوم مدل آرکد را داری جاسپر یا فالکون؟
در ضمن قضیه پول نیست برای من که کیفیت مهمه پول را که باید بازم 500 تا بدم بازی ها و ...
در آخر کدومش؟

شاید حق با شماست... ولی مارگزیده از ریسمان سیاه و سفید میترسه :cheesygri
کاش بشه رفت و حضوری خرید ازش. من بابل هستم ولی اگه بشه میرم تهران میگیرم ازش. مطمئن ترم اینجوری. سوء تفاهم نشه..:blushing::blushing:

میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مجید کاملا اطمینانی هست .. فقط شما یک سر به تاپیکش بزن ببین چند نفر تا حالا ازش خرید کردن..

میشه حضوری هم خرید کرد.. آدرس منزل بهت میده..

یعنی می گی برم الایت بخرم
تو کدوم مدل آرکد را داری جاسپر یا فالکون؟
در ضمن قضیه پول نیست برای من که کیفیت مهمه پول را که باید بازم 500 تا بدم بازی ها و ...
در آخر کدومش؟

چرا خودتو ازیت میکنی برو تاپیک پیش فروش آقا مجید یک دونه پریمیوم 60 گیگ بخر خیالتو راحت کن..

هارد هم خیلی مهمه چون هم دستگاه داغ نمیکنه و هم لنز دستگاه آسیب نمیبینه..

مجید کاملا اطمینانی هست .. فقط شما یک سر به تاپیکش بزن ببین چند نفر تا حالا ازش خرید کردن..

میشه حضوری هم خرید کرد.. آدرس منزل بهت میده..

ممنون از راهنماییت...راستی کسی بازی king kong رو داره؟
میشه بازیشو بیرون پیدا کرد؟
اخه این بازی یک باگ داره که بوسیله اون میشه Linuxرو Xbox360 اجرا کرد.

http://www.youtube.com/watch?v=_pEHBHbUp8Q

همه فروشنده ها دارند ولی شما باید دنبال نسخه اولیه بگردی (اون باگ داشت)(اون موقع 360 هنوز هک نشده بود:biggrin1:)
پس بازی کپی هم موجود نبوده-
باید بری از یک شخص خاص گیر بیاری

راستی -چیزی میشه توی هارد 360 ریخت بوسله لینوکس -من کلا با لینوکس کار نکردم!!!
مالتی مدیاش چجوره؟؟؟

آخرین ویرایش:
با سلام
من از دوستان مخصوصا آقاي پدرام عزيز كه هميشه كمك كردن خواهش ميكنم من رو كمك كنن!!
من امروز 360ام رو از پيام جان گرفتم
بعد اولين چيز كارت گلد نداشت ميخواستم ببينم كدومشه؟؟
بعدم داشبورد جديد رو نداشت همون قديميه هست و بازي GOW 2 رو هم گزاشتم ولي آپديت نكرد ميخواستم ببينم چه جوريه و بايد به نت وصل بود؟؟؟
بعدش هم پشتش نوشته 12ََA اين جاسپر هست؟؟؟
همين فعلا اگه مشكل ديگه داشتم ميگم چون تازه واردم يه كم ناشي هستم!!!
ممنون از همه!!!

با سلام
من از دوستان مخصوصا آقاي پدرام عزيز كه هميشه كمك كردن خواهش ميكنم من رو كمك كنن!!
بعدم داشبورد جديد رو نداشت همون قديميه هست و بازي GOW 2 رو هم گزاشتم ولي آپديت نكرد ميخواستم ببينم چه جوريه و بايد به نت وصل بود؟؟؟
ممنون از همه!!!
کارتی به این اسم موجود نیست!!!
شما میتونی 3تا ID(گیمر تگ) بسازی و هر کدوم 1ماه بصورت تریال گلد رایگان بهت میده!!!

برای داشبورد جدید یا باید به اینترنت وصل بشی و یا باید- بصورت رایت شده بر روی CD دستگاه رو اپدیت کنی
-
این اپدیت روی هیچ بازی عرضه نشده!!!

تاریخ دستگاه +و لتاژاد ترانس رو که روی کارتن نوشته(یا پشت ترانس)
رو بنویس 12A نمیدونم چی هست:biggrin1:

با سلام
ممنون از همه!!!

ببین دوست عزیز شما نباید توی جعبه دنبال کارت Gold برای XBox Live باشید.برای اولین بار که وصل بشید به XBox Live خودش به صورت اتوماتیک پس از ثبت نام فعال میشه.
برای داشبورد جدید هم می تونید از سرور مایکروسافت فایلش رو دانلود کنید،روی فلش مموری بریزید و کنسول رو آپدیت کنید.
اگر 12.1A باشه کنسول Jasper هست.

12.1A.jpg

12Vrating.jpg

12Vrating2.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or