راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

سلام
خواهش میکنم کمکم کنید(چرا کسی جواب نمیده)
من از اونجایی که با ps1/2 بزرگ شدم رفتم ps3 خریدم(بزرگترین اشتباه
بازی های این کنسول 85 به بالاست قدرت خرید ندارم
حالا میخوام xbox360 سوال من اینه
مادربرد جاسپر کی میاد؟
Elite بهتره یا Premium؟
نمیخوام دقیق توضیح بدید فقط کارایی که برای کولینگ دستگاه انجام میشه نام ببرید!!!
لطفا جواب بدید.من سوال های دیگه ای هم دارم!!!!
مادربرد جاسپر رو بیخیال چون با درایو lite-on عرضه میشه و این درایو هنوز کپی خور نشده.
مسلما الیت بهتره.بخاطره هارد 120 گیگ که در اینده نزدیک خیلی لازمه.تفاوت این دو در رنگ کنسول و لوازم جانبیشون هست.
این کار هارو بکن با خیال راحت تا 5 ساعت بازی کن.و بعد بهش نیم ساعت استراحت بده.:
1-Shroud Mod****
2-12 ولت کردن فن
3-نصب سینک بر روی چیپ های رم و چیپ southbridge
4-Divider Fan
5-تعویض خمیر سیلیکون دو پردازنده کنسول با خمیر سیلیکون مرغوب Arctic Silver 5
نکته:
**** شرود مود با الومینیوم بهترینه.
همه اینهایی که گفتم اموزشش تو Repair&Problem Solution هست.میتونی مقاله های خفن اقا خلیل رو دانلود کنی و یاد بگیری و انجام بدی.

کنسول های که از آقا پیام میگیرید آکبند هستند؟
اره ولی اگه بخوای کپی خور بخوای باید کپی کنه
از لحاظ اطمینان به ایشون شک نکن ایشون بیش از 100 تا کنسول واسه بچه های بازی سنتر فرستاده و تا حالا کسی ازشون شکایتی نکرده و نگفته که کنسول من باز شده یا سریال دستگاه با پشتش درست نیست یا ...

این کار هارو بکن با خیال راحت تا 5 ساعت بازی کن.و بعد بهش نیم ساعت استراحت بده.:
1-Shroud Mod****
2-12 ولت کردن فن
3-نصب سینک بر روی چیپ های رم و چیپ southbridge
4-Divider Fan
5-تعویض خمیر سیلیکون دو پردازنده کنسول با خمیر سیلیکون مرغوب Arctic Silver 5
.
براي مادربرد FALCON اين كار ها لازم نيست
اصولا ساخت اين مادربرد بر مبناي بازي كردن در ساعت هاي طولاني
و بدون مشكل بوده
كه من ديدم تا 12 ساعت در روز يعني 3 نوبت 4 ساعته با استراحت هاي 2 ساعته هم بازي كردن و مشكلي نداشته

فقط و فقط اگه ميخواي بكوب بشيني مثل همون PS و PS2 كه ميگي باهاشون بزرگ شدي بكوب بازي كني فقط 12 ولت رو انجام بده بقيش حله
موفق باشي

سلام دوستان حالتون چه طوره همه ها الخصوص اقا پدرام (ارادت خاصی داریم )
خاصتم بگم که این 12 ولت کردن چه قدر طول میکشه بعد یه سایتی معرفی کنید که بازی هارو به صورت پستی بفروشه یعنی اول بیاد بعد پولشو بگیره برا شهرستان میخام ها :lol::praying::thanks:

خاصتم بگم که این 12 ولت کردن چه قدر طول میکشه بعد یه سایتی معرفی کنید که بازی هارو به صورت پستی بفروشه یعنی اول بیاد بعد پولشو بگیره برا شهرستان میخام ها :lol::praying::thanks:

هر دستگاه 10 دقیقه
hitakgame.com
به صورت پستی هست ولی دیر میرسه
nextgen.ir با پست میاد ولی اول باید پولشو بدی

و بدون مشكل بوده
كه من ديدم تا 12 ساعت در روز يعني 3 نوبت 4 ساعته با استراحت هاي 2 ساعته هم بازي كردن و مشكلي نداشته

فقط و فقط اگه ميخواي بكوب بشيني مثل همون PS و PS2 كه ميگي باهاشون بزرگ شدي بكوب بازي كني فقط 12 ولت رو انجام بده بقيش حله
موفق باشي
من کلی گفتم.پدرام جان.ضمن اینکه اگر این کار ها بر روی برد فالکون انجام بشه میتونی کنسول رو 24 ساعت کامل روشن بذاری.

خاصتم بگم که این 12 ولت کردن چه قدر طول میکشه بعد یه سایتی معرفی کنید که بازی هارو به صورت پستی بفروشه یعنی اول بیاد بعد پولشو بگیره برا شهرستان میخام ها
خیلی دیگه طول بکشه 15 دقیقه.
www.Takincdcovers.com
این شرکت بازی هاشو روی دیسکT-Gate میزنه.ضمن اینکه در هر دفعه سفارش گیم(حتی اگر یکدونه سفارش داده باشی)میتونی یک بازی به رایگان انتخاب کنی.

علی جان جسارت نکرده باشم.
za2.gif
5.gif

و بدون مشكل بوده

سلام
تو مادربرد فالکون که فرشته نیست خراب نشه اونم یه چند درصدی خرابی داره اما خرابیش از مادربرد های قبل خودش کمتر هست
این نمیشه که شما روزی 12ساعت با استراحت بازی کنی بدون هیچ عملی رو کنسولت بگی سالم مونده چون سه چراغ نشده خرابی 360 تدریجی هس
مثله مرگ تدریجی یک رویا:laughing:
در مورد سوم هم فقط 12 ولت نه!
سینک گذاشتن روی رم ها sdو کارای کولینگ که توی سایت گفته شده باعث میشه که دستگاه کمتر داغ بشه

تدریجی هس
مثله مرگ تدریجی یک رویا
سلام آقا سینا . نه بابا اگه اینجوری بود که همه یه تعمیری چیزیش میکردن تا وقتی این رویا تو بخش ICU مونده عملیات احیا سازی انجام بشه:biggrin1:
360 قبلیه من :(( بعد از 4 ساعت استراحت روشنش کردم یهو 3 چراغ داد و دیگه هم روشن نشود:(

فکر کنم 3 چراغ شدن دستگاه ها 90 درصد ش شانسی باشه.
یعنی ماکروسافت با این همه عظمت فکر اینو نکرده کنسول داغ می شه
خب اگه اینطور باشه خیلی ها بد شانسن:biggrin1:
مایکروسافت هستش نه مایکروهارد:biggrin1:
اینم واضحه که این کنسول یه سری مشکلاتی در ساختش و کیسش و سیستم خنک کننده اش وجود داره که با امدن برد های جدید و روش های کولینگ بر طرف میشه:biggrin1:

اقایون اگه درایو دستگاهیlit-oneباشه میشه درایور benq خرید وگذاشت روش که کپی خور بشه اگه اره قیمتش چند ;کلا راهی وجود داره که بردی و..... را عوض کرد وکپی خور بشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or