راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

پرسش

با سلام به همه ی دوستان!
بالاخره می خوام ایکس باکس بخرم برای همین چندین تا سوال دارم که خواهش می کنم یکی کامل به همش جواب بده.
1-اول از همه این که الان در تهران ایکس باکس 360 آرکید و پریمیوم در چه رنج قیمتی است و اگر کسی آمار فروشگاه های مشهد رو هم داره لطف کنه بگه و بگه از کجای مشهد بگم برام بگیرن بهتره(یعنی آدرس فروشگاه)
2-آیا به فروشنده هایی که قبلا جعبه ی دستگاه رو باز کرده و کنسول رو کرک کرده اند می توان اعتماد کرد؟
3-بعد این که آیا همه ی آرکید ها برد فالکن دارند یا در بینشان قلابی هم پیدا می شوند و اگر پیدا می شود راه فهمیدنش چیست؟
4-تفاوت آرکید با سایر مدل ها فقط در هارد است یا موارد مهم دیگری هم دارد. و آیا برای اجرای فایل های ام پی 3 و غیره به جای هارد می توان از فلش مموری استفاده کرد یا خیر؟
تاریخ تولید ایکس باس مورد نظر بهتر است مربوط به چه سال و ماهی باشد و باید از کجا فهمید؟(در دو مدل آرکید و پریمیوم)
5-آیا آرکید NTSC هم دارد یا خیر؟(می گن فقط پال و جی داره)
6-می گن آرکید غیر از بحث رجین( که بحث جداییه) خودش دو مدل داره اگر یک همچین چیزی هست توضیح بدین لطفا!
7-بهتر است چه رجینی را انتخاب کنم. یعنی بازی های کدام رجین را می توان بیشتر در ایران پیدا کرد؟
آیا آرکید در مسئله ی سه چراغ شدن مشکل دارد یا خیر؟ و آیا با روزی شش هفت ساعت بازی آن هم با تایم استراحت یکی دو ساعت در بین این هفت ساعت و رعایت نکاتی مثل باز بودن دور کنسول باز هم برای دستگاه مشکلی پیش می آید یا خیر؟
8-دی وی دی درایو های آرکید ها چیست و بهتر است چه باشد و همین طور پریمیوم.
9-و در آخر آیا قیمت هایی که می گویید در آینده ای نزدیک کاهش پیدا خواهند کرد یا خیر.

پیشاپیش از کسی که جواب سوال هایم را می دهد بسیار ممنونم.

با سلام.
شرکت DC قطعه مذکور که با ان میشود موس و کیبورد را به 360 وصل کند با نام : XFPS V3 Sniper Edition Plus را میخواهد به ایران وارد کندو به همین دلیل مشغول جمع اوری سفارش است :

عزيراني كه مايل به خريد اين قطعه و همچنين قطعات زير ( كه از ساير محصولات اين شركت ميباشند ) هستند اعلام آمادگي كنند .
قابل ذكر است كه ممكن است قيمت اين جنس براي تحويل در تهران تا يك و نيم برابر افزايش يابد زيرا بايد اين قطعه از آمريكا يا اروپا خريداري و حمل شود كه هزينه هاي بالايي دارد .
يعني مثلا اين قطعه كه حدود 100 دلار قيمتش است در اينجا حدود 150 هزار تومان باشد

مي خواهيم ببينيم كه اگر بخواهيم اينها را بياوريم چند نفر مي خواهند كه چند تا خريد كنيم
زمان حمل و تحويل هم حداكثر يك ماه خواهد بود .
قابل ذكر است كه در صورت قطعي شدن موضوع فقط به تعداد نفراتي كه حاضر باشند 20% قيمت را بعنوان بيعانه پرداخت نمايند سفارش داده خواهد شد .

پس بشتابید .
XFPS_PLUS.d.jpg

XFPS_PLUS_e.jpg

دست مریضا به خودم که بهشون گفتم و حالا بهتون گفتم.
این شرکت میخواد این فن هم بیاره:
Core%20Blue%20LED_1.jpg
Core%20Blue%20LED_3.jpg

برای سفارش برید به این تاپیک :
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=16306&page=2
راستی xfps برای ps3 هم هست میخواید سفارش بدید:
XFPS_PLUS_c.jpg

تا بعد حق یار...:cheesygri

آخرین ویرایش:
جناب MR.Nobakht وقتی نمیدونید HDMI to HDMI چیه مجبور نیستید پست بدید.
با سلام به همه ی دوستان!
بالاخره می خوام ایکس باکس بخرم برای همین چندین تا سوال دارم که خواهش می کنم یکی کامل به همش جواب بده.
1-اول از همه این که الان در تهران ایکس باکس 360 آرکید و پریمیوم در چه رنج قیمتی است و اگر کسی آمار فروشگاه های مشهد رو هم داره لطف کنه بگه و بگه از کجای مشهد بگم برام بگیرن بهتره(یعنی آدرس فروشگاه)
2-آیا به فروشنده هایی که قبلا جعبه ی دستگاه رو باز کرده و کنسول رو کرک کرده اند می توان اعتماد کرد؟
3-بعد این که آیا همه ی آرکید ها برد فالکن دارند یا در بینشان قلابی هم پیدا می شوند و اگر پیدا می شود راه فهمیدنش چیست؟
4-تفاوت آرکید با سایر مدل ها فقط در هارد است یا موارد مهم دیگری هم دارد. و آیا برای اجرای فایل های ام پی 3 و غیره به جای هارد می توان از فلش مموری استفاده کرد یا خیر؟
تاریخ تولید ایکس باس مورد نظر بهتر است مربوط به چه سال و ماهی باشد و باید از کجا فهمید؟(در دو مدل آرکید و پریمیوم)
5-آیا آرکید NTSC هم دارد یا خیر؟(می گن فقط پال و جی داره)
6-می گن آرکید غیر از بحث رجین( که بحث جداییه) خودش دو مدل داره اگر یک همچین چیزی هست توضیح بدین لطفا!
7-بهتر است چه رجینی را انتخاب کنم. یعنی بازی های کدام رجین را می توان بیشتر در ایران پیدا کرد؟
آیا آرکید در مسئله ی سه چراغ شدن مشکل دارد یا خیر؟ و آیا با روزی شش هفت ساعت بازی آن هم با تایم استراحت یکی دو ساعت در بین این هفت ساعت و رعایت نکاتی مثل باز بودن دور کنسول باز هم برای دستگاه مشکلی پیش می آید یا خیر؟
8-دی وی دی درایو های آرکید ها چیست و بهتر است چه باشد و همین طور پریمیوم.
9-و در آخر آیا قیمت هایی که می گویید در آینده ای نزدیک کاهش پیدا خواهند کرد یا خیر.

1.تو مشهد رو نمیدونم ولی تو تهران ارکید تقریبا 430 و پرمیوم 490
2.خیر.به هیچ وجه.حتی اگه طرف فرشته بود.
3.الان همه ی ارکید ها دیگه برد فالکون دارند.
روش تشخیص Falcon: اولین مرحله بررسی مدل 360 از روی خود جعبه بدون باز کردن در آن می باشد. در سمت چپ جعبه (در صورتی که سمت اصلی رو به شما باشد) یک برچسب سفید رنگ توسط کارخانه چسبانده شده است که حاو یکد های شناسایی کنسول و مکان ساخت می باشد.

مدل Falcon دارای مشخصات زیر میباشد:
  1. Power Supply: 175W (این مشخصه به تنهایی می تواند تضمین کننده Falcon بودن کنسول باشد)
  2. Lot #: 0730 یا بالاتر از این مقدار
  3. TEAM: FDOU
  4. همچنین تاریخ ساخت کنسول نیز که با فشار دادن روی جعبه در مکان قرار داده شده قابل مشاهده است باید بعد از 24/8/2007 باشد.
4.تفاوت ارکید و پرمیوم با مدل های هالو ادیشن یا الیت فقط در رنگ کنسول و لوازم جانبی اون هاست.
برو تاپیک سوالات متداول و مهم قبل از خرید 360 رو بخون.
5.NTSC/UC اره ولی NTSC/J نه.در ضمن الان پال الان از همه ریجن ها جلو زده.ضمن اینکه نیاز به اداپتور نداره.
6.خالی بندی محضیه.
7.همونطور که گفتم پال.یک مدت جی جلو بود ولی الان پال بهترین-به صرفه ترین-ارزون ترین ریجنه.
8.الان دیگه همه بنکیو است.درایو خوبیه.فقط به مغازه دار بگو سرعت درایو رو رو 12x بزاره.(هنگام کپی خور)
9.اره.با امدن پرمیوم 60 گیگ مطمئنا قیمت های پرمیوم 20 گیگ و ارکید کاهش پیدا میکنه.
در اخر بهت باید بگم به تره پرمیموم بگیری تا بتونی بازی ها رو نصب کنی چون تو اپدیت پاییزی قابلیت نصب به 360 اضافه میشه.که از مزایاش میشه به صدای کمتر درایو-کاهش زمان لود-حل شدن مشکل دیر لود شدن تکسچر ها اشاره کرد.
حق یارتان باد....
HDMI to HDMI Cable :
CHH-1FB_LR.jpg

آخرین ویرایش:
سلام.
یعنی نباید دستگاه های کپی از پیش خور شده رو خرید؟
یعنی باید اکبند بگیریم؟
من برم پرتو بگم یه کنسول اکبند برام بیارین و کپی خور کنین؟جلو خودم کپی خور میشه؟
اونوقت یعنی مثلا اگه پرتو کنسول رو 475 بده و من یه اکبند بگیرم و بگم کپی خور کنین که بیشتر از 475 نمیشه؟؟
حالا الان ارزون ترین جا به جز اقا پیام اینا رو چند میدن؟
xbox 360 arcade PAL+falcone+vga cable+kopi khor kardan+12v kardan به اضافه ی 1 دسته ی بی سیم.
چند میشه؟

من زنگ زدم NextGen گفت 585 تومن
به هم زنگ WestGame زدم گفت 580
به پرتو زنگ زدم گفت 530
اینها مدل پریموم فالکون بودن...
دسته اصل هم NextGen گفت 48 تومن

سلام.
یعنی نباید دستگاه های کپی از پیش خور شده رو خرید؟
یعنی باید اکبند بگیریم؟
من برم پرتو بگم یه کنسول اکبند برام بیارین و کپی خور کنین؟جلو خودم کپی خور میشه؟
اونوقت یعنی مثلا اگه پرتو کنسول رو 475 بده و من یه اکبند بگیرم و بگم کپی خور کنین که بیشتر از 475 نمیشه؟؟
حالا الان ارزون ترین جا به جز اقا پیام اینا رو چند میدن؟
xbox 360 arcade PAL+falcone+vga cable+kopi khor kardan+12v kardan به اضافه ی 1 دسته ی بی سیم.
چند میشه؟

1- چرا اتفاقا باید کپی شده ها رو بخری چون جدید ها کلا lite on هستند و به این زودی ها کپی نمیشوند
2- پرتو جلو خودتون کپی میکنه
3- ارزون ترین جا همون اقا هومن یا پرتو هست (فعلا و پریمیوم )
4- الان ارکید شده هم قیمت پریمیوم و اگه جای ارکید پریمیوم بزاری میشه
520 یا 30 + فالکون هستند + 20 الی 25 + کپی خور هستند احتمال 90 % ولی 15 تومنه کپی خور کردن پرتو + 10 تومن + یه دسته بیسیم حدود 40 هست = در بهترین حالت 590 - در بدترین حالت 620

اما یه توصیه : شما که 600 حدودا پول میدی برو الایت بخر این هارد 120 خیلی بدرد خواهد خورد بعدا

برای 12 ولت کردن کنسول کسی هست که بتونه راهنمایی کنه؟
البته ما مبتدی هستیم ... راهنمایی کامل
ممنون میشم
راهنمایی کامل

سلام
خواهش میکنم کمکم کنید(چرا کسی جواب نمیده)
من از اونجایی که با ps1/2 بزرگ شدم رفتم ps3 خریدم(بزرگترین اشتباه
بازی های این کنسول 85 به بالاست قدرت خرید ندارم
حالا میخوام xbox360 سوال من اینه
مادربرد جاسپر کی میاد؟
Elite بهتره یا Premium؟
نمیخوام دقیق توضیح بدید فقط کارایی که برای کولینگ دستگاه انجام میشه نام ببرید!!!
لطفا جواب بدید.من سوال های دیگه ای هم دارم!!!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or