راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

سلام
تو مادربرد فالکون که فرشته نیست خراب نشه اونم یه چند درصدی خرابی داره اما خرابیش از مادربرد های قبل خودش کمتر هست
این نمیشه که شما روزی 12ساعت با استراحت بازی کنی بدون هیچ عملی رو کنسولت بگی سالم مونده چون سه چراغ نشده خرابی 360 تدریجی هس
مثله مرگ تدریجی یک رویا:laughing:
در مورد سوم هم فقط 12 ولت نه!
سینک گذاشتن روی رم ها sdو کارای کولینگ که توی سایت گفته شده باعث میشه که دستگاه کمتر داغ بشه

اتفاقا بنده یه کنسول داشتم ماله 2006 بود اصلا نه کولینگ کردم نه چیزی روزی 24 ساعتم باهاش بازی اصلا هم اخ نگفت بیچاره تا یک هفته ی پیش که از روی بلندی افتاد پایین و دار فانی را ودا گفت
احتمالا از شانس طرفه دیگه :laughing::biggrin1:

--

بچه ها یه سوالی داشتم.360 من که از پرمیوم های قدیمی بود به کلی دیگه خراب شد.حالا می خوام اگه بشه یه الیت بگیرم.
می خواستم بدونم میشه اطلاعات هارد قبلی رو به هارد الیت انتقال بدم یا نه ؟؟
در کل منظورم این gamertag ام هست.آخه به زور 13xxx امتیاز گرفتم.نمی خوام از دست بره.
یا میشه recoveresh کرد؟

اقایون اگه درایو دستگاهیlit-oneباشه میشه درایور benq خرید وگذاشت روش که کپی خور بشه اگه اره قیمتش چند ;کلا راهی وجود داره که بردی و..... را عوض کرد وکپی خور بشه
بله میشه.ولی قیمت این درایو رو نمیدونم چنده.در خارج از کشور این درایو طرفای 50 دلار خرید و فروش میشه.
احتمالا از شانس طرفه دیگه
درسته.چون سه چراغ شدن 360 کاملا شانسیه.واین هم بخاطر خط تولید این کنسول هست.بطور مثال افرادی بودن که با برد فالکون 3 چراغ شدن و بعضیا هم بودن که با مادربرد لانچ سه چراغ نشدن.
این قضیه کاملا شانسیه.:confused:
بچه ها یه سوالی داشتم.360 من که از پرمیوم های قدیمی بود به کلی دیگه خراب شد.حالا می خوام اگه بشه یه الیت بگیرم.
در کل منظورم این gamertag ام هست.آخه به زور 13xxx امتیاز گرفتم.نمی خوام از دست بره.
یا میشه recoveresh کرد؟
خیر.بار ها گفته شده گیمر تگ رو نمیشه انتقال داد.:eek:

:cheesygriاگه هارد پریمیموم رو بزنی به الیت و از هارد 120اش بگذری میشه
البته این رو نمیدونم خودم شنیدم
که:
اگه هارد پریمیموم رو وصل کنی به الیت یه مموری بخری از هارد بریزی رو مموری و بعد از مموری انتقال بدی به هارد 120گیگ
اینو نمیدونم ها شنیدم!

اگه هارد پریمیموم رو وصل کنی به الیت یه مموری بخری از هارد بریزی رو مموری و بعد از مموری انتقال بدی به هارد 120گیگ
اینو نمیدونم ها شنیدم!
من از پدرام شنیدم که میگفت نمیشه.
چطوری سینا جان.یه مدت نبودی
حرف رو حرف من مساوی است با :
zaboonderazi211.gif

سلام دوستان
من هم امروز كنسول رو تحويل گرفتم
از اقا پيام خريدم

PREMIUM
PAL
FALCON
BENQ
2008\3

راستي
موقعي كه GTA 4 رو گذاستم
موقع اجرا گفت كه يك UPDATE بايد انجام بشه
و از رو هارد UPDATE كرد و بعد RESTART شد و بعد رفت تو بازي
اين UPDATE چي بود ؟

سلام دوستان
از اقا پيام خريدم

PREMIUM
PAL
FALCON
BENQ
2008\3

راستي
موقعي كه GTA 4 رو گذاستم
اين UPDATE چي بود ؟

چند پاتون در اومد؟

الان قیمت مدلهای مختلف x360 چنده (تقریبی) ؟

تو تهران مدل پریمیوم با برد فالکون حداقل 520 تومن حداکثر 580 تومن
مدل الیت (الایت) هم 600 به بالا

تو شهرستان هم حداقل یکی 100 تومن گرونتره تازه مدل سالهای 1990 تا 1992 فوقش:cheesygri

اقایون اگه درایو دستگاهیlit-oneباشه میشه درایور benq خرید وگذاشت روش که کپی خور بشه اگه اره قیمتش چند ;کلا راهی وجود داره که بردی و..... را عوض کرد وکپی خور بشه
این سوال قبلا هم پرسیده شده بود دوست عزیز. شما در حالت عادی نمی تونی درایو کنسول رو عوض کنی و باید drive key شو داشته باشی و اونو به درایو جدید بدی. اینکار بستگی به این داره که هکر ها بتونن سری drive key درایو های lite-on رو هک کنن یا نه. ولی در حالت عادی بگم که نمی شه این کارو کرد! و راهی برای کپی خور فعلا وجود نداره برای کنسول هایی با درایو lite-on.
یا میشه recoveresh کرد؟
یک کابلی هست که اطلاعات هارد رو به طور کامل به هارد جدید منتقل می کنه که البته فکر نمی کنم پیدا بشه تو تهران.
شما اگر اکانتت به لایو وصل نشده برای اینکه ازش استفاده کنی یا می تونی همون هارد 20 گیگ رو بزاری روی elite یا اینکه یه مموری کارت بخری و اطلاعاتت رو (شامل اکانت، سیو و ...) بریزی روی مموری و سپس از روی مموری بریزی روی هارد جدید.
اگر هم اکانتت به لایو وصل شده و gamerscoreت تو سایت xbox.com ثبت شده به راحتی می تونی اکانت رو روی دستگاه جدید recover کنی.

دوستان لطفا در زمینه هایی که اطلاعات لازم ندارن جواب دیگران رو ندن.

سلام دوستان
از اقا پيام خريدم

PREMIUM
PAL
FALCON
BENQ
2008\3

راستي
موقعي كه GTA 4 رو گذاستم
اين UPDATE چي بود ؟

این اپ دیت برای همه 360 هایی که اولین بازی رو توش میزارید انجام میشه و چیز خاصی نیست

الان قیمت مدلهای مختلف x360 چنده (تقریبی) ؟

بستگی داره که از کجا بخرید

حالا اگر هم این کپی خور شد ما از کجا متوجه بشیم؟
و چه طور میتونیم خودمون کپی خورش کنیم؟ این کار نرم افزاری هست یا سخت افزاری؟

وقتی هک بشه مثل بمب میترکه و همه می فهمند
خودمون !:eek:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or