راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
من حدود 2 ساعت قبل با NEXTGEN تماس گرفتم قيمت هاش به شرح زير بود :
ARCADE 490
PREMIM 585
ELITE 615
سر گردنس ديگه :confused:

عجب اشتباهی کردم ، توی مکه و مدینه الیت 400 بود تازه با گارانتی و یه بازی اورجینال اشانتیون . پرمیموم هم حدود 340 تومن . هر کی خواست بگه تا آدرس فروشگاه رو بدم بهش .

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
آقا جون می خوای دردسر درست کنی من که منظورم بچه های بازی سنتر نبود
تو این سایت چیزهای یا گرفتم که تاآخر عمرم هیچ جا گیر نمی اوردم
منظورم اطرافیان و مغازه دارهای .... بود.
ولی قبول کن قیمتها رو هیچکی پیش بینی نمیکنه مثلا یک سر به تایپک آقا پیام بزن

این بچه های بازی سنتر از پارسال تا حالا منو این درو اون در می کنند هی میگن پایین میاد بالا میره ...
بعضی وقتها بالا میره ولی پایین نمیاد خیالت راحت...
Arcade نخر اصلا فایده نداره ..
فقط اینو بهت بگم که کنسولی که دوست داری بخر به حرف هیچکی هم گوش نکن...
:):laughing::cheesygri
در مورد قیمت ها هم میشه پیش بینی کرد البته نه دقیق فقط حدودی که نزول می کنه یا سعود

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
چشمک می زنه و می چرخه:cheesygri

چراغ های بالا سمت چپ و پایین سمت راست با هم روشن میشه و بعدش چراغهای بالا سمت راست و پایین سمت چپ رو شن میشه....و این تناوب یه چرخش رو به وجود میاره:eek:

ولی من که اون دکمه وسط رو می زنم هنوز 2 تا از شارژهای باطریم هست.....تموم نشده که:eek:
خوب حتما نباید تموم بشه تا چشمک برنه که وقتی حدودای 30 یا 20 % باتری مونده باشه چشمک میزنه اگه هم بی توجه باشی وسط بازی خودش خاموش می کنه

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
چطوری میشه رزولشن بازیها رو تنظیم کرد همون رزولشنی که واسه داشبورد میزاری برای بازیها هم همونه؟
آره همونه
البته اگه خود بازی طبق اون رزولیشن یا فورمت ساخته نشده باشه تصویر قابل رویت کوچیک
یا بزرگ میشه مثلا 2 تا نوار سیاه میاد یا تصویر کش میاد ....
اما در هر حالت به طور کلی ابعاد تصویر همونه که تو داشبورد تنظیم میکنی
=============================================
اونایی که براشون چراغای دسته چشمک میزنه :
اگه میخاید عمر شارژ باتریتون همیشه خوب و زیاد بمونه هیچ وقت قبل از این که باتری تموم
بشه و دسته خاموش بشه باتریا رو تو شارژ نزنید عمر باتری رو کم میکنه
البته تو همه وسایل اینجوریه مثل موبایل - لپ تاپ - و....

آخرین ویرایش:

samotras

کاربر سایت
Jul 20, 2008
47
نام
shahriar
سلام

می خوام یه xbox بخرم میشه راهنمایی کنید چه بخرم منظورم چه مدلی با چه درایوی و قیمتش اگر امکان داره کرک شده بخرم یا بدون کرک بدم برام کرکش کنن بازیهاش چنده

ممنون میشم اگر اطلاعات جامعی بهم بدین

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
سلام می خوام یه xbox بخرم میشه راهنمایی کنید چه بخرم منظورم چه مدلی با چه درایوی و قیمتش اگر امکان داره کرک شده بخرم یا بدون کرک بدم برام کرکش کنن بازیهاش چندهممنون میشم اگر اطلاعات جامعی بهم بدین
سلام!
در مورد کدوم نوع میتونید لینک زیر رو ببینید.
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=2786
درایوشم الان BENQ هست .بازی هاشم حدود 5000 تومان هست.(البته اگه ایران هستید). چیز دیگه ای نداره همون تاپیک رو مطالعه کنید همه چیز دستتون میاد.
==
دوستان ببخشید کنسول شما تا چند ماه یا سال یا روز سه چراغ نداده اگه نداده چه جوری نگه داشتینش
معمولا کنسول هایی که مادربوردشون فالکن هست احتمال 3 چراغ دادنش کمتره.من حدود 5 6 ماه هست که دارم هنوز هم 3 چراغ نداده و روزی هم 3 4 ساعت باهاش بازی کردم.
کلا رفتار خاصی نمیخواد فقط نباید بیش از حد هم از کنسولت کار بکشی . میگن یه ضرب بیشتر از 3 ساعت نباید پای 360 بشینی.اگر رعایت کنی و مواظب باشی که زیاد داغ نکنه مشکلی پیش نمیاد.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
------

بچه ها به نظرتون این درایو های Lite On کی کپی خور میشن ؟؟
من می خوام یه الیت بگیرم با درایو Lite on .چون الان خیلی ارزونه.اما نمی دونم اگه بگیرم تا کی باید بدون بازی بمونم.
یا اصلا اگه جایی رو میشناسین که الیت رو با قیمت ارزون میده به مام بگین.:p

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
سلام بچه ها 360 جور شد 500 تومن با کپیخور
خوبه؟ آکبند به نظرتون خوبه؟ آخه خیلی ارزون گفت مشکوک شدم!!!
2008 هست با مادربورد فالکون نظرتون چیه؟؟؟! راستی الیت هست

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
بچه ها به نظرتون این درایو های Lite On کی کپی خور میشن ؟؟
من می خوام یه الیت بگیرم با درایو Lite on .چون الان خیلی ارزونه.اما نمی دونم اگه بگیرم تا کی باید بدون بازی بمونم.
یا اصلا اگه جایی رو میشناسین که الیت رو با قیمت ارزون میده به مام بگین.:p

این درایو هم کپی خور میشه.اما نه به این زودی ها. دیر و زود داره دیگه ولی سوخت و سوز نداره.
همین درایو بنکیو حدودا 8 ماه طول کشید تا کپی خور بشه.
این درایو هم به نظر من تا 7 یا 8 ماه دیگه کپی خور میشه.
اگر الان میخوای کنسول بخری برو با درایو بنکیو بخر.
به نظر من پرتو (الیت پال) رو خوب میده(با درایو بنکیو)
قیمت :585000
سلام بچه ها 360 جور شد 500 تومن با کپیخور
خوبه؟ آکبند به نظرتون خوبه؟ آخه خیلی ارزون گفت مشکوک شدم!!!
2008 هست با مادربورد فالکون نظرتون چیه؟؟؟! راستی الیت هست
اره قیمتش که عالیه.ولی خیلی ارزونه.از کجا داری میگیری؟

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
سلام
2 تا سوال داشتم:love:

1 - ساعت توي DASHBOARD كنسول چرا هر دفعه با خاموش و روشن كردن كنسول به هم ميريزه ؟ درست شده جريان RECIEVER ها :cheesygri
راهي نيست ؟

2 - اين اداپتور كنسول وقتي كه خاموشش مينكنيم
مثلا شب ها لازمه از برق درش بياريم ؟
يا مشكلي نيست كه تو برق باشه و با همون چراغ نارنجي روشن بمونه ؟
ممنون :love:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,125
نام
محمد امین
سلام

می خوام یه xbox بخرم میشه راهنمایی کنید چه بخرم منظورم چه مدلی با چه درایوی و قیمتش اگر امکان داره کرک شده بخرم یا بدون کرک بدم برام کرکش کنن بازیهاش چنده

دو تا xbox هستند که از همه بصرفه ترن یکی الیت و دیگری پریمیوم که از نظر کیفیت هیچ فرقی باهم نم کنند و فرقشون در لوازمات اضافی دستگاه هست...

مدل الیت (گرونه) با مادر برد فالکون و هارد 120 گیگی بهترین و کامل ترین مدلی هست که تا بحال وارد بازار شده. که قیمت جهانی اون معادل 400دلار هست که توایران از 550 تومن پیدا میکنی تا 700 تومن تو شهرستانها این کنسول به طور کامل کپی خور شده...

مدل بعدی پریمیوم بازم با مادر برد فالکون هست که هارد 20 گیگی داره و هیچ تفاوت کیفیتی با الیت نداره که قیمت جهانی اون هم 340 دلار هست تو ایران هم از 470 تومن پیدا میکنی تا 620 تومن تو شهرستانها و این هم کپی خور شده...

ولی بنظر من الیت بخری بهتره ولی اگر هم پریمیوم با قیمت خوب پیدا کردی هیچ ضرری نکردی...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر