راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
میخواستم یک نفر کامل توضیح بده که دسته رو چطور شاژ میکنن.ومیشه از این باتری های قلمی موجود در بازار رو برای دسته استفاده کرد

بله باتری قلمی میشه استفاده کرد.فرقی نمی کنه مارکش چی باشه.

باتری مربوط به Play & Charge Kit رو وصل کن به دسته.سیمی که بالای دسته می خوره رو وصل کن به دسته و سر USB اون رو بزن به یکی از 2 تا پورت USB جلوی دستگاه.دستگاه رو روشن کن و بازی کن تا همزمان با بازی کردنت شارژ بشه یا همینطوری روشن کن بذار شارژ بشه.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
میشه از این باتری های قلمی موجود در بازار رو برای دسته استفاده کرد
هر باتري قلمي نميشه سريع تموم ميشه
باتري بايد الكالاين باشه يعنيAAروش نوشته باشه
اين نوع باتري بسته به كيفيتش بيشتر كار ميكنه
مثلا من يك پك ميگيرم 4 تا باتري قلمي دوراسل توشه
ميدن 1600 تا 2000 تومن (بسته به مكان داره من از توپخونه ميگيرم)
هر دوتاش (دوتا قلمي )رو كه تو دسته ميزارم حداقل 18 روز و حد اكثر 35 روز برام مونده
موقعي 18 روزه كه خيلي بازي كنم مثل الا 18 روز پيش گزاشتم امروز داره تموم ميشه 2 تا نوار شده و دسته
چشمك ميزنه و مواقعي كه كمتر باهاش كار كني
35-40 روزي برات ميمونه(يعني اگه خفن بازي كني هر 36 روز يكبار(ساعت18*2جفت باتري=36) بايد نزديك 2تومن بدي
كه فكر نمي كنم زياد باشه)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
هر باتري قلمي نميشه سريع تموم ميشه
باتري بايد الكالاين باشه يعنيAAروش نوشته باشه
اين نوع باتري بسته به كيفيتش بيشتر كار ميكنه
مثلا من يك پك ميگيرم 4 تا باتري قلمي دوراسل توشه
ميدن 1600 تا 2000 تومن (بسته به مكان داره من از توپخونه ميگيرم)
هر دوتاش (دوتا قلمي )رو كه تو دسته ميزارم حداقل 18 روز و حد اكثر 35 روز برام مونده
موقعي 18 روزه كه خيلي بازي كنم مثل الا 18 روز پيش گزاشتم امروز داره تموم ميشه 2 تا نوار شده و دسته
چشمك ميزنه و مواقعي كه كمتر باهاش كار كني
35-40 روزي برات ميمونه(يعني اگه خفن بازي كني هر 36 روز يكبار(ساعت18*2جفت باتري=36) بايد نزديك 2تومن بدي
كه فكر نمي كنم زياد باشه)

عزیز سوال دوستمون و جواب بنده رو بخون بعدا پست بده.
کلا منظور ایشون این بود که باتریش خاص هست یا نه که من گفتم باتری هایی که توی بازار هست قابل استفاده هست.اگر بحث نوع باتری و جنسش باشه که من میگم بره باتری شارژی بخره استفاده کنه قیمتش هم خیلی نیست.در ضمن ایشون خودش روی دسته اش Play & Charge Kit بوده چون کنسولش Halo Edition بوده.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آیا بازیهای Pal راحت گیر میاد برای 360 ؟

فروشگاه NextGen.IR داره.الان بازی ها اکثرا اول یا برای PAL عرضه میشه یا برای UC.اما کلا بازی های UC نسبت به PAL هم راحت تر گیر میاد هم بیشتر هست.
ولی خوب فرفی نمی کنه.

WestGame.IR هم یه چک کنی بد نیست.ممکنه اونم داشته باشه.

SkyWalker1726

کاربر سایت
Aug 29, 2007
378
نام
Ali
فروشگاه NextGen.IR داره.الان بازی ها اکثرا اول یا برای PAL عرضه میشه یا برای UC.اما کلا بازی های UC نسبت به PAL هم راحت تر گیر میاد هم بیشتر هست.
ولی خوب فرفی نمی کنه.

WestGame.IR هم یه چک کنی بد نیست.ممکنه اونم داشته باشه.

بیشتر برای خرید دستگاه بود که پرسیدم که احیانا اگر Pal گرفتم به مشل کمبود یا نبود یک سری بازیها مواجه نشم

ممنون.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
بیشتر برای خرید دستگاه بود که پرسیدم که احیانا اگر Pal گرفتم به مشل کمبود یا نبود یک سری بازیها مواجه نشم

ممنون.

مشکلی نیست.اکثر بازی ها Free Region هست ولی خوب اونایی هم که Region Lock هست برای 3 رجیون میاد ولی ممکنه یکی از رجیون ها با تاخیر بیاد.اگر PAL بگیری که از نظر برق هم راحت هستی.دیگه نیازی هم به تبدیل نیست.
بریا بازی ها هم 2تا شرکتی که معرفی کردم هستن.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
XBOX 360: Halo چه فرقی با XBOX360 معمولی داره؟

رنگش فرق می کنه و یه Play & Charge Kit اضافی داره.

در ضمن توی System یه سری چیزای مربوط به بازی Halo 3 اضافی داره

اینم عکسش :

4147Rn4Bw2L._SS400_.jpg

alexi-laiho

کاربر سایت
Mar 29, 2008
37
سلام

می خواستم بدونم چه جوری میشه فهمید کنسول آکه یا نه ؟

سو تفاهم نشه اما امروز داشتم با یه فروشنده صحبت می کردم گفتم arcade

میدن 420 گفت اونا رو دست کاری میکنن مثلا دسته غیر اصلی میزارن

console جان اگه میشه توضیح بده ، آقا پیام که از این کارا نمی کنه ؟؟;):p

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام

می خواستم بدونم چه جوری میشه فهمید کنسول آکه یا نه ؟

سو تفاهم نشه اما امروز داشتم با یه فروشنده صحبت می کردم گفتم arcade

میدن 420 گفت اونا رو دست کاری میکنن مثلا دسته غیر اصلی میزارن

console جان اگه میشه توضیح بده ، آقا پیام که از این کارا نمی کنه ؟؟;):p

والا فروشنده ها واسه فروختن جنسشون هر چرت و پرتی میگن(سوء تفاهم نشه.با همونایی هستم که برای فروش جنسشون این حرفا رو میزنن)
پیام هم همه اجناسش آکبند هست و من که از هر کسی توی سایت بهش نزدیک تر هستم ندیدم کاری خارج از اخلاق انجام بده.
دستگاه ها هم باز نشده هست و حتی لیبل مایکروسافت روی کنسول هست.لیبل جعبه هم که روشه.

m s

کاربر سایت
Jan 24, 2008
63
نام
مهدی
والا فروشنده ها واسه فروختن جنسشون هر چرت و پرتی میگن(سوء تفاهم نشه.با همونایی هستم که برای فروش جنسشون این حرفا رو میزنن)
پیام هم همه اجناسش آکبند هست و من که از هر کسی توی سایت بهش نزدیک تر هستم ندیدم کاری خارج از اخلاق انجام بده.
دستگاه ها هم باز نشده هست و حتی لیبل مایکروسافت روی کنسول هست.لیبل جعبه هم که روشه.
سلام اقا پدرام
اگه اکبند هست پس چطور با اطمینان به من گفت که درایو بنکیو هست مگه راهی غیر از eject هست

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام اقا پدرام
اگه اکبند هست پس چطور با اطمینان به من گفت که درایو بنکیو هست مگه راهی غیر از eject هست
خیر راهی نیست ولی برای کپی خور(هک کردن درایوکنسول)یک بار باید رروشن بشه وejectبشه بقول شما

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سلام اقا پدرام
به دلیل اینکه مدل های Arcade که مادربرشون Falcon هستند فقط درایو benq دارند و احتیاج به بررسی هم نیست.

SkyWalker1726

کاربر سایت
Aug 29, 2007
378
نام
Ali
مشکلی نیست.اکثر بازی ها Free Region هست ولی خوب اونایی هم که Region Lock هست برای 3 رجیون میاد ولی ممکنه یکی از رجیون ها با تاخیر بیاد.اگر PAL بگیری که از نظر برق هم راحت هستی.دیگه نیازی هم به تبدیل نیست.
بریا بازی ها هم 2تا شرکتی که معرفی کردم هستن.

بازیای پال هم Stealth Patch هاش میاد ؟ منظورم اینه که میشه Live بازی کرد ؟
و اینکه در یک سرور در موقع بازی با اونایی که J دارن رفت ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر