راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

saeedrah

کاربر سایت
Feb 9, 2006
227
نام
سعید رهبری
ببینم هارد چقدر به کار مامی آد؟ باهاش چیکارا می شه کرد؟
راستی بالاخره پریمیوم فالکون هست یا نه؟
در ضمن لطفا بیشتر راجع به تلویزیون توضیح بدید. چرا می گی از مانیتور استفاده کنم؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ببینم هارد چقدر به کار مامی آد؟ باهاش چیکارا می شه کرد؟
راستی بالاخره پریمیوم فالکون هست یا نه؟
در ضمن لطفا بیشتر راجع به تلویزیون توضیح بدید. چرا می گی از مانیتور استفاده کنم؟

هارد برای دانلود بازی های آرکید،ویدئو ها،فیلم ها،بازی های کامل و ... استفاده میشه.به نظر من کنسول با هارد بخرید بهتره تا آرکید.
تاریخ جدید پرمیوم با HDMI همگی باید فالکون باشن.

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
اونا همه دروغیه فعلا فقط ارکد با یک خورده هالو ادیشن ;)

شما مطمنی ؟ :confused: پریمیوم های اقا رضا رو دیدی ؟ من هم ندیدم ولی این رو می دونم که آدمی که جنسای خوب نفروشه توی بازی سنتر نمی مونه ;)مثل یگانه
تاریخ جدید پرمیوم با HDMI همگی باید فالکون باشن.
اقا پدرام هم که میگه پریمیوم ها فالکون دارن :-"

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
شما مطمنی ؟ :confused: پریمیوم های اقا رضا رو دیدی ؟ من هم ندیدم ولی این رو می دونم که آدمی که جنسای خوب نفروشه توی بازی سنتر نمی مونه ;)مثل یگانه

اقا پدرام هم که میگه پریمیوم ها فالکون دارن :-"

تاریخ جدید آرکید و Halo Edition همگی فالکون هستن و احتمال زیاد تاریخ جدید الایت و پرمیوم HDMI دار هم باز فالکون هستن.
سری PAL اکثرا درایوشون Hitachi هست ولی UC برعکس اکثرشون BenQ هستن.

در ضمن اگر منظورتون رضا سونی هست از نظر من آدم مطمئنیه و من خودم هم کنسولم و هم خیلی از خریدهای مشابه رو از ایشون کردم و کاملا جنساش خوب هستن.
اگر هم میگه Premium With HDMI داره مطمئن باشید که راست میگه.در ضمن می تونید حضوری بخرید ازش که براتون دستگاه رو باز کنه و ببینید.

smack

کاربر سایت
Mar 8, 2008
166
نام
میکاییل
سلام خسته نباشید.
یه سوال دارم : من تا بحال کنسول نداشتم و فقط با کامپیوتر بازی کردم حالا میخوام بدونم اجرای بازی های اکشن اول شخص با xbox360 راحته؟؟؟ یعنی براحتی کامپیوتر میباشد؟؟؟؟
با تشکر ابراهیمی.

GELORIA

کاربر سایت
Jun 24, 2007
76
نام
گلوریا
سلام بچه ها :
به نظر شما تا وسط های سال آینده قیمت xbox360 بره بالا یا بیاد پایین ؟ :confused:چون اون موقع میخوام بخرم

saeedrah

کاربر سایت
Feb 9, 2006
227
نام
سعید رهبری
ببینم اگه 360 با بلوری بیاد ارزش داره بخریم؟
2- فروشگاه دات کام کجاست؟ سایتی نداره؟
3- ببینم دمو بازی هاو پچ ها مفتی دانلودمی شن دیگه؟یعنی فقط Gold می خوایم؟
4-achivement دقیقا چیه؟ یعنی اینکه مثلا ماتو یک بازی تونسیتم ازاینابگیریم و رو لایو ثبت کردیم. خب که چی؟فقط امتیاز بمون میده؟
5- فکر می کنید Premium hdmi کی بیاد (بعد عید) قیمت چه قدره؟ بعد امکان اینکه فالکون باشه چه قدره؟
6- این پریمیوم هاکه 2 تا بازی اصل مجانی روشون هست برای Hdmi دار هاهم هست؟ (بعد عید)
7- مادربرد جدیدکی می اد؟
8- بهترین فروشگاه هارو جون مادرتون درست معرفی کنید. بابا مردیم.(ولی nextgen ته فروشگاهه خدایی منخودم اونجا Gears of war رو بازی کردن ;))

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
داستان از این قراره که :biggrin1: یکی از اقایون پرسید پریمیوم فالکون داره که ایشون گفتن

شماره2 > نه خیرررررررررررر
بعد من گفتم احتمال زیاد باشه اقا رضا داره که بازم گفتن
اونا همه دروغیه فعلا فقط ارکد با یک خورده هالو ادیشن ;)

من هم خودم به اقا رضا اعتماد دارم برای اینکه ایشون قانع بشن توضیح دادم :cheesygri

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
ببینم اگه 360 با بلوری بیاد ارزش داره بخریم؟
2- فروشگاه دات کام کجاست؟ سایتی نداره؟
3- ببینم دمو بازی هاو پچ ها مفتی دانلودمی شن دیگه؟یعنی فقط Gold می خوایم؟
4-achivement دقیقا چیه؟ یعنی اینکه مثلا ماتو یک بازی تونسیتم ازاینابگیریم و رو لایو ثبت کردیم. خب که چی؟فقط امتیاز بمون میده؟
5- فکر می کنید Premium hdmi کی بیاد (بعد عید) قیمت چه قدره؟ بعد امکان اینکه فالکون باشه چه قدره؟
6- این پریمیوم هاکه 2 تا بازی اصل مجانی روشون هست برای Hdmi دار هاهم هست؟ (بعد عید)
7- مادربرد جدیدکی می اد؟
8- بهترین فروشگاه هارو جون مادرتون درست معرفی کنید. بابا مردیم.(ولی nextgen ته فروشگاهه خدایی منخودم اونجا Gears of war رو بازی کردن ;))

این ها رو که 3 بار جواب دادیم :-"
5- الان هم هست که اقا پیام میاره و اقا رضا هم همین 1 هفته پیش تموم کرد قیمت هم شاید 500 یا 480 بشه حالا اگه بیاد پایین
خوب شما این مقاله طریقه تشخیض فالکون رو بخون بعد برو ببین کدومش فالکونه
6- بله هست بعد عید رو از اقا پیام بپرس :cheesygri
7- 2009
8- نکست جن و اقا هومن هم خوبه و وست و اقا رضا که همشون توی فروشگاه مجازی تاپیک دارن بقیه هم که هیچی

hoseinlu

کاربر سایت
Jan 28, 2008
493
نام
زهير
با سلام . :cheesygri
آيا امكان داره تو آينده xbox360 رو طوري كرك كنند كه بازيهاي اون رو تو هارد ريخت و از هارد اجرا كرد ؟ ( منظورم يه هارد جدا هستش نه هارد كم ظرفيت كنسول . مثلا يه هارد 500 كه بشه چهل پنجاه تايي بازي توش ريخت ):confused:
آيا گروهي هستند كه رو اين موضوع كار كنند ؟
icon12.gif

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
با سلام . :cheesygri
آيا امكان داره تو آينده xbox360 رو طوري كرك كنند كه بازيهاي اون رو تو هارد ريخت و از هارد اجرا كرد ؟ ( منظورم يه هارد جدا هستش نه هارد كم ظرفيت كنسول . مثلا يه هارد 500 كه بشه چهل پنجاه تايي بازي توش ريخت ):confused:
آيا گروهي هستند كه رو اين موضوع كار كنند ؟
icon12.gif
اینم از اون سئوالها بود که ادم رو اینجوری:eek:میکنه واقعا چی باعث میشه که اینطوری فکر میکنی
خدمتت باید عرض کنم که خیر برای اینکه 360اصلا هاردی به غیر از هارد خودش رو نمیشناسه وهمچین قابلیتی
نتنها الان بلکه 100سال دیگه هم ایجاد نمیشه علتش هم اینه که شرکتهای سازنده کنسول سود اصلی رو از
فروش بازی میبرن اگه قرار باشه که بازیها این قابلیت رو داشته باشن دیگه کارشون تمومه در ضمن اگه گروهی
هم بخوان رو چنین موضوعی کار کنن باید بشینن یه کنسول طراحی کنن:cheesygri

ariashop.ir

کاربر سایت
Dec 6, 2007
248
1 یه آرکید فالکون دارم می خوام بخرم . ریجنش چی باشه خوبه ؟ من تاپیک ریجن رو هم خوندم ولی خوب اشکالی نداره هر چی بود بخرم یا نه حتما باید ریحن خاصی مد نظرم باشه .

2 تاپیک رضا سونی کجاست ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
1 یه آرکید فالکون دارم می خوام بخرم . ریجنش چی باشه خوبه ؟ من تاپیک ریجن رو هم خوندم ولی خوب اشکالی نداره هر چی بود بخرم یا نه حتما باید ریحن خاصی مد نظرم باشه .

2 تاپیک رضا سونی کجاست ؟

رجیون اگر J گیر نیاد بهترین انتخاب بعدش UC هست.

تاپیک رضا جان هم توی فروشگاه مجازی هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر