راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
نا سلامتی می خواستم 400 تومان بیشتر برای Arcade خرج نکنم . یکی میگه کابل HDMI بگیری به نفعته یکی دیگه میگه باید دستگات کپی خور بشه تا بتونی بازی اجرا کنی یکی دیگه میگه X-Clamp بزن و فن رو 12 ولت کن :horse:

اینطوری پیش بریم میزنه بالای 500 تومان :eek::(

کسی قیمت X-Clamp و فن 12 ولت رو از nextgen پرسید به ما هم بگه

نیازی هم نیست تا خریدی این همه کار انجام بدی.

اگر HDTV داری یه HDMI Cable بگیر.یه 30 تومان هم هزینه کپی خور کردن درایو BenQ هست.برای اولش یه 450-460 خرج کن.بعد که پول اومد دستت برو X-Clamp و 12 ولت کردن فن رو بده برات انجام بدن.

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
نا سلامتی می خواستم 400 تومان بیشتر برای Arcade خرج نکنم . یکی میگه کابل HDMI بگیری به نفعته یکی دیگه میگه باید دستگات کپی خور بشه تا بتونی بازی اجرا کنی یکی دیگه میگه X-Clamp بزن و فن رو 12 ولت کن :horse:

اینطوری پیش بریم میزنه بالای 500 تومان :eek::(

کسی قیمت X-Clamp و فن 12 ولت رو از nextgen پرسید به ما هم بگه

نه 100 % بالای 400 می خواد حالا شما بدون کپی خور کردن حساب کردین ولی فعلا ارکید بدون کپی خور کردن 430 یا بالاتره و فکر کنم پایین هم نیاد مگر بعد عید احتمالا شانس شما هم مثل منه تا پول نداشیم ارکید رو 400 هم می دادن ولی الان نه پیدا میشه پیدا هم بشه بالا 430 حتما ( اقا به هر حال ارکید جایی پیدا کردی من رو بی خبر نزار :p )
راستی اقا میلاد مطمنی core 390 تومنه ! پس اونوقت ارکید باید بشه 490 که !

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
سلام اقا تو تهران من از کجا باید 360 بخرم بچه ها گفتن نکست جن که فعلا نداره پس از کجا بخرم
من میخوام arcade بخرم چون بردشون فالکون هست halo هم بردش فالکونه ؟؟؟؟ قیمتش چنده تو تهران؟؟؟ پیدا میشه ؟؟؟؟
ادرس یه ادم با خیر را بدید لطفا :biggrin1:
اقا پیام چطوره من تو بوشهر فامیل دارم میتونم ازشون تو بوشهر حضوری بخرم؟؟؟
حالا هم که پولا ما جمع کرم قطعی اومده:((:((

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام اقا تو تهران من از کجا باید 360 بخرم بچه ها گفتن نکست جن که فعلا نداره پس از کجا بخرم
من میخوام arcade بخرم چون بردشون فالکون هست halo هم بردش فالکونه ؟؟؟؟ قیمتش چنده تو تهران؟؟؟ پیدا میشه ؟؟؟؟
ادرس یه ادم با خیر را بدید لطفا :biggrin1:
اقا پیام چطوره من تو بوشهر فامیل دارم میتونم ازشون تو بوشهر حضوری بخرم؟؟؟
حالا هم که پولا ما جمع کرم قطعی اومده:((:((

Halo بردش ممکنه Zephyr یا Falcon باشه اما آرکید 100% فالکون هست.

WestGame.IR الان Halo3 Special Edition داره.اما آرکید رو باید از پیام خریداری کنی.به تاپیکش سر بزنی بهتر هست.

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
من که دیگه نا امید شدم از گرفتن ارکید تو عید به بقیه هم توصیه می کنم ناامید بشن چون هم قیمت ها رفته بالا هم هیچ مغازه ای نمیاره زنگ زدم نکست جن گفتن دنبال بار مناسبیم یعنی بی خیال پرتو هم که نمیاره وست گیم هم که نیاورده البته می گن اورده ولی شما حساب کنید core رو میدن 390 !!!!!!!!!! ارکید چند میشه ؟ بقیه مغازه ها هم که کلیه قیمت ها تخیلی هستش :( اینم وعض کشور اخه توش یه ارکید پیدا نمی شه:mad:با قیمت درست به هر حال این ها رو گفتم که تا عید کلا خرید xbox رو به بی خیال بشین ( در مورد اقا پیام بی خبرم )

ariashop.ir

کاربر سایت
Dec 6, 2007
248
من که دیگه نا امید شدم از گرفتن ارکید تو عید به بقیه هم توصیه می کنم ناامید بشن چون هم قیمت ها رفته بالا هم هیچ مغازه ای نمیاره زنگ زدم نکست جن گفتن دنبال بار مناسبیم یعنی بی خیال پرتو هم که نمیاره وست گیم هم که نیاورده البته می گن اورده ولی شما حساب کنید core رو میدن 390 !!!!!!!!!! ارکید چند میشه ؟ بقیه مغازه ها هم که کلیه قیمت ها تخیلی هستش :( اینم وعض کشور اخه توش یه ارکید پیدا نمی شه:mad:با قیمت درست به هر حال این ها رو گفتم که تا عید کلا خرید xbox رو به بی خیال بشین ( در مورد اقا پیام بی خبرم )
]

بابا نا سلامتی عیده باید فروش ویژه هم بزارن ولی نمیدونم چرا تو ایران همه چی برعکسه عید که میشه انگار سره گردنست . آقا پیام بارش امروز رسید هرکس می خواد بخره
نفره اول خودم :blushing:
در ضمن این نکست جن هم بازار گرمی می کنه درخواست زیاد شده داره جو گرفتتش . خداییش ببینید برای خرید xbox گیره عجب آدمهایی افتادیم . در صورتی کی باید بتونیم بریم amazon.com یا play.com با ارزونترین قیمت ممکن و با چند کلیک بدون منت کشی خریدمون رو انجام بدیم

AR.XBOX360

کاربر سایت
Jan 28, 2008
42
مي توني از وست گيم بگيري ;)،البته چند روز ديگه بارشون ميرسه قيمت هاشون هم به نظر مناسب ميرسه البته براي پريميم:cool:

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
بچه ها از کجا می تونم region دستگاه رو تشخیص بدم که pal یا ntsc/j ntsc/uc هست؟!! بازی هیچی ندارم می خواهم بازی بگیرم واسش!!

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
پريميم فالكون مكس گيم داره كپي خور شده ميده570 تومن:-"
HALO EDITION الان با لاي 590 تومن است:cheesygri
سلام
اقا هون hdmi دار هست دیگه با توجه به کپی خور بودنش قیمت خوبه یا بالاست ؟؟؟
اگه بالاست چقدر گرونتر از قیمت قبل هست ؟؟؟؟
این مکس گیم خوب هستند ؟؟؟؟؟
من بازی ps3 میخریدم ازش که قیمتش خوب بود:-" سوالم که ازش میپرسی تلفن را نمیکوبه تو دیفال:biggrin1:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
من بازی ps3 میخریدم ازش که قیمتش خوب بود:-" سوالم که ازش میپرسی تلفن را نمیکوبه تو دیفال:biggrin1:

قیمتاش یه مقدار بالاست.اما خوب اگر مشکلی از نظر هزینه نداری برو بخر.

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
سلام
قیمت هالو رو که اگه با کپی خور کردن بگه حدود 60 تومن بالا میگه اگه بدون کپی کردن حدود 80 90 تومن :cheesygri شما اقا پیام رو گذاشتی چرا از مکس گیم می خری ؟ اقا پیام که هالو رو 500 میده این داره 590 می ده :cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر