راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
عزیز روزی هم میرسه که آدم بخواد از XBL دانلود کنه.پس همینطوری نگو بدرد نمی خوره.
دوستمون اگر پولش رو دارن اگر بخرن ضرر که نمی کنن.حداقل چیزیه که توی این سری جدیدها راحت پیدا میشه(منظورم از نظر نداشتن مشکل گرمایی و داشتن HDMI هست).
اگر در توانتون نیست تلویزیون بگیرید می تونید مانیتور 20 اینچ به بالا بگیرید.مثلا 206Bw یا 226Bw یا 2232Bw سامسونگ.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
عزیز روزی هم میرسه که آدم بخواد از XBL دانلود کنه.پس همینطوری نگو بدرد نمی خوره.
دوستمون اگر پولش رو دارن اگر بخرن ضرر که نمی کنن.حداقل چیزیه که توی این سری جدیدها راحت پیدا میشه(منظورم از نظر نداشتن مشکل گرمایی و داشتن HDMI هست).
اگر در توانتون نیست تلویزیون بگیرید می تونید مانیتور 20 اینچ به بالا بگیرید.مثلا 206Bw یا 226Bw یا 2232Bw سامسونگ.
لایو لذت زیادی داره واگه کسی یه بار بره بهش عادت میکنه درسته که هارد 120خیلی زیاده (البته برای ما توایران)وگرنه باسرعت بالای اینترنت تو ایلات متحده وحتی تو فلسطین واصولاجاهایی که میشه ازسیستم
کارتهای اعتباری مثل ویزا ومسترکارداستفاده کرد این هارد 120کم هم هست به نظرمن

amir-yorke

کاربر سایت
Mar 11, 2007
170
نام
امیر
سلام به همه دوستان.
من يه چند وقت از 360ام دور بودم بعلت مشغله زياد.الان دوباره اومدم سراغش ميخوام همه اين بازياي جدييد رو كه از دستم در رفتن با هم بگيرم.يكيشون M.e هستش كه شنيدم كمياب شده بدلايلي!
خواستم بپرسم از دوستان كدوم شركت اين بازي رو داره آخه من شهرستانم نميتونم حضوري برم پشت توپخونه از اونجا بگيرم.در ضمن اين 9 تا بازي رو با هم ميخوام.يعني همه رو ميخوام از يه جا بگيرم.ممنون ميشم اگه در پيغام خصوصي جواب منو بدين كه مشكليم پيش نياد.
مرسي.

GAME 0VER

کاربر سایت
Nov 29, 2007
395
نام
سعید
سلام
یه سوال خوب این مدل Halo Edition رو من اگه بخام میتونم بخرم منظورم این هستش که گیرم میاد که بخام بخرم:confused::confused::confused:
ممنون میشم یکی جواب من رو بده:love::love:
قربان شما
یا علی:love:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
بله راحت پیدا میشه.

اما اگر می خوای از این تاریخ جدید ها که بعد از 9/2007 هست باشه،می تونی بدی پیام طل پور برات بیاره از دوبی توی بار جدیدش.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
عجب قیمت نازی میده.خوب خرید کن از یکی از همین شرکت های تهران که برات پست کنن.مثل NextGen یا Parto Games.یا این که از Reza Sony بخر.اینا خیلی مطمئن هستن.

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,082
نام
بهنام
تا الان خرابی گزارش نشده.چه از نظر مشکل گرمایی چه غیره.

حداقل من ندیدم.

پس با خیال راحت میشه بگیری
میشه گفت تقریبا 90٪ مشکل گرمایی تو کنسول های جدید حل شده منم می خوام بگیرم موندم بگیرم یا بزارم 65nm بیاد

MOHAMMAD369

کاربر سایت
Mar 5, 2007
679
نام
محمد
پس با خیال راحت میشه بگیری
میشه گفت تقریبا 90٪ مشکل گرمایی تو کنسول های جدید حل شده منم می خوام بگیرم موندم بگیرم یا بزارم 65nm بیاد

همین الانشم اونایی که بعد از تاریخ 24/8/2007 هست بیشترشون دارای cpu 65 نانو هستن .

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,082
نام
بهنام
همین الانشم اونایی که بعد از تاریخ 24/8/2007 هست بیشترشون دارای cpu 65 نانو هستن .

اقا محمد شما هالو ادیشن داری چطوری گرماش کم من کنسول قبلی 3 چراغ شد میترسم بگیرم چطوری خوبه بگیرم شما بیشترین ساعت که باهاش کاری کردی چند ساعت بوده فن گذاشتی چند ماه خریدی تارخشم بگو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر