راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

khayam_boy

کاربر سایت
Mar 10, 2013
4
من میدیدم دوستام کهxbox داشتن فیلم های زیادی از ساخت یا گوشه های از بازی های مختلف ازاینترنت دانلود میکردن
هرچی سرچ کردم پیدا نکردم میشه لینک بدید

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N

علی_م

کاربر سایت
Apr 15, 2013
45
سلام دوستان ببخشید شاید سوالم برای اینجا نباشه ولی اگه میشه کمک کنید
میخوام برای اولین بار کنسول بگیرم اما بین x360 slim & ps3 slim موندم کدومو بگیرم ایا کپی خور شدن هردوشون راحته و برای اینکه بفهمم کپی خور میشه باید به چی شون دقت کنم؟
ایا ps3 برای ریختن بازی تو هارد حتما باید کپی خور بشه ؟ بازیای پلی 3 وقتی که تازه میان چقدر طول میکشه تا نسخه کپیشون بیاد ؟ ایکس باکسم همین جوره یا زود تر میاد؟یا مثلا اگه ایکس باکس باشه جیتگ کنم برای ریختن بازی تو هارد مشکلی برای دستگاه پیش نمیاد مثلا وسط بازی خاموش نمیشه ؟و اینکه دوستان هر اطلاعاتی و جزییات دیگه ای هست بدن که کمک کنه خیلی خیلی ممنون میشم
با تشکر

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان ببخشید شاید سوالم برای اینجا نباشه ولی اگه میشه کمک کنید
میخوام برای اولین بار کنسول بگیرم اما بین x360 slim & ps3 slim موندم کدومو بگیرم ایا کپی خور شدن هردوشون راحته و برای اینکه بفهمم کپی خور میشه باید به چی شون دقت کنم؟
ایا ps3 برای ریختن بازی تو هارد حتما باید کپی خور بشه ؟ بازیای پلی 3 وقتی که تازه میان چقدر طول میکشه تا نسخه کپیشون بیاد ؟ ایکس باکسم همین جوره یا زود تر میاد؟یا مثلا اگه ایکس باکس باشه جیتگ کنم برای ریختن بازی تو هارد مشکلی برای دستگاه پیش نمیاد مثلا وسط بازی خاموش نمیشه ؟و اینکه دوستان هر اطلاعاتی و جزییات دیگه ای هست بدن که کمک کنه خیلی خیلی ممنون میشم
با تشکر

اینکه ایا ps3 بگیرین یا xbox این یه نظر شخصی هستش دوست عزیز . شما هر کدومو دوست دارین بخرین . نظر منو بخای من الان ps3 دوست دارم بر خلاف قبل که عاشق xbox بودم این نظر شخصی بودا همین .
بعد کپی خور کردنو شما کاری نداشته باشین بیرون میرین بخرین براتون سریع کپی خور میکنن نگران نباشید .
بله برا ریختن بازی تو هارد و اجرا شدنش تو ps3 باید کنسولتون کپی خور باشه وگرنه اجرا نمیکنه . xbox زود میاد ولی قبلا که 40 روزی دیرتر میومد . ایکس باکسم که جی تگ کنین عالی میشه عالی و همرو بی مشکل از رو هارد بدون دیسک اجرا میکنین .

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
دوستان کنسولای نسل بعد بیان 2/5 پولشونه راحت پس اگه اینقد نمیخایین بودجه کنین به کنار از بازیاش حالا پس همین کنسول نسل حاضرو بخرین . تابستونم گرون میشه الکی منتظر نمونین .
دوستان فرق ایکس باکس 360 با 720 چیه کی میاد تو ایران:-?

علی_م

کاربر سایت
Apr 15, 2013
45
اینکه ایا ps3 بگیرین یا xbox این یه نظر شخصی هستش دوست عزیز . شما هر کدومو دوست دارین بخرین . نظر منو بخای من الان ps3 دوست دارم بر خلاف قبل که عاشق xbox بودم این نظر شخصی بودا همین .
بعد کپی خور کردنو شما کاری نداشته باشین بیرون میرین بخرین براتون سریع کپی خور میکنن نگران نباشید .
بله برا ریختن بازی تو هارد و اجرا شدنش تو ps3 باید کنسولتون کپی خور باشه وگرنه اجرا نمیکنه . xbox زود میاد ولی قبلا که 40 روزی دیرتر میومد . ایکس باکسم که جی تگ کنین عالی میشه عالی و همرو بی مشکل از رو هارد بدون دیسک اجرا میکنین .

خیلی ممنون از پاسختون اما میخوام کنسول دست دوم بگیرم چون نوش الان خیلی گرونه نمیارزه اونقدر . و اینکه شهر ما کوچیکه ومغازه معتبری برای این کارا نداره

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان فرق ایکس باکس 360 با 720 چیه کی میاد تو ایران:-?

خوب نسل بعد هم از نظر سخت افزاری کنسولا قویتر و بهتر شدن و هم نظر نظر گرافیکی قول شدن . الان بازی های نسل بعدو مثلا کیلزونو یه تیکشو برا ps4 دیدم کیف کردم و چنتا بازی دیگه بودن که یادم نمیاد اسمشو . ولی فقط همینو بگم که گرافیک عالی و نزدیکتر به واقعیت خواهد بود . و امکانات رفاهی دیگر که تو خود کنسول میزارن برا کاربرا بیشتر شده .

خیلی ممنون از پاسختون اما میخوام کنسول دست دوم بگیرم چون نوش الان خیلی گرونه نمیارزه اونقدر . و اینکه شهر ما کوچیکه ومغازه معتبری برای این کارا نداره

اقا علی همون دسته دو تر تمیز بخرین عالی هستش و خواستین میتونین از بازار سنتر همین سایت خودمون که عالیه و دوستانم موجود دارن بخرین . باز من در خدمتم سوالی داشتین .

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
720 کی تو ایران میاد اگه بیاذ چنده؟آخه میگن دوماه دیگه میاد منضورشون اروپاست دیگه تا تو ایران بیاد چقدر طول میکشه؟@-)
قفلشو باید بشکنن؟
اخه من یکم پول جمع کردم میخام موبایل بخرم موندم بگیرم یا صبر کنم 720 بخرم میخام ببینم میارزه یانه؟:-?
ممنون که اهمیت میدید

آخرین ویرایش:

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
720 کی تو ایران میاد اگه بیاذ چنده؟آخه میگن دوماه دیگه میاد منضورشون اروپاست دیگه تا تو ایران بیاد چقدر طول میکشه؟@-)
قفلشو باید بشکنن؟
اخه من یکم پول جمع کردم میخام موبایل بخرم موندم بگیرم یا صبر کنم 720 بخرم میخام ببینم میارزه یانه؟:-?
ممنون که اهمیت میدید

هر کسی همچین حرفی زده، بدون که اصلاً هیچ اطلاعاتی در این مورد نداشته. Xbox 720 معلوم نیست کی معرفی می‌شه اما شایعات حاکی از اینه که در ماه‌های May و April احتمالاً این کنسول معرفی می‌شه و اگر هم در این ماه‌ها انانس بشن، احتمالاً تو تعطیلات کریسمس عرضه می‌شن.
البته Xbox 360 در سال 2005 ریلیز شده بود اما فکر کنم از سالِ 2008 به بعد تو ایران جا افتاد. فکر کنم این قضیه هم برای 720 صدق کنه.

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
دوستان ممکنه ایکس باکس عمرش تموم بشه؟
آخه من یه ارکید دارم برا2009 است چن ماهه دیوونم کرده
وسط بازی هنگ میکنه بیشتربازیارو نمییاره
میندازه بیرون الکی میگه خش داره توی لودها نیمساعت گیر میکنه خیلی صدا از درایو میده یه
یه ربع بازی میکنم داغ میکنه لنزو عوض کردم فایده نداشت دلم میخاد خوردش کنم اول گفتم از بازیه ولی برا همه همینجوریه
میخاستم ببینم یه اسلیم بگیرم مشکلم حل میشه میارزه
با این حرفایی هم که اقا کیوان زد پشیمون شدم صبر کنم 720 بگیرم
الان دقیقا بم بگید چه غلتی بکنم دارم دیوونه میشم:-s

moeinifar

کاربر سایت
Apr 7, 2007
209
دستگاهت رو ببر یه تعمیر کار وارد ببینه ممکنه با سرویس درایو و یا تعویض درایو ردیف بشه بازیها رو هم از رو هارد اجرا کن
هنوز فکر کردن به 720 هم نیاز نیست حداقل رو 1 سال دیگه حساب کن ضمنا ممکنه هکش هم مدت ها طول بکشه

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
دستگاهت رو ببر یه تعمیر کار وارد ببینه ممکنه با سرویس درایو و یا تعویض درایو ردیف بشه بازیها رو هم از رو هارد اجرا کن
هنوز فکر کردن به 720 هم نیاز نیست حداقل رو 1 سال دیگه حساب کن ضمنا ممکنه هکش هم مدت ها طول بکشه
پس اینی که وسط بازی هنگ میکنه و تیک میزنه میشه مشکل از درایو باشه
البته یه مدت دادم تعمیر فرقی نکرد
قیمت درایو چنده؟خوبش؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر