راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

دوستان یه ارکید داشتم فروختم برم یه اسلیم بخرم
فقط موندم ps3 بگیرم یا اسلیم تا حالا نداشتم فقط میدونم کیفیتش بیشتره و بازیش 40 روز دیر تر میاد
راهنماییم کنید که کدومو بگیرم
با تشکر
PS3 بازی های انحصاری زیادی داره که همین باعث برتریش شده نسبت به XBOX
Xbox دردسر آنلاین بازی کردنش به مراتب نسبت به Ps3 کمتر است.اما در کیفیت چندان تفاوتی وجود ندارد.
نظر شخصی- Xbox دستگاه قوی تری است نسبت Ps3 در روشن ماندن و کار کردن مداوم- عمر طولانی تری داره.

نظر شخصی - اگر اهل بازی های انحصاری نیستی یا اصلا نمی دونی چی است بهترین گزینه Xbox است اگر اهل بازی آنلاین هستی فقط Ps3 اورجینال.
با هر دو کنسول می توانی آنلاین بازی کنی اما دردسر بن شدن در Ps3 به مراتب بالاتر از xbox است.

اگه من برای تنوع بخام ps3 بخرم کسی لطفا توضیح میده
مثلا مثله ایکس باکسه باید پچ رو ابدیت کرد[lt3 اینارو میگم] یا برای خرید بازیش باید حتما برا کپی 40 روز صبر کرد اورجینالم که گرونه
تغیر تمو ریختنه فیلم چی از ایکس باکس سخت تره
اخه تا حالا نداشتم ببخشید راهنماییم کنید

اگه من برای تنوع بخام ps3 بخرم کسی لطفا توضیح میده
مثلا مثله ایکس باکسه باید پچ رو ابدیت کرد[lt3 اینارو میگم] یا برای خرید بازیش باید حتما برا کپی 40 روز صبر کرد اورجینالم که گرونه
تغیر تمو ریختنه فیلم چی از ایکس باکس سخت تره
اخه تا حالا نداشتم ببخشید راهنماییم کنید
دوست عزیز الان در حال حاضر به نظر شخصی بنده ps3 از xbox بهتره که داشته باشی . بازیو کپی میکنی تو هارد و راحت بازیش میکنی . نه دیسکی همراته نه فریموری اپدیت میکنی نه بازی پچ میکنی هیچ ، بازی که میادو میریزین تو هارد خودش یا هارد اکسترنال بعد بازی میکنین .

اینی گفتی خوشم اومد
فقط اگه ps4 بیاد ps3 قدیمی نمیشه مثلا بازیاش خیلی کم تولید نمیشه
نخرم یهو ببینم ps4 اومد دیگه کنسولم قدیمی شد ps4 هم که چن ماه دیگه میاد
با تشکر

help

دوستان سلام
میخوام یه دستگاه ایکس باکس اسلیم 4 گیگ کپی خور شده آپدیت به آخرین ورژن lt3 همراه با دو دسته ی دوم و تمامی متعلقات و چندین بازی 100 درصد پرطرفدار رو بخرم
میشه بگین قیمتش چقد خوبه تا بخرمش؟

آخرین ویرایش:
دوستان سلام
میخوام یه دستگاه ایکس باکس اسلیم 4 گیگ کپی خور شده آپدیت به آخرین ورژن lt3 همراه با دو دسته ی دوم و تمامی متعلقات و چندین بازی 100 درصد پرطرفدار رو بخرم
میشه بگین قیمتش چقد خوبه تا بخرمش؟
حدود 1350تومن یا 1400
بستگی به چند تا بازی داره که میخری یا برنرمکس باشه یا نباشه فرق داره بیشتر از 1400 نده

خودش میگه 900
حالا بخرمش؟؟؟
به نظرت چیکار کنم؟؟؟
احتمال ارزون شدنش نیست وقتی 720 بیاد تو بازار؟؟؟

دوست عزیز 800 برا همین دستگاه که گفتین کافیه ولی نهایت تهش گرون بخری 850 دیگه اخرش . بعدش ارزون میشه ولی باز زمان میبره خیلی باید منتظر بمونین شاید اصلا کلی زمان بخاد . به نظرم بخرین کیفتونو کنین بعدم راحت همینو بفروشین .

خودش میگه 900
حالا بخرمش؟؟؟
به نظرت چیکار کنم؟؟؟
احتمال ارزون شدنش نیست وقتی 720 بیاد تو بازار؟؟؟
چون 4 گیگ ّود مدام از درایوش استفاده شده بنابراین احتمال اینکه درایو خیلی ضعیف شده باشه است حتما مهلت تست بگیر ازش قبل از خرید.
درضمن شما اصلا از یک دقیقه دیگرت هم توی این مملکت خبر نداری مطمئن باش تا 720 بیاد و هک بشه یا نشه و قیمتش به حد نرمالی برسه.خیلی زمان می بره.
اگر دستگاه تمیزی باشه به نظر من با این قیمت خیلی خوبه.به شرطی که درایو دستگاه مشکل نداشته باشه.

چون 4 گیگ ّود مدام از درایوش استفاده شده بنابراین احتمال اینکه درایو خیلی ضعیف شده باشه است حتما مهلت تست بگیر ازش قبل از خرید.
درضمن شما اصلا از یک دقیقه دیگرت هم توی این مملکت خبر نداری مطمئن باش تا 720 بیاد و هک بشه یا نشه و قیمتش به حد نرمالی برسه.خیلی زمان می بره.
اگر دستگاه تمیزی باشه به نظر من با این قیمت خیلی خوبه.به شرطی که درایو دستگاه مشکل نداشته باشه.

خودش که میگه 6ماهه گرفته اما 4 ماه باهاش کار نکرده
ظاهرش که تمیزه!!!
الان 800 راضیش کردم :| :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or