راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
دوست عزیز 800 برا همین دستگاه که گفتین کافیه ولی نهایت تهش گرون بخری 850 دیگه اخرش . بعدش ارزون میشه ولی باز زمان میبره خیلی باید منتظر بمونین شاید اصلا کلی زمان بخاد . به نظرم بخرین کیفتونو کنین بعدم راحت همینو بفروشین .
ببخشید من فک کردم 250 گیگ گفتم یه تومن اگه 4 گیگ 800 میارزه بخر
اصلا هرچی اقا معین و اقا فربد بگن:d

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان یه دونه آرکید بدون هارد با یه دسته برد جاسپر تمیز چند می ارزه الان؟

تهه تهش 550 ولی من الان بخرم بیشتر از 500 نمیدم و پره بخام بخرم چون تو دستو بالم هست ولی اگه شما همون یکیه 550 بخرین باز خوب خریدین .

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام دوستان
واسه رایت بازی روی dvd چه مارکی رو پیشنهاد میدید ؟ لطفا دو سه مارک خوب معرفی کنید
ممنون
موفق باشید
مارک خوب Verbatim است که خیلی گرون
بعد از اون Aone Data که خوب اما متاسفانه پیدا نمیشه
در آخر T-gate است که بهترین Option به حساب میاد.

X.SAEID00

کاربر سایت
Jul 5, 2012
20
سلام یه سوال
من یه xbox slim 250g+controller+kinect دارم و xbox و kinect با توجه به براق بودنشون روشون خش هست
با توجه به اینکه قیمت xbox slim 250g+controller+kinect نو حدود 2 ملیون هست میخواستم ببینم اینارو چند بفروشم خوبه؟

*Avenger*

کاربر سایت
Sep 20, 2011
51
نام
احسان
مارک خوب Verbatim است که خیلی گرون
بعد از اون Aone Data که خوب اما متاسفانه پیدا نمیشه
در آخر T-gate است که بهترین Option به حساب میاد.
ممنون از پاسختون
چند تا فروشنده data write کیفیت خوب رو پیشنهاد دادن . نظر شما چیه ؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
ممنون از پاسختون
چند تا فروشنده data write کیفیت خوب رو پیشنهاد دادن . نظر شما چیه ؟

Data write ها دیسک های خوبی اما متاسفانه روی بعضی از xbox اصلا نمی خوانه یعنی بازی هم بدون مشکل رایت میشه ام ازمانی که داخل دستگاه می زاری فقط ارور Play DVD را می ده.من اصلا این دیسک را توصیه نمی کنم چون واقعا خیلی اذیت می کنه.این دیسک را من چند بار استفاده کردم یک خط در میان می خواند روی دستگاه های مختلف.
ببخشید این نظر شخص من است:فروشنده می خواهد به هر قیمتی شده دیسک ها را بفروش برسانند اصلا هم کاری نداره که چه بلایی قرار سره خریدار بیاد.اگر می توانی یکی یا دو تا تست بگیر ازش خودت امتحان کن چون ID این دیسک ها فرق می کنه باهم.

---------- نوشته در 02:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:28 PM ارسال شده بود ----------

سلام یه سوال
من یه xbox slim 250g+controller+kinect دارم و xbox و kinect با توجه به براق بودنشون روشون خش هست
با توجه به اینکه قیمت xbox slim 250g+controller+kinect نو حدود 2 ملیون هست میخواستم ببینم اینارو چند بفروشم خوبه؟
چجوری حساب کردی که شده 2 میلیون.خوده دستگاه الان 1.350 است و Kineckt هم اگر دو سنسور باشه نزدکی به 300 تومان.دستگاه دست دوم را 30% از قیمتش کم کنه قیمتش اون میشه.البته نسبت به کارکرد و ترو تمیز بودن دستگاه این درصد تغییر می کنه اما معیار کلی همین 30% است که هیچ کس هم رعایت نمی کنه.

X.SAEID00

کاربر سایت
Jul 5, 2012
20

چجوری حساب کردی که شده 2 میلیون.خوده دستگاه الان 1.350 است و Kineckt هم اگر دو سنسور باشه نزدکی به 300 تومان.دستگاه دست دوم را 30% از قیمتش کم کنه قیمتش اون میشه.البته نسبت به کارکرد و ترو تمیز بودن دستگاه این درصد تغییر می کنه اما معیار کلی همین 30% است که هیچ کس هم رعایت نمی کنه.

حالا با توجه به اینکه روی xbox و کینکت خش هست و دو تا شارژر دسته و تعداد زیادی هم بازی دارم به نظرتون چند بدم؟
اگه ببرم پشت شهرداری با قیمت خوب میخرن؟

*Avenger*

کاربر سایت
Sep 20, 2011
51
نام
احسان
حالا با توجه به اینکه روی xbox و کینکت خش هست و دو تا شارژر دسته و تعداد زیادی هم بازی دارم به نظرتون چند بدم؟
سلام داداش
بستگی به تمیزی دستگاهت هم داره
بنظر من اگه همه ی بازی ها رو پلی نکردی بازی ها رو جدا بفروش . چون وقتی ببینن بازی همراه کنسول زیاد هست میگن حتما پدر کنسول رو درآورده و مفت برمیدارن
اینو گفتم چون همین بلا سر خودم اومده :d

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
پشت شهرداری ببری به پایین ترین قیمت ممکن برا می دارن روش اسپری می زنند جای نو می اندازن به ملت بدبخت.به نظر من توی بازارسنتر همینجا و سایت
Persiantools
وچند تا سایت دیگر قرار بدی بفروشی خیلی بهتر است.با بهترین قیمت می فروشی (البته باید حواست باشه این دلال های پشت شهرداری هم این ورا خیلی زیاد هستند)

X.SAEID00

کاربر سایت
Jul 5, 2012
20
حدود 10 تا خش بزرگ روی xbox ـه یعنی زیاد تمیز نیست
بازیهاهم همشو پلی کردم احتمالا به اشناهای یکی از دوستام بفروشم
حالا یه قیمت بدین که من بدونم چند بدم دیگه :(

campro

کاربر سایت
May 29, 2008
42
سلام دوستان گرامی،
میون کلامتون!

جایی سراغ دارین image بازی ها رو برای کنسول jtag شده بفروشه؟
یعنی هارد اکسترنال بدم بازی برام کپی کنن.
اگه طرفهای مرکز یا شمال غرب تهران باشه که چه بهتر.
سپاس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر