راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
دوباره سلام دوستان. من امروز هارد اکسترنالم (250 gig) رو به xbox وصل کردم تا کنسول مثه همیشه اونو فرمت کنه و 16 گیگ از هارد رو در اختیارم قرار بده واسه ریختن گیم ها. ولی دیدم که بعد از فرمت، کنسول 32 گیگ از هارد رو واسه اینکار در اختیارم قرار داده! در صورتی که همیشه 16 گیگ از هارد رو واسه بازی ریختن در اختیارم می زاشت! حالا خواستم ببینم این خاصیت داشبورد جدیده که ظرفیت رو 2 برابر کرده؟! یا خودم یه دستکاری کردم که اینجوری شده؟!

ویرایش1:
جالبه ایندفعه یه مشکل جدید پیش اومده. اونم اینه که با اینکه بازی ها رو روی هارد اکسترنال می ریزم باز هم وقتی بازی رو اجرا می کنم دیسک توی کنسول داره کار می کنه و صداش میاد!! در صورتیکه که قبلا وقتی بازی رو روی هارد اکسترنال می ریختم و بازی می کردم هیچ صدایی از کنسول نمیومد!! واسه اطمینان هم هارد و هم بازی رو عوض کردم ولی بازم این مشکل سرجاش بود! کسی می دونه چرا اینطوری شده؟!

ویرایش2:
دوستان متوجه شدم! وقتی بازی های LT3 رو می ریزم روی هارد اکسترنال بعد از اجرای بازی هم هارد صدا میده. ولی وقتی بازی های غیر از LT3 رو می ریزم و بازی می کنم هیچ صدایی از کنسول نمیاد. واسه چی اینطوری شده؟
بعد از آپدیت 2.0.16197.0 ، Microsoft محدودیت 16GB رو برداشت و به 32GB افزایش داد در نتیجه USB Flash , HDD Ex و... تا 32GB قابل استفاده س !
در مورد صدا هم اگه بازی XGD3 باشه (نصب باشه) بعد از ورود به بازی یه 2 یا 3 دقیقه ای دیسک بازی به چرخش در میاد (یه سری اطلاعات مورد نیاز رو چک میکنه) و بعد از کار میفته اگر هم بازی چیزی غیر از XGD3 باشه بعد از اجرای بازی اتفاقی نمیفته !

reza_abd

کاربر سایت
Apr 22, 2008
117
بعد از آپدیت 2.0.16197.0 ، Microsoft محدودیت 16GB رو برداشت و به 32GB افزایش داد در نتیجه USB Flash , HDD Ex و... تا 32GB قابل استفاده س !
در مورد صدا هم اگه بازی XGD3 باشه (نصب باشه) بعد از ورود به بازی یه 2 یا 3 دقیقه ای دیسک بازی به چرخش در میاد (یه سری اطلاعات مورد نیاز رو چک میکنه) و بعد از کار میفته اگر هم بازی چیزی غیر از XGD3 باشه بعد از اجرای بازی اتفاقی نمیفته !
ممنون. با یکی از دوستان چت کردم بهم گفتن چون بازیهای LT3 که داری به صورت برنر مکس رایت نشدن, این مشکل رو داری. یعنی مشکل اینکه کنسول بازی رو از روی هارد اجرا نمی کنه. گفت اگه بازی ها LT3 که می خری به صورت برنر مکس رایت شده باشن این مشکل
حل خواهد شد. حالا خواستم بدونم علتش اینم می تونه باشه؟

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
ممنون. با یکی از دوستان چت کردم بهم گفتن چون بازیهای LT3 که داری به صورت برنر مکس رایت نشدن, این مشکل رو داری. یعنی مشکل اینکه کنسول بازی رو از روی هارد اجرا نمی کنه. گفت اگه بازی ها LT3 که می خری به صورت برنر مکس رایت شده باشن این مشکل
حل خواهد شد. حالا خواستم بدونم علتش اینم می تونه باشه؟
خواهش
بحث سر و صدا ربطی به 97 یا %100 بودن بازی نداره تو پست قبل در مورد کارکرد درایو تو دیسک های مختلف گفتم ، اینکه شما بازی %97 رو بخوای رو هارد نصب کنی یه بحث دیگه س به اینصورت که بازی XGD3 اگر %100 رایت نشده باشه بعد از نصب روی هارد و همینطور اجرای بازی (کمتر از 5 دقیقه) از بازی میپره بیرون (برای حل این مشکل تنها راه استفاده از روش پخش Music هستش) ولی اگه %100 و بصورت BM رایت شده باشه بدون مشکل اجرا میشه !

reza_abd

کاربر سایت
Apr 22, 2008
117
خواهش
بحث سر و صدا ربطی به 97 یا %100 بودن بازی نداره تو پست قبل در مورد کارکرد درایو تو دیسک های مختلف گفتم ، اینکه شما بازی %97 رو بخوای رو هارد نصب کنی یه بحث دیگه س به اینصورت که بازی XGD3 اگر %100 رایت نشده باشه بعد از نصب روی هارد و همینطور اجرای بازی (کمتر از 5 دقیقه) از بازی میپره بیرون (برای حل این مشکل تنها راه استفاده از روش پخش Music هستش) ولی اگه %100 و بصورت BM رایت شده باشه بدون مشکل اجرا میشه !
بله ایشون هم گفتن که اگه بازیت BM رایت نشده باشه و روی هارد کپی کنی بعد از چند دقیقه می پره بیرون. جالبه هم که همینطور شد! چون ما دیروز فیفا 13 رو یک ساعت بازی کردیم از روی خود دیسک, هیچ مشکلی نبود. ولی امروز که کپیش کردم روی هارد و بازی رو اجرا کردم بعد از چند دقیقه پرید بیرون! بازی Call of Duty: MoW3 هم همین مشکل رو داشت! پس بازی هایی که گرفتم برنر مکس رایت نشدن.
میشه آموزش استفاده از روش پخش Music رو بهم بگین؟

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
بله ایشون هم گفتن که اگه بازیت BM رایت نشده باشه و روی هارد کپی کنی بعد از چند دقیقه می پره بیرون. جالبه هم که همینطور شد! چون ما دیروز فیفا 13 رو یک ساعت بازی کردیم از روی خود دیسک, هیچ مشکلی نبود. ولی امروز که کپیش کردم روی هارد و بازی رو اجرا کردم بعد از چند دقیقه پرید بیرون! بازی Call of Duty: MoW3 هم همین مشکل رو داشت! پس بازی هایی که گرفتم برنر مکس رایت نشدن.
میشه آموزش استفاده از روش پخش Music رو بهم بگین؟
به این تاپیک برو و طبق آموزش پست اول اقدام کن !

reza_abd

کاربر سایت
Apr 22, 2008
117
به این تاپیک برو و طبق آموزش پست اول اقدام کن !
خوندم. ولی این یکم دردسره هربار که بخوایم بازی کنیم باید این کارو بکنیم. حقیقتش من تصمیم گرفتم خودم یه رایتر بگیرم و بازی های LT3 رو دانلود کنم و به صورت برنر مکس رایت کنم. اینطوری هم که متوجه شدم باید فریمور رایترم رو تغییر بدم تا بتونم برنر مکس رایت کنم و ظاهرا آموزشش هست که زیاد هم سخت نیست. شما فقط میشه یه رایتر خوب Lite On بهم معرفی کنین که امروز برم بخرم.

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
سلام دوستان من یه ایکس باکس ارکید دارم خیلی ها میگن به درد نمی خوره و با کینکت سازگاری نداره بسیار ضعیف است و در نصب بازی مشکل داره حالا موندم ایکس باکس ارکید 120 گیگمو نگهش دارم یا بفروشم یه دونه اسلیم 250 گیگ بخرم الان هم اگه بخوام بفروشم حدود 600 یا 800 میخرن درسته لطفا راهنماییم کنید که چیکار کنم.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
خوندم. ولی این یکم دردسره هربار که بخوایم بازی کنیم باید این کارو بکنیم. حقیقتش من تصمیم گرفتم خودم یه رایتر بگیرم و بازی های LT3 رو دانلود کنم و به صورت برنر مکس رایت کنم. اینطوری هم که متوجه شدم باید فریمور رایترم رو تغییر بدم تا بتونم برنر مکس رایت کنم و ظاهرا آموزشش هست که زیاد هم سخت نیست. شما فقط میشه یه رایتر خوب Lite On بهم معرفی کنین که امروز برم بخرم.
الان تو بازار بیشتر 524 و 624 گیر میاد فقط در جریان باش هر مدلی که میخوای بگیری از سری B باشه ! (رو کارتن و قسمت S/Nش مشخص میشه)
سلام دوستان من یه ایکس باکس ارکید دارم خیلی ها میگن به درد نمی خوره و با کینکت سازگاری نداره بسیار ضعیف است و در نصب بازی مشکل داره حالا موندم ایکس باکس ارکید 120 گیگمو نگهش دارم یا بفروشم یه دونه اسلیم 250 گیگ بخرم الان هم اگه بخوام بفروشم حدود 600 یا 800 میخرن درسته لطفا راهنماییم کنید که چیکار کنم.
خوب این خیلی ها اطلاعات درست و حسابی نداشتن و فقط یه چیزی گفتن ، اون زمان که Slimیی وجود خارجی نداشت چی ملت رو چی بازی میکردن ؟!
اگه کنسول شما بردش Jasper یا Falcon هستش و مشکل خاصی هم باهاش نداری تا مدت ها کارتو راه میندازه !
آقا ما این روش موزیک رو هم پیاده کریدم ولی فایده نداشت. یعنی موزیک رو از توی یه فلش مموری اجرا کردم و بعد بازی FIFA 13 رو بازی کردم در حالیکه هارد اکسترنال هم که بازی توش بود به کنسول وصل بود, ولی بازم کنسول صدا میداد موقع بازی. حدود 10 دقیقه ایی هم گذشت ولی صدا قطع نشد!!
تو همون تاپیک هم گفته رو همه ی بازیها جواب نمیده !

آخرین ویرایش:

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
دوستان برای نصب بازی روی هارد ایکس باکس مگه نباید حتما برنرمکس باشه . لطفا جواب بدید اخه جوابش برام خیلی مهمه. اخه من فیفا 13 برنر مکسشو نصب کردم وسط بازی تیک میزنه یا کلا قفل میشه بعضی وقتا میندازه بیرون لطفا راهنماییم کنیدکه مشکل از چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
دوستان برای نصب بازی روی هارد ایکس باکس مگه نباید حتما برنرمکس باشه . لطفا جواب بدید اخه جوابش برام خیلی مهمه. اخه من فیفا 13 برنر مکسشو نصب کردم وسط بازی تیک میزنه یا کلا قفل میشه بعضی وقتا میندازه بیرون لطفا راهنماییم کنیدکه مشکل از چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حداقل 1 یا 2 صفحه ی آخر رو بخون نتیجه نگرفتی بعد پست بزن !
چند پست برگردی عقب توضیح دادم !
شما مطمئنی بصورت BM رایت شده ؟ ممکنه Backupـه بازی هم مشکل داشته باشه !

emad_hs

کاربر سایت
Aug 12, 2012
113
سلام من هیچ اطلاعاتی از کنسول ندارم
میخواستم ps3 بخرم پولم نمیرسه یک بنده خدایی یک xbox آرکید جاسپر 256 مگابایت حافظه داره در حد آک اصلا ارزش داره بگیرم ازش به قیمت 650 ؟بعد میگه آرکید وایرلس داره؟من شنیدم فقط اسلیم داره

آخرین ویرایش:

ata_bros

کاربر سایت
Sep 10, 2011
16
میخواستم ps3 بخرم پولم نمیرسه یک بنده خدایی یک xbox آرکید جاسپر 256 مگابایت حافظه داره در حد آک اصلا ارزش داره بگیرم ازش به قیمت 650 ؟بعد میگه آرکید وایرلس داره؟من شنیدم فقط اسلیم داره

نه رفیق فک کنم خیلی گرون داره باهات حساب میکنه هااا

Sent from my GT-S5670 using Tapatalk 2

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N

کمی گرون دارن میدن دوست عزیز یه 100 تومن به نظر من گرون میدن . البته از نظر بنده چون من برا ارکید تهش بترکه بیشتر از 500 نمیدم اونم اگه در حد اک باشه ولی اینم بگم که خوب قیمتا الکی رفته بالا .

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
دوستان یه سوال
من میخاستم ایکس باکسمو j tag کنم . اگه من این کارو بکنم دیگ برای نصب بازی مشکلی نداره دیگه نیازی به پخش موزیک نیست وسط بازی هم نمیندازه بیرون.لطفا راهنماییم کنیم.

leo messi

کاربر سایت
Jul 17, 2012
125
نام
محمد
دوستان یه سوال
من میخاستم ایکس باکسمو j tag کنم . اگه من این کارو بکنم دیگ برای نصب بازی مشکلی نداره دیگه نیازی به پخش موزیک نیست وسط بازی هم نمیندازه بیرون.لطفا راهنماییم کنیم.
باسلام.
مزایای جینگ:
1.بازی رو میتونید از روی هارد بدون نیاز به دیسک خود بازی اجرا کنید(بر خلاف کنسول های غیر جیتگ)
2.میتونید بازی های ارکید و محتویات و غیره رو بدون نیاز از لایو یعنی از اینترنت دریافت کنید.
3.میتونید همه ی بازی های قدیمی رو هم اجرا کنید. کسایی که از همون ابتدا جیتگ کردن میتونن بازی های خیلی قدیمی تر که دیگه نسخه ال تی 3 اون ها نیست رو بازی کنن.
4.کنسول های جیتگ با بازی های معمولی و برنرمکس سازگاری کامل دارن در حالی که مشکلات زیادی رو از بازی های 97 درصدی تو سایر کنسول ها می بینیم.
اما نکته ی بد جیتگ اینه که ما اگر به سختی بتونید به لایو وصل شید به خاطر این هک یعنی جیتگ سریعا بن خواهید شد. پس اگر لایو باز و انلاین باز هستید از جیت استفاده نکنید
موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر