راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
خیلی ممنون امید خان؛ می‌خواستم قیمت هارد 60 گیگ و دسته‌ی Wired (سیم‌دار) X360 رو هم بدونم؟!
یه سوال هم دارم؛ این که اگه من 2 - 3 ماه با کنسول بدون هارد بازی کنم (یعنی کنسول از درایو برای خوندن اطلاعات استفاده کنه) ، مشکلی پیش میاد؟!

هارد 60 رو نمیدونم ولی:
هارد 120 گیگ 70 هزار تومان
هارد 20 گیگ 40 هزار تومان
دسته حدود 40 تومن
مشکل نمیدونم پیش میاد یا نه ولی اینو میدونم که بدونه هارد لودینگ هاش و هم چنین صدا درایو اعصاب میزنه

دوستان من می‌خوام Xbox 360 Arcade بخرم؛ تلویزیون ما از این قدیمیاس که البته Component داره. می‌خواستم بدونم توی جعبه‌ی آرکید کابل کامپوننت هست یا باید جدا بخرم؟!

کامپوننت نداره

آقایون سلام
من 2 تا سوال داشتم
1-میخوام هرچی تو ایکس باکسم هست را مثل پروفایل و اچیومنت و همه چی را پاک کنم
چجوری میتونم این کارو بکنم؟؟؟
2-یا اکر بخوام از همه ی این ها(همون پروفایل و اچیومنت) کپی بگیرم روusb
چجوری میشه؟؟؟
میخوام هیچی تو دستگام نباشه
راهمنایی کنید#:-s
ممنون;)

توی منو 360 میری آخرین گزینه برای تنظیمات بعدش هم مموری اونجا هارد را انتخاب میکنی میری قسمت های مختلفش و هر کدومو خواستی انتخاب میکنی پاک میکنی و یا انتقال میدی.

DaxvsOmid

کاربر سایت
Feb 10, 2011
40
باید جدا بخری
این کابل خیلی وقته که روی xbox گذاشته نمیشه ( منظورم کابلی هستش که قرمز - آبی - سبز برای خروچی تصویر داره) و تنها کابل سه فیش وجود داره
داش نوید چن روز پیش یکی واسه دوستم خریدم همراش بود جریان چیه؟؟؟؟
ویرایش:با ای اوی قاتی کردم ببخشید

آخرین ویرایش:

Ricardo Verdi

کاربر سایت
Jan 6, 2011
91
نام
علیرضا
سلام دوستان خسته نباشید !
من دنبال می خام یه اکس باکس بگیرم و دنبال اسلیم هستم و می خوام با کینکت بازی کنم و اصلا هم با لایو کاری ندارم ! اما اگر کپی شده نخرم و اصلی رو بخرم چه مشکلی داره ؟ منظورم اینه که بازی هاش خیلی گرونه ؟ یا همین بازی های کپی شده رو هم اجرا می کنه ؟ به نظرتون اسیم اصلی بگیرم یا کپی ؟من چون می خوام با کینکت بازی کنم بازی های اصلی و از کجا باید بگیرم ؟ ببخشید این سوال ها رو اینجا پرسیدم !!!
.
.
یه سوال دیگه ! کسی فروشگاهی میشناسه که اکس باکس داشته باشه همین الان ! من می خوام بخرم اما تاکیدم روی اسلیم هست ! اگر کسی می شناسه معرفی کنه ! من کلی گشتم از جمهوری بگیر تا پایتخت کسی اسلیم 250 گیگ نداره !

آخرین ویرایش:

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
من دنبال می خام یه اکس باکس بگیرم و دنبال اسلیم هستم و می خوام با کینکت بازی کنم و اصلا هم با لایو کاری ندارم ! اما اگر کپی شده نخرم و اصلی رو بخرم چه مشکلی داره ؟
اولا با تعویض درایو مشکلی نداشت
اما بعد از اومدن داشبورد جدید دیگه نمیشد بازیهایی مثل assassin creed را بازی کرد و از طرفی نمیشد براش +LT نصب کرد
به نظر من بهتره خام بخری و یکی دو ماه صبر کنی تا کپی خور بشه
منظورم اینه که بازی هاش خیلی گرونه ؟ یا همین بازی های کپی شده رو هم اجرا می کنه ؟ به نظرتون اسیم اصلی بگیرم یا کپی ؟من چون می خوام با کینکت بازی کنم بازی های اصلی و از کجا باید بگیرم ؟ ببخشید این سوال ها رو اینجا پرسیدم !!!
ببین کپی که اصلا نمیخونه چون کپی خور نیست
بازیهای اریج هم بسته به جدید یا قدیمی بودن بازی از 30 تا 80 تومان قیمت داره
در ضمن کینکت که بخری بازی kinekt adventure توش هست میتونی بازی کنی
باز هم میگم اسلیم خام بهتره
.
.
یه سوال دیگه ! کسی فروشگاهی میشناسه که اکس باکس داشته باشه همین الان ! من می خوام بخرم اما تاکیدم روی اسلیم هست ! اگر کسی می شناسه معرفی کنه ! من کلی گشتم از جمهوری بگیر تا پایتخت کسی اسلیم 250 گیگ نداره !
فروشگاه که زیاد هست
اگه خواستی بگو تا اونی که خودم ازش اسلیم خریدم را توی پیام خصوصی معرفی کنم

• Like
Reactions: m0jtaba

Ricardo Verdi

کاربر سایت
Jan 6, 2011
91
نام
علیرضا
اولا با تعویض درایو مشکلی نداشت
اما بعد از اومدن داشبورد جدید دیگه نمیشد بازیهایی مثل assassin creed را بازی کرد و از طرفی نمیشد براش +LT نصب کرد
به نظر من بهتره خام بخری و یکی دو ماه صبر کنی تا کپی خور بشه

ببین کپی که اصلا نمیخونه چون کپی خور نیست
بازیهای اریج هم بسته به جدید یا قدیمی بودن بازی از 30 تا 80 تومان قیمت داره
در ضمن کینکت که بخری بازی kinekt adventure توش هست میتونی بازی کنی
باز هم میگم اسلیم خام بهتره
.
.

فروشگاه که زیاد هست
اگه خواستی بگو تا اونی که خودم ازش اسلیم خریدم را توی پیام خصوصی معرفی کنم
نوید جان نیکی و پرسش ! من قبل عید بگیرم ! زود معرفی کن ! فقط مطمئنی اسلیم 250 داره ؟؟؟؟
منتظرم ها !
.
.
.
.
یه سوال ذیگه !
چندتا از این مغازه ها رفتم می گن الیت بگیر ! هم هارد داره ! هم کپی شده هست ! به صرفه تر هم هست به کینکت هم وصل میشه ! نظر شما چیه ؟؟؟

آخرین ویرایش:

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
یه سوال ذیگه !
چندتا از این مغازه ها رفتم می گن الیت بگیر ! هم هارد داره ! هم کپی شده هست ! به صرفه تر هم هست به کینکت هم وصل میشه ! نظر شما چیه ؟؟؟

به نظر من اسلیم کپی نشده بگیری بهتریه چون الان الیت شده 470 الکی گرونه قبلا 320 بود اسلیم که کپی خور شه بعدش ضرر میکنی که الیت به اون گرونی خریدی

Ricardo Verdi

کاربر سایت
Jan 6, 2011
91
نام
علیرضا
من xbox 360 slim Bundel گرفتم 250 گیگ کرک نشده ! خیلی خوشحالم:) و فعلا با این بازی خودش دارم کلی حال می کنم ! دست همه شما ها درد نکنه ! خیلی لطف کردید راهنمایی کردید:x
.
.
.
.
هروقت کرکش آمد به منم بگید ! مرسی !

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
سلام دوستان
می خواستم بدوم xbox 360 کپی خور کردنش سخت افزاری هست یا نرم افزاری ؟
تقریبا جفتش . ولی در اصل نرم افزاریه. که باید کنسول رو باز کنی . یه سری کار سخت افزاری انجام بدی تا بتونی نرم افزار رو بهش وارد کنی

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
بچه ها نظرتون درمورد خرید از مکه چیه؟
میخوام یه اسلیم 4 گیگ باندل کینکت بگیرم.. به نظرتون کار درستیه؟
حدادا چقدر میشه اونجا؟
ممنون

andyr

کاربر سایت
Sep 16, 2009
70
اقایان بزرگوار و دوستان عزیز

یه دستگاه اسلیم 250 گیگی رو که برد و اپتیکش رو عوض کردن و روش هم lt plus ریختن رو اومدن برای امتحان وایرلسش کانکت کردن به لایو

به این شکل که رفتن توی سیستم و گزینه تست لایو کانکشن رو زدن تا جایی که پیام داد : لایو کانکتد
بعدش بدون اینکه کاری کنن سریع مودم رو خاموش کردن

امکان داره این دستگاه فلگ یا بن شده باشه؟

این اسلیمه رو میخام واسه داداشم بخرم میشه لطفا راهنماییم کنین

از بابت لطفتون پیشاپیش ممنونم@};-@};-

Mojtaba Seyfi

کاربر سایت
Nov 3, 2010
84
نام
مجتبی سیفی
سلام من میخواستم xbox360 آرکید بگیرم 400 هزار تومان به نظر الیت بگیریم یا همینو؟
دستگاهی میخوام که عمرش بالا باشه تا حالا 3 تا ذدستگاه سوزوندم!:(

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
سلام من میخواستم xbox360 آرکید بگیرم 400 هزار تومان به نظر الیت بگیریم یا همینو؟
دستگاهی میخوام که عمرش بالا باشه تا حالا 3 تا ذدستگاه سوزوندم!:(

ارکید که 400 هزاره.الیت 500 به نظرم با این قیمتا فعلا 360 نخر و یا ps3 بخر

اقایان بزرگوار و دوستان عزیز

یه دستگاه اسلیم 250 گیگی رو که برد و اپتیکش رو عوض کردن و روش هم lt plus ریختن رو اومدن برای امتحان وایرلسش کانکت کردن به لایو

به این شکل که رفتن توی سیستم و گزینه تست لایو کانکشن رو زدن تا جایی که پیام داد : لایو کانکتد
بعدش بدون اینکه کاری کنن سریع مودم رو خاموش کردن

امکان داره این دستگاه فلگ یا بن شده باشه؟

این اسلیمه رو میخام واسه داداشم بخرم میشه لطفا راهنماییم کنین

از بابت لطفتون پیشاپیش ممنونم@};-@};-

تا اونجایی که من میدونم lt+ رو اسلیم نمیشینه.
برای تشخیص فلگ و یا بن هم راهنمایی هاش در قسمت 360 انجمن موجوده
به نظر من از این اسلیم ها که درایوش رو باز میکنن و با یه دستگاه دیگه بردش رو عوض میکنن نگیر.اسلیم خام بگیر بعدا که اسلیم کپی خور شد ببر بده کپی خورش کنن.

hessam_paradis

کاربر سایت
Aug 31, 2010
135
سلام

دوستان من می خوام یه اسلیم 250 گیگ خام بگیرم اگر آدرس یه فروشگاه معتبر برام پ.خ کنید ممنون می شم.

دوستان به نظرتون تا بعد عید صبر کنم ارزون تر نمی شه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر