راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
ببین دوست عزیز وقتی اسلیم کپی خور با تعویض برد درایو بگیری دیگه نمیتونی آپدیت کینکت رو روش نصب کنی چون کپی خورش به مشکل میخوره و حالا نمیدونم میشه بدون آپدیت کینکت . کینکت رو بهش نصب کرد.
کپی خورش مشکل پیدا میکنه؟
میگفتن بازی Fable III را با آپدیت جدید اجرا نمیکنه که اون هم یسری میاره، یسری نه
با کپی خور هم هیچ مشکلی نداره
بعدش برای کار با کینکت باید آپدیت بشه

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
می خواستم ببینم اگه کینکت رو به ایکس باکس آرکید وصل کنم بعدش بعد دو سه ماه به اسلیم مشکلی پیش نمیاد ؟
آخه چه مشکلی ؟
کینکت یه وسیله جانبیه، یه نوع کنترلر
سوالتون مثل این میمونه که بگین
من یه دسته دارم، میخوام وصل کنم به آرکید، سه ماه بعد هم وصل کنم به اسلیم
مشکلی پیش میاد؟

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
2.اگر میشه آدرس نمایندگی فروش محصولات مایکروسافت(xbox) تو مکه بهم بدید
سلام
تو مکه چنین فروشگاهی(بهتربگم نمایندگی)وجود نداره دوست عزیز شما از همینجا خرید کنید بصرفه تره براتون !

papmodern

کاربر سایت
Mar 3, 2009
15
چه جالب اینجا از هر 10 تا سوال به 3 4 تاش جواب داده میشه.البته خوب بعضی از سوالها هم ارزش جواب نداره ;)
به هر حال
آقا ما چنتا سوال داشتیم خدمتتون
من تصمیم گرفتم یک اسلیم بگیرم اما...
این موضوع کرک خور شدنش موی بینی شده
اینکه میگن برد درایوشو عوض میکنن چجوریه؟ینی لحیم شدست؟ یا من خودم میتونم تعویض کنم اینو؟ (چون اگه اینجوری باشه الان یه اورجینال میخرم با یه برد قدیمی.و از برد استفاده میکنم تا فیرمور کرک شده بیاد.بعدشم برد اورجینال میندازمو ...)
این فریموری که میخوان بدن بیرونو باید دستگاه باز بشه و سوکت موکت وصل کنیم به برد تا کپی خور شه؟ یا اینکه مثل آپدیت های داشبود نصب میشه؟
و اینکه این دستگاه بلوری ساپرت نمیکنه و بازی ها روز بروز حجیم تر میشن.مثلا الان همین بلک اوپز 3 4 تا دیویدیه واسه PC.یعنی حدود 12 گیگ که بعد نصب بیشترم میشه.و دیویدی های دولایه فوقش 9 گیگ فضا دارن.سوال من اینه که این XBOX چجوری این بازیو ران میکنه؟و احتمالش هست در آینده یه ریدر بلوری جدا بیاد که روش نصب کنیم؟؟؟
و اینکه به نظر شما قیمت این مدل نوسان خواهد داشت؟سعودی یا نزولی؟آخه نزدیک کریسمس هم هستیم.
من دو سال پیش میخواستم آرکید بگیرم اما بد بختانه یهو گرون شد منم بیخیل شدم.بعد این اسلیم معرفی شد که تا الان صبر کردم اینو بگیرم.راستشو بخواین دیگه تحمل ندارم:-s
راستی یه چنتا از این شرکت های معتبر ارائه دهنده کنسول های بازی بخصوص اسلیم رو هم معرفی کنین بیزحمت
خیلی خیلی خیلی ممنون:praying:

آخرین ویرایش:

pouyan33

کاربر سایت
Oct 24, 2010
24
والا چی بگم
من خام خریدم
میگم اگه میتنی صبر کن تا فریمور LT+ براش بیاد، اونقت خیالت کاملا راحته

دقیقا همون نظر قبلی را دارم

ببین کل درایو را عوض نمیکنن، بردش را عوض میکنن،
چرا روزه شک دار
صبر کنین تا فریمور بیاد
بعد لایو احتمال شناسایی هست، سخت افزاری هم بالاخره تو برد درایو دستکاری میشه
1اگه به اینترنت وصال نشم به فریمور LTنیاز ندارم برای جلو گیری از بن شدن با شبکه بازی نمیکنم
2منظور از لایو چی
3چرا خودت اسیلم خریدی با این شرایط
4مگه به جز LT درایور اصلی اسلیم چه امکاناتی داره که با تعویض بردش ازش گرفته میشه
5منظور از کپی خور کردن ELITE با فریمور اورجینال که فقط بازی کپی قابل اجرا میکنه یعنی نرم افزاری و برنامه است
6 منظورتون فقط از چند گیگ هارد میشه استفاده کرد پس من 120 gb هارد فقط 20gbمیتونم بازی بریزم 100gb چه کار کنم شاید بخوام بازی بیشتر بازی کنم بدون این که از لنز استفاده کنم و سرعت اجرا بهتر باشه

آخرین ویرایش:

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
1اگه به اینترنت وصال نشم به فریمور LTنیاز ندارم برای جلو گیری از بن شدن با شبکه بازی نمیکنم
2منظور از لایو چی
3چرا خودت اسیلم خریدی با این شرایط
4مگه به جز LT درایور اصلی اسلیم چه امکاناتی داره که با تعویض بردش ازش گرفته میشه
5منظور از کپی خور کردن ELITE با فریمور اورجینال که فقط بازی کپی قابل اجرا میکنه یعنی نرم افزاری و برنامه است
6 منظورتون فقط از چند گیگ هارد میشه استفاده کرد پس من 120 gb هارد فقط 20gbمیتونم بازی بریزم 100gb چه کار کنم شاید بخوام بازی بیشتر بازی کنم بدون این که از لنز استفاده کنم و سرعت اجرا بهتر باشه
1: اگه به اینترنت ( به هیچ وجه) وصل نمیشی پس زیاد خودت را درگیر Lt یا Ixtream و اینجور مسائل نکن
2: live شبکه ای هستش که با Xbox به اون متصل میشین و میتونین آنلاین بازی کنین، فیلم ببینبن و ...
3: من چرا خریدم؟ اینو نمیدونم چی باید جواب بدم :D
4: Lt اصلا ربطی به اسلیم یا چیز دیگه ای نداره، Lt در به زبان شاده یک سیستم عامله که روی 360 نصب میشه و اجازه خوندن DVD های کپی را بهش میده ( تعویض برد ممکنه با وصل شدن به لایو بنت کنه)
5: اصلا متوجه منظور سوالت نشدم
6: اینم درست منظورت را نگرفتم؛ اگه منظورت هارد خود xboxه شما میتونی از تمام ظرفیتش ( بجز یکی 2-3 گیگ که صرف برنامه های خود 360 میشه از بقیه کامل استفاده کنی) ولی اگه بخوای حافظه جانبی با usb وصل کنی، بیشتر از 16 گیگ نمیتونی

@ papmodern
من تصمیم گرفتم یک اسلیم بگیرم اما...
این موضوع کرک خور شدنش موی بینی شده
اینکه میگن برد درایوشو عوض میکنن چجوریه؟ینی لحیم شدست؟ یا من خودم میتونم تعویض کنم اینو؟ (چون اگه اینجوری باشه الان یه اورجینال میخرم با یه برد قدیمی.و از برد استفاده میکنم تا فیرمور کرک شده بیاد.بعدشم برد اورجینال میندازمو ...)
این فریموری که میخوان بدن بیرونو باید دستگاه باز بشه و سوکت موکت وصل کنیم به برد تا کپی خور شه؟ یا اینکه مثل آپدیت های داشبود نصب میشه؟
و اینکه این دستگاه بلوری ساپرت نمیکنه و بازی ها روز بروز حجیم تر میشن.مثلا الان همین بلک اوپز 3 4 تا دیویدیه واسه PC.یعنی حدود 12 گیگ که بعد نصب بیشترم میشه.و دیویدی های دولایه فوقش 9 گیگ فضا دارن.سوال من اینه که این XBOX چجوری این بازیو ران میکنه؟و احتمالش هست در آینده یه ریدر بلوری جدا بیاد که روش نصب کنیم؟؟؟
و اینکه به نظر شما قیمت این مدل نوسان خواهد داشت؟سعودی یا نزولی؟آخه نزدیک کریسمس هم هستیم.
من دو سال پیش میخواستم آرکید بگیرم اما بد بختانه یهو گرون شد منم بیخیل شدم.بعد این اسلیم معرفی شد که تا الان صبر کردم اینو بگیرم.راستشو بخواین دیگه تحمل ندارم:-s
راستی یه چنتا از این شرکت های معتبر ارائه دهنده کنسول های بازی بخصوص اسلیم رو هم معرفی کنین بیزحمت
خیلی خیلی خیلی ممنون:praying:
در مورد اسلیم کار لحیم کاری اونم از نوع ظریف زیاد داره و بهتره خودت سراعش نری
برای نصب فریمور هم حتما باید در دستگاه باز شه و حتی ممکنه در درایوهای سری جدید کار لحیم کاری باز اونهم از نوع ظریف بخواد
بلوری هم که تکنولوژِی سونی هستش و اصلا نباید منتظر بلو ری روی بر روی 360 باشی، برای بازیهای حجیم هم بازی را روی دو دیسک میزنن، به همین راحتی
در مورد ارزون شدن قیمت هم اگه منتظر این هستی فکر نکنم اصلا کنسول بخری

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bardia67m

pouyan33

کاربر سایت
Oct 24, 2010
24
1: اگه به اینترنت ( به هیچ وجه) وصل نمیشی پس زیاد خودت را درگیر Lt یا Ixtream و اینجور مسائل نکن
2: live شبکه ای هستش که با Xbox به اون متصل میشین و میتونین آنلاین بازی کنین، فیلم ببینبن و ...
3: من چرا خریدم؟ اینو نمیدونم چی باید جواب بدم :D
4: Lt اصلا ربطی به اسلیم یا چیز دیگه ای نداره، Lt در به زبان شاده یک سیستم عامله که روی 360 نصب میشه و اجازه خوندن DVD های کپی را بهش میده ( تعویض برد ممکنه با وصل شدن به لایو بنت کنه)
5: اصلا متوجه منظور سوالت نشدم
6: اینم درست منظورت را نگرفتم؛ اگه منظورت هارد خود xboxه شما میتونی از تمام ظرفیتش ( بجز یکی 2-3 گیگ که صرف برنامه های خود 360 میشه از بقیه کامل استفاده کنی) ولی اگه بخوای حافظه جانبی با usb وصل کنی، بیشتر از 16 گیگ نمیتونی

@ papmodern

در مورد اسلیم کار لحیم کاری اونم از نوع ظریف زیاد داره و بهتره خودت سراعش نری
برای نصب فریمور هم حتما باید در دستگاه باز شه و حتی ممکنه در درایوهای سری جدید کار لحیم کاری باز اونهم از نوع ظریف بخواد
بلوری هم که تکنولوژِی سونی هستش و اصلا نباید منتظر بلو ری روی بر روی 360 باشی، برای بازیهای حجیم هم بازی را روی دو دیسک میزنن، به همین راحتی
در مورد ارزون شدن قیمت هم اگه منتظر این هستی فکر نکنم اصلا کنسول بخری
پس اگه به شبکه وصال نشم همون اسیلم خوبه
به نظر شما سه چراغه شدن اسیلم کمتره

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
بچه ها من از کجا باید بفهمم ریجن کنسولم چی هست؟میشه یکی راهنمایی کنه؟
روی جعبه را که خوب بگردی نوشته Pal یا NTSC-u یا NTSC-J

پس اگه به شبکه وصال نشم همون اسیلم خوبه
به نظر شما سه چراغه شدن اسیلم کمتره
خیالت تخت، سه چراغ کنسول بعد از 2009 و اومدن مادربرد حاسپر تقریبا منسوخ شده

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
دوستان کی بخریم اسلیم به نظر شما ؟ چون درست هنوز کپی نشده ؟ گرونه ارزون میشه ؟
ارزون نمیشه حالا حالاها، خیالت تخت تخت
ولی حالا اگه بگیری و نخوای درایوش را عوض کنی، باید ازی اریج بگیری از طرف دیگه اگه یهو فریمور اومد و کپی خور شد گرونتر میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر