راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
به به من واقعا ازت ممنونم دوست عزیز.
پس با این تفاسیر PAL میگیرم که بتونم از نت بازی دانلود کنم. کانادا حالا اگه اوکی شد هم بعید میدنم بازی اوریجینال بخرم.:d اگر به live وصل شم ردگیری میشه دستگاهم؟ IP تابلو میشه و مدل دستگاه ؟ چجور میخوان خفت کنن آخه ؟:p

قیمت های جهانی رو از کجا میتونم ببینم؟
قیمت الیت رو سایت xbox.com الان $249.99 هست. ولی هاردش 120 هست و یه دسته داره. سوپر بهتره ؟ خیلی اختلاف قیمت دارن؟ الان همین مدل ها آکبندش تو ایران چنده ؟

من تو والمارت kinect فروشی دیدم 148 دلار قضیه چیه ؟ یعنی هست تو بازار ؟
اینجا رو ببینید : http://www.walmart.com/ip/Project-Natal-Xbox-360-Xbox-360/13378144
لايو يك محيطه كاملا محصوره و توسط MS اداره ميشه!پس همه چيزش قابله كنترله!
سري قبل از طريق شناخت فريم وير (كه براي اجراي بازي كپي روي درايو ميريزن)كنسوس رو شناسايي ميكرد،و شماره سريال دستگاه رو بلوكه ميكرد-قابلت اتصال به لايو از ستگاه گرفته ميشه.
-توي كانادا كه اوضاع خفن تره،به IP و زندگي نامه يارو دسترسي دان،اهنگ غير قانوني دانلود كني خفت ميكنن!اينا پيش كش:d حالا كو تا كانا دا OKبّشه!اون موقع كنسولهاي نسل بعدي مياد:d(شوخي)

-سوپر اليت جهانيش 349 هست به همراه 2 دسته و يك بازي اورجينال(يا FFXIII يا FORZA3 يا يه پك ليميت اديشن)-اگه اين قيمتا گير بياري عاليه.تو ايران هركدوم 50 تا 100 تومن از قيمت جهانيش گرونتره

بقلش نوشته Coming Soon -چهار (4) نوامبر عرضه ميشه- تا اون موقع،كي زندست،ي مرده!!!!!!!فكر الان باش و تابستون رو بگذرون باهاش

قيمتش هم 149دلار -تخمين زده شده

red_sky_gtf

کاربر سایت
Jun 20, 2010
24
نام
Red
لايو يك محيطه كاملا محصوره و توسط MS اداره ميشه!پس همه چيزش قابله كنترله!
سري قبل از طريق شناخت فريم وير (كه براي اجراي بازي كپي روي درايو ميريزن)كنسوس رو شناسايي ميكرد،و شماره سريال دستگاه رو بلوكه ميكرد-قابلت اتصال به لايو از ستگاه گرفته ميشه.
-توي كانادا كه اوضاع خفن تره،به IP و زندگي نامه يارو دسترسي دان،اهنگ غير قانوني دانلود كني خفت ميكنن!اينا پيش كش:d حالا كو تا كانا دا OKبّشه!اون موقع كنسولهاي نسل بعدي مياد:d(شوخي)

-سوپر اليت جهانيش 349 هست به همراه 2 دسته و يك بازي اورجينال(يا FFXIII يا FORZA3 يا يه پك ليميت اديشن)-اگه اين قيمتا گير بياري عاليه.تو ايران هركدوم 50 تا 100 تومن از قيمت جهانيش گرونتره

بقلش نوشته Coming Soon -چهار (4) نوامبر عرضه ميشه- تا اون موقع،كي زندست،ي مرده!!!!!!!فكر الان باش و تابستون رو بگذرون باهاش

قيمتش هم 149دلار -تخمين زده شده

سلام، جالبه من comming soon رو ندیدم. :p
پس تا اینجا سوپر الیت با 349 دلار بهترین حالت برای من شد درسته؟ البته هنوز دلم مونده پیش سری S. :x خیلی خوشگله ولی خوب دوتا مشکل هست 1- کپی خور شدنش 2- کیفیت کارش. ظاهرا یه فن بزرگ گذاشتن به جای دو تا فن کوچیک و تغییراتی روی سخت افزار دادن و گارانتیش رو هم کم کردن!
راستی TV من ورودی HDMI نداره و 3 فیشه میخوره. تبدیل این خروجی تو پک سوپر هست یا جداگانه باید بخرم؟ اینکه خودش دو تا دسته داره خیلی معرکست. دیگه چی هست تو پکش؟
بعد یه مسئله ای تو مشخصات سری S نوشته قابلیت نصب Kinect رو مستقیما داره ولی بقیه کنسولهای قبلی برای استفاده ازش باید یه دستگاه جانبی بخرن فکر کنم آداپتور میخواد.

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
اگه از دیسک های اشغال مالزی استفاده میکنی،چیزیش نمیشه.
اما اگه چاپ پرینتر باشه،چاپش میره و دیسک به گند کشیده میشه!سعی کن برای دیسکت مشکلی پیش نیاری که بخوای همچین کاری کنی

ممنون .
دیسکم ورباتیمه و وقتی شستمش رنگ روش کمرنگ شد و یک حال زبری هم داره !
چی کار کنم ؟ :D

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ممنون .
دیسکم ورباتیمه و وقتی شستمش رنگ روش کمرنگ شد و یک حال زبری هم داره !
چی کار کنم ؟ :D
هیچی- اگه کار میکنه،ذیگه از این کارا با دیسکات نکن!سعی کن با دقت و وسواس خاص اونا رو خوب نگه داری، از قابهای کریستالی خوب استفاده کن،تا نه گرد و خاک روش بشینه- نه کثیف بشه- نه جای انگلشت روش بیفته.300 تومن پول قاب بدی در دراز مدت به جیب خودت کمک کردی
سلام، جالبه من comming soon رو ندیدم. :p
پس تا اینجا سوپر الیت با 349 دلار بهترین حالت برای من شد درسته؟ البته هنوز دلم مونده پیش سری S. :x خیلی خوشگله ولی خوب دوتا مشکل هست 1- کپی خور شدنش 2- کیفیت کارش. ظاهرا یه فن بزرگ گذاشتن به جای دو تا فن کوچیک و تغییراتی روی سخت افزار دادن و گارانتیش رو هم کم کردن!
راستی TV من ورودی HDMI نداره و 3 فیشه میخوره. تبدیل این خروجی تو پک سوپر هست یا جداگانه باید بخرم؟ اینکه خودش دو تا دسته داره خیلی معرکست. دیگه چی هست تو پکش؟
بعد یه مسئله ای تو مشخصات سری S نوشته قابلیت نصب Kinect رو مستقیما داره ولی بقیه کنسولهای قبلی برای استفاده ازش باید یه دستگاه جانبی بخرن فکر کنم آداپتور میخواد.
بله سوپر الیت بگیر.اون S رو بی خیال،نه کپی خور شده-نه هنوز امتحان پس داده.
اره همین بساط رو داره و معماری مادر برد به کلی تغییر کرده.وقتی کپی خور بشه ببیری گارانتی،مستقیم-میبرنت زندان:d

-توی پک فقط فیش مخصوص 3 تایی داره!البته توی TV معمولی کیفیت بالایی نداره- یا LCD-TV تهیه کن- یا اگه مانیتور داره از کابل های اتصال به مانیتور استفاده کن(اگه مانیتورت CRT هست از کابل VGA استفاده کن- اگه LCD هست و ورودی DVi داره از کابل HDMI to DVi استفاده کن)

توی پک سوپر الیت یک بازی اورجینال هم هست-اگه بخوای Final Fantexy XIII رو برداری-کنسولت سفید هست
اگه پک FORZA 3 یا Modern Warfare2(call of duty6)رو برداری کنسولت سیاه هست

به نظر من کنسول رو سیاه بردار،تا نه کثیفی ببینی ،با TV ها هم بیشتر ست هست.همینطور با Kinect

-احتمال میدم یه تبدیل AUX to 2USB باشه که همون رو به 2 تا USB تبدیل میکنه که بزنی جلوی کنسول(برای بالا بردن سرعت تبادل داده ها )اگه با یه USB وصل بشه سرعت کمتره و لگ داره- برای این کنسول که ورودی های USB بی استفاده هست -مشکلی نیست-اون تبدیل هم 100% تو بازار به راحتی گیر میاد- همراه با نتال احتمالا تعداد بسیار زیادی از اونها عرضه میکنن-احتمالا روی پک خود Kinect هم هست هنگام خرید-;)

red_sky_gtf

کاربر سایت
Jun 20, 2010
24
نام
Red
-توی پک فقط فیش مخصوص 3 تایی داره!البته توی TV معمولی کیفیت بالایی نداره- یا LCD-TV تهیه کن- یا اگه مانیتور داره از کابل های اتصال به مانیتور استفاده کن(اگه مانیتورت CRT هست از کابل VGA استفاده کن- اگه LCD هست و ورودی DVi داره از کابل HDMI to DVi استفاده کن)

به به، چه حالی خواهد داد.
تلویزیون LCD 29 دارم کیفیتش خوبه ولی HDMI نمیخوره بهش. پس تو پک فیش مخصوص سه تای هست :x خوب خیلی خوبه. دیگه حله دیگه :d مانیتورم CRT قدیمی هست حال نمیده.

- حالا یه سوالی من PSP و لپتاپم wifi داره. میتونم شبکه خونگی راه بندازم با این xbox؟ آیا این ها میتونن هارد هم رو ببینن؟ آیا میتونم موزیک روی هارد لپتاپ رو شبکه ای از xbox پخش کنم؟
یه مطالبی در مورد media center خوندم که xbox ساپورت میکنه. ولی چون محیط xbox رو ندیدم نفهمیدم چجوری کار میکنه؟ آیا به راحتی شدنیه این قضایا؟ >:d<

- مورد دیگه اینکه اگه کپی خور کنم دستگاه رو بعد وصل شم به live لو نمیره؟ اکانتم نمیپره؟ اگر آپدیت کنم برای ساپورت Divx آیا دستگاه کپی خور بودنش خراب نمیشه؟ آخه PSP رو وصل شدم به سایت سونی خوشحال و خندان آپدیت کردم کپی خورش پرید :p

nasa360

کاربر سایت
May 30, 2010
20
اقا من این باطری های ارجینالی که رو خود دسته هستش doracel میگم خیلی راحت شارژ کردم کی میگه شارژ نمیشه!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟
1 سی دی من داشتم که شارژر باطری الکالین داشت زدم توش شارژ کردم.
کافی فقط 1 شارژر باطری الکالین بخرید 3000 تومن.

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
به به، چه حالی خواهد داد.
تلویزیون LCD 29 دارم کیفیتش خوبه ولی HDMI نمیخوره بهش. پس تو پک فیش مخصوص سه تای هست :x خوب خیلی خوبه. دیگه حله دیگه :d مانیتورم CRT قدیمی هست حال نمیده.

- حالا یه سوالی من PSP و لپتاپم wifi داره. میتونم شبکه خونگی راه بندازم با این xbox؟ آیا این ها میتونن هارد هم رو ببینن؟ آیا میتونم موزیک روی هارد لپتاپ رو شبکه ای از xbox پخش کنم؟
یه مطالبی در مورد media center خوندم که xbox ساپورت میکنه. ولی چون محیط xbox رو ندیدم نفهمیدم چجوری کار میکنه؟ آیا به راحتی شدنیه این قضایا؟ >:d<

- مورد دیگه اینکه اگه کپی خور کنم دستگاه رو بعد وصل شم به live لو نمیره؟ اکانتم نمیپره؟ اگر آپدیت کنم برای ساپورت Divx آیا دستگاه کپی خور بودنش خراب نمیشه؟ آخه PSP رو وصل شدم به سایت سونی خوشحال و خندان آپدیت کردم کپی خورش پرید :p
ببین اگه تلویزیونتنون جای فیش ابی و قرمز و سبز داره- کابل کامپوننت بخر ،خیلی بهتر میشه وضوح تصویر

میشه با برنامه xbox رو به PC وصل کرد- با کابل LAN و یک روتر-که داستان داره(من بلد نیستم)
میتونی فایلهای روی PC رو با xbox ببینی(اگه فرت رو بتونه بخونه)اموزشش فکر کنم توی سایت باشه

اگه با LT کپی خور کنی- فعلا نمیتونن شناسایی کنن ولی MS از اواسط ماه اکتبر بن کردن رو شروع میکنه تا اواسط ژانویه.پس بهتره سریع بگیری و عملیات رو انجام بدی که بن نشی.فعلا حتی میتونی انلاین هم براحتی بازی کنی ولی دیسکت باید شرایط رو کامل داشته باشه تا توسط MS شناسایی نشه و بن نشی-(با LT فعلا بن نمیشی)

اقا من این باطری های ارجینالی که رو خود دسته هستش doracel میگم خیلی راحت شارژ کردم کی میگه شارژ نمیشه!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟
شما یک دور روی باتری رو بخونی،نوشته Do not recharge

بعدش شما چجوری شارژ کردی؟

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود

blinksmiley.gif
blinksmiley.gif
blinksmiley.gif

پ.ن: توی این صفحه و این صفحه یه چیزایی نوشته، ولی خوب من نتیجه گرفتم که کار خطرناکیه و ارزشش رو نداره (حتی خطر انفجار هست، که چند وقت قبل برای یکی از بچه های همین جا هم پیش اومده بود)...
شما هم اگر یک بار امتحان کردید و اتفاقی براتون نیافتاده دلیل نمیشه که همیشه این طوری باشه، بنابراین بهتره بی خیالش بشید. مواد شیمیایی داخل باتری ها خیلی خطرناکند.
باتری قابل شارژ معمولی مگه چشه؟

aralsport

کاربر سایت
Sep 18, 2008
34
دوستا نشرمنده چند تا سوال ابتدایی وحتما تکراری می پرسم .
قصد خرید ایکس باکس دارم . لطفا بهترین مدل اونو به من معرفی کنید .
چه ملزوماتی بایستی همراه اون بخرم ؟
از کجا بخرم بهتره ؟
مانیتور من سامسونگ مدل P220 کابل تبدیل نیاز داره یا مستقیم بهش می خوره ؟
اگر امکانش هست مدل و سایر مشخصات رو مثل نوع مادر برد و ..... برایم بنویسید که موقع خرید به اونا توجه کنم .
بی نهایت ممنون

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,637
نام
Ali
سلام.راهي براي تغيير آواتار وجود داره؟موقع خريد خود فروشنده برام يه آواتار انتخاب كرد.
و اينكه چجوري به آواتار جزييات اضافه كنم؟من از بازي RDR يه كلاه بدست آوردم چجوري بزارمش روي آواتار؟
توي قسمت Customize Avatar كهميرم چه ديسك توي دستگاه باشه چه نباشه ميگه:
The game could not be Start
ممنون

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوستا نشرمنده چند تا سوال ابتدایی وحتما تکراری می پرسم .
قصد خرید ایکس باکس دارم . لطفا بهترین مدل اونو به من معرفی کنید .
چه ملزوماتی بایستی همراه اون بخرم ؟
از کجا بخرم بهتره ؟
مانیتور من سامسونگ مدل P220 کابل تبدیل نیاز داره یا مستقیم بهش می خوره ؟
اگر امکانش هست مدل و سایر مشخصات رو مثل نوع مادر برد و ..... برایم بنویسید که موقع خرید به اونا توجه کنم .
بی نهایت ممنون
هر صفحه که نباید اینو تکرار کنیم- 10 صفحه قبل رو همیشه یه مطالعه داشته باش
ولی باز:
مادر برد جسپر باشه:تاریخ ساخت 2009 به بعد باشه
اداپتورش نوشته باشه روش 150W
اینا مشخصات جسپر بودنه
وسایل اضافه هم اگه مانیتورت ورودی HDMI داره -اونو بخر حتما-کیفیت تصویر فوق العاده بهتر میشه. اگه باتری شارژی میخوای بخری الکالاین بخر به همراه شارژر-جنس خوب بخر-از این پلی & شارژ کیت ها نخر،بدرد نمیخوره

کنسول هم ارکید هست که هارد نداره-(مموری داخلی 512 داره فقط میتونی سیو بازی رو توش بریزی)رنگش سفیده
الیت هم هست هارد 120 گیگ داره میتونی بازی توش نصب کنی،کف کلی فایده داره همین.
رنگش سیاهه

سسوپر الیت هم هست که یه بازی اورجینال درست حسابی داره- 2 تا دسته و هارد 250 گیگ داره-
اگه پک فاینال فانتزی رو بخری -کنسول سفید رنگه،برای بقیه بازیها کنسول مشکی همراهش هست

سلام.راهي براي تغيير آواتار وجود داره؟موقع خريد خود فروشنده برام يه آواتار انتخاب كرد.
و اينكه چجوري به آواتار جزييات اضافه كنم؟من از بازي RDR يه كلاه بدست آوردم چجوري بزارمش روي آواتار؟
توي قسمت Customize Avatar كهميرم چه ديسك توي دستگاه باشه چه نباشه ميگه:
The game could not be Start
ممنون
میتونی تغییرش بدی-توی همون قسمت کاسمایز برو- اونجا میتونی ادیت کنی،براحتی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر