راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
خیلی ممنون که جوابمو دادید . اجرای فوتبال جام جهانی این ارور رو میده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
zelh5p4p88si3m69qbo.jpg

و
اینکه من چه کارهایی رو باید انجام بدم که بتونم همه بازیهای جدید آفلاین رو اجرا کنم .
کاری به live هم ندارم
البته من کنسولم رو تازه خریدم و تاریخ ساختش 2009/7/30 . و الان بازی red dead
رو بازی میکنم و هیچ مشکلی نداره .

آخرین ویرایش:

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
خیلی ممنون که جوابمو دادید . اجرای فوتبال جام جهانی این ارور رو میده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و
اینکه من چه کارهایی رو باید انجام بدم که بتونم همه بازیهای جدید آفلاین رو اجرا کنم .
کاری به live هم ندارم
البته من کنسولم رو تازه خریدم و تاریخ ساختش 2009/7/30 . و الان بازی red dead
رو بازی میکنم و هیچ مشکلی نداره .

مشکل از دیسک تونه که غیر قابل خوندنه.

اگر جایی که ازش دیسک رو خریدید نزدیکه برید بهش پس بدید یا عوضش کنید.

اگر دسترسی ندارید:
یه تیکه پارچه نرم بردارید، یه کم الکل (یا کمی ادکلن) روی دیسک بریزید و از مر کز به محیط دیسک رو با پارچه تمیز کنید و بعد دوباره امتحان کنید (البته این روش بیشتر روی دیسک های کثیف جواب میده و اگه دیسک شما نو و تمیزه، بعیده جواب بگیرید).

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
میشه بهترین تنظیماتی که باید با کابل HDMI انجام بدم تا بهترین کیفیت رو داشته باشم رو بگید!
راستی اگه کابل D-SUB ماله PC وصل باشه طوری نیست کابل HDMI ــه کنسول هم وصل باشه مشکلی نداره برا کنسول؟

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
سلا دوستان.من چندتا سوال داشام:
1.از كجا ميتونم ريجن كنسولو تشخيص بدم؟روي جعبه كنسول يه جا نوشته:
Xbox360 Elite System Xbox 360 EN/FR/DE/IT UK HDWR PAL Jul09
و يه برچسب هم روي جعبه هست بزرگ نوشته U
حالا ريجن دستگاه من چيه؟
2.چجوري بازي رو نصب كنم روي هارد؟من دي وي دي رو ميزارم سريع ميره توي بازي.
ممنون

gallant

کاربر سایت
May 1, 2009
215
نام
gallant
یکی از دوستام میخواد xbox360 بگیره نمیدونه صبر کنه xbox360جدید بگیره یا تو تابستون الیت بگیره به نظرتون اگه صبر کنه بهتر هستش

آخرین ویرایش:

^_GHOST_^

کاربر سایت
Jun 8, 2010
280
نام
علی
میشه بهترین تنظیماتی که باید با کابل HDMI انجام بدم تا بهترین کیفیت رو داشته باشم رو بگید!
راستی اگه کابل D-SUB ماله PC وصل باشه طوری نیست کابل HDMI ــه کنسول هم وصل باشه مشکلی نداره برا کنسول؟

بزار روی 1080P سوال دوم هم بلد نیستم ! ولی فکر نکنم
یکی از دوستام میخواد xbox360 بگیره نمیدونه صبر کنه xbox360 slim بگیره یا تو تابستون الیت بگیره به نظرتون اگه صبر کنه بهتر هستش
اگر پول داره بیشتر بده صبر کنه واقعا ارزش داره :d

Digital Dreams

کاربر سایت
Aug 4, 2006
129
دوستان یه سوال داشتم، می خواستم بدونم آیا 360 آرکید با برد جسپر پلاس (Jasper Plus) و درایو فیلیپس به بازار اومده یا خیر؟ و اینکه اگر چنین مدلی هست جسپر پلاس با جسپر معمولی چه تفاوتی داره؟

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
دوستان یه سوال داشتم، می خواستم بدونم آیا 360 آرکید با برد جسپر پلاس (Jasper Plus) و درایو فیلیپس به بازار اومده یا خیر؟ و اینکه اگر چنین مدلی هست جسپر پلاس با جسپر معمولی چه تفاوتی داره؟
نه هنوز این مدل نیومده . به این زودیا هم منتظر این مدل نباش . حداقل تا پایان تابستان
در مورد تفاوتش هم کلا برد دوباره طراحی شده و CPU & GPU از هم جدا نیست و رو یک مدار پیاده شده و هارد داخلیه 250 داره
البته این قول رو هم دادن که این مدل به هیچ عنوان 3 چراغ نمیشه !

Digital Dreams

کاربر سایت
Aug 4, 2006
129
نه هنوز این مدل نیومده . به این زودیا هم منتظر این مدل نباش . حداقل تا پایان تابستان
در مورد تفاوتش هم کلا برد دوباره طراحی شده و CPU & GPU از هم جدا نیست و رو یک مدار پیاده شده و هارد داخلیه 250 داره
البته این قول رو هم دادن که این مدل به هیچ عنوان 3 چراغ نمیشه !

ممنون از پاسختون. من می خواستم برای دوستم 360 آرکید قیمت بگیرم از 230.000 تومن تا 285.000 تومن قیمت میدادن، از یک فروشنده پرسیدم چرا 285.000 تومن، گفت دستگاه من مادربوردش جسپر پلاس هست و درایوش هم فیلیپس و اینکه این مدل مشکل گیر کردن و اجرا نشدن بعضی از بازیها رو دیگه نداره و بحث گرمای کنسول هم از برد جسپر معمولی کمتر شده. با توجه به این مطلب عرض کردم. ضمنا اگر درست متوجه شده باشم منظور شما X360 جدید مدل اسلیمه که در E3 معرفی شد؟

Mess! 23

کاربر سایت
Jun 18, 2010
16
من یه چند تا سوال داشتم 1-اگر زیاد بازی تو هارد بریزیم تا جایی که 2 -3 گیگ فضا خالی بمونه در مدت زیاد مشکلی برای هارد بوجود میاد؟ 2-اگه از دیسک اکتیو زیاد استفاده کنیم بجای اپدیت مشکلی بوجود میاد برای دستگاه؟ 3-اخه من کنسولمو که پریمیوم فالکون بود سر اپدیت ازدست دادم نمیدونم تصور اشتباهمه یا نه ولی پارسال من کنسولمو دادم NEXT GEN اخرین اپدیت کنن بعد از یک هفته اروور E74 دادو دادم به نکست جن دیگه درست نشد بعد منم تو چند جا خوندم بودم این مشکلو دارن حتی اخباراشم از چند مجله خونده بودم میخوام یه توضیحی درمورد این مشکلم بدید؟ 4-یه جای مطمئن برای اپدیت به من معرفی کنید؟ 6- فرق بین iXtreme LT و iXtreme 1.61 رو میگید؟ 5- روزانه چند ساعت پیشنهاد میکنید بازی کنم؟ 6-اینترکولر یا 12ولت کردن برای من که روزی 3 -4ساعت بازی میکنم لازمه؟ 7-این قضیه waweها چیه برا من ک هاز دیسک اکتیو استفاده میکنه بازیها باید چه ویوی باشه؟ ببخشید سوالالت زیاد شد و بعضی سوالات به ای تاپیک ربط نداه. ممنون میشم یکی کامل جوابمو بده.

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام به همگی یه سوال اگر درایو یه ایکس باکس لنزش ضعیف شده باشه میشه درایو رو عوضش کرد یا کلا باید یه ایکس با کس دیگه بخریم ؟

اگر میشه درایو خرید قیمت حدودیش رو و از کجا ها میشه خرید رو بگید ممنون میشم ;)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
سلام دوستان.من چندتا سوال داشتم:
1.از كجا ميتونم ريجن كنسولو تشخيص بدم؟روي جعبه كنسول يه جا نوشته:
Xbox360 Elite System Xbox 360 EN/FR/DE/IT UK HDWR PAL Jul09
و يه برچسب هم روي جعبه هست بزرگ نوشته U
حالا ريجن دستگاه من چيه؟و راهي هست كه ار داخل داشبورد بشه ريجن رو مدلش رو فهميد؟
2.چجوري بازي رو نصب كنم روي هارد؟من دي وي دي رو ميزارم سريع ميره توي بازي.
ممنون
كسي جواب نداد؟شديدا به جواب سوالات بالا نيازمنديم.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من یه چند تا سوال داشتم 1-اگر زیاد بازی تو هارد بریزیم تا جایی که 2 -3 گیگ فضا خالی بمونه در مدت زیاد مشکلی برای هارد بوجود میاد؟ 2-اگه از دیسک اکتیو زیاد استفاده کنیم بجای اپدیت مشکلی بوجود میاد برای دستگاه؟ 3-اخه من کنسولمو که پریمیوم فالکون بود سر اپدیت ازدست دادم نمیدونم تصور اشتباهمه یا نه ولی پارسال من کنسولمو دادم NEXT GEN اخرین اپدیت کنن بعد از یک هفته اروور E74 دادو دادم به نکست جن دیگه درست نشد بعد منم تو چند جا خوندم بودم این مشکلو دارن حتی اخباراشم از چند مجله خونده بودم میخوام یه توضیحی درمورد این مشکلم بدید؟ 4-یه جای مطمئن برای اپدیت به من معرفی کنید؟ 6- فرق بین iXtreme LT و iXtreme 1.61 رو میگید؟ 5- روزانه چند ساعت پیشنهاد میکنید بازی کنم؟ 6-اینترکولر یا 12ولت کردن برای من که روزی 3 -4ساعت بازی میکنم لازمه؟ 7-این قضیه waweها چیه برا من ک هاز دیسک اکتیو استفاده میکنه بازیها باید چه ویوی باشه؟ ببخشید سوالالت زیاد شد و بعضی سوالات به ای تاپیک ربط نداه. ممنون میشم یکی کامل جوابمو بده.

نه مشکلی پیش نمیاد،اما شاید Cache هارد پُر بشه و این باعث فریز کردن داخل بعضی بازی ها میشه.
مشکلی نیست با دیسک اکتیو اما اگر آنلاین بازی نمی کنی آپدیت کن کنسول رو که این همه بحث Wave وسط نباشه.
LT عرضه شده برای این که چون خیلی شبیه فریمور اصلی خود کنسوله احتمال بن شدن کم میشه.مثل 1.6 نیاز به این که چک کنی Wave چی هست و اینا نداره...راحت اجرا میشه بازی.

سلام به همگی یه سوال اگر درایو یه ایکس باکس لنزش ضعیف شده باشه میشه درایو رو عوضش کرد یا کلا باید یه ایکس با کس دیگه بخریم ؟

اگر میشه درایو خرید قیمت حدودیش رو و از کجا ها میشه خرید رو بگید ممنون میشم ;)

بله میشه تعویض درایو کرد.قیمت درایو هم حدودا از 30 تا 50 هزار تومان هست.
مارک درایوها هم BenQ-Hitachi و Lite-On هست...
فکر کنم اگر Lite-On بذاری خوبه...البته Hitachi هم خوبه.

كسي جواب نداد؟شديدا به جواب سوالات بالا نيازمنديم.

اگر از همین ایران خریدی که احتمال 90% ریجن PAL هست.روی لیبل هم که نوشته PAL
اما برای اطمینان پشت جعبه کنسول سمت راست بالا رو چک کن یه کادر مستطیلی کوچیک هست که داخل نوشته شده PAL.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر