راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

A M I R 1 1 0

کاربر سایت
Apr 2, 2010
153
نام
AmIr
سلام دوستان ;)
من یه ایکس باکس الیت ساخت 2009 داشتم ولی متسافانه و خاک تو سرانه به دلایلی هم قابش هم هاردش هم همه جاش شکست . الان میخوام یکی دیگه بخرم و الیت باشه ! میشه بگید از چه فروشگاه اینترنتی بخرم بهتره ؟! و بهش چی بگم ! :confused:
من دفعه ی قبل گفتم یه ایکس باکس میخوام با اخرین اپدیت فریمور و کپی خور شده و ساهت 2009 ترجیحا الیت فروشنده هم گفت پولو بریز حساب برات میفرستم منم ریختم اون فرستاد ولی الان میگم اوضاع فرق نکرده ! ؟ چیز جدیدی باید بگم ؟! هر چی را که میخوام بهش بگم + ادرس فروشگاه اینترنتی را بدید ممنونتون میشم و دم همتون گرم ! :cool:

Ebi4890

کاربر سایت
May 25, 2010
60
نام
ابراهیم
دوستان من بعد از بازی .کنسولو می زارم 5 دقیقه تو داشبورد باشه بعد خاموشش میکنم . به نظر شما برای خنک کردنش کار دیگه ای هم انجام بدم یا نه؟؟؟;) .... مرسی

joykiller360

کاربر سایت
Jun 26, 2009
525
نام
میثم صیام
دوستان من بعد از بازی .کنسولو می زارم 5 دقیقه تو داشبورد باشه بعد خاموشش میکنم . به نظر شما برای خنک کردنش کار دیگه ای هم انجام بدم یا نه؟؟؟;) .... مرسی

اگه بردتون جاسپر هست که لازم نیست این کارا.
ولی اگه نه یه دونه از این فن ها بخرید که بعد از خاموشی کنسول هم چند دقیقه ای کار میکنن

BOROAMOO

کاربر سایت
Sep 27, 2007
19
آقا من به تازگی یه الایت گرفتم ولی کابل hdmi نداره.سرم کلاه گذاشته؟البته تو دفترچه اش هم اشاره ای نشده ولی تو تاپیک راهنمایی برا خرید دیدم نوشته باید داشته باشه

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
آقا من به تازگی یه الایت گرفتم ولی کابل hdmi نداره.سرم کلاه گذاشته؟البته تو دفترچه اش هم اشاره ای نشده ولی تو تاپیک راهنمایی برا خرید دیدم نوشته باید داشته باشه

سری های جدید ندارن باید جداگانه بخرید

اون راهنما از زمان دایناسور ها به اینور آپدیت نشده

_p30_

کاربر سایت
Jun 7, 2010
7
من یکبار این کارو کردم پروفایل راحت کپی شد ولی من تو ایکس باکس خودم تست کردم جواب داد یه فلش بزن به ایکس باکس بعد برو تو قسمت Memory رو Strong Device دکمه Y رو بزن و حجمش رو تا 512 مگ بیار پایین که ایکس باکس بخونتش بعد از این کار برو تو قسمت حافظه ایکس باکس و از قسمت Profile ایکس باکس پروفال مورد نظرتو کپی کن تو Strong Device بعد فلش رو همونطوری به ایکس باکس دیگه بزن و پروفایل رو اونجا کپی کن

Menu Xbox > System > Memory
ممنون از جوابتون :smile:

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام دوستان ;)
من یه ایکس باکس الیت ساخت 2009 داشتم ولی متسافانه و خاک تو سرانه به دلایلی هم قابش هم هاردش هم همه جاش شکست . الان میخوام یکی دیگه بخرم و الیت باشه ! میشه بگید از چه فروشگاه اینترنتی بخرم بهتره ؟! و بهش چی بگم ! :confused:
من دفعه ی قبل گفتم یه ایکس باکس میخوام با اخرین اپدیت فریمور و کپی خور شده و ساهت 2009 ترجیحا الیت فروشنده هم گفت پولو بریز حساب برات میفرستم منم ریختم اون فرستاد ولی الان میگم اوضاع فرق نکرده ! ؟ چیز جدیدی باید بگم ؟! هر چی را که میخوام بهش بگم + ادرس فروشگاه اینترنتی را بدید ممنونتون میشم و دم همتون گرم ! :cool:

سلام
خوب تغییر زیادی که نکرده با همون مدل 2009 شما . مادربردش که جاسپر باید باشه و تاریخ ساخت دستگاه 2009/8 به بعد باشه ، فریمور دستگاه رو هم بگو ixtreme LT 1.1 باشه . دو تا سایت پیشنهاد میکنم یه سر بزن :

فروشگاه DC in PC که از نظر قیمت من این رو پیشنهاد میدم .

http://shop.dcinpc.com/index.php?categoryID=5

سایت Nextgen اینم دستگاه هاش خوبه ولی قیمتش فکر کنم بالاس باید زنگ بزنی بپرسی .

http://www.nextgen.ir

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
من میخواستم یه اکس باکس سوپر الیت از دبی یا انگلیس بگم برام بفرستن. آخه اینطور که من دیدم قیمتای اونجا خفن پایینه حداقل 200 تومن با اینجا فرق دارن. مثلاً اینجا رو بینین. به نظر شما منطقیه؟ بعد اگه گرفتم به چه نکاتی باید توجه کنم؟

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
من میخواستم یه اکس باکس سوپر الیت از دبی یا انگلیس بگم برام بفرستن. آخه اینطور که من دیدم قیمتای اونجا خفن پایینه حداقل 200 تومن با اینجا فرق دارن. مثلاً اینجا رو بینین. به نظر شما منطقیه؟ بعد اگه گرفتم به چه نکاتی باید توجه کنم؟

الان xbox معمولی 200 دلاره و ابنجا بچه ها میخرن 300 تومن که تازه گرون هم شده!!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من یه 360 دارم که احتمالاً بن شده و می‌خوام اینو بفروشم یکی دیگه بخرم. حالا بنطرتون صبر کنم اسلیم بگیرم بهتره یا نه؟

با توجه به این که این سری CPU و GPU شده 45 نانومتری و مطمئنا تو بحث گرمایی خیلی بهتر شده،پیشنهاد می کنم صبر کنی و کنسول جدید رو بخری...
از نظر امکانات هم بهتر هست

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
با توجه به این که این سری CPU و GPU شده 45 نانومتری و مطمئنا تو بحث گرمایی خیلی بهتر شده،پیشنهاد می کنم صبر کنی و کنسول جدید رو بخری...
از نظر امکانات هم بهتر هست
خوب آخه پدرام چه فایده که هنوز معلوم نیست این درایوش چه کوفتی باشه و چند ماه طول بکشه برای هکش ؟!!
اما من واقعا حیرت زده این کنسول جدید شدم ! خیلی خیلی طراحی عالی ای داره و خوشگله !! :biggrin1:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
خوب آخه پدرام چه فایده که هنوز معلوم نیست این درایوش چه کوفتی باشه و چند ماه طول بکشه برای هکش ؟!!
اما من واقعا حیرت زده این کنسول جدید شدم ! خیلی خیلی طراحی عالی ای داره و خوشگله !! :biggrin1:

ببین اگه قرار باشه از همین اول آیه یاس بخونی که بهتره اصن طرفشم نری حالا حالاها...
اول این که اصلا معلوم نیست درایو چی از آب در میاد...اگه احتمال به این باشه که همون Lite-On های قبلی باشه که مشکلی نداریم.
دوم این که اگر درایو جدید باشه هم ارزش داره صبر کنیم تا هک بشه.
سوم این که احتمالش هست همون درایو جدید سریع هک بشه...

من خودم به شخصه اگر اومد و قیمتش مناسب بود،سریعا اقدام به خرید می کنم!

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
ببین اگه قرار باشه از همین اول آیه یاس بخونی که بهتره اصن طرفشم نری حالا حالاها...
اول این که اصلا معلوم نیست درایو چی از آب در میاد...اگه احتمال به این باشه که همون Lite-On های قبلی باشه که مشکلی نداریم.
دوم این که اگر درایو جدید باشه هم ارزش داره صبر کنیم تا هک بشه.
سوم این که احتمالش هست همون درایو جدید سریع هک بشه...

من خودم به شخصه اگر اومد و قیمتش مناسب بود،سریعا اقدام به خرید می کنم!
خوب ماهم که آرزومونه همینطور باشه !
منم اگه زود هک بشه و مطمئن باشه این 360 ام رو میفروشم و یکی از این میخرم چون واقعا با قیافش حال کردم !!
امکاناتش هم نسبتا خوب هست ! اما مونده قیمت که اینجا چندی بشه ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر