راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
استفاده از dvd پشت نقره اي رو كلا از سرت بيرون كن كه با هر ياك بار استفاده 1روز به داغون كردنه لنزت نزديك ميشه
بعد مجبوري 20 ت بدي انز عوض كني
راستش روش که ننوشته play box ولی پشتش نقره ای مایل به مسی هستش.
مثل dvd های اورجینال کامپیوتر.

3 ت پول دادم.چیکار کنم؟:((

hrf_dude

کاربر سایت
Aug 25, 2009
252
نام
حميد رضا فرّخي
راستش روش که ننوشته play box ولی پشتش نقره ای مایل به مسی هستش.
مثل dvd های اورجینال کامپیوتر.

3 ت پول دادم.چیکار کنم؟:((
بهترین جا pinata.ir یا nextgen.ir هست . همه ی بازی هاشم ورباتیم هست (بهترین کیفیت دی وی دی 9 ) (البته pinata.ir تا 10 تیر تعطیله)

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
یک سوال مهم داشتم
برای برد های جاسپر میشه از اداپتور های سری لانچ استفاده کرد ؟
اداپتور های قدیم و جدید هردو 12 ولت هستند و فقط امپر سری های قدیم 16.5 هست و سری های جدی 12.5 (اگه اشتباه نکنم )

aliani

کاربر سایت
Sep 26, 2007
171
دوستان من قصد دارم کنسولم رو بفروشم یکی 2 ماه قبل از عید خریدم حدود 10 تا بازیم باهاش دارم یه چند تا بازیم تو هارد دارم با شارجر و کابل hdmi هست میخواستم بپرسم چند بفروشم خوبه ؟ مدلشم آرکید جاسپر هست

به نظرتون کابل و شارجر و بازیا رو جدا بفروشم بهتره یا با کنسول ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید .

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
:crying1::crying::surrender:
:sick:
صدای درایو یکم زیاد شد و بعضی موقع ها بازی تیک می زد.
پس 3 ت پر:(
شرکتش ایرانی بود دیگه.:evil:

خوب ما که گفتیم نزار خودت گذاشتی

به 3 تومن فکر نکن به این فکر کن که نمیدونستی الان 20 تومن واسه تعویض لنز پیاده بودی

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
خوب ما که گفتیم نزار خودت گذاشتی

به 3 تومن فکر نکن به این فکر کن که نمیدونستی الان 20 تومن واسه تعویض لنز پیاده بودی
نه بابا اولش كه گزاشتم تو دستگاه ديگه نزاشتم تا الان.
يكم از gears 2 رو رفته بودم.بعد شك كردم.چون درايو يه صداهايي ميداد.
خوب ديگه نابود شد.:cheesygri

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
من وقتی دستگاهو از برق کلا قطع میکنم تاریخ و ساعتش به هم میخوره چی کار کنم؟
کار خاصی نباید بکنی هروقت که کلا کنسول رو از برق بکشیا البته پاورش رو:cheesygriتنظیمات به حالت اولیش برمیگرده.نمیشه کاریش کرد

mehdi709

کاربر سایت
May 4, 2009
111
نام
مهدي
سلام دوستان
من ميخوام يك عدد xbox 360 arcade بخرم اينكه اين مدل هارد نداره و ديسك تو دستگاه ميچرخه برا دستگاه مشكلي ايجاد نميكنه؟

اگه من بعد از هر دو ساعت 1 ساعت به دستگاه استراحت بدم بازم سه چراغ ميشه يا اينكه error بده و در اين صورت عمر دستگاه xbox jasper چه قدر ميتونه باشه؟

نبود هارد در مدل arcade چه مشكلاتي داره و راه حلشون چيه؟

در كل من ميخوام ps3 رو با xbox عوض كنم .چجور دستگاهي هستش پشيمون نميشم
خواهش ميكنم دوستاني كه قبلا ps3 شون رو با xbox عوض كردن بگن كه از تصميم خودشون راضي هستن يا نه؟
هر نكته فني ديگري كه ميتونه من رو از اين سر در گمي در بياره خواهش ميكنم اساتيد محترم راهنمايي كنن

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام دوستان
من ميخوام يك عدد xbox 360 arcade بخرم اينكه اين مدل هارد نداره و ديسك تو دستگاه ميچرخه برا دستگاه مشكلي ايجاد نميكنه؟

اگه من بعد از هر دو ساعت 1 ساعت به دستگاه استراحت بدم بازم سه چراغ ميشه يا اينكه error بده و در اين صورت عمر دستگاه xbox jasper چه قدر ميتونه باشه؟

نبود هارد در مدل arcade چه مشكلاتي داره و راه حلشون چيه؟

در كل من ميخوام ps3 رو با xbox عوض كنم .چجور دستگاهي هستش پشيمون نميشم
خواهش ميكنم دوستاني كه قبلا ps3 شون رو با xbox عوض كردن بگن كه از تصميم خودشون راضي هستن يا نه؟
هر نكته فني ديگري كه ميتونه من رو از اين سر در گمي در بياره خواهش ميكنم اساتيد محترم راهنمايي كنن

سلام .
نبود هارد مشکل خاصی که براش ایجاد نمیکنه حالا حالا ها ولی بعد از یک مدت طولانی لنز ضعیف میشه بازیها رو دیر Load میکنه وجود هارد کار DVD Rom رو کاهش میده ، بازی رو وقتی رو هارد می ریزی بازی زودتر Load میشه ، از نظر فضا کم نمیاری و از این جور چیزا . . .

در رابطه با سه چراغ اون مدل های قیلی مادربردهاش اینطوری بود از وقتی مادربرد ها جاسپر شده پدیده سه چراغ و داغ شدن بیش از حد کنسول درصدش خیلی اومده پایین و صفر شده .

نبود هارد تاثیر زیادش رو درایو کنسول هست اگر هم اهل چیز ریختن تو کنسول باشی اذیت میشی ولی در کل خرید یه هارد برای کنسول خوبه عمرش بیشتر میشه .

من که تا حالا PS3 نداشتم ولی ایکس باکس ارزون بودن بازیهاش و خودش خیلی به صرفه تره . درسته بعضی از بازیهای PS3 رو نداره ولی بازم الان اکثر بازیها که انحصاری نیست براش میاد و گرافیک بازیها هم در حد خوب هستش و تفاوت کمی با PS3 داره گرافیکن .

اگر بودجه داری الایت خریداری کن چون به صرفه تره ، رنگ دستگاه و دسته مشکی هستش ، هارد 120 داره و یه هدست که در کل 310 یا 320 هستش کلا . آرکید هم تا اونجایی که من میدونم 250 هستش ، هارد نداره رنگش هم سفیده هدست هم نداره یه هارد 120 هم بخوای براش بگیری الان 78 تومان پول هارد هستش 20 تومان هم هدست .

خلاصه دستگاه خوبی هستش من که دارم ازش خیلی راضیم مثل کامپیوتر نیازی به ارتقا نداره و هر جا میشه ببریش ، گرافیک بازیهاش عالیه و همه بازیها هم اکثرا براش میاد .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر