راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
یک سوال مهم داشتم
برای برد های جاسپر میشه از اداپتور های سری لانچ استفاده کرد ؟
اداپتور های قدیم و جدید هردو 12 ولت هستند و فقط امپر سری های قدیم 16.5 هست و سری های جدی 12.5 (اگه اشتباه نکنم )
کسی جواب سوال مارو نداد ! خلیل (Plice_110) شما اطلاعاتی در این زمینه دارید ؟

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
سلام

باتری دوراسل موجود در پک شارژی هستش دیگه؟نه؟:confused:
شارژر خوب چیه؟سریع شارژکنه و ایمنی هم داشته باشه؟(یه دفعه نترکه):biggrin1:

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
سلام یکی از دوستام میخواست بدونه pcبهتره یاxbox?گقته که کامپیوتر در حد1ونیم میلون میگیره!خوب دوستم میگه کدوم بهتره؟حتی رو کامپیوترشم میخوادi7.بزاره!با این حال کدوم بهتره؟:biggrin1::biggrin1::biggrin1::confused::confused::confused:
تلویزیونشم sony اینچ25 trinitron

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
سلام یکی از دوستام میخواست بدونه pcبهتره یاxbox?گقته که کامپیوتر در حد1ونیم میلون میگیره!خوب دوستم میگه کدوم بهتره؟حتی رو کامپیوترشم میخوادi7.بزاره!با این حال کدوم بهتره؟:biggrin1::biggrin1::biggrin1::confused::confused::confused:
تلویزیونشم sony اینچ25 trinitron
سلام.منم يه زماني همون تفكر دوست شما رو داشتم يه سيستمي با مشخصانت زير گرفتم:
CPU:Intel Core i7
Ram:6Gb
VGA:nVidia Geforce GTX 295
اما الان ميخوام Xbox 360 بگيرم.چون تازه فهميدم براي بازي كنسول ها بهترن.
درسته كه PC هم برا خودش خوبه و ..... ولي كنسول براي بازي ساخته شده و به همين دليل بهتر عمل ميكنه.حالا دوست شما به نظر من باري بازي كنسول بگيره خيلي بهتره.
در مورد تلوزيون هم Xbox 360 رويLCD خيلي بهتر جواب ميده.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
یک سوال مهم داشتم
برای برد های جاسپر میشه از اداپتور های سری لانچ استفاده کرد ؟
اداپتور های قدیم و جدید هردو 12 ولت هستند و فقط امپر سری های قدیم 16.5 هست و سری های جدی 12.5 (اگه اشتباه نکنم )

با نگاهی به نوع ساختار Connector Power سه برد کنسول X360 میتوان متوجه شد که میشه از Power بردهای قدیمی برروی کنسول های جدید استفاده کرد و Connector Power برق در پشت کنسول به خوبی جای می گیرد، ولی برعکس آن نمی توان از Power بردهای جدید برروی کنسول های قدیمی استفاده کرد و اساساً Connector ها با هم مچ نمی شوندد و کابل در پشت کنسول جای نمی گیرید.

Connector.png

از نظر توان Power نیز مشکلی نیست و پاور بردهای قدیمی توان ای بیش از پاورهای حال حاظر دارند و از طرفی کنسول با توجه به نیاز خودش از Power، برق مصرف میکنه.

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
با نگاهی به نوع ساختار Connector Power سه برد کنسول X360 میتوان متوجه شد که میشه از Power بردهای قدیمی برروی کنسول های جدید استفاده کرد و Connector Power برق در پشت کنسول به خوبی جای می گیرد، ولی برعکس آن نمی توان از Power بردهای جدید برروی کنسول های قدیمی استفاده کرد و اساساً Connector ها با هم مچ نمی شوندد و کابل در پشت کنسول جای نمی گیرید.

Connector.png

از نظر توان Power نیز مشکلی نیست و پاور بردهای قدیمی توان ای بیش از پاورهای حال حاظر دارند و از طرفی کنسول با توجه به نیاز خودش از Power، برق مصرف میکنه.

خیلی ممنون خلیل جان از توضیح کامل و دقیقتون

نظر شما در مورد 12 ولت کردن برد های جاسپر چیه ؟ کنسول قبلیم که 3 چراغ شده رو خودم 12 ولت کرده بودم و برقش رو از درایو تامین کردم . که بعد از 2 سال 3 چراغ شد و تعمیر کار گفت بخاطر 12 ولت کردن نامناسب GPU از کار افتاده ؟!

حالا به نظر شما این کنسول رو 12 ولت کنم ؟ البته همین الان که با دستگاه بازی میکنم قسمت زیرین کنسول بیشتر از کنسول قبلیم داغ میکنه(با لمس کردن بدنه دستگاه) !

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آیا موقعی که کنسول خاموشه فنهاش کار میکنه؟

لطفا سوالاتتون رو فقط یک جا مطرح کنید...

خیر فن ها کار نمی کنن.
اما یه استثنا هم وجود داره.اون هم اینه که شما دستگاه رو روی Background Download گذاشته باشید و فایلی برای دانلود از XBox Live گذاشته باشد،که وقتی دستگاه رو خاموش می کنید،دستگاه در اصل به حالت نیمه خاموش در میاد و فقط فن ها کار می کنند!

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
من بخوام یه فایل برای دانلود بزارم شنیدم 360یه حالتی داره که مخصوص دانلود هست و دستگاه به حالت استندبای میره و همچنان دانلود میکنه

این حالت رو چجوری فعال کنم و چجوری ازش استفاده کنم؟

ممنون

_p30_

کاربر سایت
Jun 7, 2010
7
دوستان راهی برای کپی گرفتن از پروفایل و انتقال اون به یه x360 دیگه هست؟ مثلا من الان ارکید دارم اگه بخوام یه الیت بگیرم پروفایلم رو با تمام achievementها میتونم منتقل کنم؟

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
دوستان راهی برای کپی گرفتن از پروفایل و انتقال اون به یه x360 دیگه هست؟ مثلا من الان ارکید دارم اگه بخوام یه الیت بگیرم پروفایلم رو با تمام achievementها میتونم منتقل کنم؟

من یکبار این کارو کردم پروفایل راحت کپی شد ولی من تو ایکس باکس خودم تست کردم جواب داد یه فلش بزن به ایکس باکس بعد برو تو قسمت Memory رو Strong Device دکمه Y رو بزن و حجمش رو تا 512 مگ بیار پایین که ایکس باکس بخونتش بعد از این کار برو تو قسمت حافظه ایکس باکس و از قسمت Profile ایکس باکس پروفال مورد نظرتو کپی کن تو Strong Device بعد فلش رو همونطوری به ایکس باکس دیگه بزن و پروفایل رو اونجا کپی کن

Menu Xbox > System > Memory

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر