راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
میگم خوبه قبلا در مورد این بحث کرده بودیم :)
360 نمیتونه به اینترنت وصل بشه XBL هم شبکه ای برای یه محیط مجازی هست که میشه توش مولتی و از این حرفها زد :)
با یکسری کارها میشه حتی صفحات اینترنتی رو از طریق 360 مشاهده کرد ، بوسیله Windows XP Media Center و انجام یکسری کارها. البته به علت وجود نداشتن ماوس تقریباً نمیشه کاری انجام داد ، فقط میشه صفحه رو مشاهده کرد.

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
با یکسری کارها میشه حتی صفحات اینترنتی رو از طریق 360 مشاهده کرد ، بوسیله Windows XP Media Center و انجام یکسری کارها. البته به علت وجود نداشتن ماوس تقریباً نمیشه کاری انجام داد ، فقط میشه صفحه رو مشاهده کرد.
این کاری که میگید در تایید مایکروسافت هست یا هکر ها از خودشون یه کاری در آوردن؟

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
این کاری که میگید در تایید مایکروسافت هست یا هکر ها از خودشون یه کاری در آوردن؟
نه ، کار مایکروسافت نیست ، با استفاده از قابلیت Media Center در 360 میشه همچین کاری کرد ، البته هک محسوب نمیشه ولی کار عادی هم به حساب نمیاد !
;)

punished-snake

کاربر سایت
Jan 29, 2006
697
بازی saints rawرو دات کام داره و فکر کنم فری باشه بازیش بعد نیست اما عالی هم نیشت اگه GTAدوست داری فعلا برات بهتری انتخاب وگر نه که ولش کن.

guybrush

کاربر سایت
Sep 24, 2006
31
نام
صفا
دوست عزیز منم امروز رفتم توپخونه این بازی رو بگیرم هرجا گشتم فقط jداشت در حالی که روی جلدش زده uc از فروشنده پرسیدم این که زده ucگفت ببین اما باور نکن گفتش این بازی uc نداره فقطjداره زنگ زدم به اقای تاکوچ اونم نداشت.اگه کسی جای رو که این بازی رو داشته باشه سراغ داره به ما هم یه ندا بده uc باشه ها.

دات کام Top Spin 2 NTSC/UC رو داره

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
سلام
منم باالاخره 360 رو آوردم خونه با 3 بازی COD 3 و SC : DA و FIFA 07
حالا چند تا سوال دارم :
1 - چطور میشه رزولوشن رو تغییر داد ؟
من فقط توی قسمت Video انتخاب نرمال یا واید رو دارم که تلویزیونم هم نرمال 21 اینچ هست
2 - بازی فیفا هاردم رو نمیشناسه ؟
چرا ؟ در حالی که 12 گیگ خالی داره

======================================
راستی سهیل
تو منو معرفی کرده بودی به داتکام ؟
چون رفتم اونجا پسره گفت تو پسر عموی سهیلی ؟
منم گفتم نه !
بگو از این به بعد بهم تخفیف بده ها !! :biggrin1:
درایوم هم هنوز دقت نکردم اما فکر کنم سامسونگه

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
سلام
منم باالاخره 360 رو آوردم خونه با 3 بازی COD 3 و SC : DA و FIFA 07
حالا چند تا سوال دارم :
1 - چطور میشه رزولوشن رو تغییر داد ؟
من فقط توی قسمت Video انتخاب نرمال یا واید رو دارم که تلویزیونم هم نرمال 21 اینچ هست
2 - بازی فیفا هاردم رو نمیشناسه ؟

======================================
راستی سهیل
تو منو معرفی کرده بودی به داتکام ؟
چون رفتم اونجا پسره گفت تو پسر عموی سهیلی ؟
منم گفتم نه !
بگو از این به بعد بهم تخفیف بده ها !! :biggrin1:
درایوم هم هنوز دقت نکردم اما فکر کنم سامسونگه
دوست عزیز وقتی شما 360 رو تلویزیون وصل کردی ، اونم 21 اینچ نرمال ، میخوای رزولوشن رو تغییر بدی بذاری رو چی مثلاً !؟؟ بهرحال برای تغییر رزولوشن باید برید تو همون بخش ویدئو. اگر انتخابی نمیده شاید بخاطر اینه که تلویزیونتون رزولوشن دیگه ای رو ساپورت نمیکنه.

monster kane

کاربر سایت
Jan 13, 2006
108
نام
علی تبریزی
امروز من تازه فهمیدم که میشه mp3 پلیر رو به 360 وصل کرد و فیلم یا موسیقی رو راحت دید فکر کنم بازی هم بشه روش سیو کرد هنوز امتحان نکردم ولی واقعا حال میده راحت هر چی دلمون بخوادو از کامپیوتر میریزم رو mp3 و وصل میکنم به 360 و موقع بازی گوش میدم خیلی حال داد:cheesygri

راستی یه تلوزیون hd samsung 32 هم دیشب خریدم باور نمیکنید گرافیک خیلی بالاتر رفته و خیلی بیشتر حال میده تازه الان میخوام gow رو شروع کنم;)

! Sir Matt Busby

کاربر سایت
Jul 2, 2006
376
بازی فیفا هاردم رو نمیشناسه ؟

برای منم چنين مشکلی پيش اومد در حالی که 3 گيگ هم پر نداشتم از 12 گيگ !! بعدش اهنگهای روی هارد رو پاک کردم خودش قبول کرد که Save کنه !
302.gif

gavelock

کاربر سایت
Dec 23, 2005
242
سلام دوستان 360 باز با معرفت. میدونم که بی جوابم نمیزارید.
چه درایوی خوبه؟ از همه لحاظ.
کجا دستگاه رو با گارانتی میده؟
مدل پرمیوم و ورژن U با قیمت 480 تومن می ارزه؟ کنج این قیمت رو میده. من تا حالا هرچی کنسول داشتم رو از اونجا گرفتم و همیشه هم راضی بودم.
در آخر هم این که خودم میتونم کپی خور کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر