راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

بخوام از خارج میشه پستی برام بفرستن؟اگه شما جایی سراغ داری میشه معرفی کنی؟
وقتی بخرم باید کپی خورش کنم دیگه فقط؟اون موقع چه قدر خرج داره؟

بخوام از خارج میشه پستی برام بفرستن؟اگه شما جایی سراغ داری میشه معرفی کنی؟
وقتی بخرم باید کپی خورش کنم دیگه فقط؟اون موقع چه قدر خرج داره؟

شما می تونید از سایت EBay.Com خرید کنید.فقط باید توجه کنید جنسی رو که انتخاب می کنید تو info اون نوشته باشه Shipping To WorldWide که یعنی به تمام نقاط دنیا می فرستن.

اگر UC باشه باید تبدیل برق 110 به 220 هم بخری.کلا یه 40-50 تومانی خرجش میشه جدا از هزینه Shiping و کنسول.

ببخشید الیت کپی خور شده یا نه؟

من با اجازه امین یه توضیح جامع تر بدم.

کنسول XBox 360 تا الان 3 مارک مختلف درایو داشته که Samsung و Hitachi و BenQ بودن که تا الان همگی کپی خور شدن.

سامسونگ و هیتاچی فکر کنم 2-3 مدل داشتن هر کدوم که جدید ترین سری هیتاچی مدل 79 هست و از نظر کپی شدن یه مقدار سخت تر از بقیه هست و بعضی مواقع توی کنسول های سری جدید دیده میشه.
اما الان اکثرا درایو های روی کنسول های تاریخ جدید BenQ هست که کپی خور کردنش نرم افزاری هست و خودتون هم می تونید انجام بدید.

اما روی Elite از روز اولی که وارد بازار شد BenQ گذاشته شده بود.الان هم اکثرا BenQ هست و اصلا نباید نگران کپی خور شدن یا نشدن باشید چون کلا کپی خور کردن XBox 360 به درایوش ارتباط داره(یعنی درایو هست که باید کپی خور بشه) که تا الان هرچی بوده کپی خور شده.

شما می تونید از سایت EBay.Com خرید کنید.فقط باید توجه کنید جنسی رو که انتخاب می کنید تو info اون نوشته باشه Shipping To WorldWide که یعنی به تمام نقاط دنیا می فرستن.

اگر UC باشه باید تبدیل برق 110 به 220 هم بخری.کلا یه 40-50 تومانی خرجش میشه جدا از هزینه Shiping و کنسول.

نه دوست اگر نمیدونید اطلاع اشتباه به بچه ها ندید . Ebay , Amazon , play.com , playusa.com و خلاصه خیلی از این سایتهای معروف برای ایران کالای برقی نمی فرستند خیلی ها هم د رحد محدوده uk کار می کنند . اگر همچین امکانی بود تهیه یه CC برای مردم چند ساعت بیشتر زمان نیاز نداره و هرکس هم کالای مورد نیازش رو آنلاین خرید می کرد .

نه دوست اگر نمیدونید اطلاع اشتباه به بچه ها ندید . Ebay , Amazon , play.com , playusa.com و خلاصه خیلی از این سایتهای معروف برای ایران کالای برقی نمی فرستند خیلی ها هم د رحد محدوده uk کار می کنند . اگر همچین امکانی بود تهیه یه CC برای مردم چند ساعت بیشتر زمان نیاز نداره و هرکس هم کالای مورد نیازش رو آنلاین خرید می کرد .

بله درسته من اشتباه گفتم.دوست من کسی براش از آلمان می خره و پست می کنه به ایران.
به هر حال IranBin.Com هم از آمازون خرید می کنه ولی جنس رو مثل این که 1-2 ماهه تحویل میده.می تونید چک کنید.

باز هم عذر می خوام از اشتباهی که شد. ;)

میشه cd و dvdی فیلم و موزیک و عکس رو با x360 اجرا کرد ویا تو هاردش ریخت؟؟؟؟

DVD های فیلم رو میشه روی XBox 360 دید.با ریختن Update مربوط به DivX هم میشه فیلم های با این فرمت رو روی DVD زد و روی دستگاه دید.
موزیک و عکس هم روی Flash Memory میریزید و به دستگاه میزنید.حالا این که بشه به هارد دستگاه انتقال داد رو من امتحان نکردم و نمی دونم میشه یا نه.اما فیلم نمیشه روی هاردش ریخت.فقط این که فیلم های توی XBL رو دانلود کنید.

ممنون از راهنمایی دو دوست عزیز Console و ariashop.ir
فقط یه چیزی من فقط توسط IranBin.Com می تونم از خارج بگیرم درسته.
اون وقت این IranBin.Com یعنی با قیمت اون طرف برات میارن یا چه میدنم گمرک می خوره قیمتش همین قیمت های داخلی در میاد؟کلا از قیمت هاش خبر دارین؟

elite پورت HDMI 1.2 داره ولی premium پورت Hdmi 1.3?

Premium معلوم نیست 1.3 باشه اما Elite همون 1.2 هست.اینجاها رو ببینید :

http://gizmodo.com/gadgets/gadgets/xbox-elite-is-really-just-ok-248754.php
http://www.littlewhitedog.com/modules.php?name=News&file=article&sid=5005

ممنون از راهنمایی دو دوست عزیز Console و ariashop.ir
فقط یه چیزی من فقط توسط IranBin.Com می تونم از خارج بگیرم درسته.
اون وقت این IranBin.Com یعنی با قیمت اون طرف برات میارن یا چه میدنم گمرک می خوره قیمتش همین قیمت های داخلی در میاد؟کلا از قیمت هاش خبر دارین؟

قیمت 2 مدل Premium و الایت که داخلش در آوردم مثل این که زیادی گرون میده :biggrin1:

Premium که به نظر میاد از نوع قدیمی باشه : 492200 تومان
Elite هم که شرایط Premium بالایی رو مثل این که داره : 622200 تومان

البته به نظر میاد که سایت این بخشش به روز رسانی نشده و باید با مدیراش صحبت کرد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or